Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
4. kvě 2010

Petrosko, ty ses do toho tedy obula 🙂
Já mám tedy lékaře všechny taky, i když pani zubařka mě chce vidět ještě v červnu znovu, jen pro jistotu 🙂 je hrozně pečlivá!🙂 A taky mě čeká cukrovka...
🙂
a snad už to bude všechno, hlavně abychom ji neměly, že 🙂
Když už máš postýlku, tak i kočárek?!🙂

petroska
4. kvě 2010

ahoj handm.no tak přece jen 22 týden tady tak at mám nachystáno vše 🙂 .co kdyby se prcek rozhodljít o měsíc 🙂 dřív?mě už tyhle testy dělali v 9 týdnu a bylo to ok tak snad i ted bude vše ok.jen to 2 hodinové čekáni v čekárně bude otrava.ten sladký čajíček mi ani neva .na kočárek se jede ted ve čtvrtek 😀 .

handm
4. kvě 2010

Petros, aha 🙂 NO já mám 23TT a podle UTZ 24TT a moc toho tedy nemám... 😝
Ale konečně jsem dala něco do alba, co už mám teď doma a ještě musím nafotit tu super výhodnou koupi ze soboty 🙂

wlladka
4. kvě 2010

Jsem tu 🙂
Kontrola dopadla fajn. Pan dr. poslouchal malého jen doplerem, ale pořád mu do toho snímače kopkal, tak říkal, že ho nechá, když se mu to nelíbí. 😀
Glykemický profil dopadl dobře. Hodnoty jsou v normálu, ale navrchu, takže se budu muset vzdát svých oblíbených Mila řezů se sklenicí mléka 😒 😀 Teda, jen těch řezů - mléko zůstane 😀

wlladka
4. kvě 2010

Zítra jdu ještě na krev, aby zkontrolovali jatýrka, zda prášky zabrali. Další kontrolu mám 15.5. na klinice v Plzni 🙂

handm
4. kvě 2010

Wladi, ahoj a gratuluju moc!!🙂🙂🙂🙂 Super že to máš v pořádku...

wlladka
4. kvě 2010

Potřebovala bych radu....
Objednávala jste se některá sama na echo srdíčka?? V Plzni se mne pořád ptají, že to vyšetření nemám, tak jsem se ptala dr. a on mi dal tlf. čísla. V doporučení je psáno, že by to echo srdíčka mělo být v 21. - 23. tt a já jsem už 26tt. Teď nevím, jestli si tam mám zavolat....

wlladka
4. kvě 2010

Handm děkuji. Jsem ráda, že to není na nějakou přísnou dietu. Jen mi doporučil omezit sladké 😅

handm
4. kvě 2010

Wladi, já bych tam zavolala a zeptala se jich přímo... uvidíš, co ti řeknou... 🙂 Za zeptání nic nedáš... a radši to mít později, než vůbec si myslím.. ale zkušenost nemám...

wlladka
4. kvě 2010

No asi jo. Uvidím,co mi poví. Právě že nevím, jestli to můžu objednat já, nebo se musí přes genetiku.... nevím. Zavolám tam

ee.liska
4. kvě 2010

ahojky 😀
kopi Bi fretky 😀 😀 😀
naty určitě se manža vzmuží po takové výhrůžce 😀
petros já mám jen plicní razítko 😅

ee.liska
4. kvě 2010

děkuju za palečky za půl hodiny jedeme 🙂
už dlouho jsem nebyla tak pokakaná 😅
wladi gratuluju ke kontrole 🙂

handm
4. kvě 2010

Eeli, držím taky všechno co mám!!🙂 Určitě to bude v pořádku!!🙂🙂🙂🙂

madormi
4. kvě 2010

sarlot jj pronajali jsme byt jdeme totiž do "ciziny" takže jsme ho tu nechtěli držet prázdný... ty jo koukám že už jsem 10 DC to to letí, ani to nestíhám sledovat 🙂 no manžu uvidíme až v pátek tak to na to musíme skočit 🙂

wlladka
4. kvě 2010

Ee.li, UTZ si užij. Mimčo je v pořádku, neboj. Palce samo držím 😉 😉

Tak já volám volám a tam nikdo. 😒 No, budu to zkoušet....

ee.liska
4. kvě 2010

děkuju moc 😵 jste zlaté holky 😀

handm
4. kvě 2010

🙂 EE.li, od toho tu všechny jsme... 🙂
Holky všimly jste si, že sem už dlouho nepřibyla žádná nová dušička?! To je super!!! :🙂🙂🙂🙂

wlladka
4. kvě 2010

No to je fakt, že ne... Třeba je i jiné téma, kam se vrtly. Nebo, že by se přestalo potrácet??? super!
Já ale myslím, že naše tabulka je tááák krááásnáá, že by jí takové duše potřebovaly shlédnout, aby jim dodala odvahy. Ta tabulka je totiž úžasná. 🙂 🙂 🙂

petroska
4. kvě 2010

wladi gratulka ke KO.me poslouchali srdíčkojen ted v prediku poprví a asi ani už nikde nebudou jen tím posluchadlem obyč.ELI já ani plicního nemusím mít.jen zubař a obvodák.užij si to 🙂

wlladka
4. kvě 2010

Petros dík. mě poslouchá tím Dopplerem. Dříve na to měl tu "trubku" 😀 Teď mi ani nedělal UTZ, že je to zbytečné, jelikož jezdím na tu kliniku v Plzni a tam jsem pokaždý na UTZ asi 20 minut. To si užívám. Za týden jedu zas, tak si zas přivezu fotečku 🙂
Okukuju tady potištěné plenky v mimibazárku, ale nějak si nemůžu vybrat tak, abych je měla od jednoho prodejce. Tak ještě počkám až přihodí nějaké nové. Asi objednám postýlku, matraci a ten nepropustný potah...

petroska
4. kvě 2010

mě moje gynd zatím vubec neposlouchala tak sem byla ráda že ted v prediku měli vše vymakané a užila sem si srdíčko pořádně na hlas 🙂 .taky se ted brousím na 3D a 4D foto 🙂 já jdu do plínek asi froté.využiju je treba na odříhnutí nebo do postýlky .jinak budou jednorázovky na prdýlku 🙂 .nastestí mám vše objednané jen ty peřinkydokočárku nevím nevím ☹

mari111
4. kvě 2010

ahojík, gratuluju ke kontrolám, Zlababce,Wladi a teď už nevím jestli sem na někoho nezabudla, no prostě všem, aj Farmíkovi že je práce gut a Handm chválím výhodný nákup 😉 hezké věcičky si pořídila 🙂 Eli moc držím taky palečky 🙂

petroska
4. kvě 2010

taky kupuju vše s minibazárku 🙂 .mají tam krásný věci.

petroska
4. kvě 2010

handm teda ty už toho máš.já mám tak 6 body s dlouhým a 4 s krátkým a myslím že to stačí ☹ a jak vidím podle vás tak asi ne 🙂

mari111
4. kvě 2010

petroš tak se na peřinky vykašli když se ti žádne nelíby, stejně mimi polštářek nemúže a kup si jen nějakou hezkou deku, těch je spousta, nějaká se ti určo zalíbi , vem jednu slabši a jednu teplou na zimu 😉

wlladka
4. kvě 2010

Taky mám dilema s peřinkou do kočárku 😒 Žádné se mi nelíbí. Chtěla bych něco jen bílého a i s krajkou, aby to bylo takové cukrové. Jenže, když náhodou na něco kápnu, stojí to dost peněz a na to, že to v kočárku použiju nějaké 2-3 měsíce (spíš 2), tak se mi to dávat nechce. Další dítě mít nebudu a za tu cenu už to použité neprodám. No, uvidím. Buď ještě na něco narazím, nebo bude jen nějaká dečka. U kluků jsem to měla tak, že jsem matraci v kočárku "obalila" obyčejnou klasickou zavinovačkou. Použila jsem jí vlastně jako prostěradlo a ta ozdoba u hlavičky byla navrch. Pod hlavičkou měli jen složenou plínku a každý den čistou. Vypadalo to hezky. Na přikrytí v chladnějším počasí měli dečku.

mari111
4. kvě 2010

no vidíš vladí jak sis poradila, tak skus na mimibazar.cz nebo na aukru, šak tam sem několikrát vyděla takove ty s krajkou 😉

wlladka
4. kvě 2010

Běžím pro Matyáše do školy. Tak zatím pěkně nakupujte,foťte a přidávejte do albíček, ať mám nějakou inspiraci. 😀

mari111
4. kvě 2010

já je mám ale dala sem si na ně ušít jako povlečeni, podobné vzoru na kočárku, ke kočárku dávaj aj deku, jestli si budeme brát nakonec tan maxi cosi mura 3 a teď jsem ještě koupila červenou deku

mari111
4. kvě 2010

no veru, du fotit, ať mi to sem přítelak muže hodit konečně, ať se taky pochlubíme s Laurinkou, co už máme 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru