• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Já jsem taky prstýnky brzo sundavala, pro jistotu,aby mi je pak nemuseli stříhat :grinning:
Holky já přišla o řetízek,co jsem dostala od našich k matuře, na něm přívěšek od manži, náramek a náušnice...jak jsem to sundala před narkozou v nemocnici, manža prej mi to dal někam do tašky, jenže do tý jsem se mohla podívat až druhej den odpoledne, a nic tam nebylo :frowning2: Hlavně jsem to celou dobu co jsem byla v nemocnici nevěděla,že to nevzal domů. Kdybyste věděly jak mě to mrzí :frowning2:
10. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Handm jojo, sováček to je :grinning:

Šarlotko já si říkala, že když naberu do 15ti tak je to furt dobrý :wink: A měla jsem 11 :wink:. Ani nevím, kolik jsem nechala v porodnici,a nebo kolik mám teď.Nemám se kde zvážit...
10. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
Terci, fakt, jo?! no tak to je husty.... :frowning2: :frowning2: to chápu, že tě to mrzí.... :frowning2: já si pamatuju, že když jsem byla na revizi v nemocnici přes noc, tak jen od asi 10 do 15,00 než přišel manžel, mi to schovaly do sejfu a ja měla napsano, co tam všechno šlo... a pak si to manžel vyzvedl a vzal mi to domu...
10. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
No já myslela, když jsem mu to dávala, že to vezme domů, nevím,proč ho napadlo mi to dávat do tašky. A teda jestli mi to vzali sestry,nebo pak někdo na pokoji...celej tejden jsem tam měla tašku otevřenou, netušila jsem, že to tam je... těžko teď něco už hledat.
10. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
No to je jasny...:frowning2:
10. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
teda já ty čtyři dny snad nedočtu :grinning:
terci teda to jsou noci :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
Tak jsem se na záclony vyprdla :grinning: se mi nikam nechtělo v tomhle počasí :sweat_smile: Tak jsem si došla nakoupit a mrkla do toho Kik.Jak se na to ptala Handm. :sweat_smile: Mají tam moc hezké věci na mimi-velký výběr.Já nic nekoupila,nák mě to už neba když ještě nevím co nosím v bříšku :sweat_smile:
Jinak v sobotu nám dovezli novou telku :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jí přítelák s tátou montovali a celou sobotu až do večera jsme na ní koukali :grinning: no už ani moc nepotřebuji brýle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsme byli v Plzni v Zoo.Hodinu jsme koukali na sokolnictví a já se pařila na sluníčku(no nic moc to horko)A vydržela jsem jen 3 hodky a cestou domu chrápala :grinning:

Eelisko to mě mrzí,že jdeš za se do nemocnice :pensive: ale pohlídají tě a doufám,že tam nebudeš moc dlouho :slight_smile: a bude vše v pořádku.

Handm a Paajince držím palečky na kontrolu.

Natali ach ten manžel :angry: :angry: Holky to tady napsali jak to sedí.

Jinak u nás se přítelák teda snaží :wink: O víkendu mi tady vyklízel police,prý at tam mám místo na plínky až budu kupovat :grinning: :grinning: Hodně se ted zklidnil :wink:
10. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
Tercie a sakra to je škoda,že ti to nikdo vzal :angry: :angry: :angry:
10. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz
jejda terci to je mi líto, třeba to ještě někde najdou :frowning2:
10. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz
kopi to teď bude pokoukáníčko :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
Kopi, tak to tam budu muset taky vyrazit... i když spíš kouknu, jestli to nebude tady někde poblíž, abych se nemusela táhnout až tam... :slight_smile:
Paaji má taky kontrolu?! Tak držím palečky, ať je všehcno jak má!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
Kik je i u nás holky, a já tam docelaráda občas zabrousím, mají pěkný věci a dobrý ceny...zatím jsem teda nakupovala jen na sebe, ale koukala jsem, že tam mají na prcky takový ty spacáčky, asi ho Lukáškovi pořídím, protože on jak v noci máchá ručičkama tak se mi odkrejvá, možná má tu rýmu z toho... zas nevím, jestli mu třeba nedat ještě kabátek přes overal, možná by to taky nebylo od věci. To je děsný,když si jeden není jistej, co je dobře :grinning: :confused:
10. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
no otekla jsem byla cela ale ne zas tak moc, dr o tom ví, už sme o tom mluvili. No Tercinko tak to je Lukášek jak já za mala, ja v noci řádila, vúbec m to asi do teď vydrželo a ve dne jsem spala, no a to máma měla ještě moji ségru ,ta byla "normální" :grinning: jako že v noci spala, no tak máma to měla veselí s náma. Jinak teda by mne asi švihlo, kdyby mi v nemocnici něco ukradli, to já bych asi řádila, n lepší se všechno nechat doma :frowning2:
Elinko,jejda, to je nemilé, snad ti tam pomúžou a brzo pojedeš domú.
Teda Kopísku, je nějaká ZOO v který jste ještě neboli? :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
Tercíku skoušela si ho zabalit do zavinovačky, třeba víc pospí v noci, skús to :wink:
10. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
A Lukášek dospává noc, už spí skoro tři hodiny. To bude pak zase hlad :grinning: Ale kdy dospím já, to teda nevím :sunglasses:

Kopi plzeňská zoo je moc pěkná, řekla bych,že je teď hezčí než pražská. Ale jinde jsem nebyla, jen v chomutovským lesoparku.

Mari já byla ráda že jsem posbírala věci co mi chyběly, kartáček na zuby,pasta,sprcháč,vůbec mě nenapadlo sundavat zlato :grinning: jakej to byl fofr...

Tak, a tady to vypadalo tak pěkně ráno,a už zase chčije. Se ven snad nedostanem. A to jsem potřebovalado krámu, mám tu poslední patkku chleba.
10. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
Mari zavinku mám v pohotovosti,ale zatím jsem mu zkusila packy jen přidržet pod peřinkou,jenže on chytá děsnýho vzteka, tak nevim jestli to mám zkoušet...
10. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
Tercie taky jsem tam koukala na ty spací pytle :grinning:

Mari to víš,že je ZOO kde jsme nebyli :grinning: :grinning: Hodonín,Vyškov :grinning: :grinning:

Eelisko,včera jsem se natáhla do pohovky a byla to paráda :slight_smile: přítelák donesl polštář a deku a já se vzbudila v půlnoci :sweat_smile:

Handm no koukni,třeba to bude někde blíže.

Jinak přítelák se nechá v gennetu testovat na tu Leidenskou nemoc,páč je 50% šance že jí má taky.Naštěstí to prý nemůže ublížit mímu.
Terci, švagrová taky na malou měla ten spací pytel, protože ona furt rejdila po postýlce a nezůstala přikrytá ani minutu - tvrdí, že to má po tetě, klasika :grinning::grinning::grinning::grinning:
A v tom pytli byla ale uplně spokojená, hlavně byla v teple, i když rejdila po postýlce :slight_smile:
autor
Tercie do Chomutova se taky chystáme :grinning: :grinning: již brzy!!!
Jinak oni tedko v Plzni budou otvírat nové pavilony,budou tam i žirafy a včera jsme tam zahlídli hrochy.Jediný co mi vadí,že jsou v Zoo takové ty občerstvení,já bych si tam nikdy nic nedala :sweat_smile: :sweat_smile: bych se bála kvůili hygieně.Nechápu proč tam neudělají normální restauračku a né takový ty socky :grinning:
V Chomutově se vždycky naobědváme v té restauraci u vchodu a nikdy nám nic nebylo a vaří tam normálně.
10. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
no Kopísku to už aby ste jeli, když nemáte dvě zoo schlídnuté :grinning: :grinning: :grinning:
Tercinko za pokus nic nedáš, vyskoušej, třeba aj s ručičkama ven kdyby se moc vstekal, přece jenom se v zavince děti sejtěj asi llíp, takové zachumlané když jsou, no uvidíš :wink: ale taky so potřebuješ trochu prospat
10. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
Holky a jak velký ty pytle se kupujou?Já byla minulý týden v HM a tam měli všechny velikosti,a mě všechny přišly fakt obrovský :confused:
10. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
No kopi, to taky moc nevím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zkusím zjistit, asi bych koupila rovnou nějaký větší radši, aby byl na dýl?! Až přijde nějaká maminka zkušená, tak se optáme :slight_smile:
tak zatím pa, mažu domu se připravit na tu KO a pak se vracím do práce!:slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
autor
Handm a neřeknou ti už dneska co nosíš v bříšku? :confused:
10. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
Kopísku ja sem si koupila 3-6 měsícu, ze začátku byde snad v zavince a pak skusím do pytle
10. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
Holky já neporadím, jsem pytel neměla, malý byl v červenci - bylo dooost teplo.. měl jen tenkou deku :wink: Já bych to nechala až potom, až jaké mimi bude:slight_smile:

Zavinku jsem měla jen na kojení a chování a pak jsem ho musela rozbalovat když usnul, by byl zpocený celý :wink:

Malý snědl polévku i špenát, dala jsem mu nurofen od teplotky, tak se mu ulevilo... včíl si hraje v pokojíčku v posteli :wink: Odmítá spát :angry: :angry: dacan :grinning:
10. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
Co Paajinka, kde se nám toulá ?? :wink:
10. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jasně holky,šup s ním do pytle :grinning:
Luky je po kojení,ale nechala jsem ho pít jen chviličku, ještě po třech hodinách mi při přebalování ublinknul mlíko,je to možný že to nestrávil? Já jsem z toho jelen, nevím, jestli dělám něco blbě. Nic takovýho po čem by ho mohlo bolet bříško nejím, a stejně vždycky chvíli po koju brečí a uklidní se až s teplýma peckama na bříšku...
10. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
ahoj holky

chtěla sem se jen zeptat, když míváte cystu, máte bolesti? Mě už od pátku bolí břicho i dýl, takový ošklivý píchání při chůzi, nebo když si břicho zmáčknu, pod pupkem dole uprostřed a takový pruh k oboum vaječníkům jakoby. Myslíte že to může být ono?
Ted sme měli sex „rychlovku“ a bylo to dost cítit, au au :( mám jít na gyndu? Nebo k obvodačce prostě s břichem?
10. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
chvílema mi přijde jako by to šlo od žaludku, ale když zmáčknu tak je to pod pupkem, a taky mi bývá mdlo.
10. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
Nicolko ty bláho tak to nevím,s cystama zkušenost nemám...ale asi bych si minimálně k doktoru zavolala (na gyndu )a domluvila se jestl mám přijít, a neb jenom hlídat co to bude dělat... ať tě to brzy přestane bolet!!!
10. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.