• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahojda holky! Taky přeji krásné Velikonoce! :wink:
Taky už mám za sebou pár koledníků, aspoň neuschnu :wink: ! Ale asi mě pokaká beránek, nemám nic nového na sebe, nebo jak se to říká :confounded: ! Manža je v práci, přijede až večer, tak to asi ještě schytám od něj :grinning: ! A pak si užijeme hezký velikonoční večer :dizzy_face:
5. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
přeji všem hezké Velikonoce :slight_smile:
5. dub 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
Tercíku tohle píší na tu registraci:Těhotné se mohou registrovat nejdříve po ukončeném 14.týdnu těhotenství, tzn. 14+0.
5. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahojte zlatíčka moje, jdu se rychle nahlásit, ať víte, že jsem ok. Zahlídla jsem, že Farminka o mě měla starost :dizzy_face: Nestíhala jsem ted vůbec, pořád jsme něco dělali nebo byli venku či u rodiny. Takže musím dočíst, at jsem v obraze :wink:
5. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
Tak my jsme vyrazili s Honzíčkem na koledu, objeli jsme sídliště a stavili se u známé. Přítel vyrazil dál a my jsme šli krmit domů :wink:
5. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
dobre ranko taky vsem preji krasne velikonoce (ja jdu dnes do prace :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
5. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
ahoj krasličky, jdu vás jen pozdravit a snad v rychlosti dočíst, pak budu muset do rachoty :rolling_eyes:
5. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
Čauky holky, tak už máme "po" :grinning: ! Byla jsem teď u tety a za chvíli půjdu dodělat obídek...Už aby přijel manža, je mi bez něj nějak smutno :frowning2: !
Teda holky, jak to, že chodíte na Velikonoce do práce? :astonished: Brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No jo, co se dá dělat, že :sweat_smile: ...Můj manža vyfásnul Vánoce, Silvestra i Velikonoce...To je nespravedlnost, fakt! :angry: A co až bude miminečko??? :astonished: Snad ho nechají aspoň na Vánoce doma :pensive:
5. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
ahojky,my taky máme po :wink: Přišli jen malý koledníčci. Velký vůbec :unamused: Na jednu stranu to zamrzí,ale na druhou,aspoň nebudu mít jelita na zadku. Stačila výplata od manži.
Malá byla vykoledovat u Míšovo babi nějaká vajíčka,tak jsme tam skejsli hoďku a půl. Dala jsem si panáka slivovice a jedno černé pivo a mám krásněn vysmáto.
Jéééé, teď tu byla kamarádka s manžou a dětma. No zas mi nasekali prdel-snad si dá ta matrona říct a něco z ní(z toho zadku) sleze :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jím perníčky a vajíčka co koledníci si nevzali-oni teda brali,ale nepřišlo jich áž tak moc. Tak nějak v normě no. Asi to dělá ta zima či co :confounded:
5. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
Holky, já mám taky vysmáto, musela jsem si s koledníčkama "cucnout" slivovice a u tety jsem měla 2 píva :grinning: ! to bude veselo! Jdu se projít, ať to trochu vydejchám a večer jsem na manžu čerstvá :grinning: ! Doufám, že nedorazí ms, už se na mě chystá mrcha jedna mrchovatá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Tak dnes ještě neee, chceme mít s manžou hezký večer! :wink:
5. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
Holky to by se mi do práce nechtělo :sweat_smile: Já byla taky jednou na vánoce a dvakrát na silvestra a stojí to za prd :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Koukám,že všude se popíjí :grinning: :grinning: :grinning: Jen si dejte holky do nosu :grinning:
No tady u nás po sídlišti žádný koledníci nechodí :astonished: :astonished:
5. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Podívejte na naší velikonoční holčičku :slight_smile:
5. dub 2010 v 17:12  • Odpověz
Martinkal, Lucinka je nádherná holčička :slight_smile:

Tak mě bere mlsná,ale drsně. Tak jsem se na sebe naštvala a prostě dost-chroustám si okurku. Až mě to vezme znova,tak jdu na mrkev-jinak nikdy neschodím ty vepřový kila :grinning:
5. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky
konečně jsem se za vámi na chviličku dostala,aspoň dočíst a taky nahlásit 1 DC.Celý víkend jsem byla v práci,dnes návštěvy,no,mám docela dost. :sweat_smile:
martinko-Lucinka je tak krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dub 2010 v 18:02  •  snaží se  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:

Dodatečně přeji krásné Velikonoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jdu dočíst co je nového. U mě nic snad jen že žádné těhu pocity nemám, tak začínám pochybovat o úspěchu :unamused: minule už jsem něco málo pocitovala :frowning2: no ještě je chvilka čas tak uvidíme ...
5. dub 2010 v 18:11  • Odpověz
halo halo,nikde nikdo?Tak já jdu taky na chvilku dáchnou...konečně :slight_smile: .Tak zatím pa pěkný zbyteček svátků :slight_smile:
5. dub 2010 v 18:12  •  snaží se  • Odpověz
Já jsem opět načouhla,ale půjdu koupat malou, připavim jí véču a snad jí doženu včas do postele. Zítra jde do školky,takže aby byla čilá :wink:
Maab,neplaš, pokaždý je to jiný. Určo těhu jsi.
5. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahojik vsichni, nakukuju,co noveho...Tercie stale 2 v 1, tedy vcera jeste byla :wink:
doufam,ze jste vsechny prezily Velikonoce ve zdravi :slight_smile:
5. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
Martinko - Lucinka je nadherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Markee spoléhám na to :sweat_smile: jen mě tak trochu opustil ten muj letošní optimismus :unamused: msuím ho zas nahodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jéé a kde máš fotku? ještě před chvílí jsi ji tu měla :confused: :confused: :confused:
5. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
Jsem jí na chvilku smazala,pže jsem psala do jedné diskuse,tak ať hned nevypadám jak debil :grinning: Teda ještě víc než normálně. Jí pak vrátím :wink:
Holky ty vajíčka mi dělaj v břiše "sajgon"- no to je hrozný :sweat_smile:
5. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
ahá tak to jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a kolipak jsi jich slupla když Ti tam "sajgoní" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2010 v 19:05  • Odpověz
Maab ani se neptej-ale za celý den tak 5 vajíček určitě :sweat_smile: Mě moc chutnaj a když už tu zbyli,že jo,no prostě šli do mě :grinning:
5. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
taky je mám mocinky ráda a taková vaječná tláča domací nebo pomazánka, ale pak ty noce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
No právě,ty noce jsou děsné. Ani žádné erotika, kvůli tomu nebude.
No my včera to už nevydrželi a bylo tuleníčko. Ale prý dnes nemá náladu.
5. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
tak ho přesvědč aby ji měl :wink: :wink: :wink: vzpomen si na Farminku a její cat suit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
Maab, no není se mu co divit. Takový měsíc nic nebylo,tak asi asi zvykl či co :sweat_smile:
5. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
tak nějaký ten sex obleček a to by bylo aby nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
Jsme tu jen my dvě či co ??? :slight_smile: kde pak se asi všechny "flákaj" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Farmi je v práci ta má omluvenku :wink: chudinka jí to vůbec nezávidím ... i když aspon nějaká práce vid Markee :unamused: na tom jsme spolu skoro stejně ....
5. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
Maab, no aspoň nějaká práce. :frowning2: Snad se něco ukáže, časem :fearful:
5. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
určitě jo a nenapadlo Tě udělat si rekvalifikakační kurz - ÚP Ti ho zaplatí :wink: já o něm také přemýšlím a chystám se to zítra obvolat :grinning:
5. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.