• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Tak já to pro dnešek balím...:slight_smile: Máme sraz s lidma z bývalé-bývalé práce, některé jsem neviděla třeba tři roky, tak to bude jak sraz ze základky :grinning::grinning::grinning::grinning:
Zítra zase ahooj!:slight_smile:
6. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
Kopí, ty máš hezké bříško :slight_smile:
6. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz
Markét, ahojky... :slight_smile: Občas kouknu na fotečky na rajče, ale nemám nějak čas. Taky jsem nějaké přidala do alba :slight_smile:
Já taky dost nakupuji přes mimibazar a teď i prodávám nějaké věcičky.
Sofí hezky roste :slight_smile: jak jí chutná tuhá strava?
6. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
wladko, ty jo, tobě ty týdny taky pěkně rychle skáčou :slight_smile:
Jinak jsem koukala na tu cestovní postýlku a je moc hezká a hlavně praktická :slight_smile:
6. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
Kopi no vidíš, už ti hezky roste...a že jsi nenamalovaná,kdybys teď viděla mě, mám pleť jak puboška a ven se malovat nestíhám, taky je mi děsně trapně když někoho potkám...a navíc se všichni zastavujou a načuhujou do kočárku, a chtěj vykecávat, a já schovávám ksicht za límec :grinning:
6. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
Venusko ahojky,jak je,jak se máte,co Natálka, jaký dělá pokroky? :wink:
6. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
No, tak vyžehlit jsem opět nestihla, jdu aspoň připravit na koupání,až se Lukášek vzbudí, tak půjdem na to :wink:
6. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
No tady stejně jede pouliční pauza, žejo :grinning:
6. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
Tercie no roste,asi i se špekami :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz
Kopi s tím bohužel nic nenaděláme...mě po porodu břicho zmizlo, ale ten visací špek, mrcha, ten tam zůstal :frowning2:
6. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
No zas ale, kdyby nebylo nic horšího :wink: špeky byly a budou, my nebudem :wink:
6. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
Tercíku však doufám,že po porodu budu hezky hubnout :sweat_smile: :sweat_smile: Už jsem si to dala jako předsevzetí :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
leni sluší ti to :slight_smile: :dizzy_face:

wladko máme tu samou matraci a super :wink: :wink:

vendul malá baští krásně a všechno :grinning: :grinning: už skoro lezeme co vy??
6. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
Markét díky :slight_smile:
6. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
Kopi to jsem si říkala taky, ale v rámci zkvlitňování mlíka teď do sebe tlačím ledový kaštany :grinning:
6. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
Tercie :grinning: :grinning: Co myslíš já přišla od obvodní a bylo mi pomalu do pláče :sweat_smile: tak jsem si cestou koupila bonbonieru,ale půlka ještě zbyla :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
Tercie máš hezké nové fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
Půlka zbyla na další splíny :wink: to se vždycky hodí :wink:
6. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
Děkuju za pochvalu Kopi :slight_smile:
A co záclonky, vyřešila jsi to nějak?
6. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
Tercie sjedeme se podívat do jedné prodejny příští týden :slight_smile: Zítra nemáme čas a o víkendu příjde tchýnka :fearful:
6. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz
Kopísku krásné bříško:slight_smile: to se zakulatí pěkně, neboj a bude tvrdé jak balon :grinning: :grinning: já vypadám jak kdybych sežrala meloun :sunglasses:
Hele z toho tlaku si nic nedělej, já taky měla v začátku na gyndě furt 150/90... no a nikam mě nehonili... včíl mám 110/70 nízký :wink:
důležité je, že si doma naměříš normální, taky to na kardio řekni a ničím se netrap, oni to pochopí neboj :wink: takových pacientů mají, kór těhulí. Jestli nemáš otoky, tak jsou to jen nervíky :wink:

Ahojík Venus:slight_smile: natálka je sluníčko kouzelné:slight_smile:)

Handm užij si srázek :wink:
6. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
Kopi - krásný bříško. Tučky potom vykojíme a vyběháme, neboj :grinning: :grinning: :grinning:

mury, tak to ráda slyším. Už jsem se pro tu matračku kokos-molitan-pohanka rozhodla. To jsem ráda, že máte dobrou zkušenost. Objednám ji :wink:

terci-ledový kaštánky miluju - takže tě chápu :grinning:

venus - týdny skáčou, jsem klidnější ohledně miminka a nervóznější z toho, že mám málo nachystáno. Straší mne s předčasným porodem, tak si příští týden pořídím i věci do porodky. Budu mít včas vše nachystané a nebudu depčit. Pak jen tiše čekat a těšit se :wink: :slight_smile:

Holky, ty miminka vám tak strašně rychle rostou!! Vždyť už budou pomalu běhat :fearful:
6. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
...nu, já hodím spršku a pak na Ordinačku
6. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
wladi utíká to až moc :frowning2:
6. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Holky zas mi nejde telka...neuvidím ordinaci,achjo...satelit debilní. Máme vykoupáno, nakrmeno, mohla bych krásně čučet a prd...
Přijel manža tak se mu jdu holt věnovat.Papa :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
Tak manža přivezl princeznu Dinu,tak se šli seznámit s našima klukama a ustájit, tak ještě chvíli budu s vámi...
6. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
holky v čem ta zdena v ordinaci vezla tadeáška? moc krásný kočárek... až jednou budu potřebovat :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
všihcni asi čučí terci :D
6. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
Já nečučím :rolling_eyes: mám tam nakvartovanýho přítelaka :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.