Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

amynka
18. čer 2009

aha aha tak to je teda na prd, divné je že mě na to sestřička neupozornila. Ale říkala že si mám zkusit zavolat příští týden a pak že bychom se domluvili co a jak☹ ach jo

murynka
18. čer 2009

krev už ti brali?

murynka
18. čer 2009

amy fakt někam zajdi abys to neprošvihla ☹ pak ti udělají jen triply a ty vš jak vycházejí a pak jedině plodovka ☹

amynka
18. čer 2009

Krev mi zatím brali jen na žloutenku, HIV a ještě cosi.Ale na vývojové vady ne☹

murynka
18. čer 2009

amy tak to nakusej krev se bere mezi 10tt a 12tt pak by ti to vyšlo určo blbě ☹

amynka
18. čer 2009

Já to nechápu, proč mi to teda berou tak pozdě.Kolegyni ted v práci brali taky krev na vývojové vady v 15tt, vyšli pozitivně a další 3 týdny musí čekat na vyšetření v Brně.My to tady na moravě máme nějaké opožděné nebo cooo?Sakra

murynka
18. čer 2009

amy to jo to ti pak neberou určitě také...ale tohle NT je něco jiného to je na 90%lepší než triply nabírané v 16tt ty vychází často pozitivní a pak tě ženou na plodovku ☹
to já nechci proto jsem byla Na NT ten je v pořádku takže plodovku bych asi odmítla ale pokud někdo nemá NT a vyjdou pozitivní testy plodovku těžko odmítne....pokud chce vědět zda je mimi zdravé

amynka
18. čer 2009

No jasné tomu rozumím, máš pravdu.Nasadila jsi mi boruka do hlavy a budu to řešit. Hned zítra volam do ordinace.Chápu, že se to stát může,ale pan doktor by měl mít za sebe zajištěná kvalifikovaný záskok, takže to by bylo aby nebylo. 😎

murynka
18. čer 2009

amy nemusíš to řešit ten NT není poviný ale pro klid duše bych s tím něco dělala 😅 ...

mirax
18. čer 2009

amynko, NT seo pravdu dělá přesně ve 12- 13tt , pak se už hodnoty šíjového projasnění mění a nejsou natabulkované...Být tebou, tak se zítra seberu a zajdu někam do nemoc. na ambulanci, aby jsi o toto vyšetření nepřišla, ono by se vcelku nic nestalo, ale má dost velkou výpovědní hodnotu a byla by jsi klidnější, kdyby dopadlo dobře ...

Venusko, všechno nejlepší ke krásným 26. narozeninám (ty já mám dávno za sebou 😉 )! Ať se vám s mimískem krásně daří 🙂 🙂 🙂

murynka
18. čer 2009

miri to jsme ráda že jsme neřekla nějakou blbost 😅 🤐

kopa
autor
18. čer 2009

ahoj holky 🙂

murynka
18. čer 2009

no nazdar leni kde jses toulala 😀 😝 😎

kopa
autor
18. čer 2009

ale stojí to za hovno....

murynka
18. čer 2009

a copak ☹

murynka
18. čer 2009

hele máš ICQ jsme napojená 😎

kopa
autor
18. čer 2009

Vroninka 29tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 28tt ..............25.6.krev,30.6.KO.........................................čeká chlapečka
Murynka 16tt..............30.6.KO,17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 18tt
Kupinka 17tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna
Lucierob 18tt ............................
Venuska 13tt ............................23.6. NT Screening Gennet,22.6.09 poradna
Markee 11tt...............................23.6.poradna
Amynka 13tt..............................18.6.kontrola
Kerrie 9tt...................................1.7.kontrola + odběry testy, 9.7. UTZ
Květinka 9tt................................
Mirax 7tt.....................................25.6.kontrola
Farmaska 7tt...............................
Wergina... našla //..........................22.6.kontrola
Dennca 26DC
Eeliska 25DC
Kopa 25DC
Janička 21DC
Skritkova 21DC
Hanana 20DC
Cajori 16DC
If.v 15DC
Nicollka 13DC
Samsa 11DC
Martinkal 10DC
Markytaj 10DC
Tercie 8DC
Aronek 8DC
Stroužek 7DC
Ikopretinka 5DC
Paaja 3DC
Sarlotta čekatelka na 2 MS

kopa
autor
18. čer 2009

Mury já mám jen ICQ v práci doma né 😝
V práci toho mám moc a musím to mít do úterka hotové 🤐 takže makám jak jen můžu 😠
No a přítelák mě taky 😠 furt je v tahu,včera byl na výletě pak přišel a najedl se a šel spát,před chvilkou jsme se zrovna minuly je v hospě s kamarádem...

murynka
18. čer 2009

leni ☹ tak to mě mrzí...ta práce to zvládneš a příteláka chytni za ucho at nezlobí 😠 jinak na něj vlítnu 😀

kopa
autor
18. čer 2009

mury tak to budeš muset na něj vlítnout 😀 Já se na něj celkem těším celej den a zbytečně...řeč s ním už taky dneska ani nebude když šel na 5piv 😒
Já ani tenhle měsíc nemám depku s MS a bude to první měsíc co netestuji a ušetřím penízky 😲 😀

murynka
18. čer 2009

jo jo mě někdy ten můj také štve ale ted je to zlatíčko 😵 😵
no vidíš žádné testovaní pohoda klídeček 😉

kopa
autor
18. čer 2009

mě štve furt.... 😔

murynka
18. čer 2009

to přejde neboj se

kopa
autor
18. čer 2009

No možná přejde,ale začínám zase o všem uvažovat... 😅 Jsem fakt magor 😀
Asi to bude znít divně, 😅 ale jsem ráda,že se nesnažíme a nejsem si jistá zda vůbec ještě budu chtít mimi 😅 😔 😒

murynka
18. čer 2009

kopi tak tak neuvažuj 😅 100%jistotu podle mě nemá nikdo 😉

kopa
autor
18. čer 2009

Mury ale já za to nemůžu 😅 To máš jako včera jsem si položila otázku: Co mi potrat vzal a dal?No mazec... 😅

murynka
18. čer 2009

kopi ale nad tím uvažuji také 😅 vkasně včéra jsme jirkovi říkala že kdybych nepotratila tak ted rodím 😲 ted jsme měla termín porodu a jsme ve fázi rekonstrukce atd a jak by to bylo těžké s mimčem takže je vlastně asi dobře že to tak dopadlo......ted mimi přijde do hotového 🙂

kopa
autor
18. čer 2009

Jenže když jsem čekala mimčo tak jsme měli nejhezčí období,které trvalo 2 měsíce a pak zas 1 měsíc po revizi.
A prostě mě to všecko štve 😠 🤐
Prostě už to není jako dřív 😔 😢 a obávám se že náš vztah už je založený jen na zvyklosti 😔

kopa
autor
18. čer 2009

Jako my se nehádáme,ale něco v tom vztahu chybí a myslím,že jestli to takhle půjde dál,tak si balím kufry a tradáááááá 😅 😔

farmarska
18. čer 2009

ahoj holky 🙂

tak už zítra... 😅

mám tam bejt kolem jedenáctý

ted koukám na Ulici a doktor tam Lence říkal půl roku... to fakt všude říkaj jinak 😝

Kopi to mne mrzí, že ten tvůj chlapák ted tak zlobí 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru