Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
4. dub 2010

tercinkdo no já tě čéče vyhlížím už druhej den a ty si jdeš klíííďo čumět na telku!!! 😀 Hele tak až to skončí, tak né že zase vytuhneš, ale koukej pěkně naklusat! 😀 😀 😀 jinak s tím tlakem ti čéče nevím 😅 ale když tak příště přijeď a já tě přeměřím 😉 at v tom máme jasno a né žádnej bordel 😎 A jinak tě můžu uklidnit, že já bejt v tvém už požehnaném stavu, tak taky nic nedělám, naopak bych vyžadovala, aby pro mě lidi pracovali..jeden mi vařil, druhý pekl a třetí mi masíroval záda 😉 🙂 😎

natalie77
4. dub 2010

Ahoj Babulky,
jdu jen na skok, zahlásit se, abych neměla průšvih 😉 .
Markee, ať je Johanka brzo v pořádku, musím říct, že nemocné děti, to je to nejhorší.... ☹ . Tak se držte, mlsky si ještě užije.
Terci, ještě jste 2 v1? Tak to je super, tak to budeš zítra hájená...k těhulím se musí chovat s úctou, tak tchána pěkně vypoklonkuj už ve dveřích....
Farmi, vy už jdete na snažení? Myslela jsem, že se musí počkat.....nebo to je první po šestinedělí? Bude sexy prádlo 😵 . Tak držím pěsti, ať je vše ok.

Jinak u nás jakž takž..lehnul i manža, ale Mareček je lepší...nemá horečky, trošku jí, ale nic moc, no a dnes je u tchýně, protože já od večera píšu, učím se....jedu skoro nonstop, mám pocit, že mám málo času....tak občas dostávám hysterák....večer si pro malého pojedu, jsem se těšila, že budu mít klid na práci a je to doma takové divné bez něj....takové ticho, manža leží kouká na tv, já pracuju.....a nikdo tu nekřiší, nedupe...fakt zvlášní. Byl tak šťastný, že půjde někam na návštěvu, jak byl nemocný doma jen se mnou, očíčka mu zářila a odcházel se svým batůžkem na zádech....prej pěkně pracuj a opatruj se....no zase jsem měla slzy v očích. Už se na něj moc těším, fak si člověk odvykne na ten klídek....no možná kdbyych mohla ležet nebo uklízet, tak by to rychle uteklo, ale při té práci nic moc....

tak se opatrujte, také čekám mrchu....teda až tak za 2 týdny, ale já jí lákám, přivolávám.... 🙂 🙂
Doufám, že maminky mají hodná a zdravá miminka, těhulkám je dobře, snažilky mají plodné dny a čekatelky už se snad pohnou, to čekání je děs.
Krásné Velikonoce a nenechte se bít od ožralů 😉 .

kopa
autor
4. dub 2010

Ahoj holky,
tak mi byli ráno u synovečka 🙂 Bylo to príma 🙂 Taky mi švagrovka říkala,že když budeme mít kluka,že nám dá náké oblečky po Tomovi, 😉
No a byli jsme tam asi 3 hodky,tak mi vyhládlo a stavili jsme se v mekáči na menu 😀 😀 jsem se za celý týden pořádně najedla.Pak jsme šli pěšky domu a měla jsem co dělat abych to vydýchala 😀 😀 😝 Ted uklízíme a já bádám co budu večeřet 😅 😅 mám mega hlad 😅

tercie
4. dub 2010

Farmi oni byly dva díly hned za sebou 😀 No a pak po obědě to víš, že jsem vytuhla, i s manžou, ale ten už šel na noční. Takže jsem tu zbyla sama, a teda nemám člověka ani na tu masáž, natož ty druhý dva, na vaření a uklízení 😀 Asi si zas budu muset bohužel vystačit 😉

Natali teda ty jsi pilná, ale zas to pak budeš mít za sebou a před sebou klídek a pohodičku, je lepší se do toho opřít, a pak mít klid 😉 Ne jako já, věci donekonečna odkládat, až mi to pak slítne na záda 😀

Já tu mám zase naopak pořád klid, až moc velkej, takže já si budu muset zvykat na šrumec 😀 Když přijde někdo s dětma tak jsem pořád nervózní z toho jak mi tu ty malý potvůrky šmejdí,všechno prolejzají, roztahávají a berou, je to normální? To se pak z těch svejch zblázním, a nebo otupím a bude mi to jedno? 😀

Holky nevíte jak je to s otvíračkama v marketech? Já někam asi ujedu, já tu nechci čekat až mi jako milostivě někdo přijde napráskat...

kopa
autor
4. dub 2010

Ahoj Tercie,u nás mají normálně otevřeno 😉

tercie
4. dub 2010

Kopi dík, už jsem koukala na globus, má od osmi, jenže nějak se mi nechce samotná někde courat, achjooo,co já budu dělat... Na vlezlýho tchána fakt nejsem zvědavá. On je schopnej mi vlézt až do ložnice. Asi vytáhnu baterky ze zvonku, zalígruju okna a nevidim, neslyšim...

kopa
autor
4. dub 2010

Tercie škoda,že nejseš blíž 🙂 Já taky nevím co budu zítra dělat.Přítelák chce vyrazit na tůru,ale to já nedám 😅 takže asi budu doma a nák se zabavím.

tercie
4. dub 2010

To už nás napadlo se švagrovkou, že vyrazíme do Prahy do Ikey, ale já si tak daleko řídit teď momentálně netroufám, a po Praze se bojím 😀

kopa
autor
4. dub 2010

Tercie,no to jo.Navíc zítra budou jezdit sváteční řidiči a to myslím,že je nebezpečný 🤐 🤐
Jo a před chvilkou jsem měla krupicovou kaši 😀 😀

tercie
4. dub 2010

Jo, čepičáři a kloboučáci,těm je lepší se vyhnout. S těma na silnici to je o hubu 😀
Já dělala včera buchtu, tak si asi taky dám, s kafčem, docela mám chuť.Ale pozdě jsme obědvali tak ještě chvíli počkám, než mi víc slehne 😀
Asi se půjdu dát do tý skříně, ať o tom pořád jenom nekecám 😀

kopa
autor
4. dub 2010

hoky kdybyste někdo potřeboval noční košile 😀 mají je v akci:http://www.tehotne.cz/na-kojeni/kojici-nocni-kosile

tercie
4. dub 2010

http://www.novinky.cz/zena/styl/196443-kazda-ze... Hm, dobrý, tak to mě letos beránek asi posere 😀

kopa
autor
4. dub 2010

no já měla jen trochu tý kaše a už mám zase hlad 😅
Jdu si něco najít 😀

kopa
autor
4. dub 2010

Tercíku,tak něco vyndej co jsi dlouho neměla na sobě 😀 😀 a máš to jako něco nového 😀

tercie
4. dub 2010

Kopi dík za tip, na tom vyžleti vypadaj dobře co? Mě akorát odradila ta poznámka, že velikosti od 3XL jsou dražší...to je normálně diskriminace 😀

tercie
4. dub 2010

Kopi z tebe je normálně otesánek 😀
Ty jo, věcí, coi jsem dlouho neměla na sobě, a co ještě hoooodně dlouho neobleču, jestli vůbec 😀 těch teda mám 😀

kopa
autor
4. dub 2010

Tercie mě se líbili ty košilky do véčka a ty mají jen jedno xl 🤐 fakt to je diskriminace.
No otesánek jsem 😀 😀 ale mám zase půl kila dole 😅

Jo a ještě v C a mají slevy 20% na džíny,takže těhulky to se vyplatí 🙂

tercie
4. dub 2010

CA mám z ruky, ale já už teď nic na sebe nakupovat nepotřebuju 🙂

Teda jak to děláš že hubneš, když ani nezvracíš? Nějaká šikovná ne? 😀 No ale je to výhoda, můžeš dlabat bez omezení 😉

kopa
autor
4. dub 2010

Tercie já vím,že jsem asi pitomá,ale ještě se zeptám k těm mým tt 😅 😅 Takže v pátek jsem byla 11+0 a do porodky se mám registrovat 14+0,takže chápu to dobře,že to bude za tři týdny v pátek že?? 😅

kopa
autor
4. dub 2010

Tercie já právě nevím čím to je 😅 Přítelák říká,že musím pořádně jíst...No někdy mám fakt mega hlad a někdy néé.Ve skříni mám takovejch sladkostí a ani na ně nemám chut 😅 😀
Jsem ráda,že jsem zatím nic neztloustla,ono to ještě příjde. 😀 😲

tercie
4. dub 2010

To jo, to přijde 😀 Ale já z toho měla strach a mám jen 10kg nahoře, oni říkaj,že my co máme víc už před otěhu že tolik nepřiberem..tak třeba je to fakt pravda 😀

tercie
4. dub 2010

Kopi mrkni sem,je to podle poslední MS. http://www.babyweb.cz/Tehotensky-kalendar.aspx
Akorát jsem nepochopila, máš se registrovat ve 14 týdnu nebo v patnáctým? Protože 14+0 už je patnáctej...

farmarska
4. dub 2010

Natál no jo s dětma je humbuk, ale jak chvíli nejsou, hned nám chybí 😵 Hele no snažení už bude ted 😎 Je to dva měsíce, mrcha sice byla jen jedna, ale zase vzhledem k tomu, že u mudra bylo vše ok. na genetice je taky vše ok. a hlavně kuli tý hnusný práci co ted mám, neci už na nic čekat 😝 čím dřív otěhulím tím líp 😅 ale ono mi to stejně nikdy nevyšlo hned napoprvé.., takže prostě snažení zdar a uvidí se , kdy poštěstí se 😀
Teda holky, Kopi a Terci, jste si koukám pěkně pokecaly 😀
Terci to šmejdění a prolejzání ti u tvýho zas až tolik vadit nebude 😉 Budeš ráda, že se Lukašek něčím zabavil a ty máš chvilku na to udělat si co potřebuješ 😀 Ne nebudu tě děsit 😉 Ale mě to teda u cizejch vadí do ted, ale tomu mýmu "drobečkoj" to toleruju 😎
Teda holky já mám ale kliku! Jsem si včera koupila nový botky do práce! 😵 a zítra si je na pár hodin obuju 😝 takže mám vlastně štěstíčko! 😀

markee
4. dub 2010

Tak já byla s malou na prochajdě,vzali jsme psa,ale jelikož není teď moc hezký-špindíra jde na sestřih až koncem dubna,tak s ním chodím jen do sadu,kde nás nikdo nevidí 😀 No a malá běhala,prý,že jí nechytím. Takže jsme běhali,až jsme zjistili,že jsme celý sad oběhli a hrozně rychle a nechce se nám domu.Tak jsme psíka dali dom a šli oběhnout sad ještě jednou. No běželo se mi krásně-až sem se divila.Ale malou jsem nechala sedět na kamínku pod stromkem-říkám já vyběhnu kopec a seběhnu a ty tu na mě počkej. No uběhla jsem tak 10m a ona už huláká mamí,mamí, mamí. Když jsem seběhla,tak říkám,co tu hulákáš,jsem říkala,že přiběhnu hned. A ona na to,že mi potřebovala nutně něco říct,tak volala. No prdelka malá. Je jí už dobře,celý držela dietku,ale světe div se,ani neprotestovala. Snědla samotné brambory,zapíjela černým čajem,snědla banán, suchý rohlík. No chudáček můj malej. Ale fakt jakoby věděla,že když to bude jíst,tak jí bude dobře a pak dostane i nějaké koko. Venku mě překvapila tím,jak prostě chtěla běhat,měla jsem z toho strach,tak jsem jí pořád klidnila,že jako ať neběží,jen jde a já budu běhat kolem ní. Ale jak jsem zastavila,tak mi potvůrka utekla.
Farmy,já práci vezmu,až se mi nějaká naskytne,ale prostě jelikož vím,že mimčo necháme teď být. Tak bych chtěla něco dobrého. Ale tady není i ta špatná práce. Uvidíme co bude,třeba se i štěstí usměje.

natalie77
4. dub 2010

Ahooooj,
tak to já nemám nového nic....když jsem to říkala doma, tak mi manža řekl, že mi koupil mezizubní kartáček 😝 , že si ho mám vzít...
Malej byl z návštěvy u babičky nadšený, jen plakal, že nemůžou na hřiště a pak , že nechce domů, že chce u babičky spát 😀 , no tak pořád lepší, než aby brečel za mámou 😉 . Tak jsme mu s tcyýńkou slíbily, že až bude zdravý, tak hned kulil očka, jakože jo 😵 .

Terci, kramaření, drobení a různé šmejdení u cizích taky špatně zvládám....u svého dítka si nějak zvykneš a je Ti to jedno, teda pokud nevytřeš a rozleje šťávu....ale t oje vlastně neustále, takže si prostě zvykneš...a ten šrumec se také tvoří postupně...nejdříve to malé vrže, pak pláče....no a pak už slyšíš jen dupání, rámus, jak padají kostky...prostě to tak přirozeně přijde, že pak ten klid špatně snáším, i když po něm občas toužím 😉.

Farmi, tak budu držet pěsti....ať se podaří co nejdříve....jestli to bude jako s malým a posledním snažením, tak mě máte dole v tabulce ještě za rok....no co se dá dělat....
Tak jdu zase pracovat, jsem obarvila vajíčka, hodila na berana mašli, připravila sladkosti...no já Velikonoce nemusím, ale k nám chodíá jen děti a jejich tatínkové na ně koukají jako na svatý obrázek, poděkují a jdou dál...takže vůbec žádný opruz....no a já domluvila, že Mareček půjde vyšupat alespoň sousedku a holky vedle na patře.....ať má taky radost, bude mít zážitek, loni ještě koukal a vlbec nechápal....ale to, že mě plácají pomlázkou hend pochopil a řezal do mě celý den...

Tak se opatrujte, dávejte na sebe pozor a polštáře na zadek 😉

mari111
4. dub 2010

Ahojík holky moje, du aspoň pozdravit a hlavně popřát hezké velikonoce, já mám konečně dodělané ty opice a sem s nich hotová, tak se du válet, dneska jsme se namlsali, dodrčžuju slovenské zvyky, dokonce východňárske, takže sme nmacpaný k prasknutí 😀
Marke, doufam že Johance už je dobře
No Tercinko, co si to zas vyhrabala, ja teda neco nevé mám ale zítra deme odpoledne na grilovačku a tam se to teda zrovna nehodí 😕 no tak ale aspoň ráno si to teda na sebe na chvíli navlíknu aby mne ten beránek nepokakal 😅

Tak zítra holky vycpat zadečky aby to moc nebolelo,ju 😀

aronek
4. dub 2010

Tak já letos nevelikonocuji. Zatím hledáme s malým rytmus a není čas, takže dopo půjdem s malým ven 😉

murynka
5. dub 2010

přejeme krásný velikonoce 😵 😵 😵 😵 😵

at vás nebolí moc zadeček 😀 a beránek vás nepokaká 😅

kerrie
5. dub 2010

Dobré ránko,
tak holkyyyy, schovat prdelky, ať nás to moc nebolí...............užijte si krásný dnešní den 😵 😵 😵

aronek
5. dub 2010

Ahoj, přeji hezké velikonoce, už mám dva koledníky za sebou 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru