• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
teda petrosko gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: teda to ti poskočilo :grinning: , myslím, že mi termín už měnit nebudou :sunglasses:
28. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
Flair gratuluji k úspěšné kontrole netopýrka :grinning: :grinning: :grinning:
Petroska vidíš, říkala jsem že si to užiješ. Tady jsou fakt jen šikovná mrňata :wink: :grinning: gratulka
Já jezdím do rizikové poradny a taky tam na UTZ vždy ležím asi 20 minut a je to super. Už se těším, až pojedeme zase.
28. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
děkuju holky.sem se třepala zase jak nikdy.všechno je dobrý a odpovídá,všechny špatné věci vyloučili tak sem štastná.jde vidět že tady na koníkovi přinášíte jen štěstí s radostí :slight_smile: táák moc mi spadlo všechno přilepené na srdci a ted už se budu jen radovat jak prcek roste.snad už se nemusím bát :wink:
28. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
sarlot, krásné fotečky :grinning:
petroska, gratuluji k úspěšné kontrole :wink:
28. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
Flair taky gratuluju ke Ko.ted sem vás tepr všechny dočetla :slight_smile: mooc kecáte :grinning:
28. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
petři blahopřeju ke kloučkovi:slight_smile: to je super:slight_smile: jsem ráda, že jste měli tak perfektní kontrolu:slight_smile:))))))))))))))))))))
Já jsem byla taky spokojená, měla nás Dr.Huspeninová :wink:
petros teď už si budeš těhu jen užívat :slight_smile: já jdu příští úterý a už teď jsem po... strachy :sweat_smile: :grinning:
autor
Flair gratuluji ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face:

Sarlottko ty tvoje fotečky jsou moc krásné :dizzy_face: jste moc pěkná příjemná rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Petrosko gratulka ke chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
šarlot my meli huspeninovou minule a nic moc o proti té dnešní druhé doktorce.fakt mlela co viděla,fakt supr.do detailu zvětšila každý orgánek a ukazovala co tam má a jak funguje.fakt sem hleděla :slight_smile: až břečela.Eli pokud prcek kopká tak si oddychni a bude mimi taky v pořádku.strach je vždycky ale já věřím že už ho ted mít tak velký nebudu a už se budu na prcka jen těšit :slight_smile: fakt sem konečně štastná a ten camprlík tak je prý už na 100 procent
28. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
Holky moc prosím zítra mi držte palečky,kolem 9hod. jdu na kontrolu a pak jedu do Gennetu na ty triply.Mám zase strach :sweat_smile: :sweat_smile: A vždycky když na mě myslíte, :dizzy_face: tak příjdu s dobrými zprávami.

Mari koukám,že taky furt makáš jak divá :grinning:
28. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
Petři a nevíš jméno ? máš to na tom papíře :wink:
28. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
Kopi děkuju, to víš že palečky se drží:slight_smile:))))))))))))
28. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
držím taky palečky KOPI.věřím tomu že to tady pomáhá :slight_smile: když je držíme. :grinning:
28. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
šarlot -Kovaříková.fakt baba příjemná.aj se chlámala jak honila malého na měření.
28. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
Holky díky :grinning: :grinning: Já fakt tomu věřím,že držení palečků pomáhá :slight_smile:
28. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
zítra bombarduju netík a objednávám věci co sem měla vyhlídlé na veletrhu.to bude utrata :grinning: .jen si nevím rady jaké koupit peřinku a polštářek do postýlky.
28. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
Kopi na ty tripply Ti zatím jen vezmou krev, výsledky budeš mít až tak za týden ne ? Ale jako nědělej si hlavu, jsi mladá kočena, NT máš v pořádku, není se čeho bát. :wink:

Petři tak tu sem tam nezastihla, já měla doktora ten byl úžasný a tu Huspeninovou, ale se taky rozkecala, sem se vyptávala :slight_smile:
28. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
jj když sme se jí taky začali vyptávat tak řekla co sme chtěli vědět ale jinak sama od sebe to moc ne. :slight_smile: hlavní je vysledek,že je vše vpořádku
28. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
autor
Sarlott, jojo vemou krev.Výsledky nevím kdy budou,doufám,že co nejdřív :sweat_smile: :sweat_smile:
No mám docela z toho strach :sweat_smile: Krev jsem předtím měla v pořádku,akorát to projasnění jsem měla 2,4mm ale doktorka říkala,že do 3mm je to v pohodě.navíc jsem někde četla,že čím déle jdeš tím větší jsou ty mm :confused: Já byla v 13+6.
28. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
Tak musím doufat,že to bude o.k. :slight_smile: Nerada bych šla na plodovku.
Oni pak stejně porovnávají ty výsledky NT+ triply?
28. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
mě řekli že tripl test bývá falešny,že hlavní sou vysledky z prvního trim.-je nejpřesnější,že nemám mít strach .kdyby bylo něco špatně tak ti to zjistí si myslím hned pri tom prvním testu.
28. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
Petroska, gratuluju ke kontrole! :dizzy_face: Takže Filípek? :wink: :dizzy_face: Super, mám radost! :slight_smile: Zase další pozitivní zprávička! :wink:
28. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
Sarlottko, kráááásné fotky, opravdu nádhera :dizzy_face: .
Vítám novou dušičku, tady Ti bude dobře, držím pěsti, ať vše brzo přebolí :pensive: .
Petrosko, blahopřeji k vytouženému klučíku :dizzy_face: .

Jdu poklidit, navečeřet se, obstarat manžu a pak se ukážu :wink:
28. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
moc díky holky.ted přijde řada i na vás s dobrýma zprávičkama :slight_smile: .
28. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Kopi neboj se, hele čekáme super zprávičky a to pohlaví jooooo :sunglasses: :grinning:
Petři tak mám si napsat do tabulky Filípka :wink:
šarlot asi jj.zatím vede Filípek tak snad to jméno vydrží :slight_smile:
28. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
Petři Filip je nádherné jméno a nebude jich 10 na hřišti:slight_smile: super volba :wink:
28. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
tak já sem chtěla vždycky Lukáška ale jaksi muj je Lukáš tak nechceme 2 stejné jména doma :slight_smile: .a jiné jméno nás ani nenapadá.uvidíme co nakonec vznikne
28. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
nic holky.Pádím si užívat peřinky.v noci sem moc nenaspala tak to jdu dohnat.uff to bylo stresu.pa
28. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.