• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Farmíku no vidíš bude to už zítra,to se vyspinkáš a pak šup k dd.mocinky ti držím palečky :dizzy_face:
Farmi on zas tak nezlobí...asi jsem ten problém já... :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
kopi to zvládnete :unamused: musíte při sobě stát a být si oporou.....to musíte ustát takových let spolu
stereotip přijde i s miminkem život není jen krásný :pensive: :pensive:
18. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
kopi když to máš těžký... každej člověk si po čase zevšední a u každého páru je dobré období, které míjí špatné období a pak je zase líp..
kopinko neházej flintu do žita..zase bude dobře :wink: máte se rádi, ono se to přežene, teď bude léto, bude líp a brzy zase najdete důvod proč být spolu :slight_smile:
kopi a ještě mne napadá, nepomohlo by si s ním v klidu promluvit-myslím o tvejch pocitech a tak.. :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
No v nejhorším se rozejdem... :sweat_smile: Svět se taky nezboří :sweat_smile:
Já vím,že příjde stereotip i s mimčem ale 7 let být jen dva bez mimi...Chodit na výlety ve dvou...to už mě falt nebaví :zipper_mouth:
No a dneska se mi zdála noční můra obejvalým,jak jsem ti o něm řikala,on byl stejně vychcanej i v tom snu :grinning: :angry:
18. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
kopi no právě už zítra...
myslela jsem si, že se to povleče, ale spíš to strašně uteklo...
asi pro to, že se mi tam ani moc nechce :sweat_smile:
bojím se ortelu :pensive: takhle si prostě žiju s tím, že tam ten mimís v tom bříšku je ..a basta :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
Farmi u nás promluvá o mých pocitech není možná :sweat_smile: Já bych mu to ráda řekla,ale jeho to nebude asi zajímat a když se bavíme vážně tak to dopadne tak,že jeden měsíc jsem snž a druhý už jsem naodstřel nesnažilka.Radši mlčím a říkám si to v duchu :grinning: :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Holčinky narychlo moooc zdravím a hlásím, že máme za sebou velký UZ U Apolináře a vše je OK a máme 27cm a začínáme 20tt :slight_smile:

....a zítra frčíme do Řecka, tak nám držte palečky ať to zmáknem bez problémů a v klídku :wink: ....jdu balit tak papa a držte se tady a at sem nechodí nové dušičky
18. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
kopi no a nezkusila jsi mu to takhle vysvětlit..takhle jak to píšeš nám? :confused:
autor
Farmi určitě děláš dobře,že myslíš pozitivně :wink: To tomu taky hodně dá.Já se tejden doma nervovala a byla jsem na palici a nedopadlo to...Nejhorší bylo,že všichni tomu věřily,že to bude v pořádku :pensive:
přeci jestli tě miluje, tak nebude chtít aby jsi byla nešťastná
18. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
Farmíku to nemá cenu víš,akorát se pak zase s ním chytnu :sweat_smile: :grinning:
18. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
Farmi já myslím,že je mu to jedno :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Kagat ahoj :dizzy_face: ty bláho už 20tt super :dizzy_face:
Uží si krásně dovču a zase se ozvi :slight_smile:
18. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Jsem zvědavá jestli mi napíše tchýně k narozkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky poradte co koupit ročnímu dítětí ???krom hraček,těch má hafo.
Myslela jsem,že bych kouila naké takové to odstrkávdlo...já fakt nevím :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
kopi a tak neskusíš mu to napsat třeba do dopisu a dát mu ho přečíst, když nebudeš zrovna doma :confused:
aby si to přečetl, nemohl se hádat a nechal si to v klidu projít v hlavě a až se vrátíš, tak už bude rozumnej :grinning:
18. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
odstrkovadlo je pěkný, ale dost drahý ne? ale jinak to mají děti rády :slight_smile:
kopi kdy máš narozky? já 21. A hádej jakej jedinej dárek si přeju :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Farmi jé do dopisu :sweat_smile: to myslím,že by se mi pak smál ještě rok :sweat_smile:
No nic nebudu to řešit,nechci vám kazit náladu :wink:
18. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
holky jdu si najít něco k jídlu, v Ulici se ted cpou kapustovejma karbanátkama a já dostala hlad :sweat_smile: :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
kopi nekazíš :wink: a alspon tu pořád nekruhňám já :grinning:

já myslím, že po tom, co by jsi mu napsala do toho dopisu by se nesmál :angry:
ale jak myslíš, ty ho znáš přeci jenom líp :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
taj já už tu jsem zpátky :slight_smile: s rohlíkem a angl. slaninou :grinning:

je dneska nám davají zase Ordinaci :dizzy_face:
18. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Farmi tak dobrou chut,já jsem furt doma sama :unamused:
18. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
kopi :cry:
tak sedni na kolo a přijeď na kafčo :wink:
18. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Farmi já neumím jezdit na kole :sweat_smile: :pensive: Já jsem měla dost operací s nohou a jezdit jsem nemohla do 15let a pak už jsem se to nenaučila :sweat_smile: :confused:
No to bude zase večer :zipper_mouth:
18. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu na chvilku než začne ordinace. Dneska mi volali, že mě bohužel ve výběrovém řízení na práci nevybrali, takže smolík, a opět jsem na začátku. A nebo to je znamení, že nemám práci hleda, že se třeba brzo povede a stejně bych šla na PN? :grinning: to jsem asi naivní co :grinning:
18. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
farmí, tak já sedám a jedu :grinning: , zítra k večeru bych mohla ..možná..dorazit :grinning:

ženy, já jsem zase mrtvá...dnes jsem to přehnala s procházkou, ležím na gauči jak mrtvola :stuck_out_tongue_closed_eyes: udělala jsme k večeři salát a nějak se zajedla a koukám, na muže nezbylo :grinning: :sunglasses: ..to se mi stalo poprvý :grinning:

farmíí, jak se cítíš? já vím, ptám se blbě..půlky sevřený... :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
tercie...to nevadí, každá zkušenost je dobrá, určitě jsi šikulka, ono to všechno v tom životě nějak dopadne, což? :wink:
18. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
holky já si jdu dělat krupicovo kaši :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
jdu věšet prádlo....už zase ...každý den pračka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
No já jsem zblázním :angry: :angry: Vypadá to,že budu mít MS na narozky :sweat_smile: To budu mít zase zkaženej den :rolling_eyes:
Mirx ahoj a Tercie taky zdravím :slight_smile:
Tercie práce bude a my nebudem :grinning:
18. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Mury hod mi taky kaši :grinning: a nebo mi jí dones adresu znáš a cestu taky :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.