Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
15. dub 2010

Sarlott,jsem ráda,že je to jen brigáda. Pže teď tam zrovna jsou nějaké rozepře v té firmě a být tam na stálo,tak jsem psychicky víc v prdeli než teď. Oni teda nenabíraj. Maj 6 stálých pracovnic-dělnic a vyhovuje jim zaměstnávat brigádnice.
Jinak jsem stahaná,ale to je i tím jiným pohybem. Nojo po 4 letech jsem v práci.
Fotka Lukáška by byla???

aronek
15. dub 2010

farmi, já nabrala fakt moc 😅 celkem 31. Ty poslední kila byla jen voda, normálně mi i prosakovala i kůží. Porodem šlo pryč 12 a teď mám ještě shazovat 15, ale jde to pomalu dolů 😉 Ještě se nemůžu moc hýbat, takže hubnem jen kojením. Pokud se moc hýbu, tak břicho bolí jak ďas. Po luxování jsem se dva dny nemohla hýbat 😠

hanana
15. dub 2010

jo farmi nesoukromnic s foteckou.....

Markee ty jsi teda pracovnice.... ja uz bych byla mrtva...

hanana
15. dub 2010

aronku malej pekne papka... 😉

aronek
15. dub 2010

My v porodnici mohli používat vlhčené ubrousky

sarlotta
15. dub 2010

no jo farmi jako dělej se sebou něco jooooooo... takhle nás napínat, prý že neumí stáhnout z mobilu 😠 😀 😀 😀 😀

markee
15. dub 2010

Hani,já bych padla a spala,ale malé se nechce 😀 Míša je dnes v práci,takže mi nikdo nepohlídá. Ona by teda chtěla k babce,ale ta je nastydlá a já potřebuju,aby byla Johanka zdravá,kvůli odběru krve na té genetice.

aronek
15. dub 2010

markee můžu se zeptat kolik ti tam platí? Kamarádka shání práci a ptala se mně na platy brigádníc a já je netuším ani řádově 😖 Jestli nechceš, nemusíš mi odpovídat, jen bych chtěla té kamarádce pomoci

markee
15. dub 2010

Aronek v pohodě. No máme ve smlouvě 55 až 60Kč. Ale je to v hrubom ☹ Ale jelikož nedostávám od pracáku už penízky,tak se hodí aspoň něco. Ale štve mě to ☹
Ale prý je to částka dobrý,pže prý v ostatních firmách dávaj 40 až 50Kč hrubého-tak to nechápu. To teda tam povídali ostatní brigádnice,kde byli a kolik dostávali. No mazec.

aronek
15. dub 2010

Jo, jí nabídli 45kč na hodinu, mně to přijde hrozně málo, ale já fakt nevím

aronek
15. dub 2010

Tak to jí fakt nabídli málo, ona je taky už skoro dva roka bez práce a sem by ještě musela dojíždět 😠 Prostě s prací je to na prd 😝

markee
15. dub 2010

Aron,je to s prací šílený. Je tam paní,která je 2 roky na pracáku. A jediný příjmy má z toho,že chodí na brigády. Tady u té firmy je od září,ale na stálo prostě oni nechtěj zaměstnávat.

aronek
15. dub 2010

Markee a ty to máš nějak blízko, nebo taky dojíždíš?
Mně už volali z práce, jestli se nechci vrátit a to nemám ani po šestinedělí 😠 si myslí, že se přetrhnu, ani mně nehne, kojíme a užíváme si sebe navzájem 😎

farmarska
15. dub 2010

tý vogo já se z toho picnu, ted jsem vám tu psala takovej dlouhej příspěvek a ono se mi to smazalo 😠 😠 😠

farmarska
15. dub 2010

takže ted to vezmu už jen ve stručnosti 😠
markeesku supr že jsi se ozvala, sem na tebe myslela 🙂 ta práce jako nenevypadá zas tak špatně 😉
aron, nic si z toho nedělej, já v prvním těhu nabrala ještě víc, ale do roka od porodu to bylo skoro všechno dole 😉 a až se ke koju přidá i ten pohyb, to půjde samo 😉 ted se ale šetři jsi ještě v šestinedělí!!!

farmarska
15. dub 2010

jako holky chápete to, co maj proti těm ubrouskům? 😕 Dyt je to hergot moje dítě, moje nakoupený ubrousky..tak co otravujou 😠
a i v cizině koukám 😕

jinak teda na fotku si ještě počkáte 😝 😀 manža teprve ted přijel z práce, ještě bude papat a pak se koupat.. a taky ještě uvidím, jak na mne budete hodný 😀 😀 😀 😀 😝 😝

martinkal
15. dub 2010

ahoj holky 🙂

Tercííííí ty jsi šikulka 😀 Velká gratulace k Lukáškovi 😀

farmarska
15. dub 2010

jako jsem tu, tak si nikdo nepovídá jo?!! 😀 😀 😀 No jak chcete 😝 si taky můžete na další info a fotku počkat třeba tejden 😝 😝 😝 😀

martinkal
15. dub 2010

Farmíí kojím, čtu a čekám na foto 😉

aronek
15. dub 2010

taky jdem kojit 😀

markee
15. dub 2010

Aronek,no dojíždím. 9 km tam a pak zpátky. Není to daleko,ale zas studené auto nejvíc žere. Já teda dnes a zítra jedu s kamarádkou,pže prostě nemám auto(dnes ho má Míša v práci a zítra přijede v 8 a to už tam musím být).Odpoledne mám spinning,takže to fakt odhlašovat nechci a nepůjdu na odpolední. Příští týden nevím co mě čeká,ale nejspíš-pondělí ranní,úterý ještě nevím-můžu i ráno i odpoledne, a středa jen ráno. Čtvrtek je genetika a pátek Praha,takže ty dva dny nejdu.
Farmíííí-já chci fotkůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😀

farmarska
15. dub 2010

markee jo vid 😉 😀 😀 😀

aronek
15. dub 2010

já jí chci taky

cajori17
15. dub 2010

já taky

martinkal
15. dub 2010

tak jsme napapaný a fotka nikde ☹

markee
15. dub 2010

Já jí nejspíš propásnu,pže jsem KO. Začíná to na mě opět doléhat. No kdyžtak jí uvidím jako poslední-zítra. ☹

farmarska
15. dub 2010

Tak holky, manža už to ošefoval a tady je malej Lukášek 😵

ee.liska
15. dub 2010

jééééééééé to jsem tu akorát včas 😵 😵 😵 😵
ahojte🙂

cajori17
15. dub 2010

Ježiš,ten je krásný.........Tercinko,ten se vám poved............je sladký...já chci taky

cajori17
15. dub 2010

dík farmi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru