Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
13. dub 2010

hani teda, klučíka,jo, já už chci taky vedět co to nosím v pupíku 😵

sarlotta
13. dub 2010

hele miru a nemůžeš se ještě objednat někam na genetický utz - speciální vyšetření - myslím, že se to taky dělá. amnio je invazivní-ale zas máš jistotu.
no a nebo si fakt projít s manžou tu možnost, že by mimi bylo postižené a jestli by jste to zvládli a když bys věděla, že ani v případě DS nedáš děťátko pryč tak není co řešit a na amnio nechoď. Jako jsou maminy co měli riziko 1:10 a dětičky jsou úplně zdravé a to měla ta šíjová projasnění třeba i 4mm.

hanana
13. dub 2010

sarlotko bylo to dost zretelne mezi nozickama byl pindour myslim ze to bylo vydet dosti jasne 😉 😉 😉 😉

sarlotta
13. dub 2010

Hani a co říká Matthew na brášku ? Musí být nadšený co 😉 a jméno ? máte🙂

hanana
13. dub 2010

no on to poradne nejak nechape nebo neuvedomuje 🙂 , ale prozatim mame Oliver , a Daniel
Co vy???

sarlotta
13. dub 2010

Krásné obě se mi mooooc líbí🙂 ale Oliver se mi nehodí k příjmení a Daniel se nelíbí manžovi 😠 mám v pasu 😉

hanana
13. dub 2010

jj uz jsem to okoukla moc pekne 😵 😵 😵 😵

cajori17
13. dub 2010

hani, obe jmena se mi moc libi

hanana
13. dub 2010

cajori dik moc a co ty kdy jdes zpet k doc.?

cajori17
13. dub 2010

ja jdu v pondeli na tu vyvolavacku,snad s ms odejde i ta cysta.....abych nemusela na laparoskopii,to bychom zas museli snazeni odlozit

murynka
13. dub 2010

hani gratulace k chlapečkovi 😵 😵 jména krásný 😵

mari111
13. dub 2010

hano Oliver je moc pěkné jméno

ee.liska
13. dub 2010

šarlotko veeeelká gartulka 😵 😵 😵 😵 to je nádhera 😵 pěkné úlovky 🙂
koukám že máte nové fotečky v pasech, pěkné 😉
miru já bych asi na amnio šla, pro jistotu. budu držet palečky 🙂 ale určitě to bude dobré 😉
hanana taky gratuluju 😀 😵
holky kdy začíná zabírat magnézko? jím ho od rána ale nepřijde mi že by se to zlepšovalo 😒

mari111
13. dub 2010

hani sem tam chtěla dát 😉

mari111
13. dub 2010

jak jíš Eli, ja puju magnézko jednou denně a ty to máš od dr. že musíš nějak hodně nebo co, asi sem vše nedočetla a nevím o co de

murynka
13. dub 2010

eli jak říkám mě magnézko nezabralo ☹ naopak bylo mi po něm ještě hůř a bříško tvrdlo po něm víc 😒

cajori17
13. dub 2010

holky,zacina me nejak bolet bricho,tak se pujdu natahnout,mejte se krasne....

ee.liska
13. dub 2010

mari mám ho v tabletách 3xdeněě 2 tablety
jejda mury a zabralo ti něco??

murynka
13. dub 2010

eli nee 😒 já magnézko vysadila bříško sice tvrdlo dál..ale pořád lepší než s magnézkem..také jsme to brala 3 krát denně

ee.liska
13. dub 2010

no mě tvrdne celkem často, když se to nezlepší tak v pátek si zase zajdu k dr a uvidíme

murynka
13. dub 2010

eli jak často??

ee.liska
13. dub 2010

dnes víc jak 12x, vím že do 10xdenně je to v klidu ale až po 25tt

murynka
13. dub 2010

eli to je dost já měla to samé ☹ mě začlo tvrdnou po 20tt vygradovalo to ve 28tt

ee.liska
13. dub 2010

to je na prd, co? tak doufám že vydržím aspoň do toho 36tt jako ty

murynka
13. dub 2010

eli to je je to nepříjemné jak pro tebe tam miminko 😒 já měla ležet ale paradoxně když jsme ležela bylo to hroší než když jsme něco dělala....určitě vydržíte dr si vás pohlídá 😉

kopa
autor
13. dub 2010

jsem tu na skok 😅
Doma jsme se chytli kvůli tomu obýváku 😅 Přítelák chce tu červenou-vínovou barvu na zdi)kde bude telka a náky malý nábytek a zadní stěnu jsme vybrali béžovou.Tedko mi řekne,že se bojí tý červený 😅 😅

kopa
autor
13. dub 2010

Sarlott gratuluji už veřejně k holčičce 😵 😵 😵 !!!!

Miru to mě mrzí ta plodovka,ale švahrovka na ní taky byla tedko už podruhé a vše je v pořádku.

kopa
autor
13. dub 2010

Hani Oliver je krásné jméno 😵 😵

natalie77
13. dub 2010

Ahoj babulky, tak jsem nestihla nic dočíst...
Měla jsem tady dost práce, malej je už zdravý, tak chceme na návštěvy k babičkám, tak jsem potřebovala navařit a uklidit.
Olivera chceme taky...je to jediné jméno, na kterém jsme se shodli s manžou....jsem si myslela, jak je to neobvyklé jméno a ono ne... 😕 😉 .

natalie77
13. dub 2010

Kde jste? V tv nic nedávají.....tak jsem myslela, jak tu bude plno....tak jdu odepsat na maily a tak...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru