Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
4. kvě 2010

Šluknov, je to nejsevernější české město ale hodně malé město, jezdíme do Liberce aj občas do děčína a do Ústi ale jak sme teď byli v Liberci, tak jsem tam žádnej obchod s dětskejma vecma nenašla kromně těch ve velkých obchoďákach ale tam nic moc, hodně nekupuju z internetu a na aukru a občas na mimibazaru, teď jsem tam koukala na ty košíky pro mimi, no nádhera co tam maj 😵

sarlotta
4. kvě 2010

ahoj kecky🙂

sarlotta
4. kvě 2010

Mari Ty syslíku🙂) nooo jdu si něco objednat pže mám pocit, že mrně bude chodit nahaté jak to tak vidím🙂))) 😉

kopa
autor
4. kvě 2010

Mari vždyt do Prahy to máte chvilku jestli máte auto 😉

farmarska
4. kvě 2010

tak se zase hlásím 😉
téééda vy jste dnes byly ale zase drbny! jste mi s tím dočítáním daly! 😝 ale už jsem to jakš takš přelouskala 😉 jen už zase nemám čas psát, páč ještě musíme 🙄 jít hrát s mlaďasem jednu stolní hru-novou, co dostal ke svátku. Otravoval s tím už odpoledne, ale to jsme museli kopat žumpu, páč, se nám nějak ucpala 🙄 no tak jdeme ted 😝
tak já mažu a všechno vám napíšu potom 😉
hlavně ale zdravím a vítám opět Terculinku!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sarlotta
4. kvě 2010

Ahojík Farminko🙂 čoveče Ty se sedřeš... hele máš měsíc na // 😎 😀 jako nestíháááš čovečeeee 😉

mari111
4. kvě 2010

kopi dve hoďky 😕

mari111
4. kvě 2010

ale Šarlotko šak toho máš taky spoustu 🙂 a co to s tou cestovní postýlkou jak sem se ptala jestli tam stačí jen deka nebo mám koupit peřinku a normal to povlíknout?,?

tercie
4. kvě 2010

farmiku dííík 🙂 mám volnou opět jen jednu ruku...hergot to se ale blbě píše 😀
jenže ten náš rozmazlínek mi usnul na ruce, a jak bych ho položila, byl by auf a bylo by po spaní... 😝

mari111
4. kvě 2010

jej.Lukášek se přišel na nás podívat, síce se zavřeníma očičkama ale přece

tercie
4. kvě 2010

no jo, přišel 😉 čeká na taťku, zas se bude chovat do půlnoci. se mu nedivím, že se mu pak nelíbí v postýlce 😀

mari krááásná výbavička. máme stejnej kolotoč, akorát jsem ho ještě nezkoušela, myslím, že teď by ho lukášek ještě náležitě neocenil 😀

tercie
4. kvě 2010

hm a mám po ordinaci, vypadl mi signál. jak je to hnusný počasí tak to nějak nechce jít 😠 ☹

tercie
4. kvě 2010

napište mi někdo co se tam děje prosíííííííííííííííím 😀

tercie
4. kvě 2010

aha už to naskočilo ale nevím na jak dlouho... 😕

tercie
4. kvě 2010

to jsem zas přišla v pravou dobu, když tu nikdo není 😀 já mám na to snad nějakej zvláštní talent nebo co 😀 😀 😀

farmarska
4. kvě 2010

šarlot není to tak strašný 😉 ale ten měsíc beru 😉 a za měsíc dvě 😵 😵 a za devět mimineško v postýlce 😵 😵 😵 😵

a my už máme dohráno. Lámal nás na ještě jednou, ale takovej obětavej člověk už zase nejsem 😀

Jééé a terculinka má koukám novou fotečku 😵 😵 😵 😵 Tercí Lukášek je táááák slaďoulinkej a tááák vám to spolu sluší 😵 😵 😵

farmarska
4. kvě 2010

tercí a já jsem jako vosk jo 😉 vlastní sestru by jsi zapřela! 😠 😀 😀 😀 😀

sarlotta
4. kvě 2010

mari já myslím, že deka stačí, kdyžtak si peřiny přeneseš ne ?

kopa
autor
4. kvě 2010

Holky a ona se ještě musí kupovat peřinka do kočárku? 😕 😕 Švagrovka tam měla jen deku 😕

Tercinko moc vám to sluší s Lukáškem 😵

murynka
4. kvě 2010

ahojky holky mám klídek tak jsme něco dočetla 😀

byla tu tercinka 😵 😵 super popis lukášek je zlatíčko to kojení se srovná a přibývá krásně 😵 ono ze začátku je to fakt hukot pak přibírají mín a mín....a nějak to zkorigují 😉 krásnéé fotečky 😵 moc vám to sluší 😵 😵

kopi že by pohyby 😕 😵 😵 😵 a v tom )obchodě jsme byli je tam obr.výběr kočárků....

elisko gratulace ke chlapečkovi 😵 😵 😵 a to jméno pořešte je hezký ho jmenovat i v bříšku 😵 a je fajn že je vše o.k!!!gratulka...

mari já dávám malou do sportáku už ted 😉 😉 je jí půl roku ale v korbičce už se jí nelíbilo 😠 neviděla 😀 uvidíš jak podle miminka tedy Laurinky 😵 krásné jméno 😵

mirax běuška je krásná fakt sourozenci se nezapřou 😉 😵

kočárky dělají opravdu malé je nám půl roku malinká jak víte je drobounká ale dlouhá 😀 ted už fusaka nedávám a má tam už fakt málo místa 😕 neumím si představit jí tam narvat ted oblčenou ve fusaku 😲 takže jsme ráda že jsem měla zimní mimi a délku kočárku neřešila 😀 😀 jinak značek je milion my máme obyč a jsme max.spokojení 😵 super hlavně do terénu který na vesnici je potřeba 😝

sarlotta
4. kvě 2010

Kopi nemusí🙂 do kočárku si dej co chceš🙂)) ale existují i peřinky do kočárku- malá na ozdobu za hlavičku a velká na zakrytí🙂

murynka
4. kvě 2010

terci já mám deky 😉 ted jsme objednala se jménem Sofinky 😵 peřinku mám také ale polštářek se do roka nedává a peřinku jsme dávala pod ní když neměla fusak ale ještě nebylo nic moc teplo

tercie
4. kvě 2010

mari já v obýváku do kolíbky používám místo peřinky zavinku, ale rozvinutou 😉 zavinuju ho jen návštěvám. a nebo dečku. dvoje peřinky nejsou nutný 😉
v našem případě nebyla nutná ani postýlka v ložnici 😀

farmi tebe zapřít? to by mi strach nedovolil 😀

holky když jste tu...potřebovala bych názor... jak často může mimčo spát v tomhle? to je jediný kde se lukymu líbí, kromě náruče...
http://obchod.teplodomova.cz/pelisek

murynka
4. kvě 2010

pardon kopi 😀 😀 😀

kopa
autor
4. kvě 2010

Sarlottko díky 😉 to víš,asi si o víkendu nad tím sednu a sepíšu si vše co budu potřebovat 🙂

Jo a normálně k nám o víkendu příjde tchýně a tchán na návštěvu viděli jsem se naposled na začátku února 🤐 🤐 tak jsem zvědavá.

Murynko ahojky 😵 😵
A je ten obchod dobrý? 😕

kopa
autor
4. kvě 2010

Markét díky,asi pak taky koupím ty deky 😉

murynka
4. kvě 2010

leni dobrý já nevím jestli myslíš ten co já ale asi jooo..v holešovicích...mají tam málo místa kočárky nešlo dobře ozkoušet ale na pohled dobrý prostě takové neuspořádané 😒 ale výběr tam mají 😉 vidíš je aspon an živo 😉

kopa
autor
4. kvě 2010

Markét jo to bude on ten obchod.Já se chci právě někde na ně mrknout a pak to třeba objednám přes net.Víš jsem si myslela,že když už tam půjdeme,že si tam koupím i ostatní věci.

farmarska
4. kvě 2010

Natál a kopi, jak jste se ptaly na tu práci, tak pracovní doba tam je dobrá 🙂 ráno tam musíme bejt po půl 6 (mám to asi 20min. jízdy autem, takže vyjíždím něco po páte 😝 ) ale domů chodíme už tak před druhou. Ve dvě jsem doma 🙂
A odpolední tam je od před jedný do asi deváté večer. Doma bych měla bejt o půl desáté. Sobota je tam je každej druhej tejden od půl 6 do asi 5 odpoledne. Takže směny docela ujdou 🙂 není to na celej den, jako bylo v tom předchozím blázinci 😝 a holky tam jsou taky v pohodě..zatím 😀 Práce je pořád hodně, ale těch pár hodin se to dá zvládnout 😉 Dělám u salámů, sejrů, salátů ryb a pečiva 🙂 Zatím dělám tenhle měsíc na zkoušku, jako že na brugádu a po měsíci mi předělají-udělají smlouvu už normál. Prej je to u nich běžnej postup.
Jen jsem se dnes dozvěděla, že když jsem u nich zatím jen jako na brigádu, že mi nikdo neplatí zdravot. a soc. pojištění 😕 😕 takže prej si ho bud mám na ten jeden měsíc jít zaplatit, a nebo se prej mám jít nahlásit na UP, jako že jsem bez práce a oni to tam za mne zaplatěj. No nevím, nemám s tím žádnou zkušenost.. zpětně mě asi stejně nezaregistrujou a když mám zatajit, že pracuju a dělat, že jsem bez práce, co když budou chtít abych tam přišla třeba dopoledne, až budu zrovna mít směnu 😨 a nebo co když mě za tím pultem uvidí 😨 ..i když to snad né, protože nedělám v našem městě, ale ve vedlejším o asi 20km dál. No fakt nevím... Dnes jsem si tam hned po práci jela, ale měli už zavřeno. Sfrknu si tam zítra.., ale nejdřív si ještě zkusím zjistit, koli by to dělalo, kdybych si to zaplatila sama.., abych se nemusela nikde registrovat a vymejšlet si 😝

murynka
4. kvě 2010

leni to určitě já tam koupila lehátko a zavinovačku do autosedačky 😉 určo se tam jedte podívat si z prahy není co řešit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru