• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Farminko a jak ty se máš v pracovním procesu??Asi nestíháš vid?
13. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
autor
Wlladi a už jsi vymyslela tu večeři?
my jdeme tedko obědvat :sweat_smile: taky jsem už vše v lednici snědla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím mám jen kilčo nahoře.
13. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz
Holky, děkuji za uklidnění :slight_smile: mě ten konec těhu prostě nebaví. Fakt jsem taková napjatější, aby vše dobře dopadlo a hlavně, aby malá byla zdravá. Tak se jdu natáhnout k telce, bolí mě zádíčka. Tak papa zajtra
13. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz
Flair, to už uteče. Odpočívej, pomalu chystej, per a připravuj. Mazli se s pidioblečeníčkem :slight_smile: a za chvíli máš princeznu doma. :dizzy_face:
Kopi, večeři jsem nevymyslela. Asi je nechám trochu vyhládnout. Já mám nahoře už 6 kilo! Nebo 6,5. a chůďátko miminko má jen 760g dle UTZ :unamused:
13. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
autor
Wlladi tak mi měli kotlety s hranolkami,ale bylo toho málo :sweat_smile: furt mám hlad :grinning: musím se hlídat.
13. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
Wlladi a tu váhu doženete :slight_smile:
13. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
ahojík holky, gratulky ke kontrolám, kdo byl a informuju že mi dneska na kontrole vše v pořádku a v Úterý jedeme na 3D tak se těšánkujem,. pořád tu mám navštěvu tak teď nedočítam. Ja to pak doženu, snad :sweat_smile: moc vás všechny pozfravuju, chybíte mi, tak zatím páá
13. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
Mňam mňam Kopi, ty si teda baštíš! Já udělala klukům krupicovou kaši a nalámali si do ní čokoládového králíka. Já si asi udělám obloženou celozrnnou housku, pěkně se salátkem, rajčátkem, ředkvičkou a tak... No a manža mi právě poslal po skypu zprávu, že jde na dvě pivka. Takže jeho zatím neřeším. Asi dostane, co si najde, nebo naloví :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
Maríku gratuluji ke kontrole :dizzy_face: Ty se máš,já už chci taky jít na kontrolu :sweat_smile: musím ještě vydržet :unamused:
13. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
jo Kopi, váha jde akurát do mýho zadku - do miminka moc ne. Ach jo. :unamused: Nu, uvidíme za 14 dní, kolik nám ten UTZ zas vypočítá.
13. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
autor
Wlladi tu krupicovou kaši jsem si chtěla po tom jídle taky udělat :sweat_smile: :sweat_smile: ale vymyslela jsem,že si k hokeji udělám kakaíčko a mám tu polomáčené sušenky,tak si smlsnu.Zítra jdeme nakoupit,tak si koupím hodně ovoce a zeleniny.Páč já za den sním 3-4 banány :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
autor
No mě zatím jde asi všechno do břicha.Všude jinde si příjdu stejná,jen prostě přes břicho už nezapnu bundu a ani mikču.
13. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
taky pudeš, ne.Dočkej času :wink:
13. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
no du se věnovat návštěvě, tak zatím
13. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
Banána se taky takhle krmím a polomáčené sušenky jsem si dala odpoledne s jogurtem :slight_smile: Nejsme náhodou obě těhule?? :grinning: :grinning: :grinning: Ty chutě :grinning: :grinning: :grinning: Asi čekáš chlapečka, jako já. :wink:
Zítra taky jedeme nakoupit. Musím i uvařit na sobotu, bo se ráno seberu a jedeme s kámoškou na nákupy do Německa. Ona má jen chudinka strach, abych jí tam nezačala rodit. :grinning:
13. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
mari ahoj a zase čau no.... :zipper_mouth: :sweat_smile:
Já si jdu připravit tu véču, pak do spršky. Pak zprávy a ordinačka. Při tom si pochutnám na housce, abych do sebe mohla nasypat ty moje tablety. Děs.
13. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
Mari papa :slight_smile: uží si návštěvu a odpočívej :slight_smile:

Holky a asi se k nám přidá Hakuxd-chodíme spolu do stejné diskuze,je taky těhulka a taky po Zp.Tak kdyby se tu objevila,tak jsem jí sem pozvala :grinning: :sunglasses:

Wlladi tak koukám,že chutě jsou všude stejné :grinning: :grinning: :grinning: To co mi chutnalo před týdnem mi ted nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: No já plánuji na víkend asi zas ty koláčky :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
Mari blahopřeju ke kontrolce:slight_smile:))

Flair... no jo poslední měsíc je otravný, to Tě příroda připravuje na porod, aby Tě vydeptala a Ty jsi rodila s úsměvem na rtech :grinning: :sunglasses: neznám těhulku co by výskala radostí že se tahá s břichem do 40-42tt :wink: je to náročné.

Ale prostě počítej že rodíš až za měsíc a hotovka... naplánuj si lehčí aktivity a 1 úkol denně... nesnaž se stihnout úklid a podobné hovadiny :wink: relax, kafíčko, večeře, procházka, nožky nahoře a těšení na mimi :wink:
13. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
No jooo KOpi dneska je hokejííík... bych zapoměla, super :sunglasses:
13. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
Já asi udělám tvarohový dortík - nepečený. Asi s kompotovanýma broskvema - bo jahůdky ještě nerostou :unamused: Jdu se připravovat, ať stihnu zprávy i ordinačku.
Minulý týden jsem tu u nás v rokli u divadla koukala na "Šamberu". S kamarádem stříleli šípy do lepenkový krabice. :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
Sarlott já myslím,že to stejně prohrajem :pensive: ale koukám na to kvůli Jágrovi,páč je mi ho líto :frowning2:
13. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
Petři myslím, že Elis to má v nemocce na dýl, tak měsíc určitě... to už se nezlepší, musí se jen udržet aby se nenamáhal čípek :pensive: :wink:
13. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
Jé Wlladi až budeš mít čas hod recept na tvarohový dortík :dizzy_face: díky :wink:
13. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
Kopi tak Jágra zrovna nemusím, ale na ostatní chlapáky se mrknu :grinning: :sunglasses:
13. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
Kuk kočky, jen v rychlosti nakukuju, dočítala jsem už odpo ale naúpsat jsem nestihla,protože dneska nějak vůbec nic nestíhám, od vaření odbíhám podávat dudlík a tak podobně :grinning: Když jsem chtěla napsat, tak se Lukýnek vzbudil, nakrmili jsme oblíkli a mazali ven, a teď mámasi tak 5 minut, než se zas vzbudí v kočárku a půjdeme zas prozměnu krmit :grinning:
Co tu novýho?
Sice jsem četla ale teď s odstupem už si pamatuju kulový :grinning:
autor
Sarlott chudák Eeliska :pensive: :pensive: měsíc je dlouhá doba.Ted si vemte,kdyby ještě neměla vše nakoupené.To by mě z toho cvoklo.
autor
Sarlott já taky Jágra nemusím,ale je mi ho pak líto jak je vždycky zklamaný :unamused:
13. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
už sem tu.Teda Elis tam bude tak dlouho?fuuj teda.kdo ji všechno připraví a naplánuje pro miminko?by mě trefilo kdyby se to stalo mě.
13. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
Příští týden se tam chystám na návštěvku, tak uvidím co jí doktoři řeknou, zatím dostala jen infůze do žíly... ale tak to se dává každému... tam pomůže jen ležení a dohled. :unamused:
13. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz
a když se ji zkracuje čípek to znamená že by mohla rodit dřív nebo jak je to?
13. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.