• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Handm,já si myslím to samé,ale doma to neprosadím :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz
autor
Farmíku od kolika do kolika vlastně pracuješ? :confused:
4. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
a ten chlap na ty závěsy ještě nedorazil :zipper_mouth: :zipper_mouth: se picnu.Si chci jít dělat palačinky :rolling_eyes:
4. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz
o jéé zase se tu mluví o palačinkach, to je jak mor, to si je budu muset taky zas udělat :angry:
4. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
Elisko gratuluji ke kontrole a ke zdravému chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
MAri!:slight_smile: Já měla palačinku k obědu.. i když na slano :grinning::grinning::grinning::grinning:
Kopi, ho přeper :grinning: Kdo vyrábí toho x-landera?
4. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
Tak holky, já mizím!:slight_smile: Zítra se snad objevím, zatím hezký večer!!:slight_smile:
4. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
Handm to fakt nevím kdo vyrabí x lander :sweat_smile: Bych tipla Německo,nebo Rakousko.
4. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
kopi dík :slight_smile:
4. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
koukám, že řešíte kočárky
ten maxi cosi kolekce 2010 už je lehčí, na netu to moc psaný neni,ale švagrová ho ted kupovala a má o pár kil míň :wink: už ne 16, ale myslim že 12-13..
4. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
jitie dík, tak to sem ráda že už je lehčí. Handm, kam pádiš, ještě vydrž. Holky už mám ty fota v albíčku, hlavně se mi nesmějte, jestli mám toho fakt hodně, no ale ještě jednu várku vyfotím příště, až budu překladat skříně :grinning:
4. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
Mari! Radost pohledět! Máš krásné věcičky nakoupené :slight_smile: to bude Laurinka fešanda. A ten kolotoč nad postýlku je nádherný, ten by se mi líbil. :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz
dík Wladi, ještě to ale není všechno ,ještě mám pár novejch veciček a hromadu od kámošky co sem podědila :sweat_smile: jo ja až to začnu prát a žehlit tak to bude na měsíc , to si asi dám :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz
a ta zavinka je nejhezčí že :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
...no jasně - nejhezčí :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
4. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz
No, s tím praním, abys už začala :grinning: :grinning: :grinning: Já mám ještě nakoupeno z minula. Když jsem prvně zjistila že jsem těhu, tak byly výprodeje u nás v Albertu. Tak jsem nakoupila tašky po 1,- a 8,- Kč. To se nakupovalo jedna radost. Něco jsem teď odprodala na aukru, jelikož to bylo růžové a červené.
Zbytek jsem odvezla uskladnit k našim, tak nafoceno nemám. Holt nafotím až budu taky prát :grinning:
4. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
To, co nakupuji teď si píšu a schovávám snad všechny účtenky. Nakonec udělám sumárum a asi mne klepne :grinning: :grinning: :grinning: Ale jsem na to zvědavá. Pořád se dočítám v novinách, co dneska stojí "pořídit si dítě"......
4. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
no to ja si teda neodkladám, ségra si to sčítla a málem ji švihlo, ja to nějak neřeším, ja chci dát Laurince co budu moct ale ne zas tolik aby byla rozmazlena nebo namyšlená , tak uvidím jak se to povede :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
To je jasný. já taky koupím co se mi líbí. Je to mé poslední robě, tak si to musím užít :grinning: :grinning: :grinning: Jsou na trhu táák krásný věci!! Já si to píšu kvůli té zvědavosti. Jinak přemýšlím pouze o tom, do čeho má cenu investovat víc a do čeho zas ne. Jen ať máme miminka krásňoučká :grinning: jak z katalogu :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
Mari ty bláho ty toho máš :grinning: :grinning: Při pohledu kolik toho máte,se začínám obávat :sweat_smile: že já nemám nic :sweat_smile: Ale já vás doženu :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
doženeš Kopi neboj :slight_smile:
4. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
Tak už tu byl pán na ty záclony a závěsy.Do měsíce to bude hotové,možná i dříve :slight_smile: Fakt jsem vybrala moc hezky.
Ted jdu na ty palačinky :sunglasses:
4. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz
Manžel mi přišel konečně domů!! Tak já mu jdu dát večeři a taky se mu věnovat. Mezi tím sprška, zprávy a ordinace. No, to bude fofr. Zatím se tu mějte... (stejně všechny kukáte na Ulici,co!?!?) :grinning:
Wladi ja taky přemejšlim jestli do čeho kolik vrazit, ale když se mi něco moc líbi tak neznám hranice :grinning:
autor
Mari máš moc pěkně věcičky :dizzy_face: :dizzy_face:
Doženu po UTZ,to budu kupovat alelůja :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja na to nekoukam, jinak říkala sem přítelakovi o tom krámku jak sem hodila kopinka a že chci do prahy a on prej " a nejlíp hned kdyby sme tam jeli,co" to je pako, ale když ja ho chci vydět na vlastní oči tan kočárek a osahat si ho,no :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
dík kopi, šak ty taky a ještě toho bude, je fakt že teď toho maj opravdu moc na ty dětičky a moc pekný to všechno dělaj,kdo tomu má pak odolat :grinning:
4. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
Mari a u vás nic není?? :confused: Ty bydlíš v tom Děčíně? :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
ne v las-vegas :grinning: okres děčín :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.