• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Natalii Steve to celkově nějak hnojí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz
Sarlott...mě se líbí ty nahaté fotky...jak je tam mamka v náruči s nahatým miminkem a objímá je tatínek..no to když vidím, tak jsem zase zralá na brečení ve sprše :confused: .
:confused: Sarlott, ty budeš pěkná ve všem...bílé tričko, gatě...nebo šaty...nevím, co máš v šatníku...já tam toho teda mám hodně málo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
Terci, koloušek se někam ztratil...
Henry ukázal nějaké perly té Fioně...ta nad nima slintá a těší se, že až si vezme Alexe budou její....Fiona si myslí, že by je měla mít Sandra...
No holky, tak si je půjčujte a bude to!!!
Sarlott, jo jo, Steve, teda pohnojila co mohla.
16. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
Terci, tak malý se vzbudil.....takže konec zase neuvidím...
16. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
Holky díky za držení palečků :dizzy_face: :dizzy_face:

Takže NT máme negativní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nosní kůstka přítomná!!! Jinak jsme o týden starší dle Utz 13+6,dle MS 12+6 :grinning: :grinning: No bylo to fakt nádherný!!!!Doktorka byla strašně moc příjemná :slight_smile: přítelák seděl na židličce jak v kině :grinning: :grinning: já se na nic neptala :sweat_smile: :sweat_smile: byla jsem celá hotová a přítelák se furt ptal,jestli to jsou ruce a nohy...Jinak jsme poslouchali srdíčko,zkoumali myslím že hlavičku.No mímo se tam pěkně vrtělo,doktorka mi musela několikrát tím přístrojem po skákat po břiše aby se otočilo.Chudák :sweat_smile: :sweat_smile: se tam uplně houpal :sweat_smile: a viděli jsme jak otvíral pusinku.Byli jsme tam celkem dlouho.Pak doktorka všechno poměřila a hodila to do Pc.
Jinak půjdu taky na ty triply.
16. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz
Kopísku super:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))))
16. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz
Kopi, blahopřeji :dizzy_face: . mám velkou radost.....
16. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
kopi gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
holky díky :wink: mě tam tekla i slzička :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak měříme už skoro 8cm.
16. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz
kopy teeeda to je super!!!!!!!! tak jen tak dál :slight_smile:
16. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
Akorát nemám fotečku,páč jsem v tom stresu úplně na to zapomněla :sweat_smile:
16. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
Kopi super !!! a uz 14tt! wow! :slight_smile:

Sarlotko, ctu,ze cekate holcicku :grinning: gratuluju ..kdo umi,ten umi :wink: :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
kopi, moc gratuluji k NT :wink:
16. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
tu se rozebiraji McLeodovy dcery? :sunglasses: ty ja docela jela v tehotenstvi,ted nestiham ..
holky, kde se tam vzala ta snoubenka Nicka? to byla nejaka rychlost.. :confused:
16. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
Kopi,jestli nemate fotecku,ale maji to v pc..zavolej si tam a oni ti ji vytisknou..ja dostala cele cd s nekolika fotkama ..kde,zes byla?
16. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
kopiku super :slight_smile: 8cm to je ale mímo už veliké :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Šarlotko moc pěkné fotky , jinak kde si sehnala tu žirafku na kočárek, ja ji chci taky, jsem teď nějak ujetá na žirafky :sweat_smile:
16. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
Květinko ahoj,jsem tě vůbec nepoznala :grinning: Hezká nová fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: Byla jsem v Gennetu.

Mari však taky přítel furt říká,že je Vítek pašák :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
no jo, jen aby to nebola holčička, muj taky pořád řík že to je určo kluk a ono to vypada na hočičku :sweat_smile:
16. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
Kopi, v Gennetu ti urco vytisknou fotek 10 ..maji za to penize,.. at mas co zakladat do albicka mimiska :slight_smile:
jo, to jsem ja :grinning: ..lepsi uz to nikdy nebude
16. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz
holky a jaky mate pocity?ja myslim,ze matka to pozna,co ceka, pokud sebe vnima a jen si nevsugerovava,co by chtela :wink:
16. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz
autor
Květinko to je pravda :grinning: :grinning: no ona u nich ta fotečka stojí 150kč :grinning: ale to je mi fakt jedno :grinning: Myslíš,že stačí když zavolám na tu recepci a tam se na to zeptám??? :confused: :confused: Jdu tam právě za 14dní ještě na ty triply.
16. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
autor
Květi já jsem si nák ze začátku říkala,že to bude holčička :sweat_smile: :sweat_smile: a tedko fakt nevím :sweat_smile: :sweat_smile: Mám krásnou plet,nikde ani bedar :grinning: tak jsem zvědavá :astonished:
16. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
Kopi, nááádhera :dizzy_face:
Natali, jsi úžasná s výtahem McLaudovek, já je totiž dnes neviděla, bo tu byla mamka :grinning:
Eli, kočárek nafotím :wink: Jenže stejně mi do alba nejdou přidávat fotky, mám asi nějakou chybu v mém fotoblogu. Nemám tam tu "tabulku", kde se z PC vybírají daní soubory. Nechápu, prostě ji tam asi jako jeiná nemám. Řeším to s jedním adminem, ale pořád nic :angry:
16. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
Ahojík kvetinko:slight_smile:)) hezká fotečka:slight_smile:

mari koupila jsem u nás ve Véčkách ale jinak je to playgro.. třeba tady http://www.babydirekt.eu/zavesna-hracka-zirafa-noah
jo a natahuje se a vrní:slight_smile:))
16. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
Mari mě je to jedno co to bude :sunglasses: :sunglasses: hlavně že bude mímo :sunglasses:

Sarlott koukala jsem na fotečky,jste moc hezká rodinka :slight_smile:
16. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
Kopi díky.. no jo retuš je retuš:slight_smile:))))
16. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
KOpi, moc gratuluju!!!!!!!!! ._):slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: Super počtení, žes to měla tak hezký zážitek!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile: A hlavně že negativní!!!:slight_smile:
Mari, ahaaa, ja myslela, že to bylo to včera, ten velký UTZ na měření míma!:slight_smile:
šarlotka s elinkou pijou kafíčka, to je vrchol :slight_smile: já chci taky na kafíčko:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
16. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
Kopi a Mari , gratuluji k uspesnym kontrolam,jen tak dal... :slight_smile: .ja jdu trosicku poklidit,tak obvas nakouknu
16. dub 2010 v 15:25  • Odpověz
HOlky, já jdu zmizet z práce!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Tak se tu mějte krásně a v pondělí jsem tu zas :slight_smile:
pááá
16. dub 2010 v 15:28  • Odpověz
leničko blahopřeju já to věděla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupííííí hele já měla také plet o.k byla jsme hezčí a byla to holčička a všichni říkali že to bude kluk :grinning: ..tad na to neber ohledy :sunglasses: jinak o fotečku si řekni mají to tam zálohované stojí tedy asi 150kč ale je to hezká památka :dizzy_face: já jí doma mám také :slight_smile: MÁM Z TEBE RADOST!!!!!!!!

a my nejsme bez tatky letiště je zavřené kvůli sopce tak je s námi doma :dizzy_face: :dizzy_face: měl být v práci a není :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.