• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Mari, mezi 16-20TT se dělají tripl testy, tak třeba jdeš na to...
a to je tedy zvlastni, že nedělá NT.. ale určitě nic nezanedbal, to snad proboha ne!! Určitě je všechno v pořádku!!!
16. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Mari, Handm, Katynko: Holky, naše silná čtyřka (nevím, jestli si to taky takhle pamatujete - že jsme sem přišly tak nějak zároveň :wink: ), tak ta se jen tak nevzdá a na mimísky nenechá dlouho nikoho čekat!!! :wink: Mari a handm to začly a my s Katynkou se přidáme za chvíli! :wink: Prostě pro nás s Katy ještě nebyl ten správný čas, my chceme miminko až v roce 2011 totiž... :grinning: :grinning: :grinning: Ty jedničky se nám líbí! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No a vůbec, celá naše diskuze Zamlklinek jednou zvítězí! :wink: Holky, jak se potom budeme jmenovat? :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Takže žádný stresíky a nervíky! :wink: Jenom malinký jsou povolený! :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
Aji, přesně si to pamatuju, že jsme sem vtrhly zhruba stejně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile::slight_smile:
A neboj, s katynkou jste za námi cobydup..!!!!
:slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
no tak asi du na to,no. Ajuš neboj, za chvíli ste mezi náma :wink: aj ostatné snažilky :slight_smile: jinak s těma jedničkama to je fakt, to je pěkné číslo :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Mary budu Ti držet palce
jj za chvilku už bych mohla být 2v1 :sweat_smile: :dizzy_face: :wink: tak snad budeme mít štěstí :slight_smile:
Musím letět budu zas večer mějte se papa :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
taky moc budu držet palečkyM.a.b :wink:
16. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
M.aa.b, taky držím pěstičky! Holky, na co to maab jde? Na IUI nebo IVF? Nebo ještě něco jiného? Já jsem to zase někde přehlídla :sweat_smile: :confused:
16. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jsem zpět.
Terci, Aji děkuji za palečky. Kontrolka proběhla v pořádku. Pan doktor poťukával aby to nezařekl, že prý to zatím vypadá skvěle. Tak bych ráda, aby to tak bylo až do konce. :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
wlladi, super! :wink: Gratulka! :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Handm hodně štěstí při kontrolce! Testy budou dobrý, uvidíš. Teď se už se musí jen dařit. Je jaro, vykukuje sluníčko, venkovní teplotky půjdou nahoru..... Samá pozitiva, takže nálada stoupne a vše půjde snáz. :wink:
16. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Wlladi, grartuluju k super kontrole!! Jen tak dál!!:slight_smile: Mimisek je sikulka!!! A třeba na vás nakonec vykoukne holčička!!:slight_smile: anebo už to máte jisty opravdu jisty?!:slight_smile:)
a děkuju za palečky!:slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Handm, už to máme jistý. Můj dr. mi to řekl už když jsem byla 15+5tt. Při UTZ před odběrem plodovky mi to jiný dr. potvrdil. Takže už v tomto ohledu žádné překvápko nečekáme :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Ajuš, m.aa.b de na IVF :wink: Wladko gratulka, mimi bude v pohodě, potvrdili ti teda klučíka? Jaq jsem strašně zvedavá jestli mi dr. řekne co to bude :confused:
16. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
Holkyy, zase na mě dolehla depka, další z mého okolí nám oznámili, že jsou těhotní :frowning2: já jím to přeju, ale tááááák závidím když si představím, že tento týden jsem měla být v 8 tt a jít na UTZ atd :frowning2:
16. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
ahojík tak jsem si nakoupila tričenka:slight_smile: no už musí být hezky a hotovka :sunglasses:

Wladi blahopřeju:slight_smile:)) super.

Maab drřím palušky:slight_smile: brzo budeš hlásit čárečky uvidíš:slight_smile:

Handm jdeš na kontrolku ?
16. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Děkuji za gratulačky :grinning: :grinning:
Třetí "Klapzubák" potvrzen. Snad se o mě ty chlapi budou v budoucnu starat :grinning: Jsem doma jako růžička v trní - či ještě v trníčku :grinning:
16. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
madormi neboj, brzy se jistě dočkáš!! :wink: Jaro zapůsobí :slight_smile:

Sarlott, nakoupila jsi právě včas, o víkendu u nás hlásí 15-18 stupňů, tak jsem zvědavá. Už je teda na čase, sakra.
16. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
madormi nesmutni, šak se taky dočkáš, neboj, jen to chce trpělivost,no. I když se to nezda, ani se nenazdáš a budeš těhulka,uvidíš :slight_smile:
Wlaďko ty rúžičko :grinning:
16. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Wladi bylo to na utz vidět jo ? :slight_smile:)) jéé já se těším na pátek
:sunglasses:
16. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj Šarlotko, no už aby bylo hezky, to už je fakt moc, letos mne ty zima už s... :unamused:
16. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
Sarlott, dr. to poznal už v 15+5tt, ukazoval mi pinďíka, ale já teda nepoznala, co je noha, ruka, natož toto :astonished: :grinning: Na UTZ minulý týden už jsem něco tomu podobného zahlédla, ale musel mi to zas ukázat jak trotlovi. :grinning: No, oni jsou na to študovaní....
16. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
Mari, dík za info! Tak to m.aa.b držím pěstičky dvojnásob! :wink: :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
Wlladko, no jo, hotovou fotbalovou jedenáctku budeš mít za chvíli doma! :grinning: :grinning: :grinning: Ještě 7 a je to! :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
16. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
no teda Ajuš ty tej Wladce teda přeješ :grinning:
16. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
Mari, to já jenom tak :sweat_smile: ... Jsem dneska prostě nějaká vtipná, či co! :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Wlladi, aha... tak to mas holt pěkné bratry v triku :slight_smile: Ale co, hlavně že bude zdravý a všichni okolo taky!:slight_smile:
já mám 8 bratranců, bráchu a nemůžu si stěžovat-měla jsem se jak v bavlnce :slight_smile:)) takže ta tvoje růžičk ase může potvrdit :slight_smile:)

šarlotko, ano ano, jdu, ale až v pět... z práce pomastím ve čtyři, ráno jsem čůrala do zkumavky :grinning:
Já už to taky chci vidět!:_):slight_smile::slight_smile::slight_smile: jsem zvědule
16. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Děvčata, děvčata! Já jsem už na konci...teď je řada na vás, tak se předveďte! :grinning: Já už má (skoro) odrozeno :grinning:

Handm - kdyby jim to jedno triko stačilo... :sweat_smile: Jasně, že stojíme hlavně o zdravé dítě. Sic jsme na holčičku mysleli, ale kluky holt umíme líp, no. :wink: Už teď ho strašně moc milujeme :slight_smile:
16. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
Ajuš to je dobře že máš dobrou náladu :slight_smile:
16. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.