O těhotenství
kopa
15. čer 2009

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička x-)

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají x-)
farmarska
14. dub 2010
HJá se z toho uplně celá ještě ted klepuůůůů!!!! x-) x-) x-) x-) Já jsem tááák šŤastná, že to holka naše jedna už má za sebou a že to zvládla!!! x-) x-) x-) x-)
farmarska
14. dub 2010
Sem to nevydržela že neodpovídá, tak jsem jí volala :-N a vzal to ten její!! x-) x-) Moc velkej sympaták x-) x-) a říkal, tady je novopečenej tatínek x-) x-) x-) Já z toho byla uplně v šoku 😃 😃 😃 Tak jsem mu něco koktala do telefonu a ptala se jen jak je velkej , tak povídal něco o 48cm a váhu si ted nevzpomenu, bo jsem z toho fakt byla tak celá překvapená a zaskočenáá 😃 😃 😃 😃
farmarska
14. dub 2010
prej porodila před čtvrt hodkou x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
mari111
14. dub 2010
jééééé hurá, Luky je na světě, gratulka Tercinko naše šikovná, to byla rychlovka, ja se taky klůepu a mám slzyčky v očích x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
ee.liska
14. dub 2010
gratulujuuuuuuuuuuuuu k Lukáškovi x-) x-) x-) to teda byla rychlost 😃 😎
farmarska
14. dub 2010
Tak asi od sud budu první co popřeje Terculince moc moc moc zdravíčka a štěstíčka a to samé jejímu malému Lukýnkovi x-) x-) x-) x-) x-) x-) a ať je z něj stejně suprovej chlap, jako je jeho mamka ženská! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
mari111
14. dub 2010
až s toho píšu koniny 😃 4ajori máme takového toho whiskasového ale už mu bue 6 let
farmarska
14. dub 2010
vid mari já z toho taky bulím ani nevím proč 😃 😃 😃 😃
tý jo, ještě dopo jsme si psaly 😃 😃 😃 a ted už jsou dva zvlášť x-)
farmarska
14. dub 2010
chudák Terci dneska ani tu Ulici nestihne :-N
mari111
14. dub 2010
bulíme štěstím že je ona šťastná 😃
ee.liska
14. dub 2010
a ona si jen tak píše, že poslíčky po 5 min 😃 😃
farmarska
14. dub 2010
asi tak nějak x-)
Jdu jí ještě sesmolit zprávičku a budu jí od vás všech pozdravovat! x-)
mari111
14. dub 2010
no tak to ji určo te´d tak trápí ulice nějaká, ta už se strašně raduje že ma prďolku u sebe, ja ji tááák závidím, ja už chci takýýý, no ale musím si počkat, ja vždy tak zavidim když už někdo ma mímo u sebe hezky venku z bříška 🙂
mari111
14. dub 2010
jo jo popzdravuj ji a že je moc šikovná, zvládla to krásně a hlavně rychle
farmarska
14. dub 2010
no jo, ona si klído kouká na seriál a Lukýnkoj už pomalu koukala hlavička mezi nohama :-N :-x 😃 😃 😃
natalie77
14. dub 2010
x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

Tercinko, zlatíčko, mooooooc blahopřeji!!!!!! Jsem strašně dojatá, tady brečím, jako by se LUKÁŠEK narodil mně x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Farmi, děkujeme za zprávu 🙂 .
Holky, já tady bulím..Měla to ale pěkně rychlý , holka naše.
farmarska
14. dub 2010
bůch ví jestli zvládla tu poštu ještě 😃 prej...si ještě dám sprchu, zajedu na poštu.. 😃 😃 😃 😃
mari111
14. dub 2010
no jo když ona musela dokoukat na seriál 😃 😃 😃 😃 😃 😃
farmarska
14. dub 2010
natál hezky jsi to napsala x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
mari111
14. dub 2010
bych se nedivila kdyby jo 😃
cajori17
14. dub 2010
holkyyyyyyyyyyyyyy to neni mozny,takova rychlost.................chce se mi brecet 🙂 🙂 🙂
mari111
14. dub 2010
tak si spolu všechny pobrečíme 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ale štěstím , no ja už se nemúžu dočkat fotek
ee.liska
14. dub 2010
no teďka flair a pak to půjde šupem, šarlotka to začne a bude se tu rodit každý týden 😃 to už budou pak těhu i všechny snažilky 😎
zlababa07
14. dub 2010
ježíš, to byl fofr, tercíku tak mega gratulka k lukáškovi x-) x-) x-) ať vám dělá jen samou radost!
cajori17
14. dub 2010
gratulace obrovská Tercino,přeju celé vaší rodince hodně zdravíčka a štěstíčka x-) x-)
cajori17
14. dub 2010
mela tam byt Tercinko ...uz ani nemuzu psat,jak jsem dojata
mari111
14. dub 2010
ty jo ja se s toho nemúžu vzpamatovat, atlet už je na světě :-N
cajori17
14. dub 2010
Mari,me se ty whiskas strasne moc libi
cajori17
14. dub 2010
tehulky vsem vam to rychle utece,nebojte.....taky uz brzy budete mit ty male uzlicky v naruci 😉
petroska
14. dub 2010
ahoj holky teda koukám co se tu děje.TERCI už fakt porodila?dyt tu před 2 hodinkama byla