Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
7. bře 2010

Kopi prd si lína v Tvých týdnech už bych chrupala po O 😀

kopa
autor
7. bře 2010

Sarlott no já ted mám teprv svačinku 😀 😀 oběd až odpolko 😀

murynka
7. bře 2010

leni děkuju 🙂 hele odpočívej 😠

kopa
autor
7. bře 2010

Markét já už nemohu ani odpočívat 😀 😀 už si přijdu jak lenochod 😀 😀 i s tou pomalostí to ted na mě sedí 😅 😀

murynka
7. bře 2010

leni jen si to užívej po narození už na lennost fakt není čas ☹ 😀 😝

murynka
7. bře 2010

v pátek mi bylo strašně zle potřebovala jsem spát manžel v práci a malá zrovna otravná to bylo docela peklo jsme si říkala zlatý časy když byla v bříšku a já prospala celé odpoledne 😅

murynka
7. bře 2010

leni chodíš do diskuze s anelkou a maovou ty moc dobře znám 🙂 moc vám všem držím palečky 😵 😵 😵

kopa
autor
7. bře 2010

Markét to je na pytel vid??no jsem zvědavá jak to bude vypadat u nás 😀 😀 přítelák už má jména vybrané 🙂
Souhlasíme si jen s klukem a to Vítek,holku on chce Anežku 🤐 🤐 mě se nelíbí.

Jojo chodím do diskuze s nimi 😉

kopa
autor
7. bře 2010

tak když mám rozloženou celou klec tak mi začne hrabat fretka na dveře!!! 😠 😠 😠 to je nesnesitelné 😅

murynka
7. bře 2010

leni někdy je to náročné a to jí mám fakt moc hodnou 😵 ale když je špatně tobě tak je to blbý ☹

tak vyber jiné 😀 😀

kopa
autor
7. bře 2010

za chvilku nakouknu,zkusím vložit do albíčka náke věci pro mímo 😉

mirax
7. bře 2010

Ahooj holky...hezkou neděli přeju 🙂
U nás zima, ale krásné sluníčko...
Byli jsme n anákupu, manžel má dne snarozeniny a přál si montérky a holínky, tak je dostal 😀 😀 😀
teď si vaříme naše oblíbené italské rizoto 😉

Murynko..Sofinka ti krásně roste 🙂 , co ouška, hojí se dobře?

U nás dnes super noc..bez chrochtání i zvracení..cvičení 😉 na prdíky bylo potřeba jen trochu..spala od 6 do půl jedné pak až do půl čvtrté a pak do půl osmé 🙂 ..jupí..

Kpoi ta únava a čůrání jsou na začátku norma..to s e musí přečkat.. 😉 ..a po obědě si bucni 😀 ...a vůbec, kdo můžete šup bucat!!! 😀 😀 😀

murynka
7. bře 2010

mirax ahojky 🙂 však tvoje bětulka také roste jako z vody 🙂 😉 😵 krásná holčička!!a s bratříčkem jí to moc sluší 😵

to už ti spinká večer krásně 🙂 🙂 my už krmíme tak jednou za noc spí od 6 do 4 pak se budí kolem 7 a vstáváme

naušničky pohoda mažu framykoinem občas to má mírně červené ale jen malinko.....tak snad dobrý

a co jinak jak zvládáš?co tobík pomáhá?stará se,

kopa
autor
7. bře 2010

Miraxko ahojky 🙂
rizůtko bych si taky dala,mnam 🙂 ty jo už mám zase chutě.Dala jsem si Maxi bobíka 😀 a hnedka jsem přemýšlela o tom,že bych si udělala lívanečky 😀

kopa
autor
7. bře 2010

tak už se asi zabavím,jdu šít fretkám pelech 😉

martinkal
7. bře 2010

Ahoj holky 🙂
Stále se nic neděje. Lucinka je stále u mě v bříšku, a mám pocit, že se jí tam líbí čím dál tím víc....... 😉

Za chvilku jdeme k rodičům, tak se s vámi loučím. Děkuju, že jste na mě myslely holky moje zlatý 🙂

madormi
7. bře 2010

ahoj holky, tak já si ted no noťasu tak zmenišla písmo,že skoro nic nevidím a nevím jak to vrátitna původní velikost 🙂jinak já už ani nešpiním nic. ale asi začneme zase až další cyklus se snažit. \Ve Středu jdu k novému mudr tak jestli bude vše v poho tak od dubna začínáme. Teˇd se nám to poivedlo okamžitě tak snad nebudeme mít problém a snad tentokrát vše bude jak má

cajori17
7. bře 2010

Ahoj holky,preju pekne nedelni odpoledne.....

Kopi,vecicky na mimo jsou moc pekne 🙂
Martinka.....at si to v tom brisku Lucinka jeste chvilinku uzije,protoze brzy bude muset jit ven.... 🙂
Mandormi........neboj vse bude v poho,zacnes brat vitaminky a jarni snazenicko muze zacit...... 😉

Jinak ja se mam blbe,s pritelem jsme se nepohodli......Usmyslil si ,ze musi mit fotak za 26 000 ,ale nasetreno ma jen 14000.chtel si (opet)pujcit od moji mamky, coz jsem mu zatrhla a ted je zle.......rekl,ze az bude moje mamka neco potrebovat,tak ji taky nepomuzem atd.....ale ja vim,ze by mamka ty penize pujcila,proste je mi to jen blbe si pujcovat na takovou blbinu....ted se urazil,a sel nekam ven ☹

nicollka
7. bře 2010

ahoj holky , páni pořád pokukuji po Sofince je úžasná, a s těma náušničkama hmmm

Co nového tu? Jinak vítám tu i nové dušičky a přeji moc moc sil, ale tady s holkama člověk ani nestihne být smutný :D

nicollka
7. bře 2010

Kopi věcičky krásné :D

Marti a zkusila si Lucince nějak pomoct?

Cajori tak to je mi líto :(

cajori17
7. bře 2010

Ahoj Nicol........

Holky myslite ,ze je to blbe,kdyz si dam do albicka vecicky pro mimco co mam doma?neni to blbe ,kdyz nejsem tehu?

nicollka
7. bře 2010

cajori nevadí, však potom už tam jen přidáš fotky z utz ;)

cajori17
7. bře 2010

🙂 je to by bylo faj....a co ty Nicol?jak je?co manzel?

nicollka
7. bře 2010

No mě zatím bolí prsa, mrcha se někde sekla, sem myslela že už ale byli to jen dva dny slabounkého špinění a pořád se mi vrací žal. štávy, takže nic moc.

manža dojel, promluvlily sme si a zatim jsme zase spolu, i když ja si nejsem pořád jistá, pořád mě nějak nepřesvědčil a vsázím ještě na nový domeček, že to bude něco nového, práce na zahradě a tak, že trošku vykolejíme ze stereotypu a šílené nudy ... uvidime jak to dopadne.

No a asi půjdu na vyvolávačku pokud nedojde mrcha do středy, a chci aby se mnou už něco udělali, to přece je nějaká chyba, když sem mrchu "krev" neměla už tři cykly.

cajori17
7. bře 2010

Nicol, urcite si zajdi na gyndu, beres nejake prasky?a s tim manzou,no uvidis,jak to bude,zmena a neco noveho vam urcite prospeje......

nicollka
7. bře 2010

no doktorka mi napsala utrogestan, že po něm už dojde mrcha , brala sem vysadila a čekala že do 30dc tu bude mrcha jak vyšitá a nic.

cajori17
7. bře 2010

a ty ho beres prvni mesic?a nemuzes byt tehu?

aronek
7. bře 2010

koukám, že řešíte jak zlobí chlapi ☹
nicol, uvidíš jaké to bude v novém domečku, třeba se to zlepší 😉
cajori, já bych mu taky nepůjčila, když ho tak nutně potřebuje, tak ať si ušetří 😉

cajori17
7. bře 2010

aronku moje řeč......ale mrzí mě,ze je na me za to nastvany........

cajori17
7. bře 2010

ani jsem te nepozdravila,tak to napravuji:ahoj 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru