Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
12. bře 2010

natálko tenhle pocit znám, taky všem těhulím moc přeju, ale jasně že člověk závidí 😉 tady u nás se tomu říká závist, ale v dobrém 😉 😀 to jsi dobrá že jsi se o tom s kamarádkou vůbec bavila. Já toho nebyla schopná. Asi tejden po porodu mi přijela kamarádka s miminem na návštěvu, ona nevěděla co se stalo, přijela se podívat jak se hezky zakulacuju, no a dopadlo to tak, že návštěvu odbul jen manža a já byla celou dobu zavřená vložnici a vylezla jsem teorve když byli pryč.ani na jejího malýho jsem se nemohla jít kouknout. tehdy to bylo ještě moc čerstvé.ale ona to naštěstí pochopila 😉
hele a víš, co ty teda raději nejezdi jo 😉 😀 😀 😀

téda a koukám, že kopa se nám konečně odhalila se svojí slabostí pro velké ptáky 😀 😀 😀 asi nezná to pořekadlo o malém kašparku a divadle 😀 😀

jinak hlásím že já mám doklizeno 😎 i bábovka je na stole 😵 no akorád na čas, už slyším manžu za vraty 🙂
tak já se vokážu zase pozdějc 😉

farmarska
12. bře 2010

holky já vám dám šmrdlat spodek! 😀 😀 😀 no to je termín 😀 😀 mirax asi tě zabiju 😀 😀 😀
mirax zvládám, neflákám se 😉 😀 😀 😀
aron at se jmenuje klidně kozina, mě je to už jedno, hlavně at u je a je zdravé a živé! 😵 😵 😵

kopa
autor
12. bře 2010

farmíku 😀 😀 😀 já a velký ptáky???jen ty zvířecí 😀 😀

Jsem se odhodlala a matce zavolala 😔 neměla jsem jí volat,ted je mi jí líto 😅

aronek
12. bře 2010

farmi, jen ti na zavolámí přiběhnou dvě 😉

aronek
12. bře 2010

kopi, copak? špatné?

m.aa.b
12. bře 2010

ahojky
teda četly jste to už 🙄 😠 😠 😠 😠 😠 😠 bych jí dala 😠 😠 😠 😠 😠

http://www.novinky.cz/krimi/194589-v-pribrami-l...

kopa
autor
12. bře 2010

ale povídala,že u nich propouštěli,tak je bez práce.Bydlí sama a nemá tam žádné známe,krom mé sestry.Tak mi jí je líto.

ee.liska
12. bře 2010

farmi ty jsi číslo 😀 😀
kopi, jak to,

ee.liska
12. bře 2010

maab četla jsem to a nechala bych jí někde umrznout 😠 😠

aronek
12. bře 2010

kopi, co jí pozvat na návštěvu? Tedy jestli to přítel rozdýchá. Nebo si k ní udělej výlet.
eelis, četla a to já ještě vím, jak malý trest jí hrozí a jak jí budou v kriminále hlídat aby se jí někdo nedotkl 😠

m.aa.b
12. bře 2010

bych jí steriliizovala, s.vi.ni. 😠 😠 😠 😠 to je taková .... my tady, které bychom tomu drobečkovi daly to nejlepší, tak si musíme projít všemi těmi hrůzami a takováhle 😠 😠 😠 si toho neváží 😠 😠 😠 😠

kopa
autor
12. bře 2010

Aronku,to by přítel určitě nerozdejchal 😀 😀
a víš mi to máme takové komplikované-já matce nedokážu odpustit 😅 taky jsem jí potřebovala a ona se na mě vyprdla 🤐 🤐
Možná až bude lepší počasí,tak bych se s ní a sestrou sešla na neutrální půdě.

aronek
12. bře 2010

tak já razím se podívat do porodnice. Volala jsem tam, vezmou to jako pohotovost za 90kč, ale pro klid duše bych dala i víc 😉

maarrtina
12. bře 2010

Holky prosím Vás jdu pro radu.
Dneska jsem 32DC, testila jsem ve středu a nic ale mrcha nedorazila tak jsem šla testnout teď.No a našla jsem // ale ta druhá čárka moc vidět. Myslíte si, že je možný abch byla těhu. Asi se ptám jak tatar, ale ně to nějak nedochází. Moc jsme se nesnažili.
A další test koupím až v pondělí.

sirella
12. bře 2010

Ahojky marrti...strašně moc potichounku gratuluju 🙂
Podle mě je klidně možné,že jsi těhu 😉 U nás jako děcka jsme vždycky říkali:Stačí kapka a je z tebe taťka...a mé zkušenosti tomu odpovídají.Některé kamošky se fakt moc nesnažily a už vozí kočárky.Podle mě to na frekvenci nezáleží...i když je jasné,že čím víc tím líp
Držím palůšky 🙂 Já osobně bych do pondělka nevydržela 😀 Ale to jsem já 😀

maarrtina
12. bře 2010

Díky moc, ale nemůžu tomu uvěřit.
Teď jsem se zase šla dívat na test, jestli je to pravda nebo blbě vidím.
Mě nic jíného nezbývá než vydžet do pondělí, protože na vesnici lékárna není a města si 20km se mě moc nechce jet.
Když jsem měla testy nakoupený tak jsem je vyplácala co kdyby a teď nemám žádný.
A tohle nebyl ani mamatest, tak snad to budou //.

mari111
12. bře 2010

martinko no asi si těhulka, my sme se znažili jak to šlo a nic a pak jak mněl přítelak jednu služebku za druhou a my snažilkovali minimálně tak se povedlo, ja osobně bych si zašla pro testy a testla bych ještě zítra ráno aj v neděli a třeba aj to pondelí 😉 držím palečky moc moc

maarrtina
12. bře 2010

sirella dívala jsem se k tobě na fotky a ten test můj je jako ten tvůj a máš ho 33DC.
Takže se asi potichounku raduji. 😉

maarrtina
12. bře 2010

mari111 díky moc asi zítra přece jen zajedu do lékárny.

mari111
12. bře 2010

maab no to je hrúza, mohla ji dat do babyboxu, nebo prostě položit před nemocnici a hotovo a ne takle když už ji k tomu něco donutilo, takove ja bych chtěla trestat, Aronku,nechcete mne zaměstnat 😠

mari111
12. bře 2010

maarrtinko, tak taky potichounku gratuluju a ty se potichounku raduj a zítra dej hned vedet,ju 😉

sirella
12. bře 2010

maarrti:no...tak je to tutovka 😉 To máš fakt jasné...já byla z té mé čárky na nervy(furt se mi zdála slabučká)Furt jsem testila jestli sílí a ona furt nic.Tak jsem se na to pár dní vyprdla a najednou tam pak byly vyloženě kolejnice,tlustice 🙂 ...no a už jsem načla 13tt...i se slabučkou čárkou...takže neboj.Všechno bude OK
Schvaluju ti počkat do toho pondělka...to už bude čárka vidět líp a ty to budeš vědět na tuty a nebudeš se stresovat jako já
Ještě jednou obrovitáááánská gratulka 🙂

sirella
12. bře 2010

maarrti...pokud budeš zítra nebo v neděli testovat tak si aspoň ověříš,že tam je...aj slabunká se počítá 🙂 😉

mari111
12. bře 2010

jo aj slabounka se počíta, Kopinka měla taky nevyditelnou a už je v 8tt 🙂

aja.83
12. bře 2010

Holky, tak co martinkal? Už je Lucinka na světě??? 😲

maarrtina
12. bře 2010

Holky díky moc jdu něco dělat, abych na to nemyslela. Za cvilku jdem přát sestře k narozkám.
Zatím se mějte a děkuji Vám moc jste nejlepší. 😀

aja.83
12. bře 2010

Jůůů a maarrtince potichounku gratuluju a držím pěsti!!! 😉 😵

sirella
12. bře 2010

Ahojky aji 🙂 ...já furt nakukuju a nikde žádná zprávička...jsem fakt už šíleně napnutá

sirella
12. bře 2010

papa maarrti...užij si oslavu a nic nepij 🙂

kopa
autor
12. bře 2010

Maarrtinko no to je super!!!!!!! 😵 😵 Držím palečky,aby čárka sílila 😉
A jakým testem jsi testovala?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru