• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Wlladi jak oběmi směry?zase jako že bude koukat na mně?Jsem tatar :sweat_smile:
13. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
Mě by to přehazování ani nák nevadilo :wink: :wink: Švagrovka ho taky neměla u Qiunny a synoveček byl v pohodě.
No ono ani u toho X landera to nejde :unamused:
13. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
wladi krásné.taky sem ted najela na modré s proužkem :slight_smile: .jo a prosím jak se jmenuje tem kočárek co tam máš.je krásný aj krásná modrá barva.všude mají jen bledě modré a u tebe vypadá ta modrá tmavší
13. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
leni jo jo :wink: :wink: já mám sportáček jde oběma směry :wink: ale nemám přehazovací rukojet to je snažší než přehazovat sporták je těžký plus miminko....ale ono to není tak důležité mít to přehazovací :wink: :wink: jak rukojet tak sportáček zvykneš si a když svítí sluníčko existují clony deštníčky atd
13. kvě 2010 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz
Mury, já jsem nějaké ty úplně maličké věcičky měla (většinou bodyčka) U dupaček vel.50 jsem ohrnula rukávky a na nořičky jsem dávala ponožtičky. Byli jak balíček. Měla jsem miminečka dlouho. Jiní měli za 3 měsíce už pomalu batole a já jsem měla teprv toho "tabulkového" novorozence. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsem s oběma chodila do kritické poradny, kde je rok sledoval pediatr pro rizikově narozené a postižené děti. Po roce hlídání řekl, že je vývoj v pořádku a víc jsme tam nebyli. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
Markét díky :slight_smile: :slight_smile:
No mám vlastně tyhle jako favority + x lander + quinny.Cenově bych se chtěla vejít do 20tis.
13. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
Sporťák si prostě nasadíš tak, jak to dítěti vyhovuje. Na miminko v hlubokým koukat budeš, to si otáčet určitě nebudeě a existují clony a slunečníky, jak říká Mury. U toho sporťáku ho nasadím tak, jak si vysleduju to děcko. Pokud se mu líp sleduje okolí a rád kouká dopředu, nasadím ho tak. Někteří závisláčci chtějí zase vidět mamču, tak je lepší opačný směr. Musíš vybírat dle svých priorit.
13. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
Petros - kočárek je Collete Austin 3
13. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
děkuji kuknu na to někde. :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz
leni pro mě to priorita nebyla přehazovat to :wink: já bych šla do peg pegera kvalitní veliký kočárek má ho kámoška :slight_smile: ale na mě byl moc veliký :grinning: :grinning:

wladi však já vím my máme v půli roce sotva 6kg :sweat_smile: :sweat_smile: máme 5700 je to můj drobeček :slight_smile: to v roce 10kg mít fakt nebudeme :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz
Jestli chceš, pošlu ti odkaz na stránku, kde jsem si ho objednala.
13. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
přidala jsme fotečky do alba :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Markét krásné fotečky :slight_smile: :slight_smile:
No u nás s ím kočárem bude zase problém :sweat_smile: přítel že španělský,italský kočár určitě né,že to budou šmejdi.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: bych ho nakopala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
Holky, já vám napíšu co do sebe každý den cpu.... :confused: :confused:

Ráno:
Dopegyt )vysoký krevní tlak)....2tbl
Essentiale (na játra)...1tbl
Sorbiter (na anémii)...1tbl
B-komplex...1tbl

Odpoledne:
Dopegyt... 2tbl
Essentiale...1tbl
Anopirin...1/2tbl
Jód...1tbl

Večer:
Dopegyt...1tbl
Essentiale...1tbl
Sorbifer...1tbl
Prenatal DHA....1tbl

No a k tomu ještě jednou denně injekci Fraxiparinu..
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
No, nejsem já feťák??
13. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
Mury, sofinka je kočka okatá :slight_smile: :slight_smile:
Kopi, vykašli se na chlapa a kup si jaký chceš. On s ním pak stejně jezdit bude :grinning:
13. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
Wlladi to je prášků :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se divím,že ještě žiješ :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
Wlladi však mě taky sere :angry: :angry: tak vyberu kočárky kde jsou velké rozměry a on to hnedka zatrhne :zipper_mouth:
13. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
Tak bych mu ukázala kočár a řekla: "Tak mám vybráno a tenhle objednám!" Kdyby řekl, že ne, tak bych mu řekla: "Víš co? Tak si ho vyber sám, já už na to kašlu. Budeš nosit mímo v nůši na zádech!!" A šla bych.... Co schválně udělá :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
Wlladi já doufám,že až se půjdeme podívat do prodejny,že změní názor :zipper_mouth: :zipper_mouth: a já si ten kočár vydupu!!! :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
To ten můj mi zase všechno schválí. :slight_smile: My se občas přeme kvůli materiálu na koupelnu a kuchyň. Ale jen kvůli maličkostem jako je baterie, sprcha a tak. Když pak řeknu: "Víš co? Mě už je to jedno, kup co chceš." Tak většinou koupí to, co jsem chtěla já :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz
Jasně Kopi!! Tak to má být! Jen do něj! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Chlapi jsou na to, aby tasili portmonku a cálovali. Nás mají od toho, aby jsme vybraly za co ty prachy utratí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
autor
Wlladi,tak to máš príma :grinning: :grinning: Takhle to u nás nefunguje :sweat_smile: já jsem schopná se dohadovat a vydupat si :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
Ono má všechno něco. Já z něj taky kolikrát musím tahat jeho názor. Když se mi něco líbí, ráda bych aby řekl jestli jemu jo, nebo ne, nebo něco. Často mě štve to jeho: "Jak chceš. Když se ti to líbí. Ano sluníčko." A tak. Oponovat moc neumí. Ale už jsem ho to celkem naučila - že mi na jeho názoru záleží :grinning: :grinning: Je to někdy sranda. Ale aby mi všechno zamítal??? Dupala bych taky :grinning: :grinning: :grinning: Takže: KOPI DO TOHO!!
13. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
Wlladi ted jsem dupala :grinning: :grinning: Tak prý uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tedko šel konečně s fretkou na veterinu,má tu zvětšenou vulvu a to je 5 let po kastraci :pensive: tak snad jí jenom píchnou náké hormony.
Freták byl naštvanej,proč ona je v přepravce a on tam nesmí :sweat_smile: no schválně se mi vychcal u přepravky a ještě mi označkoval nohu :angry: :zipper_mouth:
13. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz
Chudinka, má o tu druhou strach. Jsou pořád spolu a teď mu jí vezmou :frowning2: Určitě se bojí, aby se mu vrátila.
13. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
Přemýšlím co mám udělat k večeři a nic mne nenapadá. Chjo, to jsou starosti.
13. kvě 2010 v 16:11  • Odpověz
Tak se hlásím z kontrolního KTG, bo v úterý nebylo dobrý. No a dnes taky nic moc Zase vyoké hodnoty. V sedě úplně na prd, na zádech taky divoké, až když jsem ležela na boku, tak ok. Sice trošku k horní hranici zeleného políčka, ale křivka byla v zeleném, tak prý dobrý No ale moc mě to teda neuklidnilo. Malá je nějaká divoká a srdíčko jí tak bije ryhleji. Snad to nic neznamená.
13. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
Wladi: tééda ty si vezmeš jen své léky a jsi najedená na celý den. No hlavně, že pomáhají. Ty maličké dupačky nemají chybu. :wink:

Kopi: prosaď si hezky svou. Vždyť tomu přítelák ani nemůže rozumět a oduzovat jen na základě země výroby je trochu zcestné.
Jinak taky doufám, že utroš jen pomáhá. Bez něj by možná bylo to špinění horší.

Flair: malá je malý ďáblík, tak asi z toho budou ty hraniční hodnoty. Hlavně žádné stresování.
13. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
Jé Paaji, tak to už tu večeři ani nemusím vymýšlet,že? Podělím se s rodinou o tabletky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Budeme jak v Návštěvnících (amarouny) :grinning: :grinning: :grinning:
Flair, mudrové to ošéfujou. Kdyby bylo zle, půjde malá ven a je to. Týdny máš krásný.. :slight_smile: Jen klídek :wink:
13. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
autor
Flair určitě je vše v pořádku :dizzy_face: Vždyt už jsi taky u konce :slight_smile:

Tak přítel už jde domu s fretkou.To jsem si oddychla :pensive: Má zvětšené hodnoty v krvi,ale to může být těmi hormony.Tak dostala injekci na ukončení říje a za týden by jí to mělo splasknout,ještě jí máme pořádně vykrmit :sweat_smile: to bude problém od té doby co porodila mladé,si drží linii :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.