• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Teda holky, dneska je vážně príííma den! :wink:
Zlababko gratulace největší, mám z tebe a malýho špuntíka moc velkou radost! Jdu si na to otevřít lahváče :grinning: ! Už jsem doma, slavíme manžovi narozky, za chvíli jdem do hospůdky! Tak na zdravíííí!!!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A Handm, no z tebe a kopajícího bobisty mám taky radost, tu už mám dlouho! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jen tak dál, holky!!!! :grinning: A já budu mít aspoň pořád z něčeho jenom radost!!! :grinning:
31. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
žlabííí huráááááá!!!!! moc gratulujuuuuu!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
ají ty si to ale umíš užívat :dizzy_face: :dizzy_face: ty radosti :grinning: to je dobře :dizzy_face: :dizzy_face: hezky si užijte aj tu hospůdku a popřej za mě manžoj :wink: :slight_smile:
31. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahooooooj holky :slight_smile: Dneska čekám skříň, ráno mi volali,že ji dovezou, tak jsem neplánovaně musela do města do bankomatu. Teď ještě přemýšlím, co udělám k obědu,protože manža, ta dobrá duše...měli jsme od jeho rodičů pár kousků ze zabijačky, a já se štelovala, že dneska budou opečený jelítka s brambůrkem a zelíčkem... no a on, nerozdělil se s nima a nedal jim to sežrat??? Nezabily byste ho? Já ho zabíju. Takže musím vařit a to mě štve. Nehledě na to, že jsem byla ve městě a mohla něco nakoupit, kdyby dal vědět,ale protože tu mám tak akorát párky,tak je dnešní menu jasný...

A jdu dočíst :slight_smile:

No a než jsem to stačila odeslat, tak mám skříň složenou doma v chodbě :grinning: Huráááá :slight_smile:
31. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
holky to počasí mě fakt už pěkně se.e :angry: Tady dneska celej den lije :stuck_out_tongue_closed_eyes: to to tu ještě nestihlo pořádně vyschnout od minule :stuck_out_tongue_closed_eyes: všude je voda a bláto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
tercí ten párek to jistí :wink: :slight_smile: alspon se poučí, že když mu kamarádi sežerou jelita, na něj zbude párek :wink: :grinning: :sunglasses:
31. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
jo a gratuluju ke skříni, ale jako nemysli si, že to je nějakej povel k tomu, že už jako můžeš rodit! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
Farmí, ají díky. To počasí je fakt na prd, je tam zima a leje :rolling_eyes: Bych zalezla do pelechu a spala a místo toho tu mám zas fůru nepřečtených mejlů. Tak se jdu do toho ponořit, abych tu nebyla do půlnoci.
31. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
víš jak, nejdřív společně zaděláme na ty moje ... a pak si jed odrodit třeba paterčata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
šarlot, jo, fakt super!! Hrozně ftipný!:slight_smile::slight_smile:
Aji, díííky!! Já bych už z tebe měla taky radost, tak doufám, že ted uz to klapne!!!! a hezky to oslavte- manžel má dneska narozky?! Tak to má jak můj brácha!!:grinning::grinning::grinning::grinning: nejsi ty moje švagrová?! :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

žlabi, super zprávy, jen tak dál!!! Gratuluju!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Terci, hezkýý skříň!!:slight_smile:
a Farmi, tady neni zima, ale přímo kosa... přišla jsem domu jak ratlík.... a prší občasně :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
zlabi ale šetři se !! :wink: :slight_smile:
31. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
farmí, já se šetřím, makám jen dvěma prstama neb všema deseti jsme se zatím psát nenaučila :grinning: Navíc dochtor povídal, že maratony běhat nemám, ale do práce prý chodit můžu :wink:
31. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
Handm, no jo, my jsme asi švagrový :grinning: ! Už tu máme ségry, tak proč né švagrový?! :wink: :grinning: :grinning:
To počasí je ale vážně hnus! Déšt tady bubnuje, hnus velebnosti! :grinning:
31. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
Handm,tak to je fajn,že bobista dává o sobě tááák moc vědět.
Zlababy,krásné zprávy.jen tak dál. Budu držet pěsti,aby se to dařilo :wink:
Tercinko, super-skříň je doma,takže teď už můžeš jít rodit :grinning:
Jinak s tou brigádou uvidíme,zda to klapne,jestli nebudou mít už plno. Oni chtěj hlavně mamky na mateřský,pže s nima nejsou takový potíže s tou výšší přivýdělku.Takže musím ošéfovat co a jak.Ale potkala jsem kamarádku,co tam ty brigády dělávala a prý by snad šlo ten výdělek rozepsat na víc měsíců. Ale uvidíme no. Pže i když to rozepíšou,tak určo daj podepsat smlouvu co je omezena 150hodinama ročně. No prostě průser fakt nechci.
31. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Tááák dočteno, holky jsem se nasmála, prej že rodím, já mám ještě fůru práce :grinning:

Žlababi gratulkaaaaaaaaaaaa ke kontrole, super :wink:

A ty vaše receptíky taky fajn, škoda, že nemám formu na berana, taky bych si dala... ale možná prubnu ten mazanec. Na vánoce se vánojda povedla a dělám ze stejnýho těsta...
Holky já bych nejradši na velikonoční pondělí někam odjela, já to nesnáším, a hlavně tchán mě bude budit v sedm ráno a tahat z postele kvůli pomlázce. Já nevim proč, mě to připadá tak děsně potupný od takovýho debila si nechat nařezat :frowning2: Já ho nesnáším totiž.

U nás je chladnějš než včera, ale není to tak strašný, a neprší,naštěstí...
31. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
zlabi, moc gratuluji ke kontrole :wink:
31. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Aronku děkuju. Tobě osobní gratulka k Hinzíčkovi :wink: A tercí, taky moc dík a držím pěsti, aby byl Lukášek na světě co nejrychleji :wink:
31. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:
tak hlásím že jsem 3v1 a ležím a odpočívám, aby se mimískům u mě líbilo a pěkně se zabydleli :wink: :wink: :wink:

páč mám od přítele vše zakázono (smím jen ležet a na wc :grinning: ) tak snad si vás tu konečně postupně dočtu :wink:
31. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
maab, moooooccccc gratuluji :grinning: kdy jdeš na kontrolu?
31. bře 2010 v 17:12  • Odpověz
Žlabab taky děkuju :slight_smile:
Holky kam jste se všechny poděly? :wink:
31. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
Maab krásný, těhulko!!! Tak hezky odpočívej aby se mrňousci hezky u maminky zabydleli :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
handm, to je kráása :dizzy_face:
zlabi mooc gratuluju :sunglasses:
ají ta tvoje dobrá nálada je prudce nakažlivá :grinning:
maab držím mooooc palečky, dávejte na sebe pozor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
děkuji děkuji, ale těhulka ještě nejsem jen polotěhulka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jinak tqstík mám dělat 16.4 ale já budu určo testovat dřív, páč vím že už drív to bude na testu vidět :wink:
31. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
Maab,tak to je moc fajn,že už máš mimísky v bříšku. Takže poslouchej přítele a nic nedělej,odpočívej a těš se :wink:
31. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
maab tak nás musíš pravidelně informovat, jsem strašně moc zvědavá :slight_smile: ale určitě se jim u tebe bude líbit :slight_smile:
31. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
Zlabi moc gratuluji k 1cm a srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hned mám dobrou náladičku když jsou tak dobré zprávy!!!!!! :dizzy_face:

Maab tak se pěkně opatruj a moc držím palečky aby se mimísci pořádně zavrtali a už jen rostli a rostli!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

Markee hezká fotečka :slight_smile:
31. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
zlabab - velikááááánská gratulace :dizzy_face:

markee - pěkná foetčka :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

terci - skřín je doma tak šup šup rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

eli no jasně že budu podávat info - jste hned po příteláčkovi první které ví co a jak :wink:
31. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
Já teď vybírám Johance pokojíček-skříňky,komody a tak. Líbí se mi pokojíček ELMO,ale Míša je proti. No snad ho zlomim. Nechci vše,pže toho je moc a vše se mi teď nehodí-postel bude mít od tchána,až jí jednou dodělá a stůl pak chci rostoucí,takže taky není potřeba teď. Ještě Míša říká,ať zkouknu aukro,ale já bych radši nový. No uvidíme na čem se dohodneme.
31. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
Markee zrovna taky brouzdám po aukru na nábytku :wink: Okoukávám sedačky. A taky tam máš novej nábytek, a přijde mi že kolikrát levnější, sice je to z Polska, ale co. Já tamodtud mám jídelnu a jsem s ní max spokojená, a vím, že u nás bych za ní dala dvakrát tolik peněz...
31. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Maab ještě bych ji chtěla stihnout postavit a narvat věcma, abych to nemusela dělat už s Lukáškem :slight_smile: a nebo to nechat na mamině...ráda bych věděla, kde co mám :grinning:
Akorát jsem koukala, jak to bylo upevněný na paletě stah. pádkou tak je tam štíplá hrana :frowning2: Doufám, že to přijde někam dovnitř a nebude to vidět. Ti dopravci jsou dobytek,fakt.
31. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.