Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
8. dub 2010

Markét tak to ani omylem, proč hned zlá? Máš jenom velký trápení, to je celý... Přece nepřeješ nikomu nic zlýho, jen ti je líto že jim to jde a tobě ne, ale to se poddá, uvidíš!!! Nezkoušela ses zase vypovídat u psycholožky, nebo někde? Možná by ti pomohlo to zas ze sebe trochu dostat...

ee.liska
8. dub 2010

markee ☹ neboj určitě bude zase líp 😉
terci tak to už bude určitě mrňousek za chvilku na světě 😀
teda já jsem dneska úplně hotová, udělala jsem si bramboráky tak si je vezmu k tv a natahnu se 😎

markee
8. dub 2010

Tercinko,nebyla jsem nikde. Myslela jsem,že to nepotřebuju. Abych pravdu řekla,tak se mi k psycholožce nechce.

petroska
8. dub 2010

ahoj holky.tak sem nevydržela a zašla si na tu Ko přece jen dnes místo zítra.uplně mě překvapila ta moje hrozná gyndařka.usměvavá jak sluníčko,koketovala že mi to sluší a že už se bříško rýsuje.všechny vysledky krve a moči v pořádku,tripl potvrzeny na negativní a rh factor taky negativní,vše prostě v pořádku,byla ze me mile překvapena a prý nejhorší je snad za nama.a o té mojí pohotovosti taky kyvala hlavou že je vše jak má byt.velký ultr mě čeká 28.4 a KO u gyndr 29.4tak sem s usměvem odešla a bombardovala obchody.koupila sem si krásný pižámko pro mimiška a taky vitamínky calibrum na 2 měsíce,protože mi prý chybí zelenina.a to já ji přímo jím ve velkém tak nechápu.ale pro prcka cokoliv.Berete taky někdo vitamíny pro 2 trimestr?jinak SARLOTKO pokud se ti teda bude chtít tak mužu zavítat k vám do tabulky 🙂 .jinak vše gratulace ke KO 🙂

kopa
autor
8. dub 2010

Tercinko tak Lukášek se ještě nedere na svět ju? 😀 a máš krásný termín 😉

Elisko a koupila si něco mímovi? 🙂 Já vždycky,že nic,že se jen podívám a pak v obchodě si všechno důkladně prohlížím a stejně koupím 😀 😀

Farminko,tak jak je?Pomáhá ti čajíček? 😕

Markee nebud smutná,tohle jsem přesně taky ořvala a hodně krát když jsem se dověděla,že švagrovka je těhu 😔 😔 To nebylo jako,že bych jim to nepřála,ale spíš proč nám to nejde ☹ Chápu jak ti je.

kopa
autor
8. dub 2010

Eli bramborák mnam 😵 😵 já teda ted ujíždím na brambůrkách od Lays jarní cibulka 😀 😀 to můžu 😀

farmarska
8. dub 2010

Elí já bych měnila, ale není za co 😅 všechno je to tu už přebrané 😝 všichni lepčí rozebraní 😀 😀
a co jsi si koupila pěknýho? nebo bylo jenom čumendo? 😉
Markee nejsi zlá, jen sama moc nešťastná ☹

kopa
autor
8. dub 2010

Petrosko to dobře,že jste s mimíkem v pořádku 😉 😉 S těmi vitamíny,nevím zda holky baští,ale určo bych je ještě jedla.Já třeba nejím moc maso,nejím vůbec ryby a mléčné výrobky.Takže já mám vitamíny,co mohu brát celé těhu a i v kojení.

tercie
8. dub 2010

Hele nedělejte chutě s bramborákama a brambůrkama jo? Mě pálí žáha, jenom na něco takovýho pomyslim. Ale ne, že bych si nedala 😀
Jo holky, když jsme u toho, na žáhu taky funguje kyselá okurka,jen tak jí zkousnout, malou, a nebo si loknout láku !!! Včera jsem vyzkoušela, protože jsem zapomněla koupit sodu a fakt to funguje 😉

Kopi právě, že se něco začíná dít, ale uvidím, možná jenom plaším,a zejtra sem přiběhnu jakobynic 😀 Začala jsem slabě špinit.

Petrosko super že je všechno OK, a vitamíny určitě ber, nic tím nezkazíš 🙂

ee.liska
8. dub 2010

petrosko to je dobře, že jste v pohodě🙂
holky já i když jdu jen na rohlíky tak mimísovi něco donesu 😀 ponožky, čepičky, body, ...
kopi já zas miluju chilli a limetka 😀
farmi to je škoda ☹
taky moc nejím maso a ryby vůbec tak beru mamavit nabo tak nějak takové růžové, veliké tablety co se špatně polykají 😝

kopa
autor
8. dub 2010

Tercíku mě taky pálí žáha jak hrom 🤐 ale nedělá mi problém se pořádně nacpat 😀 😀
Jéé Tercie tak týdny už na to máš,né 😀 😀 Hele a nešpiníš z toho vyšetření? 😕

kopa
autor
8. dub 2010

Eli teda to se mimík má 😀 😀 😀
Já přešla z femibionu na ten gravital,protože jsem zjistila,že Femík nemá železo a když nejím to maso,tak bych ho asi skoro vůbec neměla.A od té doby co ho papám,už mě nikdy nebolela hlava.
Holky za to jsem dneska třikrát brečela 😅 😅 rozbrečí mě každá kravina 😝

tercie
8. dub 2010

Kopi právě že je to z toho, asi mi udělal hamiltona a neřek mi to,neřád... Tak uvidím co bude, krom toho špinění mi nic není.
No mě taky nedělá problém se nadlábnout, i když vím, že pak budu trpět jako Hus 😀 Ale soda to zachrání, teda když jí nezapomenu koupit 😀. To bych nesměla jíst vůbec nic, mě už totiž pálí snad po všem.

Já beru calibrum mami...

m.aa.b
8. dub 2010

brý večer 😉
jen nakukuji a k tématu pálení žáhy : prý také pomáhá sníst ppár oříšků 😉 dnes mi to říkala mamka páč prý si také zapomněla koupit jedlou sodu a tohle ji kdosi poradil, tedy ten dotyčný si dával dvě tři mandličky, ale ona si dala oříšky a prý také dobrý 😉 😉 😉

Petroško gratulka ke kontrole 😉

Markee ☹ jak píše Farminka tedy ted mi to jako vypadlo,ale psala něco že bude dobře a že svítí sluníčko, no jsem to trubka já to vážně zapomněla 😅 😅 😅 ale Ty víš co myslím viď 😵 mám Tě ráda a hlavu vzhuru 😵 😵

vlastně já vás tu mám ráda všechny 😵 😵 😵

natalie77
8. dub 2010

Ahoj,
Markee ☹ , sluníčko, všechno bude zas dobré, jen je to teď moc čerstvé a ta bolavá dušička si hodně pamatuje, ale koukni na holky nahoře v tabulce...taky na tom byly hodně špatně a teď se v noci nevyspí, protože kojí, přebalují, chovají...ale nás to taky čeká, podívej, já jsem třeba už poskočila 😉 . Myslím na Tebe.

Farmi, jak je? Jsi taky Mrakomor? Čím se teď proléváš? Musíš hoooodně pít, ať to ze sebe brzo dostaneš a znásilňování Tě tak nevyčerpá 😉

Farmi, vypadá to, že se Lukášek podívá na svou maminku z venku 😵 . Buď statečná, ať to jde pěkně hladce a piš ségře, ať máme informace 😉

....no a ostatní nevím, protože mě tady chlapi vyčerpali, malej nechce usnout a manža je protivnej, má rýmu... 😝

tercie
8. dub 2010

Natali,jéje, mužská smrtelná choroba na 7 - rýmička, co? 😀 To nezávidím 😀
Jinak Lukášek se úplně tak hned asi nepodívá, krom toho špinění se nic neděje, holt to nechám koňovi a uvidíme 🙂

Maab vidíš,oříšky, to by mě nenapadlo, ale omandlích jsem to kdysi kdesi asi už taky slyšela... no vidíte, co najednou máme věcí, žejo? 😉

tercie
8. dub 2010

Holky manža dorazil, ta pa zejtra 🙂

natalie77
8. dub 2010

Terci, ono se nic neděje a pak rup šup kuk a miminko venku 😀 .
No děsný, malej už teda spí, ale manža prudí pořád....

Tak jdu sbalit malému věci, zítra ho hlídá ségra...a sobě do školy....jedu tam odevzdat to moje dílo.... 😉
Opatrujte se, dorazím až zítra večer, tak moc neplkejte, jinak vás nikdy nedočtu..... 😉

Tak pa pa a držte se 🙂 .

aronek
8. dub 2010

Kdyby se vám chtělo, tak hlasujte pro Amelii. je z březňátek a nějak nám prohrává

http://opavsky.denik.cz/miminka/tak-uz-jsme-na-...

cajori17
8. dub 2010

pekny vecer holky...dlouho jsem tu nebyla,tak se omlouvam,ale nejak to v praci nezvladam...jsem porad hrozne unavena.....a ted mam jeste starosti a hodne premyslim.....nasli jsme s pritelem krasny bytecek,ale nevim jestli bychom dostali hypoteku....me prodluzuji v praci smlovu vzdy jen na dobu urcitou,a pritel ma plat 10 000 cisteh,tak nevim,jestli by nam hypoteku vubec dali,ale ja ten bytecek hrozne moc chci... 😒

a co je tu noveho?Tercinko ,uz se ti to blizi 🙂

cajori17
8. dub 2010

asi uz chrnite,preju dobrou noc 🙂

farmarska
9. dub 2010

ahoj holky, hezký ráno! 🙂
cajori to , že máš práci na dobu určitou asi nevadí, alspon u mě to nevadilo, když jsme si brali půjčku na auto.Taky mi smlouvu vždycky jen prodlužovali, ale to nikdo nevěděl, oni miv práci jen vyplnili ten plat co beru a bylo to. Někde u hypošek chtěj taky vidět jen tři poslední vejplatní pásky zpět 😉 A ty jim jakou máš smlouvu nemusíš přeci vykládat 😉 😀
Jinak holky píšu, že včera ač jsem tu rozdávala rozumy, tak tenhle měsíc je asi pěkně stracenej a mám z toho nějakou depku 😝
Dnes jsem už 17 DC a včera nebylo taky nic 🙄 Mě je večer vždycky nehůř a tak na nějaký to svádění nemám ani pomyšlení a většinou hned usnu. Jako kdyby chtěl manža, tak mu ráda podržím 😅 No jenže ten sám od sebe nece a já bejt akční prostě nezvládám 😖 Já se z toho fakt poseru, když nemusíme, tak trénujem a když mám plodný dny tak nic 😢
a ted už pár dní nic, takže se můžu za nějakej čas připravit na bum bác dolů 😒 Hergot nemoc debilní! 😠

Natál jo jo jsem mrakomor číslo dvě. Liju do sebe čaje horem dolem, sem tam t střídám minerálkama a vincentkou 😝 Dnes večer prostě už MUSIM být fit 😠 😎
Tobě džím palce na předávání práce a hlavně na to, aby jsi to v klidu ustála s tím tvým protivným nemocným chlapem 😝 😎 😉 🙂

kopa
autor
9. dub 2010

Dobré ránko 🙂
Tak už mě zase trápí zácpa 😅 🤐 no a nevím co bych ještě snědla,když nic nezabírá 😅 😠

aronek
9. dub 2010

Ahoj, přeji hezké ráno. Tak dnes to s námi tatínek prvně vzdal. Od dvou do tří jsme nespali a tatínek se stěhoval do obýváku 😉

martinkal
9. dub 2010

Ahoj holky 🙂

Maab tichoučká gratulace 😉 😉 😉

Tercí určo ti udělal Hamiltona, ten prej bolí a pak se špiní, ale měl ti to říct teda 😒

No už se ti to blíží, a nám bude za týden měsíc.
HOLKY JÁ NECHCI, ABY TO TAK UTÍKALO, LUCINKA JE KOUZELNÁ, UŽÍVÁM SI KAŽDÉ MINUTY, ALE PŘIJDE MI, ŽE TO STRAŠNĚ LETÍ ☹ A JÁ JÍ CHCI MÍT POŘÁD TAKHLE MALOU A ROZTOMILOU 🙂 oNA SE POŘÁD SMĚJE JE TO ÚŽASNÝ 😀

Holky Vám ty týdny tak naskakujou, moc vám přeji ať to všem dobře dopadne, a ono to dopadne 😉

No ono se říká, že když je mamča v těhu šťastná a spokojená, že je pak i mimi, a já byla moc šťastná a spokojená, tak je to asi pravda. Lucinka je spokojené a usměvavé miminko 😀

Ještě fotečku a jdu kojit mojí princeznu 🙂

martinkal
9. dub 2010

Jo a od včera máme naušničky, byla moc statečná. Až vyfotím tak ukážeme 🙂

murynka
9. dub 2010

ahojky

marti ta je kouzelná 😵 😵 gratulace k naušničkám už je to slečna mě o tom povídej jak to utíká ☹ úplně se mi chce brečet také chci aby zůstala taková jaká je 😅

jo s tím těhu holky to je pravda žádný stresy pohoda klídek a máte zaručeně hodné miminko 🙂 jako já 😵 fakt v těhu klídek pohoda a malá je pohodová až moc 🙂

aronku nezavidím to se nám ještě nestalo my spíme celou noc 😅

farmarska
9. dub 2010

Teda kopi, co ty to pořád s těma střevama máš 😀 jednou srajdu, pak zas zácpu 😀 teda ty si to těhotenství umíš fakt vychutnat 😀 😀 Heletak hodně pij, a hodně ovoce a zeleniny a musí to jít samo 😉 😎
Aron srabík 😀 😀 😀 měla jsi se s těhovat s ním 😀 😀 😀
Martinko gratuluju k naušničkám a malýmu smíškoj 😵 Lucinka je nádherná 😵 Opravdu to děsně letí 😨

farmarska
9. dub 2010

holky tak pak nezapomente dát návod na hodné a v noci spící miminko 😀 😀
i když můj osobní tip je, že to task prostě je, protože holčičky jsou hodnější 😉 😵
jo a všem vám přeju aby vám miminka zůstala co nejdéle malinká! 😉

markee
9. dub 2010

ahojky holky,
takže včera to u nás vypadalo na rozvod,ale opravdu. Nebránila bych se vůbec,kdyby k tomu došlo. Včera fakt ne. Nemám už v životě pocit toho,že mě má někdo rád. Jsem blbá,vlastně Johanka mě má moc ráda a já jí miluju-zlatíčko ze všeho nejvíc. Jen jsem teď opět v háji. vím,že bych nejspíš k té psycholožce měla jít,ale mě se fakt nechce. Prostě nechce no.
Čtu tady ty hezké příspěvky,kterými mi utěšujete a bulím u toho-slzy jak hrachy a prostě se nebránim tomu pláči.
omlouvám se za své nálady,máte myslet pozitivně. Prostě já fakt nevěřim,že já a Míša budeme mít někdy další dítko ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru