Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
14. bře 2010

Sarlottko, tak tos měla včera hezký den! 😵 Já bych jela taky plavčit, snad mi to vyjde příští víkend! 😉

sarlotta
14. bře 2010

Aja doporučuju🙂
Tak jsem fotla bříško do archivu🙂)) Manža plánuje na večer focení nahatého bříška 😲 😀 tak jsem zvědavá co z toho vyleze....

farmarska
14. bře 2010

ahoj holky 🙂
aron však žebrat ne! ale normálně zavelet 😀 😀 No hele hlavně nepanikař, ještě máš čas do zítřka a víš jak murinka, dopoledne malovali a večer už byla malá nasvětě 😉 😵
sarlot šak já si to myslím taky 😉 ale to víš, v první chvíli mne přepadla panika..jsem si říkala, co ted! 😨 ale pak jsem začla trošku počítat a zase logicky myslet a už to bylo v klidu 😉
jééé markee to vůbec není špatnej nápad, to co píše sarlotka! já bych se po prvním vzpamatování z jejich odjezdu, asi vzchopila a jela na ně! 😎 a dělala bych všechno tak přesně stejně až okatě, že by je to prostě muselo trknout 😀 to bych fak alspon těch pár dní přetrpěla a opřela se do toho s takovou vervou, že bych jim návštěvy a hlavně svůj ksicht zprotivila na pěknejch pár let dopředu 😀 😀 😀
mari těhulko, to nevadí, ty máš nárok 😉 já jsem debil i normálně, netěhu 😅 😀
ahoj Ají, tak jak je? už se připravujete na snažílkování 😉 😉 😉

sarlotta
14. bře 2010

Tož holky kde stééé, se vyspává a já budu muset za chvilu za malým, se mi odlepí od pohádek 😅 😀

sirella
14. bře 2010

Ahojky holky...dobré ránko 🙂
Omlouvám se za včerejšek(že jsem tak rychle zmizla),ale u PC jsem vytuhla.Vzbudil mě až manža až došel z karet

Přišla jsem nakouknout co je nového 🙂

Aronku...je mi líto,že manža nechce spolupracovat,ale asi má fakt strach o tebe a o Honzíka.Zítra na tebe budem všechny moc myslet a uvidíš že to bude v pohodě 😉 A nebo to na tebe přijde dřív a samo 😉

šarlotko já nad tím predikem dumala včera do noci(pak jsem z toho až vytuhla 😀 ) a už jsem klidnější.Ono každý není ukecaný a když jsem se moc nevyptávala tak se jí do toho taky moc nechtělo.Na konci až jsme se bavily už i o pohlaví tak se usmívala,tak snad kdyby bylo něco blbě tak by hned řekla.Ale zabudla jsem ještě na jednu věc...tu sestru má prvotřídní 😉 Ta si z naší malé dělala srandičky,že to bude nějaká myslitelka...podle toho jak měla ručičky u hlavičky ...no jo...po mamince 😀 A byla o 100% ukecanější a ochotná

sirella
14. bře 2010

nakoukla jsem ti do albíčka...máš už fakt krásné bříško 🙂

martinkal
14. bře 2010

Ahoj holky 🙂
tak naše princezna čeká fakt až na zítřek. Nemám žádné příznaky porodu, ani poslíčky, které jsem měla posledních asi 8 týdnů, teď nic ☹ . Takže nás vyvolávačka zítra nemine, a nebo rovnou císař 😒

aronek
14. bře 2010

Ahoj, přeji dobré ráno, martinkal, u mně taky nic a zítra do nemocnice 😠

aja.83
14. bře 2010

Sarlottko, máš krásný bříško! 😉 Já chcííí taky takovýýý 😀

aja.83
14. bře 2010

Farminko, přípravy na snaženíčko jsou v plném proudu 😀 !

aja.83
14. bře 2010

Martinkol, no jo, tak vás to čeká asi zítra! 😒 15.3. je hezký datum! 😉 Budeme na vás všechny myslet a moc vám držet pěsti!!! 😉 😵 😵 😵

aja.83
14. bře 2010

Aronku, na tebe taky budem myslet a držet pěsti! 😉 😵 😵 😵 Jůůů, zítra tady u nás budou 2 nová mimineška! 😉 Já se tak těším! 😵 😵 😵

aja.83
14. bře 2010

Hmmm, samomluva v plném proudu 😀 😀 😀

aja.83
14. bře 2010

Holky, dnes jdu dělat k obědu pstruha! Asi jenom na másle, trošku s kořením+obalený v mouce...Nebo máte někdo lepší receptík??? 😵

sarlotta
14. bře 2010

Holky dík🙂)) nějak rostem.

Aja já myslím, že to bude bašta🙂 Takhle smažený nebo bych ho upekla na másle🙂

sarlotta
14. bře 2010

Martinko, tak dneska hoď nožky na stůl a nic nedělej, ju 😉 Zítra budem vyhlížet Lucinku.

mari111
14. bře 2010

ahojík, no Šarlotko pěkné máš bříško 🙂 ja chci taky jezdit plavat aspoň jednou za čas, my máme bazén daleko, teda ten do kterého bych vlezla,ten co je tady u nás je blééé a studena voda, ja chci jezdit dál, tam maj aj bublinkovej,tam sem si to vždy užívala 😉
Aronku a Martinko, šak už se zítra dočkáte 🙂 ja se na ty vaše miminka táááááák teším,to bude určitě stát za to,když na sebe nechali tolik čekat a jinak si myslím že se domluvili, Honzík s Lucinkou,že se naroděj stejně a pak budou spolu randit 😵 😵 😵 😵

sarlotta
14. bře 2010

Mari🙂) taky nafoť bíško, ať tu nejsem za tuleně sama🙂))

už mám 6kilo nahoře... šmarjáááá.

mari111
14. bře 2010

Šarlotko chci, jen přítelak slíbil že mi udělá nějakou hezkou fotku a nějak nemá čas když chodí do rachoty aj v sobotu,kakra. No ale až ji tam dám, tak to budeš za modelku, ja sem o tři týdny míň než ty a pupendo už mám teda pořádny, jen nevím jak je to možné, ja přibrale 2kg hned na začátku,což si myslím že byli vánoce,to sem žrala jak pominutá a teď mám váhu furt stejnou, až mi minule říkala sestra že vúbec nepřibíram ,no ja sem ji řekla z čeho asi když furt bleju jak amina, no ale teď už neblinkám, tak nevím 😒 asi mám dost zásob z čeho si mimi bere a roste mi jen pupendo 😀

sarlotta
14. bře 2010

😎 😀 no já mám teď 65kg, tak jsem docela v poho pže u malého jsem rodila se 76 a dobrý... takže tam se snad nedostanu 😉 akorát poslední měsíc to šupe dooost rychle.
To je fajn, že už neblinkáš, mě to taky přešlo kolem 16tt.

mari111
14. bře 2010

no, už se mi jen občas zvedne kufr ale zatím ťuk ťuk, sem ještě nehodila
65kg 😕 tak tolik jsem neměla ani před oťehu 😀

sarlotta
14. bře 2010

já jsem prcek 160cm...

kopa
autor
14. bře 2010

Ahoj holky,

Sarlottko krásné bříško 😵 😵

My včera dojeli z výletu až večer,tak jsem byla úplně vyřízená,že jsem hnedka zalehla a spala.
Jinak přítelák se rozhodnul,že udělá rekonstrukci bytu.Včéra jsme se kvůli tomu pořádně chytli.Já chtěla počkat až budu vědět pohlaví,abych pak mímu zařídila hezký pokojíček.Pro holku by se mi líbila světle fialková zed a bílí nábytek.Jenže v tom přítelák řekl,že je to jasný,že to bude kluk 🤐 at nepočítám s holkou,že u nich v rodině jsou samí kluci(což je pravda).Holky však víte mě je jedno co to bude,hlavně aby to bylo zdravé.Tak jsem to včera na výletě ořvala 😅 😅 a dneska jsem zase řvala,páč jsem nevěděla co bud vařit.At žijou hormony 😀 😀 😀

kopa
autor
14. bře 2010

holky a když se malují pokoje,tak asi nesmím být v bytě jeden den že?? 😅 budu asi u tchýnky 😝

sarlotta
14. bře 2010

Kopi no nemusela bys to tam čuchat🙂) a ani uklízet, ju. 😉

mari111
14. bře 2010

Šarlotko ja sem taky prcek 😠
Kopiku hlavně aby to zvládnul sám, ne aby si něco tahala a uklízela 😨

mari111
14. bře 2010

60kg jsem měla ještě za časú mladí no a pak když jsem se rozcházela s bejvalím, to jsem zhubla bleskurýchle z 74 na 60 😒

ee.liska
14. bře 2010

ahoj, jdu pozdravit 🙂
dočtu večer, jedeme k mamce na oběd
tak hezkou neděli 🙂

mari111
14. bře 2010

ale slíbila jsem si ,že až odrodím a odkojím tak na sebe začnu makat 😅 ja když poctivě cvičím tak to de, ani jídlo nemusím omezovat,což ani nějak neumím 😉 no jen to vydržet, no uvidíme, to je ještě daleko 😀

mari111
14. bře 2010

jé eli ty se máš, už je 11 hod. a ja ještě nevím co vařit, sem dobra co ☹ ale přítelak ještě chrápe, takže když bude ve 12 h. snídat tak mám čas 😀 a ještě ho chci ukecat, aby sme jeli do nemecka na nakupi ale jen take male,no, ale aspoň vypadnout z baráku, se tu nudím, i když práce by byla,jen sem lína jak veš 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru