• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Sarlott Ip :wink: :wink:
6. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
Mad tak si ten dílpusť na netu a zastav si obraz, třeba bude vidět, co to je za kočárek :wink:
6. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
Teprv tedko večeřím :sweat_smile: Jsem si udělala mozeček květákový,mám dietku :grinning: jsem si to ani nesolila :grinning: nic moc :unamused:
6. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
Kopi teda, dobrovolnou dietu a ještě blbě poživatelnou,teda fuj ty máš nápady :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
Tercie to výš mi s vyšším tlakem :grinning: nemůžem ani solit :grinning: :grinning: Je to hnus,ale už to sním :sunglasses:
6. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
Celou dobu na FB tajím,že jsem těhule a dneska mi napíše známá na zed co mimčo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechtěla jsem to nikde psát,kdyby to nevyšlo.Tak jsem jí napsala zprávu.
6. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
Sůl ovlivňuje taky tlak? To jsem nevěděla... nu což,tak si dej,neslaný, nemastný :grinning: ale fakt ti nezávidím :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
Tercie dost ovlivňuje přítelovi jídlo vůbec nesolím,asi rok už takhle jí.No ono neslaný,už tady třesu s miskou a brambůrkama :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
Kopi to je jak já, když jsem tajila jméno :grinning: a tejden před porodem se to profláklo na FB i tady na koni, díky komentářům ve fotoalbech :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
no tak brambůrkama tu sůl vykompenzuješ, to je jako by sis osolila i ten květák :grinning:
Ono jde asi o zvyk, a hlavně když jde o zdraví tak člověk zkousne leccos,co? Akorát takovej neslanej řízek třeba,si moc představit nedovedu...
6. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
No to se nedá nic dělat :sweat_smile: :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
autor
Já vím :grinning: :grinning: Jojo přítelák jde třeba na tůru a má sebou dva rohlíky.Ujde pře 25km a večer příjde a nic nejí a druhý den má tři kila dole.To já vždy došla celá hladová a ještě ve vlaku jsem třeba něco pojídala :sunglasses:
6. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
Sakryš proč to nefunguje jako předtím, když se neodeslal příspěvek, protože spadla stránka,tak se stačilovrátit zpět, a zůstalo to napsaný a jen se to znovu odeslalo,teď to zmizí úplně a to mě sereeeeeeee!!!
6. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
terci no nebudu tot ak hrotit s kočárkem v růžovce nejdřív radši otěhotním :slight_smile:
jinak mě začínají bolet prsa a podbříšek tak se asi blíží ovulka
6. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
Mad tak neváhej a šup na manžu :slight_smile:

Holky balím,jde manža, jdu mu udělat jídlo. Papapa :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se teprve ted, páč jste zase tak děsně krafaly, že jsem vždycky stihla jen dočíst ale už jsem nezvládala nic napsat :grinning:
Takže zapamatovala jsem si, že musím pogratulovat kopisoj k dobrým triplíkům!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A taky jí pochválit, jak jí tó moc na fotkách sluší :wink: :slight_smile:
pak jsem ještě někomu k něčemu chtěla pogratulovat..., ale ted už nevím komu a k čemu :fearful: Tak se když tak upomeňte :grinning: :grinning:

a pak chci napsat ségře, že má mooooc hezký fotečky s maličkým :dizzy_face: :dizzy_face: moc mu to všude sluší a ta s taťkou ta je nejlepší! :dizzy_face: :dizzy_face: Tý jo, ale že má pan Terculák chlupatý nohy :grinning: :zipper_mouth:
6. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
mab co tu ještě děláš, ty máš ted svádět, milovat se, nebo znásilňovat! :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
cajor a ty taky! žádný depky a smutnění..., šup na manžu at můžeš brzy chovat :wink: Povím ti totiž děsnou tajnost..bez sexu mimi není :zipper_mouth: :confused: ale psst :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
teda když nepočítám do party panenku marii :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
teda holky, to mi nedělejte! :angry: tady zase niko nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes: farmi opět samomluví :rolling_eyes:
6. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
noo to jsem se dočkala :grinning:
6. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
ale jestli si mne neužijete ted, zejtra mít možnost už asi nebudete! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
manža má zítra narozky, tak budeme , až dorazíme z práce chystat oslavu a slavit, atd.., tak se sem asi nedostanu :unamused:
6. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
se mi po vás bude stejskat :cry:
6. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
Tak já posílám pusu a těpic, jdu dohajan :wink: zejtra musím zase brzyčko vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
Tak psala kamarádka. Je to v háji. Bylo to zas mimoděložní těhotenství-vzali jí i levý vejcovod a vaječník, odstranili cystu. Takže má chudinka jen pravý vaječník-od minulého mimoděl. No,prostě jedině přes umělé bude moct,ale to ona sama říká,že ne. Tak maj dva zdraví klučíky, to je dobře. Jen mě zaráží,že oni šli splodit v pohodě a pak najednou tohle-vloni v srpnu mimoděložní a teď :frowning2:
6. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
markee, to je mi líto :cry: alespoň že má dva zdravé klučíky
6. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz
ježiši , chvíli tady nejsem a tady už tolik toho napsáno, kdo tomá dočítat, sem si udělala pudingy a du se nacpat. Jinak dneska jsem zistila že jsem kiečk schodila, takže múj doterajší přírustek na váze je 3 kg , no nevím, je to normální???
6. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
jééé Marke, chudáček kámoška, ten svět je fakt nespravodlivej, sakra
6. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Farminko manžovi všechnonej, uži si oslavu :wink: taky se nám bude stejskat :frowning2:
6. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Wladi ja mám tu pohankovou madraci a aj sem si skoušela na to lehnout :grinning: :grinning: :grinning: a paráda, trošku tvrdší ale to je prej pro dětičky lepší :wink:
6. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.