• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Handm no pěkný syslík si, ale takto si to moc neprohlédnu :unamused: :wink: ty růžové mě zajímají :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
šarlot, růžové?! Tam nic není snad ani :grinning:
4. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
no Šarlotko taky toho máš až až :grinning: ještě musím skouknout nějaké šatičky, to nemám ani jedny jediný :slight_smile:
Taky musím na podprdy. A víc se pustit do nákupů. Já jen okukuju a pak nekoupím, ale musím. Až bude lepší počasí, tak půjdu a něco zase pokoupím. Příští víkend se chystám do Němec, tak tam nakoupím určitě.
Dnes mi doktor říkal, abych se ještě alespoň 6 týdnů držela a nepouštěla. :grinning: Jestli mi fakt hrozí předčasný porod, tak bych si už pomalu měla balit tašku do porodky :grinning: :grinning: To mi připomíná kojící košile. Chjo - a to u nás není žádný obchod pro těhule. :frowning2:
stidíš joooo mari:slight_smile:))) jen foť sme zvědavky

no nic jdu pro malého a s pesanem na prochajdu, vylezlo sluníčko.. ooo jaký div :sunglasses: :grinning: :grinning:
Ahoj holky! :dizzy_face: Jen rychle nakukuju, dnes jsem zas měla v práci blázinec....
Handm, teda ty už máš nasysleno věcí, to je fakt! :grinning: Abys měla ještě co kupovat, až za tebou dojedu na ty nákupy! To už se budeš valit s břuchem a já tě budu podpírat! :grinning:
4. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
handm ty proužkaté gatě se mi líbí a to tričko s růž, rukávy- nekecej jooo
4. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jo jedny růžový rukávky?!:grinning: Na doma i klidně pro kluka :grinning: stejně to poblindí a zamaže :grinning:
wladi, snad neee, nestraš!!:slight_smile:
4. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ajiiii, ahoooj!:slight_smile: No neboooj, nemam nic malinkyho :grinning: jsem ti to tam psala :grinning: a je fakt, že než ty dojedeš budu jak valibuk...
i když zatím dobry, pribrala jsem tri kila :grinning:
4. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz
hele holky a kolik potřebuju prostěradel a povlečení do postýlky?
4. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
Handm, tak hoď nějakou fotečku bříška! :wink: Ať vím, na co se mám připravit :grinning:
4. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz
Aji, ted zadnou aktualni nemam, musim vyfotit.. naposledy mam tu v 19tt v albu :grinning:
Mari, nemám tucha :grinning:
4. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
Handm, jo jo, tu jsem viděla...to zatím jde! :wink: Holky, já taky nemám tucha kolik čeho nakoupit...Šak proto chodím sem, abych se to tu dozvěděla, že jo...Kolikrát jsem pak doma chytrá jak rádio... :grinning:
4. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
mari 2 prostěradla a 2 povlečení:slight_smile: pak dokoupíš. Hlavně dost látkových plenek, abys mohla dítko podložit a prala jen ty plenky a ne furt prostěradlo :wink:
4. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
plen mam 60 obyč a tři s obráskama, a koupila jsem aj ty velký pleny troje s obrázlkama, že prej to je lepší jak ty ručníky, ručníky mám dva :unamused:
4. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
jo tak to máš dost :grinning: ty plenkové osušky jsou super jen mimčo oťapkáš v nich- dobře sají:slight_smile:
4. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
a když budu mít míminko dolu v cestovní postýlce, stačí když tam bude pod dekou? nebo je lepší koupit aj tam peřinku a polštřek a normal povlečení???
až moc,že :sweat_smile:
Tak tak děvčata :slight_smile: Dobře nakupujete. Od každého trošku a s miminkem pak zbytek, dle potřeby. Také se hodí plenkové kalhotky na obyč. plenky, kvůli vysokému balení.
4. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
Mari, kde ty to bereš člověče?! 60 plen?!:grinning:
4. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
Já si jedu nakoupit nějakou zeleninku. Tak Mari, honem honem, ať mám v tom tvým albíčku co okukovat až se vrátím! :grinning:
4. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
handm, měli levné na aukru :grinning:
4. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
už su tu
jméno fakt nezakecávám, ještě jsem to doma nedohodli, šarlotka má pravdu :grinning: :grinning: a jak to tak s manžou vypadá, vyberem ho tak v porodnici :confounded:
wladi aha, tak budu držet palečka, ať je to ok :slight_smile:
mari jen nakupuj :wink:
já taky už začnu syslit
4. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
mari já mám jedno parádní povlečení a když ho malý zašpiní tak na ty dva dný než opréru a uschne mám jedno starší, prostěradla mám taky jen dvě
4. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
no mne se jen přítelak směje, jestli to prťavka vúbec všechno vynosí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
eli a mezi jakýma jménama se rozhodujete
4. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
mari to je to nejhorší že mezi žádnýma :stuck_out_tongue_closed_eyes: , celkem se nám líbil Michael, ale to manža už taky zavrhl tak netuším. mě se jich pár líbí ale mu vůbec nic
4. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
:slight_smile:
asi si tady ty vaše rady budu psát, jinak zblbnu...:grinning: dvoje povlečeníčko do postýlky.. když já nevím, co to bude furt... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
Ee.lisko, tak to jste na tom jak my..
a potvrdili vam dneska klučíka zas?!:slight_smile:
4. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz
Míšo, to je super, že se máte dobře..
jj, my jsme taky bličky :grinning:
samá návštěva, to znám, u nás si taky příbuzní podávali dveře :grinning:
v červnu bysme mohli vyrazit na chalupu, až budu mít po zkouškách, ty dělám začátkem června a tak bych za vámi s Fildou zajela :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.