• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahooooooooooj holky, já zas dneska vůbec nestíhám, ale oproti včerejšku je mi úúúplně dobře,tak nevím :grinning:
Poslušně hlásím, že Martince jsem zapomněla napsat...
A jdu dočíst, drbny, aby mě nic neuteklo :grinning:
23. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
ajusko mozna ze sem na starem notasu, nebo nevim :frowning2:
Caaaaau tercinko, jeste nerodis:slight_smile:
23. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
holčičky moje, jsem tu už jenom na skok a to abych šarlotce napsala, aby mi do tabulky napsala... :dizzy_face: :wink: :wink: :wink:

1DC :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
jéé farmi velká gratulace :grinning: :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
no farmiku,tak konecne :slight_smile:
23. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
ahojda všem jen nakukuji a dočtu asi až zítra tak jen maličkost ...

farmi 1DC si počítej až od zítra ju :wink: mě v CARu říkali že 1DC je do ca 10 hod dopoledne, pokud to dostaneš později tak se to počítá až od následujícího dne :sweat_smile: :wink: :slight_smile:

dobrou noc přeji všem :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
ahoj maab a dobrou :slight_smile:
23. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
Tak jsem to napravila a mám pro vás zprávu od Martinky!!!

Ahoj holky, jsme od včera doma, ale zatím ńestíhám. Jen kojím, přebaluju, uspávám a mazlím se s Lucinkou. Je krásná a úžasná. Určitě brzo přijdu, myslím na vás, pa.

Tak jsem holky od vás všech moc pozdravovala jo? :wink:
23. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
no dekujeme Tercinko za spravicku od Martinky, uz se tesim az budou mit holky fotky miminek
23. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Paaji držím palce na nový snažící kolo, je jaro, to by bylo, aby se to konečně nepovedlo!!! Hlavně dotlač manžu na to vyš. aby nebyl nakonec zádrhel u něj a ty ses netrápila a mohlo se to co nejdřív řešit :wink:

Farmi tobě naopak k mrše gratuluju :slight_smile: tak ještě max dvě, a pak už jen dvě na testu jo? :wink:
A s tou prací, nevím kdo to už psal přede mnou, ale asi bych taky zvážila kam máš blíž a tak, osobně by se mi asi taky líbilo v krámu,ale zase ty peníze... je to fakt dilema. Za jak dlouho se musíš rozhodnout?

Aronku paráda že jste doma spokojení,a manža že funguje :grinning: Já jsem zvědavá na našeho :wink:

Kopi na tchýni kašli, však tě neživí :slight_smile: A takovýhle názory maj jenom lidi, který o tom vědí houby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jejda, co jste dalšího ještě psaly? :grinning: Já si vždycky pamatuju jenom pár posledních příspěvků :grinning:
23. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
Mari není zač, však jsem to slíbila :wink:
23. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
Holky ta Kristýna v Ordinaci je kráva co? :angry:
23. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
tercie: jjo konecne to nekdo rekl!!!!!
23. bře 2010 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz
ja o sve prvni miminko prsila a nikomu bych to neprala
23. bře 2010 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz
deeky já taky, a i kdyby ne, tak takhle bych se nikdy nechovala. A myslím, že ani zdaleka nejsem první, která to o ní řekla :grinning:
23. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
tercie: jjo ale zatim jsi asi jediny u ktere jsem to stihla precist:slight_smile: ty uz mas porod skoro pred sebou uz se urco tesis co? to ja se teprve ve ctvrtek dozvim co cekame uz aby to bylo:slight_smile:
23. bře 2010 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
mab ty mi snad chceš skazit radost ne?! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zítra 1DC taky dobrý :wink: :grinning: :grinning: hlavně že už je!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ajo no tedka bych si třeba něco bokem mohla přividělat, ale co až otěhulím a budu doma, z čeho budeme žít :sweat_smile:
No asi mám rozhdnuto. Chci miminku pořídit hezounkou vejbavičku a aby se mělo dobře, trošku ho zabezpečit, navíc máme ještě Robču a ten taky není z lacinýho kraje :grinning: takže odsud odejdu a půjdu tam.
Natálko, no cestu mám asi tak nastejno do obou z prací. A na plnej uvazek mě tady nevemou, o tom jsme se už bavili když jsem nastupovala..
No je rozhodnuto, ..půjdu za penězma a pak se budu modlit za brzké otěhulení :grinning: :grinning: :sunglasses:
23. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Farmi :dizzy_face: :dizzy_face: , velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: .
Mám obrouvskou radost, jak bylo psáno ještě tak 2-4 a pak spolu budeme zvracet a takový hezký těhu věci :slight_smile: .
23. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
deeky tak držžím palce ať se vám brouček ukáže :wink:
No těším určitě, akorát mě to asi pořád moc nedochází, že za pár dnů-týdnů bude celej dosavadní život úplně vzhůru nohama :grinning:
23. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
tercie. : moc dekuju vsichni pisou jak desne citi pohyby a ja moc ne!!! ale vim ze to nic neni, moje miminko je asi malo akcni:slight_smile: chtela bych holcicku:slight_smile: zavidim i ze uz budes mit miminko u sebe ja musim vydrzet do sprna :grinning:
23. bře 2010 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
deeky dočkáš se neboj, a pohybů taky, někdo má dřív, někdo třeba až ve 22tt, ono to přijde. A srpen už je taky skoro za pár :wink:
23. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
Holky já bych jí naflákala tlamu, to snad není pravda co ta holka dělá...
23. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
tercinko ale krasne vzhuru nohama :slight_smile:)))
Farmikku ja si myslim ze sise rozhodla spravne, si holka sikovna :slight_smile:snad se ti tam bude libit a snad tam nebudes dlouho',-)
23. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Tercinko neprozivej to tolik, sak to je jen serial :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
Farmi, myslím, že jsi se rozhodla, jak nejlépe si měla...také věřím v brzké těhu, ale kdo ví...už teď to bylo za pomoci lékařů...tak se připravuji i na delšé neúspěch a pak akždou mrcho obrečím...no teď budu zase šťastná až dojde...jak je to v životě, jako na horské dráze, co?
Tak jdu poklidit a uklidnit si nervy do postele...tím myslím, že bude klid....dnes mám 1TŠ-týden šestinedělí...už to mělo být 3TŠ, ale co se dá dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
tak dobrou noc a mějte se hezky.
23. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
tercie: no uz aby byl srpen, uz nam stoji postylka pro naseho prcka v loznici uz jen prcek tam chybi:slight_smile:snad bude vse ok
23. bře 2010 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
Mari no jo, když to se nedá, zvlášť v jejím případě :grinning: Blbka nezodpovědná, sobecká... jenže i takovejch je mezi lidma spousta, a pak nechávaj mimina u popelnic a na sněhu, to by jeden vraždil, když to slyší...

Natali třeba to tentokrát bude přirozeně, co ty víš... a to šestinedělí taky uteče,abudete se znovu snažit,a hned bude veselejš :wink:
23. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
Mám doma manžu jdu nachystat véču, zatím!!!
23. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Farmi, dobře ses rozhodla..Holt peníze jsou v této době potřebnější...No ale napadlo mě, že by sis mohla přivydělávat farmařením, ne? :grinning: :grinning: :grinning: No jo, tak už mlčím... :sweat_smile: :grinning:
23. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Jo a Farmi, gratulka k mrše! Ta si teda dala na čas a toulala se bůhví kde! :wink:
23. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.