Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
16. bře 2010

Mari, ty ji budeš mít taky! 😉 Já tě nakazím!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aja.83
16. bře 2010

Holky, kde je Farmi? Měla by mít nějaký info o Aronkovi? 😅

handm
16. bře 2010

Aji 😀😀😀😀😀😀

mari111
16. bře 2010

ajuš 😀 😀 😀 😀 no veru Farminka tu ani včéra nebyla,že jo 😕 😨

mabe
16. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem zpet. teda dneska to bylo otravny. prisly jsem na 9h a dorazily jsme az ted. plno mamin a tri urgentni prijmy na porod. nejdriv jsem sla na monitor a az po 3,5h na radu na kontrolu. byla tam mlada dr., te se nezdal monitor az sem ji rekla, ze jsem KP, tak rekla aha, tak dobry. pak me prohlidla - otevrena stejne jako minule, takze nepostupujeme, a pak UTZ. ptala se me, kdy byl naposledy delanej - pred 3 tydny , 2,75kg. tak se divila, ze ma mala cca 3,70kg 😝 . pak sel kolem sef porodniho, tak me udelal UTZ znova a rikal, ze teda 3,4-3,6kg. ptaly se me co jim? tak jsem rekla, ze jim stejne. pak se me ptaly teda na porod a jak jsme si povidaly, tak ten dr. rikal, ze je videt, ze si nejsem jista normalnim, takze cisar. takze ve ctvrtek v 11h nastup do nemocnice, odpo vysetreni interna atd. a patek cisar. ta dr. rikala potom, ze jsem udelala dobre, ze si nema cenu hrat na hrdinku. jinak kontrolni monitor potom uz ok. tak co rikate devcata? sice jsem se chystala psychicky na porod normal, ale myslim, ze cisar je lepsi. Jeste rikaly, vzhledem k tomu, ze se otevirani neposunulo, tak by to bylo hodne tezky. cisar zvladnu, ne? vzdyt jsem postoupily dve revize behem dvou let a toto je taky operace takova podobnejsi, no.

ee.liska
16. bře 2010

tak se tu hlásím z krve, výsledky budou příští týden a jdu dočíst, kolik miminek se narodilo 😀

aja.83
16. bře 2010

Mabe, myslím, že ses rozhodla správně! 😉 Císaře zvládneš levou zadní! 😀 Držíme ti tady všechny pěsti!!! 😉 😵 😵 😵 😵 😵 A v pátek šup sem s Aničkou! 😵 😉

handm
16. bře 2010

Mabe, takže docela dobre zpravy!! Myslím, že když není otočená, je to zbytečné, aby tě trápili.. navíc je docela velká Anička, takže prdelkouo napřed by to byla asi dost divočina..
Tak držím palce, ať to jde císařsky krásně!🙂
🙂🙂

Ee.lisko, jakou krev ti zas brali?!

aja.83
16. bře 2010

Holky, běžím domů z práce. Budeme mít návštěvu! Kamarádku s manžou a malou roční holčičkou! Už se těším! Mějte se tu a já ještě navečer nahlídnu! Papa 😉

ee.liska
16. bře 2010

týý jo gratuluju stroužkovi a martince k princeznám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
jsem z toho div živá, že jsem zapomněla co jsem dočetla 😀
mabe určitě to zvládneš 😉
handm, vyšli mi špatně výsledky ze štítné žlázy tak jsem šla dneska na další testy

sarlotta
16. bře 2010

wladi moje teta má 4 kluky🙂) a je nadmíru spokojená🙂)) cokoliv potřebuje udělat, spravit, vždycky se najde šikovný syn🙂) jeden už má dcerku- tak si teď užívá vnučky a šatiček🙂)))

sarlotta
16. bře 2010

ahojík Eli🙂

tercie
16. bře 2010

Tak jsem spáchala oběd,najedli jsme se a jsem tu na chvíli za vámi,než pojedu na sbor.

Mabe super,já myslím, že je císař rozumnej, vzhledem ke KP. A i kdyby to chtěli doktoři zkusit přirozeně, tak nikde není dáno že nakonec by stejně museli říznout. Takhle tě nebudou trápit, a máš jistotu že se Anička dostane na svět bez potíží 😉 Dobrý rozhodnutí, schvaluju. Já se narodila zrovna tak 😀

ee.liska
16. bře 2010

ahoj Kamčo 🙂 to je dneska zase hnus, co?

sarlotta
16. bře 2010

No u nás se zatím pekelně mračí 😅

ee.liska
16. bře 2010

ahoj Kamčo 🙂 to je dneska zase hnus, co? já jsem si dneska koupila těhutričko a laclovou sukýnku, tak mám radost🙂

ee.liska
16. bře 2010

jé mě se to poslalo dvakrát 😅

handm
16. bře 2010

JO a Mabe - nebude Anička zmuchlana 🙂 🙂 🙂 Neteř šla císařem a bylo to krásný hladounky miminko 😀😀😀

Ee.lisko, jo aha, to jsem zaznamenala, ja myslela, že zas něco k těhu... 🙂

tercie
16. bře 2010

Holky ještě...ptala jsem se Farmi jestli se neozvala Aronek, tak prej od včera zatím ne...tak snad je kočka v pohodě... bude jí psát zas někdy navečír prej,ať jí nebombarduje.... takže tak.

Wladi gratulka ke kontrole 😉

Šarlotka má nakoupíno,to jsem zvědavá, jestli tím to jaro přivoláš 😀 Já doufám,že už jo 😉

petroska
16. bře 2010

ahoj holky.týý jo dvě mimiška na světě,to je krásný.snad to pujde pak i u nas tak krásně 🙂 .mě čeká zítra Ko u te mé pi...tak sem zase nervní co si na mě vymyslí.vždycky mi řekne jiné rozměry a že je to menší než stu pak na netu v tabulkách a odpovídá to.asi má starý ultr nebo je tak slepá.mám s ní celkem depky,tak myslete i na mě ☹ .Ahoj eli a už ti dali na to nějaký prášky nebo až po vysledkách?

ee.liska
16. bře 2010

ahoj petros, neboj bude t dobré 🙂 budou to nějak řešit až budou výsledky, ale taky dneska dr říkala, že se to někdy stává a když to nebude moc hrozné že to ani léčit nebude tak nevím.

mari111
16. bře 2010

tercinko ahoj a proč se tu neukázala farminka ? 😨

mabe
16. bře 2010

holky, dekuju moc za podporu. akorat uvidime jakou anestezii me doporuci. ja bych asi chtela epidural, abych ji videla. pak se me moc nechce na jipku a bez ni. 😖 ale tak to je snad jeden den. a to hojeni - u KP bych byla stejne nastrihla.

petroska
16. bře 2010

Eli aha tak treba to bude v normě.kde je v uh nějaký těhu obchudek,víš?

tercie
16. bře 2010

Mari Farmi měla pochůzky po městě a teď gruntovala, vařila a čekala na manžu. Ale ona večer určitě zas přijde 😉

Petrosko tak ji vyměň,nánu,když tě jen nervuje...teď potřebuješ být v klidu a ne žádný zbytečný stresy...

Eli ale bude mít přehled co a jak jsi na tom, a když tak to může řešit 😉

ee.liska
16. bře 2010

petrosko právě že není 😒 byla jsem v sekáči na druhém náměstí tak tam jsem koupila sukni a triko v normálním obchodě, je na pupíku nařasené a prý ho kupují těhule 🙂

handm
16. bře 2010

Ee.lisko 🙂 krasny pupik!!🙂

Petros, neboj.. ja se taky nebojim 😀😀😀
tedy trochu... ale to všechny tady!!!

wlladka
16. bře 2010

Mabe-císař bude fajn. Budeme tu na tebe v pátek myslet. 🙂
Já jsem malého po císaři viděla až čtvrtý den, takže jeden je brnkačka. Bříško si budeš prvních pár dní přidržovat, ale brzy to přebolí. Až se budeš smát, nebo pojedeš výtahem, tak to bude pěkně cítit 😕 . Ve tvém případě dobrá volba. 😵
U nás krásně svítí sluníčko. Ona jim ta předpověď snad ještě vyjde?! 😕

ee.liska
16. bře 2010

terci jj aspoň že ty testy jsou, dr říkala, že mimi to neohrozí 🙂
handm děkuju 🙂
holky nebojte, určitě to bude dobré 😉 🙂 🙂 ( já mám co říkat, jsem strašný strašpytel 😀 )

tercie
16. bře 2010

Wladi tak to teda nevím, u nás je zatím pořád hnusně 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru