• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
cajori, tak mu to normálně řekni, na co si neušetřil, to holt mít nebude, však ať se snaží a nemá co být na teba naštvaný
7. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
to je pravda,nebudu se tím zaobírat..........aronku dívala jsem se do albíčka a máte peknou postýlku :slight_smile:

i bříško je pěkné
7. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
cajori, však už by mohl na svět, já ho furt přemlouvám, ale žádný poslíček nic :frowning2: Asi čeká na jaro :wink:
7. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
cajori jojo první měsíc. No na 29dc myslim, jsem zkoušela testik večer a nic tam nebylo. Podle mě jsem už daleko od sexu.

Tak a od úterý začnu dělat zase půjčky, se těším a doufám toho bude hodně, konečně nějaké prachy a hlavně vypadnu z domu uff.
7. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
aronek postýlka je krásná a pupík je ooobr :D Neboj já kopala na zahradě, drhla podlahu a poslíčci žádní a najednou ráno sem začala rodit, z ničeho nic, den před termínem ;)
7. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
aronku, jen at si to v brisku jeste uzije,venku je na neho jeste moc velka zima.....kam by spechal,kdyz mu je u tebe v brisku teplisko.......

Nicol,ja mam 16.3.zacit taky s utorgestanem,ale bojim se pac jsem na netu cetla,ze zeny co maji ovulaci pozdeji ,tak nemaji sanci otehotnet..........a ja mivam ovulaci urcite pozdeji az po tom 17 DC
7. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
nicolko,pekna fotecka :slight_smile:
7. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
cajori jojo to je pravda, tak ho začni brát až 18,19dc
7. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
no a to nevadi,kdyz si to takhle posunu?
7. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
děkuji, nene já to měřím teplotu a když vím že byla ovu tak začnu brát utroš a po 10dnech vysadím a do 3 dnů dorazí (teda mě ne) mrcha :slight_smile:
7. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Ahoj kočky, jsem se odmlčela, koukala jsem na kobylky, pak jsme byli s pejskama pak jsem honem dodělávala oběd no a po obědě jsme kráásně vytuhli :grinning:. Manža spí ještě teď, jde na noční, tak aby neusínal v práci.

Caj já bych nejdřív zjistila kdy přesně ta ovulka je, testíkama, a hned po ní ych ten utrogestan začala brát... a nebo se o tom poraď s doktorem...

Nicol my měli taky problémy, protože manža dělal daleko a jezdil domů na 4 dny, málem jsme se rozešli, ale jak dostal práci tady v místě, a teď máme barák, tak se všechno o hodně zlepšilo, tak snad i u vás to klapne a s baráčkem přijdete na jiný myšlenky a budete žít jinej, lepší život :slight_smile:
A s tou tvou mrchou - nemrchou to je dost divný, po 3 cyklech bych šla k dr aby to řešil, dělali ti hormonální profil třeba? Tím by se mohlo na leccos přijít...
7. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
ahoj Terci,asi to tak udelam,Kopa mi radila to same......
7. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
právě sem čekala že mi ho udělá ale nic, jen nasadila utroš, před utrošem sem měla ale duphík a prostě nic. Chci se objednat k panu doktoru, ten je prej super a poradit se s ním.
7. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
Nicolko a chválím krásnou novou fotku :slight_smile:
7. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
děkuji
7. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
Nicol tak si příště zkus o něj říct, max ti řeknej prč ho není třeba dělat...a neo ten jinej dr,třeba by to řešil jinak... ale hlavně ať něco dělají a ať se to hne :wink:
7. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
já nikolku nepoznala, myslela jsem, že nějaká nová dušička :confounded: no jo, těhu demence
7. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Aronku to není těhudemence, tomu se říká matení nepřítele :grinning:
7. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
aronku :grinning:
7. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
holky,dala jsem si do albíčka ty oblečky co mám doma
7. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
kam jste vsechny zdrhly?
7. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
Caj já jsem zdrhla okoukat ti album :grinning: Pěkný věcičky,už aby bylo na koho je navlíkat, viď :wink:
7. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
ja jsem tu sem si prohlížela letáky co došly a zase si vybírala věcičky do domečku si to v mysli už zařizuji. no snad ten blbej papír z katastru už dojde.
7. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
Nicol a na jakej papír čekáš? Já taky čekám, podávala jsem žádost ozapsání do katastru, tak jsem zvědavá kdy to přijde.
7. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
caj krásný věcičky :slight_smile: hned bych si taky něco koupila.. Jdu se koukat na občanský judo, asi špatný tlak, nějak se mi točí hlava a zase dělá zle. Tak papa zase nakouknu
7. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
holky dekuji !!!!!!!!jo Terci,uz aby bylo na koho je navlikat.....snad to nebude trvat dlouho.....
7. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
holky jdu cucet na itala-uplne ho zboznuju,zatim cus
7. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
autor
Holky díky za pochvalu věcí pro mímo :slight_smile:

Cajori ty máš taky moc hezké věcičky :dizzy_face: Cajori mě teda přijde úplně zbytečný vyhazovat 26000 za foták,to bych si to raději schovala pro mímo.

Nici tak je to u vás už o.k.?
7. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
autor
Nici hezká fotečka :slight_smile:
7. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
Tercie hezké fotečky bříška :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.