• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Sarlottko, vážně jde Zlabi dnes na KO, psala to ve Snažilkách ze září... :wink: To je fuk, hlavně že to dopadne dobře a i všem ostatním!!! :wink:
31. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
ahojík Nicol, já se v tom teda nevyznám, tak nevím :sweat_smile: :wink:
31. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
Aji díky za info :wink:
Tak Zlabi moc držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Tady je to celé nové, musím se s tím naučit zacházet :D
Zlababce taky držím palečky. Leni tobě zítra :D
Tady zase prší, chtěla jsem objednat kontyš, no ale aby nám do něj napršela voda, to je na prd :( Ještě půjdu stát frontu na finančák to se mi taky nechce.
31. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
Nici koukala jsem na Fb na fotečky baráčku,ty jo máte to fakt krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: I když s tím budete mít ještě asi dost práce vid? :confused:
Tady je taky hnusně :unamused:
31. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
dobré ráno, dneska jsem si přispala :grinning:
jé, markee má brigádu, to je super :slight_smile:
ohledně kočárků, náš stál 10000,- je tam autodsedaška, vajíčko, hluboká korba a sporťák. má ho kamarádka a měla na něj samé dobré reference, taky jsem ho vyzkoušela. jen ještě dokoupím fusak a slunečník
u nás je dneska strašně hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sarlottko, tabulečka už se mi teď líbí! :grinning: Zvlášť když si mezi snažilkama hovím pěkně na vrcholu! :grinning: To zas bude za pár dní pád! :grinning:
Leni díky...no vevnitř už moc práce ani ne, ale ten dvůr, všechno zbourat a vyvozit pryč to bude něco. Ten chlap si schovával veškerý bordel na dvůr, hnus. Už máme skoro vymalováno na bílo ty jeho barevný stěny, teď počkat na elektriku a kuchyňskou linku a převozit zatím náš starý nábytek. Já už se snad nedočkám, se to pořád táhne všechno.
31. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
Nici no vevnitř to vypadá super!!!
No a ten dvůr vyklidíte a odvozíte :wink: :wink: Já když jsem prodávala barák po otci,tak na zahradě byl taky bordel a ani uvnitř sem to nák nechtěla vyklízet,tak jsme jim dali menší slevu,za to že to vyklidí a odvezou.
No z té zítřejší ko začínám být lehce nervní :sweat_smile: :sweat_smile:
31. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
Eli moc hezká nová fotečka :slight_smile:
31. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
tak mizím,čeká mě kupa žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Nicollko, já bych dle mého amatérského názoru řekla, že ovulka u tebe teprv bude! :sweat_smile: Teda já už to aspoň u sebe trochu vypozorovala, že mám před ní takovej ten vodnatej výtok! :wink: Pak teprv přijde egg... :grinning: Ale v tomto cyklu mě to celý nějak vypeklo, myslela jsem, že ovule byla už 14DC, ale fertility mi ukazuje, že byla až později (17DC) a navíc mi právě egg výtok přišel až ten 17den, takže asi má fertility pravdu... :wink: No a 17DC nebylo snaženíčko, no co, to je fuk! :wink:
Ahoj kočky prý je po mě scháňka, tak se hlásím. Mám toho teď v práci trochu moc, takže sotva stíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem v pořádku a na KO jdu opravdu dneska, přeobjednala jsem se, abych šla k tomu mému dr, takže odpo vám napíšu, jak jsem dopadla. A děkuju, že na mě tak myslíte, jste zlatíčka :dizzy_face:
bude to dobrý uvidíš ;)
aja no já minule měla krásnej egg jako snad nikdy a ovu přišla až po vysazení utroše místo mrchy :D
Teď mám čípek už dva dny schovaný, dnes už spíš krémový ..vodnatý tak ty tři dny dopředu. No tak asi ještě počkám a utroš nasadím v pátek teda raději.
31. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
ahojte holky, to je děs zase marodím. v únoru jsem marodila kvůli potratu a ted nějaká zákeřná chřipka no hnus to budou výplaty :slight_smile: ale naštěstí antibiotika nemám, tak doufám že to do neděle pořádně vypotím a vyležím, protože příští týden si hodláme udělat miminko a bez debat prostě v zimě bude tu a hotovo :slight_smile:
31. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
kopi dík :slight_smile:
zlabi držím palečky :wink:
madormi tak se brzo vylež :slight_smile:
31. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
cau holky.....vsimla jsem si,ze se bavite o FB nechcete mi nekdo poslat IP s vasim kontaktem na FB????

Jinak Nicol,byt tebou tak ten utrogestan nasadim az v patek pro jistotu......ja si ho nasadim taky asi o par dni pozdeji...

zlabce drzim pesti na kontrolu...
31. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
http://www.rozumacit.cz/novinky.html

holky,dneska je sluníčkový den,já už si dneska sluníčko koupila,ale pošlu ještě i sms...... :slight_smile:
patronkou je Nada Konvalinkova ,tak se mrknete na stranky :slight_smile:
31. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
cajori já na FB nemám nic:slight_smile:
31. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
madormi dobrýýýý plán:slight_smile:))
31. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
Cajori, já chci taky koupit sluníčko :dizzy_face: , ale u nás to nikdo asi neprodává :sweat_smile: . Tak pošlu sms. :wink:
Cajori, já jsem na FB - jestli mě chceš za přítelkyni, napíšu ti do IP :wink: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
aji,jasne ,ze te chci za pritelkyni.... :slight_smile:
u nas pred obchodem chodily nejake holciny a vybiraly penizky,ale asi moc nevyberou ptze prsi :frowning2:
31. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
holky pritel se vzbudil,tak sa mrknu odpoledne,jo?papa
31. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Ee.lisko a jaká je značka toho kočárku?!
Nik, už ti závidím, že se skoro můžete stěhovat :slight_smile:):slight_smile::slight_smile: ale v dobrým!!!
žlabi, držím palec a kopi ty se taky neboj!!:slight_smile:
já FB ignoruju :grinning:
31. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
handm je to firkon qutro set, slyšela jsem na něj chválu i špatné reference ale vyzkoušela jsem si ho tak jsem ho vyzala, hlavně se mi strašně moc líbí :grinning:
31. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Ee.lisko, díky ahaa, to jsem ještě u nikoho ani asi neviděla, tak na něj kouknu :slight_smile:
díky za tip
31. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
Jo a Kopi, zkoumala jsem to malování v Motole, tak můžeš být v klidu, malují teď v dubnu :slight_smile:
31. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
handm není zač :wink: ale jak říkám, lidi ho buď nechcou ani vidět nebo zase velká spokojenost, je spíš ne dědinu, je těžší ale zase má jednu z největších korbičejk na trhu a je jeden z nejbezpečnějších, podle testu mfdnes
www.batolatko.cz
31. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
ahoj holky, dnes jsem to stihla až ted a ještě mám dočítat dvě stránky :stuck_out_tongue_closed_eyes: zahlídla jsem jen že markee sehnala asi prácičku hurá hurááá!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsu šikulka! :sunglasses:
taky moc myslím na m.a.b. jestli už má pidižvíky v bříšku :wink: :dizzy_face:
Jinak holky Peti a sir neplašte určo to bude mimi. Ty jsi Petulko hubeňour, tak se ti prostě nemá kde schovat v břiše tak se protlačuje ven :wink: :grinning: Já o todle teda taky přišla, pač se svojí pneumoškou by mi dítko udělalo boule až tak hodinu před porodem :grinning: a to ho nechci podceňovat, ale dřív se u mě protlačit, na to teda nemá :sweat_smile: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.