• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
paaji.........třeba se mimísek schovává a jukne na Tebe z testu v tu středu :wink:
13. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky holčinky. Snažilky- testilky držím pořád palečky... do mrchy je pořád naděje:slight_smile:)))
13. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
přesně tak, jak píše sarlotka, do mrchy je pořád šance... :wink:
pájí tak dej ve středu vědět :wink: budu na tebe myslet :slight_smile:

teda jedný se zdá o pláži, druhý o volech :grinning:

Miraxíčku, kočko, určitě je všechno v pořádku!! :dizzy_face: Proč by nemělo, u tebe není žádnej důvod :wink: Na NT se těš, bude to nádhera! Uplně ti ten pohled na obrazovku závidím :dizzy_face: A pak zjistíš že je miminko v pořádku a budeš si moct už konečně trošku odfrknout :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak mě se to špinění rozjíždí, ale nějak děsně pomalu :unamused: ale zase spiním ustavičně, už od toho čtvrtka a teda o něco víc, ale na vložku to není, leda na tu tenkou. Jdou i drobečky a sem tam nějakej cucík, nic velkýho, ale snad se čistím :sweat_smile:
Holkýýý vemte mě sebou někerá na ten ultrazvuk, já ci taky zase vidět miminko se srdíčkem jak se převaluje :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
holky frčím něco dělat, at jsem taky trošku užitečná :dizzy_face:
13. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj jholky, přišla jsem jen na chvilinku juknout, mám fůru práce a čekám návštěvu a ještě musím do města něco zařídit, tak se tu s vámi moc nezdržím.

Přeju Markétkám všechno nej nej nej k svátku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Paaji já bych taky ještě počkala 2-3 dny a zkusila test ještě jednou. :wink:
13. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Jo a mury prosím tě, ten program na úpravu fotrek...jde někde stáhnout i free, nebo jsi ho platila? Kdyžtak kdybys mohla třeba do IP odkaz? Děkuju :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
ahoj holky také přeji Markétkám vše nej k svátku at se splní vaše přání ;)

Tak chtěla sem se jít vylepit na sluníčko, ale nějak doletěli mraky ach jo. Tento rok je léto šílené opravdu. Takže ted zaběhnu na stav. úřad a pak třeba ještě sluníčko vykoukne.
13. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Holky moje, díky za podporu!

kerrie: jé, gratuluji, že jste v pořádku, já teď neměla moc čas dočítat! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A to už vám naznačili i pohlaví, jo? :grinning: Ještě je dost brzy, ale je fakt, že piňdouskové jsou vidět dobře.., ale známým takhle taky řekli kluka ..asi ve 14tt a nakonec to byla holčička :wink:

Já bych klidně brala i druhého chlapečka, hlavně zdravé děťátko :slight_smile:

Farmí, hlavně, že je aspoň to špinění, třeba se to rozjede ještě víc, ještě máš čas :wink: Jsi úžasná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ty jedna zemědělkyně/chovatelko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes mi jedna z mých nejlepších kamarádek taky řekla novinku! Našla //, asi před týdnem, ale má hrozný strach, byli na vodě a měli oděrky a byly tam mrtvoly zvířat, takže si nechali dát tetanovku.., ale co jsme s edočetla , tak tetanovka nevadí. Nemáte někdo osobní zkušenost?

Musím pracovat, minulý týden jsem měla šílenou migrénu a mám toho tady stohy!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tobík/zahradník :grinning: spí, tak jdu makat :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Holky vrátila jsem se z kuchyňského studia a musím se podělil o zážitek. Byl tak jeden maldý chlapa a asi patřil mezi 4% menšinu. Choval se jak když o obtěžuji, že chci udělat návrh. Dělal takové zpomalené a pohyby a u toho měl divně dané ruce. No hlas taky jemný jako samet. Byla jsem u něj tak 5 min ( nakreslil si na na papír rozměry kuchyně- zapsal spotřebice a pak mi řekl, zda si na ten návrh počkám, že bude cca za 2 hod. Tak říkám, že si ho vyzvednu zítra. Ale to on tam není, tak mi ho dá kolega. No vždycky když promluvil, tak se mi chtělo smát :grinning: :grinning: :grinning:

Tercie: testík chci zkusit ještě ve středu ( 14DPO)
13. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

:confused: AKTUALITA :confused:

DNE 16.7.2009 SE USKUTEČNÍ SRÁZEK ZAMLKLINEK :slight_smile:
TAKŽE SE HLAŠTE TĚHULKY,SNAŽILKY,ČEKATELKY NA MS
:grinning:
ČAS:14HOD MÍSTO: PO DOMLUVĚ

DEJTE VĚDĚT KAM BYSTE CHTĚLI JÍT :confused:

PIZZERIE
RESTOURACE
KAVÁRNA/CUKRÁRNA
13. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Paaji.........u nás pracuje nějakej podobnej v Tescu na kase.........já jdu radši vždycky jinam, jinak bych se asi taky smála..........Ale oni nejsou všichni takoví. Na některých to ani poznat není a já měla i pár 4% kamarádů a byla s nima vždycky sranda. :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
OPR.RESTAURACE :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Já bych taky chtěla na srazííííík............budu muset zkusit ukecat manžu, abysme si udělali výlet do Prahy......vlakem bych takový cestování asi nedala. Uvidím.........dnes se vrací z práce, tak to zkusím. Nejdřív ho naladím borůvkovým koláčem a pak přednesu návrh :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Kerrie tak dej manžovi hodně koláč a přijed :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Kopi, zkusím to...........já bych vás všechny moc ráda poznala osobně :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
jů holky srazík to je paráda, škoda že se nezúčastním, nafotte fotečky pro mě z dálky :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Kerrie já se tayk těším až vás poznám :wink: :dizzy_face:
Nici neboj mi to zdokumentujem :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojík holčinky.... srazík hmmmmm tak si to užijte :sunglasses:
13. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Kopi a holky, taky bych ráda přišla..jen ta hodina mi zrovna moc nevyhovuje a v 7 večer už tam nebudete :slight_smile:
Jinak Markétkám vše nej k dnešnímu svátku, pěkně si to užijte.
13. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Kelly1983: IP
13. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahojky holky, zdravím Vás všechny po víkendu.

Já chci na srázek takéééééééé. Ale čtvrtek se mi nehodí. Mám sraz s kámoškou a to na 12 hodinu. Takže to nestíhám. Tak si to hezky užijte a foťte foťte a foťte. A naplánujte příští srazík - to bych určitě přišla. :wink:
13. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
holky tak co se teda sejít příští týden? :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Příští týden bych mohla a to v úterý, čtvrtek a pátek. Je mi jedno v kolik hodin. Ale záleží na Vás, jestli to přesunete :wink:. Teď jdu žehlit. Večer jdu na cvičení, tak ať mám všechno připravené :wink:.
13. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
holky tk to ještě domluvíme :wink: Jsem si te dzase uvědomila,že já mám příští týden DPH takže budu mít fofr,tak pak jedině až jedině ten týden od 27 :slight_smile: to bych na Vás měla celý den :grinning:
13. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Markét, já o žádném srazíku nevím… )))o: Kde, kdy atd?

Kelly, teeeddddááááá ty už máš hezké bříško (o:
13. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahojky konečně jsem tu :slight_smile: nemám šanci vás dočíst. tolik stránek :sweat_smile:
Farmi je mi to moc líto :pensive:
13. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Jůůů, holky, tak já ve čtvrtek nedorazím. Manža má odpolko fotbálek a on by se asi opupínkoval, kdyby tam jednou nedorazil.............to je skoro jako když hraje reprezentace :grinning: :grinning: :grinning: Tak se budu aspoň těšit na fotečky od vás :slight_smile:
13. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
já taky na srazík nedorazím, mám to krapet z ruky :grinning:
13. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahoj holky! Kopinčiny palečky zabraly a u dr. vše ok, máme i fotečku, tak ji sem se pokusím dát :grinning:
Kopi 10.8. jdeme na NT screenig, tak prosím změnit :slight_smile:
Jinak Markétkám přeji také vše nej, zdravá mimča a na testících //.
Na srazík bych ráda, ale mám to 120km :rolling_eyes: ,tak snad jindy
13. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
Holky, já jsem ostuda - zapomněla jsem popřát Markétkám... Tak tímto to napravuji a přeji jim vše nej nej nej a ať se jim splní vše, co si přejí :slight_smile:.

Werginko moc ti gratuluji ke kontrole. Na fotečku se ráda podívám. To je krása když vidíš, jak ti prcek před očima roste. Akorát by ty ultrazvuky mohly být častěji :sweat_smile:.

No bude třičtvrtě na pět, tak já se jdu balit a vyrážím na cvíko.
13. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.