• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Wladi dobrý nákupy, prej zelenina :grinning:

Holky,povězte mi někdo co Farminka, já s ní od středy nemluvila... ona už nastoupila do tý nový rachoty?
4. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz
no to jo, ale ty míri korbičky koukni, mně težkej nevadí, hlavně ať je velikej aby taky ten náš taťka u toho nevypadal jak obr
4. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz
http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombinovane/chicco-trio-s3-a-fix-2010.html
holky, možná jsem se zamilovala :grinning: ale ještě to musím prostudovat...:grinning:
pochybuju, že jdou otačet proti a po směru jízdy,... ael to už bych chtěla asi moc :grinning:
Terci, Farmi prodává salámky a maká na zahradě. To je holka šikovná pracivitá.
A říkala, že se jí tam líbí, že sice vstává, ale jinak snad dobrý, co si pamatuju :slight_smile:
Je to fakt sikulka!!:slight_smile:

Míry korbičky jsem koukala :slight_smile:
4. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz
...u nás bude k večeři bodýčkový salát :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
no Handm, ten má taky dobrou korbičku, velikou :wink:
4. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
Takže už nastoupila...já si nebyla jistá :wink: Děkuju za info Vladi :wink:
4. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
Wladi mnam, to bych si dala, takovej sem ještě neměla :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
Mari, ale tam u tý tvý Maxi Cosi nepíšou vnitřní rozměr korbičky :slight_smile: já z toho jednou zblbnu :grinning: fakt...
4. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
jo uz sjem se nasla, musim si dat jinou korbicku :grinning: 35 sirka, 77 dylka, taky dobry:slight_smile:
4. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz
no pravě koukam, že šak to tam píšou :confused:
4. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
Já už mám kočárek naštěstí z krku. Je objednaný, tak teď jen čekat. Nyní se chystám na postýlku, matraci a povlečení. To nakoupím na kojenecke-obleceni.eu. Mají tam taky pěkné ceny a myslím od 2.000,- poštovné zdarma.
4. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
nám postýlku koupi ségra a detektor dechu maminka a jinak my už jen ten kočárek. No a to povlečení, ale to mi určo aj maminka něco ušije, ona ráda :wink:
4. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
Mari, ty to máš teda zařízený. :astonished: No a monitor dechu taky musím koupit. Ach jo, abych já to všechno vůbec stihla! :confused:
4. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz
Holky, velmi dobre mi vychazi lonsky model Jane... takze brouk v me hlavě uz dosahl obrich rozmeru..
Akorat taky nejde otacet po a proti smeru jizdy, ale to asi neni az tak dulezity... :grinning:

Postylku mi slibil manzel, ze zajedem do Ikea, maj tam az do deseti :grinning: coz z prace stihame..:grinning: Matraci od tety - pracuje v matracove firme :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: a budu tedy resit dalsi veci, dkyz vas tak posloucham... :grinning:
4. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz
ahoj holky, jen se nahlašuju, že žiju, ale dočtu a napíšu vám až později, ted budu muset rychle něco ještě pošolichat kolem domu a zvířátek :wink:
zatím se mějte pěkně :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz
autor
Handm otáčet po směru a proti jde náky tedko ten nový Quinny :wink:
4. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
autor
Handm díky za ten obchod s podprdy :slight_smile: Já tam kousek dřív pracovala :slight_smile:
4. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
autor
4. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
no jo Farminko, máš toho hodně,co. ale ty si šikulka :wink: No Wladi, my sme ani nic od nikohop nechtěli ale ségře sme kupovali drahé chúvičky tak nám koupi postýlku a maminka mi říkala a´t se nestarám, že mi to prostě koupi a hotovo, no a maminky se přece musej poslouchat,ne :grinning:
4. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
autor
Jé a koukám,že tu byla Tercinka :slight_smile: jak to zvládáš s Lukáškem?
4. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
Kopi, ale Quinny je dost malej :confounded: jsou to fakt starosti, holky :grinning: i když krásný!!:slight_smile:
Asi půjdu z práce a nafotím doma ty věcičky a budu pátrat tam, na netu...
:slight_smile:
4. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
autor
Handm je menší ale synoveček se narodil v červnu a v prosinci se vešel v pohodě do korbičky :wink: Já myslím,že mě by snad stačil :sweat_smile: No nevím :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
a tan maxi se mi líbí,ale ta váha :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz
kopi dík
4. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
No asi koupíme ten x lander :wink:
4. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
Maxi mě taky odrazuje váhou, my furt někam jezdíme...
a X-Lander taky zvažuju a teď ten Jané 2009 a Chico jak jsem psala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
Jané bych chtěla taky :dizzy_face: :dizzy_face: se mi líbí.Jenže dle přítele to jsou zase španělé :zipper_mouth: :zipper_mouth: se z něj picnu :angry:
4. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
já vím, že španělé, ale švagrová ho má (po neteřince a teď bude i pro druhé) a je hrozně spokojená...:slight_smile: myslím, že v tomhle případě španělé dobrý... :slight_smile:
4. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.