Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
28. dub 2010

teda petrosko gratuluju 😵 😵 teda to ti poskočilo 😀 , myslím, že mi termín už měnit nebudou 😎

wlladka
28. dub 2010

Flair gratuluji k úspěšné kontrole netopýrka 😀 😀 😀
Petroska vidíš, říkala jsem že si to užiješ. Tady jsou fakt jen šikovná mrňata 😉 😀 gratulka
Já jezdím do rizikové poradny a taky tam na UTZ vždy ležím asi 20 minut a je to super. Už se těším, až pojedeme zase.

petroska
28. dub 2010

děkuju holky.sem se třepala zase jak nikdy.všechno je dobrý a odpovídá,všechny špatné věci vyloučili tak sem štastná.jde vidět že tady na koníkovi přinášíte jen štěstí s radostí 🙂 táák moc mi spadlo všechno přilepené na srdci a ted už se budu jen radovat jak prcek roste.snad už se nemusím bát 😉

aronek
28. dub 2010

sarlot, krásné fotečky 😀
petroska, gratuluji k úspěšné kontrole 😉

petroska
28. dub 2010

Flair taky gratuluju ke Ko.ted sem vás tepr všechny dočetla 🙂 mooc kecáte 😀

sarlotta
28. dub 2010

petři blahopřeju ke kloučkovi🙂 to je super🙂 jsem ráda, že jste měli tak perfektní kontrolu🙂))))))))))))))))))))
Já jsem byla taky spokojená, měla nás Dr.Huspeninová 😉

ee.liska
28. dub 2010

petros teď už si budeš těhu jen užívat 🙂 já jdu příští úterý a už teď jsem po... strachy 😅 😀

kopa
autor
28. dub 2010

Flair gratuluji ke kontrole 😵 😵

Sarlottko ty tvoje fotečky jsou moc krásné 😵 jste moc pěkná příjemná rodinka 😵 😵 😵

Petrosko gratulka ke chlapečkovi 😵 😵

petroska
28. dub 2010

šarlot my meli huspeninovou minule a nic moc o proti té dnešní druhé doktorce.fakt mlela co viděla,fakt supr.do detailu zvětšila každý orgánek a ukazovala co tam má a jak funguje.fakt sem hleděla 🙂 až břečela.Eli pokud prcek kopká tak si oddychni a bude mimi taky v pořádku.strach je vždycky ale já věřím že už ho ted mít tak velký nebudu a už se budu na prcka jen těšit 🙂 fakt sem konečně štastná a ten camprlík tak je prý už na 100 procent

kopa
autor
28. dub 2010

Holky moc prosím zítra mi držte palečky,kolem 9hod. jdu na kontrolu a pak jedu do Gennetu na ty triply.Mám zase strach 😅 😅 A vždycky když na mě myslíte, 😵 tak příjdu s dobrými zprávami.

Mari koukám,že taky furt makáš jak divá 😀

sarlotta
28. dub 2010

Petři a nevíš jméno ? máš to na tom papíře 😉

sarlotta
28. dub 2010

Kopi děkuju, to víš že palečky se drží🙂))))))))))))

petroska
28. dub 2010

držím taky palečky KOPI.věřím tomu že to tady pomáhá 🙂 když je držíme. 😀

petroska
28. dub 2010

šarlot -Kovaříková.fakt baba příjemná.aj se chlámala jak honila malého na měření.

kopa
autor
28. dub 2010

Holky díky 😀 😀 Já fakt tomu věřím,že držení palečků pomáhá 🙂

petroska
28. dub 2010

zítra bombarduju netík a objednávám věci co sem měla vyhlídlé na veletrhu.to bude utrata 😀 .jen si nevím rady jaké koupit peřinku a polštářek do postýlky.

sarlotta
28. dub 2010

Kopi na ty tripply Ti zatím jen vezmou krev, výsledky budeš mít až tak za týden ne ? Ale jako nědělej si hlavu, jsi mladá kočena, NT máš v pořádku, není se čeho bát. 😉

Petři tak tu sem tam nezastihla, já měla doktora ten byl úžasný a tu Huspeninovou, ale se taky rozkecala, sem se vyptávala 🙂

petroska
28. dub 2010

jj když sme se jí taky začali vyptávat tak řekla co sme chtěli vědět ale jinak sama od sebe to moc ne. 🙂 hlavní je vysledek,že je vše vpořádku

kopa
autor
28. dub 2010

Sarlott, jojo vemou krev.Výsledky nevím kdy budou,doufám,že co nejdřív 😅 😅
No mám docela z toho strach 😅 Krev jsem předtím měla v pořádku,akorát to projasnění jsem měla 2,4mm ale doktorka říkala,že do 3mm je to v pohodě.navíc jsem někde četla,že čím déle jdeš tím větší jsou ty mm 😕 Já byla v 13+6.

kopa
autor
28. dub 2010

Tak musím doufat,že to bude o.k. 🙂 Nerada bych šla na plodovku.
Oni pak stejně porovnávají ty výsledky NT+ triply?

petroska
28. dub 2010

mě řekli že tripl test bývá falešny,že hlavní sou vysledky z prvního trim.-je nejpřesnější,že nemám mít strach .kdyby bylo něco špatně tak ti to zjistí si myslím hned pri tom prvním testu.

aja.83
28. dub 2010

Petroska, gratuluju ke kontrole! 😵 Takže Filípek? 😉 😵 Super, mám radost! 🙂 Zase další pozitivní zprávička! 😉

natalie77
28. dub 2010

Sarlottko, kráááásné fotky, opravdu nádhera 😵 .
Vítám novou dušičku, tady Ti bude dobře, držím pěsti, ať vše brzo přebolí 😔 .
Petrosko, blahopřeji k vytouženému klučíku 😵 .

Jdu poklidit, navečeřet se, obstarat manžu a pak se ukážu 😉

petroska
28. dub 2010

moc díky holky.ted přijde řada i na vás s dobrýma zprávičkama 🙂 .

sarlotta
28. dub 2010

Kopi neboj se, hele čekáme super zprávičky a to pohlaví jooooo 😎 😀

sarlotta
28. dub 2010

Petři tak mám si napsat do tabulky Filípka 😉

petroska
28. dub 2010

šarlot asi jj.zatím vede Filípek tak snad to jméno vydrží 🙂

sarlotta
28. dub 2010

Petři Filip je nádherné jméno a nebude jich 10 na hřišti🙂 super volba 😉

petroska
28. dub 2010

tak já sem chtěla vždycky Lukáška ale jaksi muj je Lukáš tak nechceme 2 stejné jména doma 🙂 .a jiné jméno nás ani nenapadá.uvidíme co nakonec vznikne

petroska
28. dub 2010

nic holky.Pádím si užívat peřinky.v noci sem moc nenaspala tak to jdu dohnat.uff to bylo stresu.pa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru