• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Sarlott,jsem ráda,že je to jen brigáda. Pže teď tam zrovna jsou nějaké rozepře v té firmě a být tam na stálo,tak jsem psychicky víc v prdeli než teď. Oni teda nenabíraj. Maj 6 stálých pracovnic-dělnic a vyhovuje jim zaměstnávat brigádnice.
Jinak jsem stahaná,ale to je i tím jiným pohybem. Nojo po 4 letech jsem v práci.
Fotka Lukáška by byla???
15. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
farmi, já nabrala fakt moc :sweat_smile: celkem 31. Ty poslední kila byla jen voda, normálně mi i prosakovala i kůží. Porodem šlo pryč 12 a teď mám ještě shazovat 15, ale jde to pomalu dolů :wink: Ještě se nemůžu moc hýbat, takže hubnem jen kojením. Pokud se moc hýbu, tak břicho bolí jak ďas. Po luxování jsem se dva dny nemohla hýbat :angry:
15. dub 2010 v 16:17  • Odpověz
jo farmi nesoukromnic s foteckou.....

Markee ty jsi teda pracovnice.... ja uz bych byla mrtva...
15. dub 2010 v 16:17  • Odpověz
aronku malej pekne papka... :wink:
15. dub 2010 v 16:18  • Odpověz
My v porodnici mohli používat vlhčené ubrousky
15. dub 2010 v 16:19  • Odpověz
no jo farmi jako dělej se sebou něco jooooooo... takhle nás napínat, prý že neumí stáhnout z mobilu :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 16:20  • Odpověz
Hani,já bych padla a spala,ale malé se nechce :grinning: Míša je dnes v práci,takže mi nikdo nepohlídá. Ona by teda chtěla k babce,ale ta je nastydlá a já potřebuju,aby byla Johanka zdravá,kvůli odběru krve na té genetice.
15. dub 2010 v 16:20  • Odpověz
markee můžu se zeptat kolik ti tam platí? Kamarádka shání práci a ptala se mně na platy brigádníc a já je netuším ani řádově :confounded: Jestli nechceš, nemusíš mi odpovídat, jen bych chtěla té kamarádce pomoci
15. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
Aronek v pohodě. No máme ve smlouvě 55 až 60Kč. Ale je to v hrubom :frowning2: Ale jelikož nedostávám od pracáku už penízky,tak se hodí aspoň něco. Ale štve mě to :frowning2:
Ale prý je to částka dobrý,pže prý v ostatních firmách dávaj 40 až 50Kč hrubého-tak to nechápu. To teda tam povídali ostatní brigádnice,kde byli a kolik dostávali. No mazec.
15. dub 2010 v 16:27  • Odpověz
Jo, jí nabídli 45kč na hodinu, mně to přijde hrozně málo, ale já fakt nevím
15. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
Tak to jí fakt nabídli málo, ona je taky už skoro dva roka bez práce a sem by ještě musela dojíždět :angry: Prostě s prací je to na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 16:30  • Odpověz
Aron,je to s prací šílený. Je tam paní,která je 2 roky na pracáku. A jediný příjmy má z toho,že chodí na brigády. Tady u té firmy je od září,ale na stálo prostě oni nechtěj zaměstnávat.
15. dub 2010 v 16:31  • Odpověz
Markee a ty to máš nějak blízko, nebo taky dojíždíš?
Mně už volali z práce, jestli se nechci vrátit a to nemám ani po šestinedělí :angry: si myslí, že se přetrhnu, ani mně nehne, kojíme a užíváme si sebe navzájem :sunglasses:
15. dub 2010 v 16:33  • Odpověz
tý vogo já se z toho picnu, ted jsem vám tu psala takovej dlouhej příspěvek a ono se mi to smazalo :angry: :angry: :angry:
15. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
takže ted to vezmu už jen ve stručnosti :angry:
markeesku supr že jsi se ozvala, sem na tebe myslela :slight_smile: ta práce jako nenevypadá zas tak špatně :wink:
aron, nic si z toho nedělej, já v prvním těhu nabrala ještě víc, ale do roka od porodu to bylo skoro všechno dole :wink: a až se ke koju přidá i ten pohyb, to půjde samo :wink: ted se ale šetři jsi ještě v šestinedělí!!!
15. dub 2010 v 16:39  • Odpověz
jako holky chápete to, co maj proti těm ubrouskům? :confused: Dyt je to hergot moje dítě, moje nakoupený ubrousky..tak co otravujou :angry:
a i v cizině koukám :confused:

jinak teda na fotku si ještě počkáte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: manža teprve ted přijel z práce, ještě bude papat a pak se koupat.. a taky ještě uvidím, jak na mne budete hodný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Tercííííí ty jsi šikulka :grinning: Velká gratulace k Lukáškovi :grinning:
15. dub 2010 v 16:43  • Odpověz
jako jsem tu, tak si nikdo nepovídá jo?!! :grinning: :grinning: :grinning: No jak chcete :stuck_out_tongue_closed_eyes: si taky můžete na další info a fotku počkat třeba tejden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. dub 2010 v 16:44  • Odpověz
Farmíí kojím, čtu a čekám na foto :wink:
15. dub 2010 v 16:47  • Odpověz
taky jdem kojit :grinning:
15. dub 2010 v 16:47  • Odpověz
Aronek,no dojíždím. 9 km tam a pak zpátky. Není to daleko,ale zas studené auto nejvíc žere. Já teda dnes a zítra jedu s kamarádkou,pže prostě nemám auto(dnes ho má Míša v práci a zítra přijede v 8 a to už tam musím být).Odpoledne mám spinning,takže to fakt odhlašovat nechci a nepůjdu na odpolední. Příští týden nevím co mě čeká,ale nejspíš-pondělí ranní,úterý ještě nevím-můžu i ráno i odpoledne, a středa jen ráno. Čtvrtek je genetika a pátek Praha,takže ty dva dny nejdu.
Farmíííí-já chci fotkůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning:
15. dub 2010 v 16:56  • Odpověz
markee jo vid :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 17:10  • Odpověz
já jí chci taky
15. dub 2010 v 17:19  • Odpověz
já taky
15. dub 2010 v 17:26  • Odpověz
tak jsme napapaný a fotka nikde :frowning2:
15. dub 2010 v 17:30  • Odpověz
Já jí nejspíš propásnu,pže jsem KO. Začíná to na mě opět doléhat. No kdyžtak jí uvidím jako poslední-zítra. :frowning2:
15. dub 2010 v 17:34  • Odpověz
Tak holky, manža už to ošefoval a tady je malej Lukášek :dizzy_face:
15. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
jééééééééé to jsem tu akorát včas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ahojte:slight_smile:
15. dub 2010 v 18:06  • Odpověz
Ježiš,ten je krásný.........Tercinko,ten se vám poved............je sladký...já chci taky
15. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
dík farmi
15. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.