Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
3. kvě 2010

Mari doufám,že to bude v pořádku 🙂

wlladka
3. kvě 2010

Jasně Kopi, to bude OK
Zlababa má dnes, koukám, NT. Tak to držím palce.
Já se zítra dozvím zda mám či nemám těhucukrovku. 😕

wlladka
3. kvě 2010

...a Farmi v nové práci... Ať se líbí 🙂 🙂 🙂 🙂

nicollka
3. kvě 2010

ahoj holky
Ve středu volám na výsledky HP a uvidím kdy půjdu na další odběr. Prý půjdu ještě jednou ale jen podle výsledků, ale podle mě by sem měla jít aby věděli jak se ty hormony změní ne? no nevím nevím...

Tak a jaké novinky tady?

sarlotta
3. kvě 2010

Ahojík NIkol tak držím palušky ať jsou výsledky ok🙂

Wlladi doufám, že se nám tam Farminka neusalátuje 😉

wlladka
3. kvě 2010

Sarlott, saláty snad ne...... Myslím, že salámy 😀

aja.83
3. kvě 2010

Ahojky holky! 😵
Všem držím pěsti na kontroly a těm co dopadly dobře gratuluju! 🙂
Farmi, až přijdu dnes domů, vložím ti sem fotku, jak zatím vypadá naše pergolka! Ještě musíme dodělat zámkovku pod ní a taky na stranách budu mít takové laťování, kde se mi bude plazit vistárie! 😉 Jinak držím pěsti do nové práce!!! 😉
Nicollko, držím taky palce! 😉
Wlladi, snad ti těhucukr dopadne dobře!!! 😉
Kopísku, určitě budeš mít vše v pořádku, držím pěsti!!! 😵

wlladka
3. kvě 2010

Nicol, držím palce. Jen ať se dá tělíčko do pořádku a není v tom nic, co by se nedalo napravit. Věřím, že to bude OK 😵

paajaa
3. kvě 2010

Krásné ráno,
tak koukám, že Farmi je zase v pracovním procesu, tak ať se jí tam alespoň trošku líbí.

Jinak mě je teď po všem taak těžko. Mám žaludek jak po nějaké velké oslavě. Dřív jsem byla zvyklá plácat slané a pak hned sladké a v pohodě a teď nic. Takže budu muset hezky přemýšlet co jím. ☹

Nicoll: držím palce na výsledky

Kopi: tvoje výsledky jistě budou ok. 😉

sarlotta
3. kvě 2010

No jo Wlladi máš pravdu... já četla saláty🙂) to je vidět na co myslím 😅 😝 😉

ajik Vistarie je krásná, ale bacha potřebuje silnou oporu 😉

sarlotta
3. kvě 2010

Paaja no joooooo 😀 😉 já to řešila pravidelnou ranní návštěvou oné místnosti a pak už mi bylo celý den dobře🙂 kyseliny ze žaludky musely ven, jinak bych se trápila celý den 😉

aja.83
3. kvě 2010

Sarlott, no jo, tak snad nám ta vistárie nevyvrátí pak celou pergolu! Kdyžtak ji budu držet, já jsem silná opora! 😀

sarlotta
3. kvě 2010

Aja🙂 hele to není sranda🙂))) to fakt naroste 😀 a ovíjí se .. potřebuje sloupek co je zabetonovaný do země 😉 ale je to nááádherný strom.

holky už jsem rozměnila 100 do porodu 😎

wlladka
3. kvě 2010

Sarlot, já mám zítra 100 😵

nicollka
3. kvě 2010

co to je vistárie?
Nevím co se to děje ale já se snad zase zamilovala do MM. Všechno je tak jiny ... že by tím domečkem...moc se na něj těším a pořád si píšeme jak se milujem a tak. No jakobysme se poznali před pár dnama. Achjo kdyby to tak zůstalo min. půl života :D
Dnes dojede, sice bohužel zase mimo ovulku tento měsíc zase nic, ale příští budem clostíkovat, tak snad to aj nějak načasujem :D

wlladka
3. kvě 2010

Aji Tady koukej, co budeš držet - ty oporo! 😀 😀 😀 😀

sarlotta
3. kvě 2010

Nicol to je krásné🙂) to bude tím Jarem🙂) jsme moc ráda, to se krásně čte 😉

aja.83
3. kvě 2010

Ježiš, sarlottko, ty mě děsíš...No tak já to dnes řeknu manžovi a něco tam pro ni vymyslíme...Mám ji zatím doma, koupenou asi týden a už mi letí do stropu jako blázen a začla se ovíjet kolem palmičky! No to bude divočina! 😅

kytiii
3. kvě 2010

Všechny moc zdravím,
v pátek jsem byla na velkém utz, vše dopadlo dobře, tak se mi hodně ulevilo....nechali jsme si také říci, co čekáme, vykoukla na nás holčička, bylo to překvápko hlavně pro manžela, protože nám ve 14tt řekli, že to vypadá na kluka 🙂, takže to nějak nevyšlo 🙂 Ale nijak z toho není špatný, spíše naopak, říkal mi, že je moc šťastný, že čekáme zdravé miminko, a že to bude rošťanda mu vůbec nevadí, i když si možná v koutku duše myslel na kluka. Pořád mi hladí bříško a říká, že jsme jeho dvě rošťandy 😀, ještě netuší, co ho čeká 😀 😀 Máme už i jméno- Elí, Eliška, měla jsem sice jiné jména jako favority, ale na tomto jsme se shodli oba, tak to bude prostě Eliška 🙂, pro kluka jsme měli jméno Štěpán po taťkovi, tak uvidíme, co na nás vykoukne příště 😀

Pája- velkááááá gratulace!!! Super zprávička!!!

Jinak mám při dnešku náladu asi takovou, jaké je počasí dneska venku, doufám, že se to během dne trochu zlepší. Měla jsem celkem náročný víkend a do toho pěkný bolehlav. Snad bude tento týden lepší...

aja.83
3. kvě 2010

Wlladi, pomoooc! 😀 No tak nevím, jestli ještě Vistárii nebudu někomu radši darovat... 😀 Ale je to krásný, že jo?! Holky, nechcete někdo vistárii??? 😀 😀 😀

kytiii
3. kvě 2010

Šarlotko- ještě poprosím do tabulky Ko 28.5., děkuji 🙂

aja.83
3. kvě 2010

Kytii, gratuluju k holčičce!!! 😵

sarlotta
3. kvě 2010

kytiii jéééé super zprávička🙂)))))))) blahopřeju k děvčátku🙂))))) Krásné jméno... Eliška, Elinka 😉

Holky jak je to pěkně vyrovnané v tabulce coooo.. no jo příroda🙂

wlladka
3. kvě 2010

Aji, pomoct držet ti asi nepůjdu 😀 😀 😀 😀 To po mě nechtěj 😲 Zabetonuj manžu až po kolena, třeba to udrží on 😀 😀

Kytii, gratuluji k super výsledku z UTZ a samozřejmě gratulka k Elišce 😵 😵 😵 😵

sarlotta
3. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 35tt................................KO ?.................................................................čeká holčičku.......překvapení
Jarusenka 31tt
Sarlotta 27tt.................. .......KO v pořádku další KO 25.5........................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 27tt.................. ......utz 20.5............................................................čeká chlapečka
Wlladka 26tt.........................KO 4.5..............................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 24tt.......................... .....KO dopadla výborně KO 13.5...................čeká holčičku........Laurinka
Handm 23tt........................velký utz v pořádku KO ?
ee.liska 22tt .................. ... KO 10.5.. ...........................................................čeká chlapečka
petroska 22tt.................. ...KO dopadla výborně ........................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 21tt........................... ..velký utz.30.4. v pořádku🙂 ...............................čeká holčičku......Eliška
Sirella 20tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 20tt........................ ..29.4. genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 16tt ....................... . .KO dopadla výborně další KO 27.5. velký utz 1.6.
Maarrtina 12tt ................... KO dopadla výborně KO 14.5.
Zlababa 12tt ..................... NT 3.5.
veve.b 8tt..............................KO dopadla výborně, máme srdíčko KO 12.5.
Paajaa 6tt............................KO 10.5. máme bublinku
Katyna 29DC
Natalie 27DC
Aja 26DC
M.aa.b 20DC
Cajori 12DC
Madormi 9DC
Nicollka 7DC
Farmarska 6DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

kytiii
3. kvě 2010

Aji, děkuji 🙂
Kopi- ty bláho, Tobě ty týdny letí, zachvíli mě doženeš 😀 Jak se spinkalo v nové ložnici?

kytiii
3. kvě 2010

Šarlotko- to byla ryhlost blesku, děkuji 🙂

sarlotta
3. kvě 2010

Aja🙂 ale tak si ji zasaď, ale fakt dřevěný sloupek s betonem dole do jámy, nebo celý betonový sloupek a vedle altánku🙂))

na altánek zkus přísavník tříprstý, břečťan nebo plamének je nádherný, taky kiwi je popínavka a schizandra a budeš mít i plodíky🙂
no a nakonec co popínavé růže ? 😉

wlladka
3. kvě 2010

......sarlotka zahradnice 😵

wlladka
3. kvě 2010

Ta tabulka je táááák kráááásná 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru