Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
26. dub 2010

Verčo a co ty, jak je, těhulko? 😉 Jsem koukala, že ses tu pak dlouho neukázala 🙂

veve.b
26. dub 2010

Míšo teď mi píše kamarádka, přepošlu ti to na mobil ...
Jinak ta ochranná lhůta mi přijde, že je myšleno u zaměstnavatele??? Jsi u nich zkončila ????

tercie
26. dub 2010

Už sem četla Verčo, moc dík... ale to jako že by Bob byl měsíc doma na rodičáku? Nebo jenom jakoby formálně? No nějak si to nedovedu vůbec představit... Ale když na tu socku půjdu, tak mi tam poradí, nebo ne?

tercie
26. dub 2010

Já byla zaměstnaná od 27.7. a od 6.8. jsem byla na neschopence a oni mě vylili ve zkušební lhůtě 😉

veve.b
26. dub 2010

A tak nějak. No neukázala jsme zase pro změnu běhali kolem staroušků - v úterý ráno našel tchán mrtvöu 11měsíční čubu a byl z toho tak v prdeli, že nevěděl ani co má dělat. takže volala, tak Honza zařizoval. pak jsme se jeli kulturně vzdělávat 😀 ne byli jsme v Plzni na absolventckým konzertu právě té kamarádky, co teď studuje v Bratislavě a pak to nějak uteklo a v sobotu jsme jeli s Honzou k Praze pro nové štěně 🙂 No a jinak mi je od soboty od večera nějkak celodenně šoufl, a já nezvracím, takže se mi jen stále houpe žaludek a i v noci, třeba ve tři ráno a pak v šest, to mi je vždycky nejhůř ☹ takže nevím jestli ranní nevolnosti se rozhodli, že mě budou takhle štvát po celý den, jako by nestačilo, že jsem naštvaná, že má čtyři kila už nahoře ... budu za chvíli jak sud ...

tercie
26. dub 2010

Holky, kde je dneska Farmi? Nedočítala jsem ...

veve.b
26. dub 2010

Na ÚP ti poradí a Bob by byl na rodičáku jen formálně, ale teď si nejsem úplně jistá tím, jestli náhodou on může na rodičák od narození Lukáška, nebo až po šestinedělí, ale to ti na ÚP poradí, hoď na ně oko 🙂 ony tady jsou docela v pohodě ...
No tak tímse to věšechno vysvětluje .. to je škoda, taky mohli chvíli počkat, aby ses vešla do té ochranné lhůty, pacholci ☹

tercie
26. dub 2010

Tak to jste měli slušně rozlítáno... čubinky je mi líto... co se stalo? To je jak s tou naší,taky jí nebyly ani 3 roky, chudinka... Ale příští týden už si taky přivezem Dinušu 😉
Celodenní ranní nevolnosti 😀 Já taky neblila, ale žaludek jsem měla v pohodě, spíš jsem měla furt hlad, ale na nic chuť...taky divnej stav. A pak od půl těhu ta žáha, to byl hnus, ale s porodem topřešlo jak mávnutím proutku. Jen si užívej, není to nafurt 😉 a na kila prď, hlavně ať je mimču dobře!!! Máme s Farmi představu, že jako ty nabraný kila vykojíme, já už začla, tak pak budu referovat 😉

tercie
26. dub 2010

Myslím, že to udělali schválně, vůbec bych se tomu nedivila,když vezmu, jaký krávy tam jsou... 😉

tercie
26. dub 2010

Holky Lukášek si žádá nášup a taťka nám taky už razí z venku a bude mít hlad...tož budu muset jít 😉
Zase se zastavím zítra,doufám,že tu budete 😉

veve.b
26. dub 2010

Tak to jsem zvědavá, jestli ty kila vykojíte holky 😀 No mezi námi se tím taky uklidňuju 😀 😀 😀 No je mi tak divně šoufl, když se nenajím je mi blbě, když se najím je mi taky blbě a nejlepší je, že nemám na nic chuť .... to mi teda předtím bylo dobře, mi nebylo nic ... No holt když ¨vymodlený tak s plnou parádou 😀 Ale klidně budu blejt, jen když všechno bude Ok 😀

S tou čubkou nevíme, buď srdce a nebo jako ta vaše. Je fakt, že si sežrala kus boudy a žrala i kytky na zaghradě a kamínky, a podobný báječný věci ... No a vám etda přibude další mimčo, co??? No jako bys toho měla doma málo 😖

markee
26. dub 2010

Tercinko manža až po šestinedělí na rodičák. Dřív ne. Mám to od právničky-ségry a i z ÚP a i tady od té holčiny 😉 Já to musela zjišťovat a zjišťovala už vloni. U nás na sociálce jsou hodné paní a ty mi tohle taky radili-ať jde manža na mateřskou-stačí pár dní a pak od dalšího měsíce bych nastoupila já a on by mezitím rozhodl o délce rodičáku.

veve.b
26. dub 2010

Akorát Terci, když bude na rodičáku manža, tak ty si musíš zaplatit zdravotní na ten měsíc a nebo se zaevidovat na ÚP ... bacha na to, ať ti tam nenaběhne dluh, jsou to pěkné kurv..

veve.b
26. dub 2010

Tak já se taky loučím, pes si vyžaduje vyvenčit a pak půjdu už asi spinkat 😀 jsem teď jak šípková růženka 😀 😀

natalie77
26. dub 2010

Ahoj holčičky,
tak jsem Vás dočetla.....
blahopřeji ke kontrolám....

Jinak jsem v 5 ráno vstávala, jela na poslendí přednášku, která měla být přípravou ke státnicím...dojela jsem do Brna, odevzdala posudky a přihlášku a šla do učebny. Bohužel na to vyučující zapomněl, tak jsme se po dvouhodinovém čekání sbalili, a já jela zase 200 km zpátky, mě málem ranila mrtvice.....
Pak volal manža, že ho nepustí, že má horečku a je mu zle....holky, on od pátku od té operace leží...mám obavu, že do toho kolene dostal zánět....ach jo, se to nějak komplikuje....

Ale abych nebyla tak negativní....tak dorbá zpráva...Mareček spal v noci 2 hodiny v kuse.... 😵 😵 😵 , ty dvě hodiny ani jednou nezakašlal, tak asi ten spray na astma zabral...já jsem tak blažená....spala jsem 2 hodiny od 3 do 5, tak jsem úplně přespaná.

Kdepak je dneska Farmík?

natalie77
26. dub 2010

Ahoj, tak mastím spát....
Dobrou noc a krásné sny 🙂 .

aronek
26. dub 2010

TAk čekám, jestli budem kojit, ale asi to bude jako vždy. Půjdu spát a za chvilku je malý vzhůru, že má hlad 😠

paajaa
27. dub 2010

Krásné ráno,¨
nějak už nemůžu spát, tak vám jdu popřát krásné ráno. Na ráno jsem si domluvila kávu s kamarádkou a pak hupky šupky k doktrovi. Pak dám zprávičku co tam pak doktor vykoukal. 😀

sarlotta
27. dub 2010

Dobré ránečko🙂

Paajaa těším se🙂
Já jedu taky na utz 😉

mirax
27. dub 2010

Hezké ráno 🙂

paajoo držím palečky.

nicolle..ty horečka teda není vůbec dobrá...samozřejmě můžemít manžel i chřipku...doufám, ž ekoleno bude mít v pořádku. 2 hodiny v kuse spánek?!!!!Jenom?,? Ty jo, chudák Mareček...ale dobře, že spray snad zabírá!

murynka
27. dub 2010

ahojky holky po delší době nakukuji 🙂

nemám vůbec čas 😀 😝 takže nedočítám ale vidím že tu byla tercinka že už se asi zaběhává a pajince držím palce k dr. 😉 to bude prosinčátko jéééé skoro jako naše 😀 😵 jinak paji já první byla u obvodní s chřipkou na 14 dní pak jsme šla na gyndu a tam si mě převzal on a přepsal že mám riz.těhu....

kopi a co ty???vy makáte co 😀 opatrně opatrně víš jak jsme dopadla já 😅

sarlot at ti uz dopadne krásně a ty vidíš krásnou svoji berušku 😵

no my se máme krásně malá je pořád hod... 😀 nedopovídám jen co to řeknu otočí se to 😀 je to naše zlatíčko už drandíme ve sportáku v neděli nám bude půl roku 😅 😕 😔 chjooo utíká to děsně...už baštíme obědy večeře a dneska dopoledne dávám první přsnídávku tak jsme zvědavá co na ní řekne...no prostě být doma na MD je absolutní krása 😵 😵 😵

kerrie
27. dub 2010

Mury, ahojík 🙂 Od kdy jsi začla dávat ty příkrmy? Já jdu 11.5. na čtyřměsíční prohlídku a MUDr. říkala, že se poradíme, jesti už něco přidávat..............ale mě připadá, že Emičce zatím v pohodě stačí ta Beba.......tak nevím..........

nicollka
27. dub 2010

ahoj holky

ty jo Mury půl roku 😕 však si před chvilkou rodila 😉
Paaji moc moc držím palečky na UTZ, vánoce budou krásný tento rok ;)

Mě ráno teplotka sletěla, tak čekám a čekám ale snad nejpozději zítra to bude ten můj den "D" 😀
Kopi máš nějaké foto jak se zabydlujete?
Sarlott taky at máš krásné minuty na UTZ

kopa
autor
27. dub 2010

Dobré ránko 🙂

Paaji držím palečky 😵 😵

Sarlottko tobě taky aby sis malou užila na Utz 😵

Markétko ahoj,
jojo my furt makáme.Včera jsem si musela vzít k vaření židli,bo mě bolelo všecko 😅 Dneska jedem dokoupit zbytek a o víkendu bude přítelák s bráchou stěhovat postele,skříně...No mám vzrůšo 😎
Markét už půl roku,to to stašně utíká 😵 😵

kopa
autor
27. dub 2010

Nici tady mám zatím ložnici,nevšímejte si toho bordelu 😀 😀

kopa
autor
27. dub 2010

tady ještě ta barva tý stěny.

kopa
autor
27. dub 2010

Je to blbě vidět,ale ta barva je taková světle fialková.

murynka
27. dub 2010

jj holky letí to děsně ☹ až je mi to líto

kerie já začala až v 5 měs 😉 dokud stačilo mlíčko nikam jsme nespěchala,dr.my říkala od 4 měs ale nebyla připravená nevěděla co se lžičkou odmítala to tak jsme počkala a vyplatilo se v 5 měs už mi krásně baštila 😉 dneska měla jablíčko přesnídávku snedla tu malou skleničku šikulka a ted spí venku v kočárku 🙂

leni tak at tomáte hezké 🙂 pak mě pozveš na kávu 😀

ee.liska
27. dub 2010

ahoj 🙂
naty snad bude manžovi brzo líp 😒 aspoň že marečkovi se trochu ulevilo 🙂
paaji a šarlot držím palečky 🙂
mury to je super že se máte dobře 😵 sofinka je šikulka 😎

farmarska
27. dub 2010

ahoj holky, nedočítala jsem, nějak nestíhám, jsme ted hodně venku já mám s příchodem jara spoustu práce, kolem zahrady a tak, navíc syn mi marůdkuje a tak nechodí do školy a prudí mi doma 😀 takže jako fakt kůň je ted nějak pasé. Zkusím vás ale rychle dočíst 😉 a napsat vám co u mě nového..
Takže nového nic 😀 Jen že mrcha ještě nedorazila, test bílej, teplota dole, furt mě divně píchá podbřišku, pobolívaj jakoby vaječníky, furt si myslm (a už i doufám 😅 ) že to dostanu a nic 😝 No tělo se mi zcvokl. Jak jsem předtím mrše vyhrožovala, jako at si mě nepřeje jesli přijde, tak ted jí ukecávám a lákám aby už jako nastoupila, páč todle čekání mě fakt neba 😝
No a to je u mě vše 😉 ted jdu dočíst vás a pak fičím hledat trubky, podařilo se mi včera manžu ukecat, že bychom se konečně mohli vrhnout na jednu stranu plotu, co potu co nemáme ještě novou,tak mu to chci rychle všechno přichystat, než si to zase rozmyslí a bude to chtít nechat na přezrok 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru