Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
11. bře 2010

Aron neboj 147 je sice dost, ale tak jsi na konci těhu... neboj, max to bude císařem🙂 já měla při příjmu 160/100 sestra říkala, že to tam mají normálně 😉 Neřeš to a buď v klidu, prcek už bude brzo u Vás 😀

sarlotta
11. bře 2010

Handm co to tam je za pracanty kakra 😠 😠 😠 já už chci vidět ty týdny u Tebe... takže já bych zítra volala zas a každý den 😀 😎

mari111
11. bře 2010

kopiku jo,-- http://www.srovnanicen.cz/q/Ruční ultrazvuk Swe... něco takové ale jmenuje se to angel sounds

sarlotta
11. bře 2010

Aja to je super🙂) jen ať folíky rostou to budeš brzičko těhulinka 😎

sarlotta
11. bře 2010

Mari to musí být super nádhera.. já si vždycky u doc nechám pustit ten ,,cvrkot" 🙂)))) je to úžasné jak tluče.... jéééé..... no ale cena je mazec... kdyby byla nějaká půjčovna kakra... by to gyndaři mohli pujčovat, že 😎

mě mimísek naštěstí pěkně kopká, tak dobré🙂

handm
11. bře 2010

Pardoon, mi tady byla kolegyně něco vyprávět, tak jsem nemohla psát!!

Holky, jste zlatý, fakt nevím, co tam s tím dělaj..☹
Jako samotný výsledky krve jsou ok, měření z UTZ snad taky, ale to dohromady, takovy ty Papa a Myo nebo jak to je ty názvy, to prostě ještě neni..
A šarlotko, já to asi zkusím zítra volat, no.. ale myslím, že to bude prd platný... ☹

MAri, ti začnu ten přístroj snad závidět..i když mě se zdálo, že mě včera večer něco koplo do ruky, takovej jakoby nálet z levý strany😀

sarlotta
11. bře 2010

Handm když jim párkrát nažhavíš drát, tak Ti to udělají přednostně🙂)) aby měli pokoj... já taky otravné zákazníky dávám nahoru🙂)

mari111
11. bře 2010

no je to holky drahé ale jak už jsem psala tak ja to mám pučené od ségry zadáča 😉 ale po tyto skušenosti bych do toho šla, třeba to budou mít někde v bazárku. Ale je fakt že by to gyndaři mohli pučovat 😒 du nakoupit, zatím pa

mari111
11. bře 2010

šarlotko 😀 😀 😀 jo jo ale ja to taky říkam, otravovat se musí když človek něco chce a už fičím,bo přítelak bude frflat když bude dlouho čekat 😝

handm
11. bře 2010

šarlotko, jo, to já taky 😀
zase si říkám, když tam jdu v úterý... že se optám Dr, ale na druhou stranu zas je úterý daleko 😀 😀😀 jsem rozpolcen..
tebe už nakopává?! super!!🙂 Gratuluju!!!!

Mari, hezky nakup!!🙂

handm
11. bře 2010

Jo a Kopi, ty se nestresuj s tou prací 🙂 ať si to oni nějak vyřeší, nejdůležitější jsi teď ty a mimi 🙂 A aby přítelák našel práci a byl zdravej 🙂

Terci, ty jdeš zas zpívat?!🙂

sarlotta
11. bře 2010

Handm od 16tt🙂

tercie
11. bře 2010

Handm nééé, já dneska nejdu nikam 😨 Zpívat chodím jen v úterý 😉

handm
11. bře 2010

šarlot, nějaký aktivní mimo 🙂)🙂🙂🙂
Terci, aháá, mě přišlo, že chodíš častěji.. ale ono spíš ty tydny utikaji 😀

aronek
11. bře 2010

http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa...

hlasujte prosím pro Annu, je z březňátek a vede jen o fous 😉

tercie
11. bře 2010

Handm oni ty druhý dítka jsou cítit o trochu dřív, a hlavně když už víš, co čekat 🙂
Já mělau prvního pohyby v 18tt a teď už taky v 16tt jako šarlotka 🙂

handm
11. bře 2010

já jednou vlnky a včera něco, ale to spíš bylo kručení v břiše 😀 Bylo mi blbě, tak jsem nechtěla nic jíst, aby to nebylo horší 😀 a ono mi kručelo 😀

handm
11. bře 2010

Tak holky moje, jdu domů z práce!🙂 A zítra zase u strojů!🙂
Hezky kecejte v noci,ať mám ráno co číst🙂
ahooj

tercie
11. bře 2010

Handm pááá 🙂

Mě kručí právě teď,tak mě omluvte, jdu si něco spáchat 🙂 pak zas nakouknu!!

mari111
11. bře 2010

už sme z nákupu a aj sem už přítelakovi pustila srdíčko, kulil oči a usmíval se u toho jak blbeček 😀 teď se dem taky napapat 😉

flair
11. bře 2010

Ahojte🙂 jen prolítávám a tak vás zdravím.
Aronku, bud na sebe opatrná! Moc na tebe myslím 😉
Martinka tu neeeeníííí, žeby? 😅
Jdu na Ulici, průběžně mrknu, jestli se tu nerodí🙂¨
Jo a jako vůbec nechápu, co dělají všude s tím NT!! Mně v poledne vzali krev a za pár hodin jsem šla na utz - to měření prcka a výsledky dávala sestřička hned do počítače a hned mi vyjeli komplet vše. Takže žádné čekání.

tercie
11. bře 2010

Tak jsem spáchala nudle s mákem 😀 Už jsem je neměla asi 100 let 🙂 Ale manžovi asi budu muset pak udělat něco jinýho, páč s nudlema bych si nešplhla...

tercie
11. bře 2010

jééé v ulici se testuje..co myslíte holky, bude těhu nebo nebude? 😀 😀 😀

mari111
11. bře 2010

holky ta Martinka už asi 🙂

mari111
11. bře 2010

zrovna kecam se ségrou ,zatím to je v poho,keď to do rána nepude samo,tak v pul osmý ráno vyvolávačka, jinak sestričky sou v pohodě,hodne tak už je aj trošku klidnější 😉 fuj ale to je napínak, jak horor 😝

tercie
11. bře 2010

Mari nestraš 😀 Ona na mě sice číslo má, ale já na ní ne, tak jí nemůžu ani napsat,co se děje 😀 No ale kdyby se Lucinka uráčila,tak tím líp 😉

ee.liska
11. bře 2010

ahoj 🙂 nestíhala jsem ale konečně jsem tu, byla jsem dneska od rána ve městě tak se jdu podívat co se tu děje 🙂 jestli se třeba už nerodí
šarlotko prosím ten NT vymazat, děkuju 🙂

mari111
11. bře 2010

no Tercinko to už by sem přišla na koníka se ukázat , ne. určitě už rodí 🙂

tercie
11. bře 2010

Jéje Mari, když to čtu...doufám,že se mi porod rozběhne sám,vyvolávat bych nechtěla, když čtu kolik je kolem toho nervů, a průtahů...

Eli nenééé ještě se nerodí, a nebo teda aspoň o tom nevíme 😀

tercie
11. bře 2010

Mari v tom případě doufám, a zároveň Martince přeju, aby ta radostná zpráva přišla co nejdřív a já vám ji mohla napsat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru