• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Aron neboj 147 je sice dost, ale tak jsi na konci těhu... neboj, max to bude císařem:slight_smile: já měla při příjmu 160/100 sestra říkala, že to tam mají normálně :wink: Neřeš to a buď v klidu, prcek už bude brzo u Vás :grinning:
11. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Handm co to tam je za pracanty kakra :angry: :angry: :angry: já už chci vidět ty týdny u Tebe... takže já bych zítra volala zas a každý den :grinning: :sunglasses:
11. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
11. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
Aja to je super:slight_smile:) jen ať folíky rostou to budeš brzičko těhulinka :sunglasses:
11. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
Mari to musí být super nádhera.. já si vždycky u doc nechám pustit ten ,,cvrkot" :slight_smile:)))) je to úžasné jak tluče.... jéééé..... no ale cena je mazec... kdyby byla nějaká půjčovna kakra... by to gyndaři mohli pujčovat, že :sunglasses:

mě mimísek naštěstí pěkně kopká, tak dobré:slight_smile:
11. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
Pardoon, mi tady byla kolegyně něco vyprávět, tak jsem nemohla psát!!

Holky, jste zlatý, fakt nevím, co tam s tím dělaj..:frowning2:
Jako samotný výsledky krve jsou ok, měření z UTZ snad taky, ale to dohromady, takovy ty Papa a Myo nebo jak to je ty názvy, to prostě ještě neni..
A šarlotko, já to asi zkusím zítra volat, no.. ale myslím, že to bude prd platný... :frowning2:

MAri, ti začnu ten přístroj snad závidět..i když mě se zdálo, že mě včera večer něco koplo do ruky, takovej jakoby nálet z levý strany:grinning:
11. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
Handm když jim párkrát nažhavíš drát, tak Ti to udělají přednostně:slight_smile:)) aby měli pokoj... já taky otravné zákazníky dávám nahoru:slight_smile:)
11. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
no je to holky drahé ale jak už jsem psala tak ja to mám pučené od ségry zadáča :wink: ale po tyto skušenosti bych do toho šla, třeba to budou mít někde v bazárku. Ale je fakt že by to gyndaři mohli pučovat :unamused: du nakoupit, zatím pa
11. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
šarlotko :grinning: :grinning: :grinning: jo jo ale ja to taky říkam, otravovat se musí když človek něco chce a už fičím,bo přítelak bude frflat když bude dlouho čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
šarlotko, jo, to já taky :grinning:
zase si říkám, když tam jdu v úterý... že se optám Dr, ale na druhou stranu zas je úterý daleko :grinning: :grinning::grinning: jsem rozpolcen..
tebe už nakopává?! super!!:slight_smile: Gratuluju!!!!

Mari, hezky nakup!!:slight_smile:
11. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
Jo a Kopi, ty se nestresuj s tou prací :slight_smile: ať si to oni nějak vyřeší, nejdůležitější jsi teď ty a mimi :slight_smile: A aby přítelák našel práci a byl zdravej :slight_smile:

Terci, ty jdeš zas zpívat?!:slight_smile:
11. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Handm od 16tt:slight_smile:
11. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
Handm nééé, já dneska nejdu nikam :fearful: Zpívat chodím jen v úterý :wink:
11. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
šarlot, nějaký aktivní mimo :slight_smile:):slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Terci, aháá, mě přišlo, že chodíš častěji.. ale ono spíš ty tydny utikaji :grinning:
11. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa-breznova-nevinatka20100308.html

hlasujte prosím pro Annu, je z březňátek a vede jen o fous :wink:
11. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
Handm oni ty druhý dítka jsou cítit o trochu dřív, a hlavně když už víš, co čekat :slight_smile:
Já mělau prvního pohyby v 18tt a teď už taky v 16tt jako šarlotka :slight_smile:
11. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
já jednou vlnky a včera něco, ale to spíš bylo kručení v břiše :grinning: Bylo mi blbě, tak jsem nechtěla nic jíst, aby to nebylo horší :grinning: a ono mi kručelo :grinning:
11. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
Tak holky moje, jdu domů z práce!:slight_smile: A zítra zase u strojů!:slight_smile:
Hezky kecejte v noci,ať mám ráno co číst:slight_smile:
ahooj
11. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
Handm pááá :slight_smile:

Mě kručí právě teď,tak mě omluvte, jdu si něco spáchat :slight_smile: pak zas nakouknu!!
11. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
už sme z nákupu a aj sem už přítelakovi pustila srdíčko, kulil oči a usmíval se u toho jak blbeček :grinning: teď se dem taky napapat :wink:
11. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahojte:slight_smile: jen prolítávám a tak vás zdravím.
Aronku, bud na sebe opatrná! Moc na tebe myslím :wink:
Martinka tu neeeeníííí, žeby? :sweat_smile:
Jdu na Ulici, průběžně mrknu, jestli se tu nerodí:slight_smile:¨
Jo a jako vůbec nechápu, co dělají všude s tím NT!! Mně v poledne vzali krev a za pár hodin jsem šla na utz - to měření prcka a výsledky dávala sestřička hned do počítače a hned mi vyjeli komplet vše. Takže žádné čekání.
11. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
Tak jsem spáchala nudle s mákem :grinning: Už jsem je neměla asi 100 let :slight_smile: Ale manžovi asi budu muset pak udělat něco jinýho, páč s nudlema bych si nešplhla...
11. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
jééé v ulici se testuje..co myslíte holky, bude těhu nebo nebude? :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
holky ta Martinka už asi :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
zrovna kecam se ségrou ,zatím to je v poho,keď to do rána nepude samo,tak v pul osmý ráno vyvolávačka, jinak sestričky sou v pohodě,hodne tak už je aj trošku klidnější :wink: fuj ale to je napínak, jak horor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
Mari nestraš :grinning: Ona na mě sice číslo má, ale já na ní ne, tak jí nemůžu ani napsat,co se děje :grinning: No ale kdyby se Lucinka uráčila,tak tím líp :wink:
11. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
ahoj :slight_smile: nestíhala jsem ale konečně jsem tu, byla jsem dneska od rána ve městě tak se jdu podívat co se tu děje :slight_smile: jestli se třeba už nerodí
šarlotko prosím ten NT vymazat, děkuju :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
no Tercinko to už by sem přišla na koníka se ukázat , ne. určitě už rodí :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
Jéje Mari, když to čtu...doufám,že se mi porod rozběhne sám,vyvolávat bych nechtěla, když čtu kolik je kolem toho nervů, a průtahů...

Eli nenééé ještě se nerodí, a nebo teda aspoň o tom nevíme :grinning:
11. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
Mari v tom případě doufám, a zároveň Martince přeju, aby ta radostná zpráva přišla co nejdřív a já vám ji mohla napsat :wink:
11. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.