• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
no Paajaa hlásí příští týden // a běda jak nééé :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: d ržím palušky všechny :wink:
14. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
aji-téda,to jsi měla štěsí!!!!Závidím!!!Já včera ztratila 200,je to sice nic moc,ale taky to naštve a ty tááákový štístko!!!!jen si něco pěknýho dopřej,to je správnej přístup!!! :grinning:
14. dub 2010 v 09:34  •  snaží se  • Odpověz
Jo a taky jsem se pak u té kamarádky docela opila...Já hovádko. Obvykle piju pivo, jsme s manžou velcí pivaři :grinning: ! No a když piju víno, piju ho hrozně rychle (jako pivo) :sweat_smile: No tak jsem dopadla špatně, včera mi bylo celý den hrozně zle, až jsem musela jít v práci i zvracet :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale nechápu to, nikdy mi po víně špatně nebylo, bylo bílé a navíc jsme to s ničím jiným nemíchali, a byla jsem najedená...No nic, pak jsem to rozchodila, byla u mě kamarádka na návštěvě, tak jsem mlela pantem, až mě málem huba bolela :grinning: :grinning: :grinning: . A večer přijel manžílek a měli jsme krásný večer. Fakt nádhernej...Poslední dobou v posteli nějak filozofujeme, místo abychom tam dělali jiné věci :grinning:...ale i na ty vždycky potom dojde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
no teda Ajuško filozofko, takové štěstí, jen tak dál a kdyby si Emičky nacházela častěj, tak občas jednu-dvě pošli aj mně :grinning:
14. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
Ahoj holčiny :slight_smile:
jsem dneska měla divoké sny :grinning: :grinning: nejdřív se mi zdálo o celé mé rodině a pak se mi zdálo,že mi kolem pokojích lítali vrtulníky a mířily na mě nákými samopaly.Dávala jsem ruce na hlavu a furt do mě stříleli :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
Jéé farminka má taky novou fotečku :dizzy_face: :dizzy_face: sluší ti to :dizzy_face: a jak ti je???pořád marod?

Kytii však tobě ty týdny taky krásně letí :dizzy_face: :dizzy_face: a jak se máte s mimčem? :confused: Koukám,že jste tu probírali kočárky.

Katynko,tak mi nakonec asi do té červené nepůjdem :sweat_smile: :sweat_smile: ale děkuji ti za možnost fota :slight_smile:

Aji tvoje historka s Emičkou :grinning: :grinning: :grinning: si mě pobavila :grinning: jen si něco hezkého kup :dizzy_face:
14. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
jo a jinak jsme vybrali takovou ložnici-našla jsem to včera na modré střeše a druhý asi ten obývák.V obýváku nemáme ještě jasno :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
Brý ránko :slight_smile:
14. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
Kopreti já včera úplně zapomněla ti odpovědět, jak mi zmizel ten příspěvek a pak jsem to psala znovu...
Kamarádce to taky zjistili, tu alergii,a 3 měsíce se chránili a pak hned otěhotněla :wink: Je dobře,že víte, kde je zakopanej pes, teďuž to půjde, ale škoda,že jste se trápili tak dlouho...

Kopi ložnice moc pěkná :wink: A sny dobrý,zkus se schválně podívat do snáře, jestli to něco znamená :grinning:

Aji ty brďo, dva litříky, to máš štístko jako blázen :wink:
14. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
kopi-ty máš teda sny :sweat_smile: Ty fotky jsou moc pěkný,hodně se mi líbí ta ložnice,hlavně ta hlava nad postelí :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj tercinko,pořád 2v1? :wink:
14. dub 2010 v 10:07  •  snaží se  • Odpověz
holky já na chvilku vypadnu,jdu něco pojíst a musím trochu uklidit,bo je tu bordel jak v tanku.Ale dlouho bez vás nevydržím,nebojte.Pa
14. dub 2010 v 10:09  •  snaží se  • Odpověz
autor
Holky ložnice se mi taky líbí,máme podobný nábytek,takže to bude ladit.No ted koukám ještě po těch obývákách :unamused:
14. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
ahoj :slight_smile: dneska jsem pochrupala dlouho :sweat_smile:
kiti jé tobě to taky utíkáá :dizzy_face:
nikol :frowning2: :unamused:
aji to je štestí :dizzy_face: jasné kup si něco pro sebe :wink:
14. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
kopinko, to jsou sny :grinning: pěkně jste vybrali :slight_smile:
14. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
Katy jo, pořád, Lukášek si asi nechává dělat trvalou nebo co :grinning:
14. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
terci sem Ti říkala, že to bude na termín:slight_smile:
14. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
jo,ale to nejdůležitější z toho snu jsem vám ještě nenapsala :grinning: :grinning: zdálo se mi,že jsem šla na wc,otevřela jsem dveře a z mísy mi vylejzal bílí potkan(byl celej mokrej,nechutnej) :zipper_mouth: :zipper_mouth: no a já se pak kolem 3 hod.ráno vzbudila a bála se jít na wc :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
Kopís tak to teda fakt nevím, pže vrtulník, samopaly ani potkani ve snáři nejsou :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahojky!!
Tak především gratuluji Sarlottce k děvčátku a Hahanah k chlapečkovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ikopretinka - to je teda hnusná alergie. Hlavně že už alespoň víš, v čem byl zakopaný pes. Ať se alergie pěkně léčí, pak třeba miminko přijde jedna dvě. :wink:

Miru - výsledku je mi líto. :pensive: Amnia se neboj, nic to není a na miminko se dává veliký pozor. Byla jsem 8.3. a fakt to nic není. Neboj se, že bys potratila. Je tam riziko asi 0,5 % a to platí pro těhulky, které mají potíže jako je krvácení a pod. Pokud jsi si ale jistá, že si děťátko necháte i s vadou, je toto vyšetření opravdu zbytečné. Držím palce, aby se vše v dobré obrátilo. Mě je 38 a taky jsem byla na AMC kvůli rizikům jako DS, rozštěp páteře ad. Moc držím palečky!!! :pensive: :pensive:

Aji, teda, kam se chodí na Emičky?? U nás nerostou - a to prší 3 dny v kuse :confounded: :sweat_smile:
14. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
Sarlott skoda :sweat_smile: já právě snář nemám :sweat_smile:
14. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
Kopi - jestli tem potkan nebude mít spolitost se zácpou zatracenou! :grinning:
14. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Šarlot myslíš zejtra jo? To už mi přišlo v mailu z rodiny,že se narodí zejtra :grinning: No kdyby, tak super, to čekání kdy už je děsný :grinning: A nebo taky podle ovulky mám termín až 18. tak jestli až pak... protože zítra jsem 41tt a nevím,jak dlouho tu nechávají v porodce přenášet,počítám,že by mě po neděli asi chtěli už nechat ve špitálu a vyvolávat. Ho musím umluvit, aby vylez sám :grinning:
14. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
no Tercinko to by si mu mala domluvit, al neboj, dočkáš se :slight_smile: ja sem tááák zvědavá na Lukáška :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
Sarlott: no kdyby to bylo jen na mě, tak // jsou už dávno. Když to neklapne, tak prosím vynadej přírodě, ju??? :grinning: :grinning:

Katy. buď ráda, za aktivního přítele. Manžel toho má teď moc- starosti v práci a s domečkem, takže bez mé inciativy by to stálo za starou bačkoru. Doufám, že až se přestěhujeme, že se to zase vrátí do normálu. Jinak já jsem smířená s tím, že nic nebude a jediné co očekávám je MS.

Kopi: hezké fotečky. Já osobně o obýváku ještě nemám vůbec představu. Potřebovala bych se jen někam podívat. Pro inspiraci.
14. dub 2010 v 10:36  • Odpověz
14. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
terci mě prdla voda na termín když sem si hopsala na baloně doma:slight_smile:))
14. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
Aha, tak už ženu manžu pro pumpičku :grinning:
14. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
Jsem si říkala, jestli tomu nejde trošku pomoct...tak míč je dobrej jo? Protože schody doma nemám, akorát žebřík na půdu :grinning:
14. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
Holky, já právě teď přišla na jednu věc: Já jsem ukecaná osobnost, to je jasná věc! :grinning: Ale můj manžílek si prostě někdy neškrtne...Jako že by mi něco taky povídal :grinning: . Tak si s ním teď v posteli povídám...Pěkně po tmě, no jsou to kolikrát docela zajímavý debaty, filosofie jako blázen, slzy, hádky, nesouhlas, souhlas....A nakonec???Úžasný sex! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
Aji tak nevím, co si teď z toho mám vzít...že ukecaný lidi maj úžasnej sex? :grinning:
14. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.