Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
6. kvě 2010

no tak se mi to nechce vlozit.. tak jdu pohledat odkaz aspon..

cajori17
6. kvě 2010

cau holky........dlouho jsem tu nebyla....tak se vas ani nesnazim docist,jen jsem to bleskove proletela...

Kopi,gratuluji k neg.triplim 😉
Mari,ty budes mit holcicku?gratulka 🙂

Tercie ,Lukasek je nadherny....
jinak si uz na nic nevspominam.....ale myslim na vas.....

mari111
6. kvě 2010

no jo, šak ja se taky ptám, i když už mám odchováno asi 100 detí od spolužaček ,kámošek a aj já sem dělala chúvu prckovi od pul roku do dva a púl roku, a už to je velikej kluk

mari111
6. kvě 2010

no čajori kde si se flákala takovou dobu, dík za gratulku 🙂

cajori17
6. kvě 2010

jezis co to tam pisu?hruza a des,takze oprava : 🙂
gratulka k neg.triplum
*nevzpominam

handm
6. kvě 2010

MAri, to já sice taky.. neterinka bude mit v lete 4, taky je napůl skoro moje, v cizině jsem byla jako au-pair, ale prostě tohle bude uplně jiný.... 🙂

wlladka
6. kvě 2010

Ale děvčata! člověk se přece učí celý život. 🙂 A jak říkám já svým dětem: "Raději se 5x zeptat, než to pak jednou po.rat!" No Ne? 😀 😀

Ahoj Cajori. Jak je? Kde ses courala? Povídej. 😀

wlladka
6. kvě 2010

Handm - postýlka pěkná 🙂

cajori17
6. kvě 2010

Mari,ja nevim.....ale nejsem psychicky v pohode.....musim se na to citit,kdyz vas ctu.....mam z vas velikou radost,ale nekdy me z toho zaboli u srdicka,ale mam vas vsechny moc rada....jen jsem potrebovala se s tim vyrovnat-trosku

cajori17
6. kvě 2010

a taky jsme jezili s pritelem po obcodech...on si poridil ten fotak za 25 000

a ja si nakupovala obleceni a boty 🙂

wlladka
6. kvě 2010

Krásný foťáček!! 😵
Caj, to chápu. Už je tu těch těhulí hodně. Za chvíli pojedeš tabulkou taky hore, neboj.
Je fakt, že je třeba myslet taky na jiné věci. Už jsem to tu dnes psala jednou - taky jsem se po druhém potratu stáhla a na koně ani nepáchla. Po 5ti, nebo 6ti měsících jsem byla zpět a ve stavu 😉 Cystu máš fuč, tak teď už bude jen dobře. Za chvíli se zadaří 😉

mari111
6. kvě 2010

Handm, moc pěkná, ja sem vždy chtěla bílou ale jak sem našla toto s tou žirafko, no nemohla jsem odolat 😀 Čajori, ja to chápu ale neboj, taky se dočkáš 😉 jen to chce trpělivost

cajori17
6. kvě 2010

wlad......diky.....vcera kolem me 2 krat proletel čáp,tak už je na čase 🙂

markee
6. kvě 2010

ahojky holky, prosím o radu. Nevíte některá,zda je možné mít zvýšené hcg když by jste měli cystu? Nebo musíte být zákonitě těhotná? Nejedná se o mě,ale o kamarádku. Volala mi z nemocnice,pže už má jedno mimoděložní za sebou a doktor jí tam po problémech,které má teď 14 dnů, poslal. Nakonec,že musí být laparka a ona má strach,že to bude druhé mimoděložní. Pže v děloze nic není a má nějaký 9cm útvar u vejcovodu nebo ve vejcovodu(to jsem přeslechla). Je mi jí moc líto.

handm
6. kvě 2010

Caj, jojo, přesně jak Wladka piše.. já to měla stejně...🙂

Mari, já právě bílou miluju... 🙂 takže nějaká bílá to bude určitě 🙂
i tohle je krásný.. ale pokoj zatim cely nevybavujeme 🙂 A líbilo by se mi tmavší to hnedy,,, http://www.sconto.cz/cz/produkty/detske-pokoje/...

mari111
6. kvě 2010

ahojík Marke, juj tak to nevím , neporadím

cajori17
6. kvě 2010

markee,hodne jsem o tom cetla ne netu,nekdo tvrdi, ze ano, nekdo ,ze ne....ale pry s tim nektere holky maji zkusenosti....takze to pry mozne je.......ale ja s tim zkusenost nemam

murynka
6. kvě 2010

markee ano cysta může ukazovat HCG ale v nějakém malém množství držím kamarádce palce at je to jen cysta 😔

murynka
6. kvě 2010

caj to bude foceníčko 😵 😵 😵 vím o čem mluvím 😎

cajori17
6. kvě 2010

Mury,však přítelák už letěl ven fotit pejska 🙂

cajori17
6. kvě 2010

mury,pekna fotka 🙂

murynka
6. kvě 2010

caj pak se pochlub co přítel nafotil ju?a děkuju

cajori17
6. kvě 2010

jasne,ze se pochlubime......jsem rada,ze si ho koupil......prestal pit alkohol a chova se moc hezky,zaslouzil si ho......

mari111
6. kvě 2010

no jo Čajori, tak to je dobře že přítelak nezlobíkuje, už jen ty // a budeš štastná. Moc vám fandím 😉

cajori17
6. kvě 2010

mari-dík..... 🙂

mari111
6. kvě 2010

hezké foto Čaj 🙂

cajori17
6. kvě 2010

ne,me sa ta fotka nelibi. 😒

cajori17
6. kvě 2010

mari,tak jake mate jmeno pro princeznu?

cajori17
6. kvě 2010

bude to Laurinka?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru