Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
31. bře 2010

Kopi jen si to užívej, těhotenství je jediná doba v životě nás více obdařených, kdy se nemusíme hlídat. Po tom se mi bude stejskat 😀 Po porodu a až dokojím se budu muset už hlídat a na to se fakt těším ze všeho úplně nejmíň...

tercie
31. bře 2010

Párků se bojíš proč? To bys nemohla ani salámy a nic... hele nehroť to tolik, já bych jen omezila plísňový sýry - a to třeba nivovou omajdu na těstoviny jsem si klidně dala, jen romadůr a hermelín a podobný, bez tepelný úpravy bych si odpustila a jinak na to prdím. Jedla jsem všechno, ale nic jsem nepřeháněla. MAso a vejce pořádně dovařit a nic nehrozí 😉

tercie
31. bře 2010

rohlík v hořčici si máchám právě teď 😀

ee.liska
31. bře 2010

markee, pěkný pokoj, inspirovala jsi mě a taky si objednávám skříně z toho obchodu 😀 jsou dost levné 🙂

tercie
31. bře 2010

Eli já tam měla skříŇ vyhlídnutou taky, než jsem objevila tu větší 🙂

ee.liska
31. bře 2010

terci na té samé stránce nebo máš tip na jinou stránku? 😀 že bych taky pokoukala...
já potřebuju 2 skříně a 2 komody tak koukám kde ušetřit. a mimi přeci potřebuje taky svou skříň

flair
31. bře 2010

Ahoooj holky🙂 Nějak jsem ted nestíhala, ale aspon jsem rychle dočetla. Pořád ted něco dělám, v pondělí těhu plavání, včera nehty a pak celý den ve městě na nákupech hadříků pro mě 😀 dnes těhu cvíčo a zajtra první lekce předporodního kurzu. Takže se nenudím 🙂
Tak z toho, co si pamatuju: Maab, nááááádhera, že máš prdolky v bříšku. Moooc držím pěstičky 😵 😵 😵
Žlabi, taky nádhera k srdíčku 😵
Terci, tak uteč na to Velikonočn pondělí rodit do porodky 😀 Sice ségra Farmi by prudila, ale aspon by ses vyhla té trapárně 😉 😀
Markee, parádní fotečka 😅 A snad ti ta brigáda vyjde.Ale stejně, co se úspěšnosti získání práce týče, chce to osobní kontakt s potenciálním zaměstnavatelem. Zkus si postupně trénovat takový rozhovor při návštěvě firmy před zrcadlem. Opravdu by ti to mělo pomoct odbourat chvějící hlas a slzičky. Usměj se, mluv pomalu, srozumitelně, dívej se přímo do očí, dělej pomalejší pohyby atd. Naučíš se to. A pak to využiješ při práci. Myslím to dobře, nechci, abys měla pocit, že tě pučuju, ju. Myslím na tebe 😵
Tak a víc si nepamatuju, už jsem holt starší člověk navíc postižený těhudemencí 😀

tercie
31. bře 2010

Eli já mám tuhle http://www.bbelektro.cz/karolina-satni-skrin-bu... ale na komody jsem nekoukala,tak nevím co tam mají...

ee.liska
31. bře 2010

terci dík 😉

tercie
31. bře 2010

Eli není zač, akorát tam toho tolik nemají, jsem teď zjistila 😀 Mě tam padla do oka ta jedna no 😀

Flair máš teda pěkně rozlítáno 😀
Hele a že bych si znova střihla porod na velikonoční pondělí, stejně jako loni, i když to vyšlo na 13.? 😀

tercie
31. bře 2010

Holky to je kravina mrkněte, já se tu hebím jak vůl 😀 Nastavíte si češtinu a napíšete tam něco a ona to řekne 😀

http://www.oddcast.com/home/demos/tts/tts_examp...

tercie
31. bře 2010

Jůů holky tak manža se dal do tý skříně, budu muset asistovat, ale už se těšííííííííííííííííím 🙂 Pak se zastavím jak to půjde 😉

markee
31. bře 2010

Flair moc děkuju. No víš, jak prostě si nevěřim. Myslim mi,že to co umim,umí miliony dalších,takže si v tom nedělám moc šancí. Vím,že když přijdu osobně,tak mám větší šanci,ale ale. K tomu asi musím dospět. Pže zatím jsem práci sehnala přes známé-jednou kamarádka,pak mamka,no pak teda já sama. Pak mateřská a teď nové kolo. Chjo.
Terci maj tam levný nábytek v tvém odkazu,to je pravda. Kdybych nechtěla pro malou nějaký veselý,tak tam určo objednám. Ale uložím si odkaz.

natalie77
31. bře 2010

Ahoj Babulky,
moc Vás zdravím a doufám, že jste v pořádku, pro mě je nadlidský výkon Vás dočíst.
Jdu jen na skok...malej je nemocný, dnes jsme lítali po doktorech, byl na rentgenu plic (naposledy byl v listopadu), dostal další natibiotika, v noci jsme nespali, má zase horečky a záchvaty kašle, že až zvrací a má křeče...no hrůza....už i doktorka mě v ordinaci chlácholila a litovala, no fakt je nejhorší , když jsou ty děti nemocný.
No a to jsem dnes měla být na zkoušce....takže už jsem se omlouvala podruhé, poprvé, když jsem před ětrnácti dny skončila v nemocnici na té 2. revizi..už si musí myslet, že jsem nějaký idiot, co si heldá výmluvy...no uvidíme příští týden, snad se zadaří...Jinak jsem skončila a pěkně si mě tu užijete 😉
Tak se tu opatrujte, já se jdu umýt a spát, dokud malému zabírají kapky a tlumí kašel.
Zkusím Vás zítra dočíst, ať jsem v obraze 🙂 , opatrujte se.

flair
31. bře 2010

Terci, ale tentokrát by to byl porod s tou nejkrásnější koncovkou 😵 😵 😵
Merkee, hlavu vzhůru. Sice ostatní uchazeči můžou umět co chtějí, ale ty jsi ty! Musíš nejdříve přesvědčit sebe, že jsi fakt ale fakt dobrý pracant a pak už je vskutku llehké přesvědčit ty druhé 😉 Chce to volně dýchat, úsměv a pohodu do mluveného projevu 😉 Trénuj, kočko, půjde to 😵
Natali, ty máš ale období 😔 ach jo. Drž se a malému at je líp!

flair
31. bře 2010

A já jdu do spršky a do hajan. papa

tercie
31. bře 2010

Natali teda, bobku, ty si to vyžíráš... Tak ať se prďolabrzy uzdraví, když má ATB tak by to nemělo snad už dlouho trvat. Myslím na vás. A zkoušky nějak zmákneš, holt když se daří, tak se daří, myslím,že ve škole zažili i horší,a ty máš v tomhle směru svědomí čistý, protože se nevymlouváš, tak ať si škubnou, ne? 😉 Drž se!!!

Flairinko jo, to by byla, koncovka, a ona bude, akorát ještě nevím kdy 😀
Ale zetra se snad něco dozvím, u dr, jak to s náma vypadá. Zítra začínám 39tt, tak už by to nějaký mohlo bejt, a třeba ještě ty velikonoce stihnem 🙂
Dobrou noc 🙂

aronek
31. bře 2010

Malý je v postýlce, tak jdu taky 😉

tercie
31. bře 2010

Aronku fajn hlášení 😀 Dobře se vyspěte s Honzíkem 😉 Dobrou!!!

tercie
31. bře 2010

No tak to vypadá, že už jsem tu sama co? MAnža montuje a rozčiluje se tam u toho, a mě k tomu zatím nepotřebuje,tak koukám na telku.

Holky akorát ta skříň přišla v hrozným stavu, všechny desky mají obouchaný rohy, to je dobytek ti přepravci. No ale další by byla asi stejná, tak doufám,že to bude na místech co nebudou moc vidět, ale mám vztek. Kdybych reklamovala, tak bůhví, kdy bych se dočkala nový skříně, a já už jí fakt potřebuju. Ještě mě napadlo, co kdybych to nafotila a zkusila sjednat nějakou slevu? To se na mě asi vytentujou co?

No nic, dobrou noc 🙂 Zítra snad přijdu dřív.

madormi
1. dub 2010

DObré ráno holky, jdu vás dočíst čekají mě 4 stránky vy teda krafete tady 🙂 Jinak já už mám po mrše přijde mi to docela málo 3 dny. měla jsem to tak při antikoncepci to jsem neřešila pak tu první bez HA v lednu taky tak slabé, krvácení z potratu jsem měla asi 4 dny a teď mrcha jen 3 dny není to divné? ☹

markee
1. dub 2010

Dobré ráno,
Tercinko,to jsou prasata ty dopravci,ale mohla to udělat už ta firma,co to posílala. Jsou to hrozný hajzlíci,někteří teda. Zkusit to může vyfotit,ale neznám je,tak nevim jak se k tomu budou stavět.
Madormi, no v tom ti neporadím,jak dlouhé by měli být. Ale třeba prostě 3 dny stačili.
Já se už těšila,že je u mě konec špinění-od pondělí nic-no a večer jsem zas začla. Ach jo ☹
Míša mi ještě nepřijel z práce a to jsem chtěla jet brzo do města na nákup a zeptat se na tu brigádu. No volal před 5minutama, že maj po výjezdu a dom bude do 20minut. No,kdybych byla už někde zaměstnaná,tak nevím na co se vymluvím,že nemůžu přijet včas. Máme jedno auto-druhé kupovat nebudeme,pže na něj nejsou penízky. No holky fakt nevim.

murynka
1. dub 2010

http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=2&p=3341

holky pošlete hlásky děkujuuuuuu 🙂

aja.83
1. dub 2010

Ahoj holky! 😀 Přeji vám hezký aprílový den! 😀 Jdu vás dočíst...
Madormi, řekla bych, že tvoje ms je v pořádku...Teda aspoň mě to bylo řečeno, když jsem si u Dr. stěžovala, že mám moc krátkou ms, jen 2-3 dny a slabou...On mi odpověděl: A vám to vadí??? Prý mám být ráda... 😉 Tak třeba to je i tvůj případ! 🙂

kerrie
1. dub 2010

Dobré ráno, holčinky
Přidala jsem do albíčka pár foteček, abyste viděly, jak nám ta naše žabička roste 😉 🙂

A sakra..............mám fuč fotku z pasu 😕 😀 .......neva, vyštrachám někde nějakou jinou 😉

sarlotta
1. dub 2010

dobré ránečko🙂

madormi
1. dub 2010

aja: mě takhle slabá vyhovuje je to paráda, v podstatě krvácet dva dny a pak den špinit a konec, ale někde na netu jsem četla: " slabá mensturace= slabá děložní sliznice- problémy s uhnízděním embrya" a po únorové zkušenosti hold plaším no 😢

sarlotta
1. dub 2010

Zlababko blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu k srdíčku... nááádhera🙂)))))))

Maab 3v1 to je krásnééééé... šetři se těhulko... určitě to vyjde 😉

Kopi držím palečky na kontrolu 😉

Madormi a jak teda napsat Ti do tabulky DC ?

sarlotta
1. dub 2010

Madormi to si nemyslím... tělo přeci řídí hormony a ty poznají kdy jsi těhu aby nařídili tvořit více děložní sliznice a kd yto není potřeba 😉

sarlotta
1. dub 2010

kerie no je prostě nádhernáááá🙂)) v tom lehátku super🙂 mimochodem co to máte za lehátko vypadá báječně- takové akorát... já furt přemýšlám na nějakým, ale v obchodě se mizdála moc velká co tam měli od chicca 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru