Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
15. bře 2010

Ahojík Eli, kde jsi courala🙂))))

ee.liska
15. bře 2010

byla jsem na nechtíky 🙂 abych byla krásná, když jsem pořád doma 😀
máš krásnej pupík 😵

handm
15. bře 2010

Jsem na to zvědavá 🙂
Holky, žádné zprávy od těch "rodiček"?🙂 jsem napnutá, kdo vyhraje ..🙂

sarlotta
15. bře 2010

dík🙂 taky bych si zašla🙂)) kamoška dělá, ale nechce se mi do toho včíl dávat prašulky🙂)) Mohly bysme si dát někdy scuka v Hradišti a zajít třeba do Véček na čumendu na věcičky🙂))

natalie77
15. bře 2010

Flair, mám přijít až po menstruaci....nebo při potížích...jako je bolest břicha a horečka...
S tou školou...no tak to je mazec...tak to bys měla dostat nějaký řád "Železná lady"...protože to bylo činností pro několik lidí...no jenže jak se říká, ženská vydrží víc než kůň...tak to u tebe teda fakt platí!
Dvě školy, dvě práce...no fakt strašný 😝 .

ee.liska
15. bře 2010

jů to bysme teda mohly 😵 já je mám už přes rok a jsem na ně zvyklá, hlavně svoje mám úděsné 😀

sarlotta
15. bře 2010

Handm sázky jooo🙂)) Tipuju Strouží, pak Aron a pak Martinkal 😎

sarlotta
15. bře 2010

Natalie, já myslím, že se normal čistíš, pokud Tě nebolí břicho tak bych počkala na konec šestinedělí a pak zašla na gyndu.

sarlotta
15. bře 2010

Holky objednala jsem si těhu tuniky na mimibazaru.... jééé se těším 🙂 pak se fotnu až dojdou🙂

handm
15. bře 2010

šarlot, nojooo, manžel dělá v sázkovém byznysu.. jsem zblbá 😀

tipla bych Marti, Stroužka, Aronka... 😎

ee.liska
15. bře 2010

já tipuju 1.Martinka 2.Aronek 3.Stroužek 😀

sarlotta
15. bře 2010

tak to máme zajímavé... že bych udělala tabulku a kdo bude chtít se připíše🙂

ee.lis ........ 1.Martinkal....,,2.Aronek......3.Stroužek
sarlotta.......1.Stroužek.....2.Aronek.....3.Martinkal
Handm........1.martinkal....2.Stroužek...3.Aronek

holky těhule pardóoon to my jen tak,že se těšíme🙂)))

handm
15. bře 2010

Je to jak na dostihy 😀😀😀😀 omlouváme se všem třem zúčastněným 😀

ee.liska
15. bře 2010

šarlot 😀 😀 😀 nejvíc zatím věříme marince 😀

ee.liska
15. bře 2010

no ale jestli jela stroužek do porodky, tak už se porod rozběhl, holkám to budou vyvolávat, takže možná vyhraje stroužek. taky může rodit dlouho a někdo jí předběhne 😀 ale myslím si, že první mimi se přihlásí až tak navečer 😎

mari111
15. bře 2010

Eli stroužek šla stejně jak holky na vyvolávačku 😉

flair
15. bře 2010

Natali, kdyby tě ale začalo to bříško bolet, tak fič hned k Dr., ju. Kdyby to krvácení neustalo během 2 dnů, tak bych šla taky. A co se té školy týče, tak jsem k tomu stíhala i přítele, jezdit z kolejí za rodinou, babičkou a ještě 3x týdně fitko a ještě občas zapařit😀 Dnes nechápu, jak jsem to dávala, bo mi stačilo chodit do práce a pak už se mi nic nechtělo 😝 😀 Asi jsem už holt starší kousek, není to co za mlada (je mi 32 let) 😝 😀 😀
Já myslím, že nejdříve porodí Martinkal, pak Stroužek a pak Mabe a pak Aronek 😀

sirella
15. bře 2010

Ahojky holky 🙂

Přišla jsem se "pochlubit" těma výsledkama krve...vyšlo mi to negativní.Riziko 1:9550 Jsem šťastná jako blecha 😀 Ptala jsem se,jestli bych musela na amniocentézu i kdyby mi triply vyšly taky negativní(kvůli věku...už mi bylo 35 a četla jsem,že někteří dr. posílají skoro automaticky...tak jsem měla po loňském roce strach) a bylo mi řečeno,že pokud vyjdou negativ.tak je amnio zbytečné.A taky mě sestřička uklidnila,že tento test byl citlivější než triply a že se nemám bát žádného průšvihu...prostě žádná hrůza se nechystá
Strašně moc děkuju šarlotce za to že mě "nakopla" a já si to Prediko vyřídila sama...bez mého dr.Za to uklidnění to fakt stálo...šarlot...díky moc...máš to u mě 🙂
Holky,kdo víte něco o těch číslech toho rizika???Je číslo 1:9550 solidní a nebo spíš na hraně?...podotýkám,že je mi už 35 let...musím to okouknout na netu...i když teda depka je pryč a jsem fakt šťastná

Od rána vás sleduju,ale nechtěla jsem psát ,protože jsem depčila...taky se chci přidat do sázení...Já nejvíc věřím Martince,pak stroužkovi a nakonec Aronkovi.TA má být zatím jen sledovaná...myslím,že psala,že do čtvrtka...ale taky se jí to může rozběhnout...necháme se překvapit...budu nakukovat,protože jsem zvědavá 🙂

ee.liska
15. bře 2010

mari dík za info 🙂 tak to jsou holky nastejno

ee.liska
15. bře 2010

jé mabe už je taky v porodce? 😵
sirel tak super výsledky 🙂 myslím že je to ok, kdyby to bylo na hraně, určitě by ti to řekli, to riziko už máš v kombinaci s věkem, 😉

handm
15. bře 2010

ee.lis ........ 1.Martinkal....,,2.Aronek......3.Stroužek
sarlotta.......1.Stroužek.....2.Aronek.....3.Martinkal
Handm........1.martinkal....2.Stroužek...3.Aronek
fĺair.......... 1. Martinka.......2. Stroužek......3. Mabe....4. Aronek
sirella.......1. Martinkal....2.Stroužek ........3. Aronek

sirella
15. bře 2010

eli...díkas...tak jsem ještě klidnější 🙂
Kdybych nebyla těhu tak bych si hned cvakla panáka 😀 Fakt to byly nervy jak blázen.Včera jsem nemohla spat tak jsem čuměla skoro do rána na TV...ani nevím co tam dávali.Byla jsem mimo...ale už je dobře 🙂

petroska
15. bře 2010

ahoj holky.koukám že už soutěžíte kdo dřív porodí 🙂 .typuju to taky první na MARTINKu a pak aronek.SIRELLA já ti to říkala,gratulace ke zdravému mimču.já měla riziko 1:13 150 ale bud v klidu riziko nemáš ,máš to hooodně vysoký takže se raduj 🙂 ELI já mělqa také nechtíky ale prý se to s mimčem pak nedá tak je dala rači dolu at si zvyknu na svoje okousance 🙂 ,ale asi znovu na ně taky dám.mužu se zeptat,už citíš nějaké lehounké pohyby bobka?nebo kdy to jde zjistit?

ee.liska
15. bře 2010

sirel, teď už budeš jen klidná, triply určo dopadnou dobře a pak až velký UTZ ve 20tt 🙂
tak mě napadlo asi mi budou brát krev na triply, když budu příští týden v 16tt, co? 😲

mari111
15. bře 2010

no Sirel tak to je super, nic nehrozí, tak né aby si zas na netu neco vyšťouchala a zas zbytečně plašila 🙂 miminko je a bude v pořádku 😉

handm
15. bře 2010

sirell, moc gratuluju k výsledkům NT.. 🙂🙂🙂🙂🙂 Super!!!!
úplně vím, jak ti je.. já ještě pořád čekám...snad se zítra dozvím aspoň něco...☹

ee.liska, taky si myslím, že mi to budou za chvilku brát..

ee.liska
15. bře 2010

ahoj petrosko 🙂
ještě nic necítím, i loni jsem je cítila až v 21tt, tak myslím že teď to dřív jak v 19tt nebude 😖 ale strašně už se těším 🙂 já si gelovky asi nechám i při mimi, holky co mají malé říkaly, že je to v pohodě, já je mám dost krátké, tak o 1-2mm delší než prsty

ee.liska
15. bře 2010

handm ty jsi teď v 16tt? a kdy máš Ko? já právě příští týden
petrosko tobě nic o triplech neříkala Dr?

ee.liska
15. bře 2010

jako když mi je neudělají, nic se nestane, ale je to prý povimmé. ale jak jsem byla na tom screeninku, tak jsen klidná, je prý spolehlivější jak tripl

sirella
15. bře 2010

petrosko ahojky...díky moc 🙂 No raduju se...raduju...moc 🙂

eli...já teď nakoukla jaké data napsali mě...já mám mít odběr triplů od půlky 16tt do půlky 18tt Takže podle mě by ti to brát mohli.Já mám psané rozmezí cca 14 dnů...nevím jak to řekli tobě
Jinak teda UTZ ve 20 tt to je pro mě ještě hooodně daleké sci fi....ale už se těším 🙂 Už fakt začínám věřit,že to dopadne ok 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru