• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Farmi :grinning: :grinning: :grinning: ale nadpičník mám furt stejný :rolling_eyes: :rolling_eyes: akorát je tvrdej a už se moc nehoupe :grinning: :grinning: To jsem zvědavá,jestli se mi to spojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
prdlajz přitahuješ, to se prostě stává běžně, mají moc práce, jsou to taky jen lidi a hlavy děravé, tak to nějak popletli no.. :wink: ale je zajímevé, že většinou to popletou všechno v neprospěch člověka, nikdy se mi nestalo aby mi někdo přlepšil, spíš vždy naopak :grinning:
15. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
kopi spojí nespojí, ted ti může bejt nějakej nadpičník ukradenej :grinning: hlavně že jsi těhule, za chvíli budeš mamina, přítelák seká latinu, ..noco víc si přát ne :wink: :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
Farmi to je taky pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes: přítel furt říká,co blázním,že je vše o.k. že přeci my šíleně roste břich a kam by se prý ztrácelo jídlo :sweat_smile: :grinning:
15. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
Ještě jsem chtěla říct,že v tabulce je už malinko snažilek :slight_smile: :slight_smile: a že ted už půjdete jen a jen nahoru :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
holky já vám řeknu, že jsem taky fakt po mooooc dlouhý době spokojená ..jako nevím jak to popsat, ale cejtím se konečně tak nějak psychicky v klidu a pohodě-vyrovnaně, jako že už cejtím, že nemám potřebu na nic tlačit... Od prvního potratu a to už je rok a půl jsem byla furt na nervy, kdy se pářit, jak, kdy ovu, kdy jo, kdy ne ..pak depky vyšlo nevyšlo.. no chápete mne, že jo :wink: No a ted co manža ožil a ožil zase i náš sexuelní život, my to je tak nějak jedno :sweat_smile: prostě se nechráníme, děláme to každej den, ale jen pro to, že se nám chce a baví nás to, a je to z jeho iniciativy! :dizzy_face: tak si říkám, bud to vyjde nebo ne, a když ne, tak jednou to vyjde, ted si prostě budeme užívat toho co můžem :slight_smile: a cejtím se nějaká lehčí-duševně :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
Kopi,viď. Mě to taky říkali,že když to donesu do konce měsíce,tak to bude v pohodě. No prostě se jí na rovinu zeptám.
Farmy, já vím,jsou to jen lidi,ale prostě asi vypadám jak debil,pže na mě si vždy většina zkouší,co snesu. Vždy se ozvu.
15. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
Hodně za to může asi ted manža, protože ted když nemusím přemejšlet jak ho znásilním tak jsem prostě v klidu :slight_smile: Předtím jsem měla jen hlavu plnou toho jak ho zase svedu a plánovala jsem a kula jsem. Ted jsem víc v klidu a nemám potřebu už nad ničím takovým přemejšlet. Je to fan :slight_smile: a doufám, že nám to takhle dlooouho vydrží a ještě dlouho se nevrátíme do starej kolejí :grinning: páč takhle mi ted nic víc fakt neschází :dizzy_face: a počení mimi, by byl jen takovej bonusek navíc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Kopi,půjdete jen a jen nahoru,ale já se už asi nepřidám. Zůstanu dole. A žádné přemlouvání. Já se cítím tak lehce,když nepřemýšlím o mimču a o snažení a o tom jak to zas dopadne. Prostě potřebuju mít hlavu prázdnou od těchto věcí. Spíš nechci,aby mě zajímali. Moc se pak nervuju a brečím.
15. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
markee tak to asi vypadám jak debil i já, páč na mne to prubujou vždycky všude taky :grinning: :grinning: ale já se nedám :grinning: :grinning: a to je pak překvápko :wink: :grinning:
15. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
markee ted o tom píšu!! u mě prostě doma nádhera, sex supr a denně a prostě se cejím jak královna :grinning: a tak najednou v hlavě cvak, po takový době se mi rozsvíilo a přepla jsem a konečně cejtím, že zase žiju tak nějak normálně, jako dřív. Že nepřemejšlím už jenom nad tím jedním..a raduju se i z jinejch věcí a cejtím se spokojeně :dizzy_face:
ale že mi to trvalo! :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
Farmy,no právě,nevím čím to přitahuju. Jenže se mám na to koho ptát,takže pak vím skoro víc než oni nebo většinou víc,ale to se pak tváří jak dementi a dělaj z tebe ještě většího idiota :grinning:
15. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
Farmi to je moc príma,že jsi v pohodě :slight_smile: Mám z tebe radost :dizzy_face: Hele a to milování každý den to mi někoho připomíná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neboj klapne to!!!

Markee ty vlastně bereš tu HA vid?Ale třeba časem změníš rozhodnutí :slight_smile:
15. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
Farmy,je to opravdová úleva,viď?
A prostě, klidně budu mít jedináčka. Spousta lidí nemůže mít víc dětí a stačí.
15. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
jo a taky v posteli..musím se přiznat, že předtím jsem při tom myslela i během toho hlavně na to, aby ve mně už bylo to semeno :zipper_mouth: a pak šup polštář pod zadek a bála jsem se skoro pohnou ..no magor :sweat_smile:
Ted nevím jestli to dělá to, že je semena denně dostatek :zipper_mouth: :sweat_smile: ale prostě už na to u toho vůbec nemyslím, prostě si to užívám a vychutnávám :dizzy_face: jako ve dvaceti :grinning: a je to krááása! :dizzy_face: Holky to sexování mě fakt ba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
kopi když klapne budu ráda, když ne, budeme mít před sebou další krááásnej měsíc užívání si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
Farmy, to opravdu závidím. U nás je sex tak 3x za měsíc a ještě s týdenními odstupy :frowning2: Nojo, lepší to nebude. Si musím zvyknout.
15. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
holky smolim do životopisu to,že chodím teď na brigádu,ale nevím zda to tam mám psát jako že jsem na brigádě nebo to tam nechat jen firmu a napsat jen to že dělám pomocné práce v papírenské výrobě :confounded:
15. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
markee fakt je, nevěřila bych tomu, ale je. :slight_smile: Nevím co budu říkat třeba měsíc, dva nebo půl roku, ale ted mi to prostě takhle stačí a todle se mi líbí a vyhovuje mi to :slight_smile:
15. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
merkee to je děs no, my to před tím taky tak měli :cry: a mít to tak i dnes, tak bych určo ještě dnes depkovala a rozhodně by mi nebylo tak dobře jak mi ted je :sweat_smile:
15. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
já bych tam napsala asi tu brigádu, ale jako je to asi jedno, napiš jak se to víc líbí tobě :wink:
15. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
Nojo,se mi miláček pořád vymlouvá. To je buď unavenej nebo je moc pozdě a druhý den jde do práce nebo nemá náladu. Ale když přijde v noci,když spim,tak to jako může,že jo. A to mu říkám,že ne,že když chci já,tak nechce a teď že nechci zas já-aby věděl jaký to je. Ale většinou se vzdám :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
Markee já bych napsala brigáda a jméno té firmy :wink:
15. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
tak jsem to tam napsala a zas jsem pár životopisů poslala.
15. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
Holky koukám,ještě na kočárky a chci se zeptat hmotnost je 10,9 a nosnost 15kg-to znamená že to nejvíc unese 15kg?? :sweat_smile: :sweat_smile:
15. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Kopy-Johanka má 15kg až po třetím roce života,a to tak dlouho prcka vozit nebudeš. Většinou se psalo,kolik unese kočár,kolik taška a kolik košík pod kočárkem.
15. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
Markee děkuji :slight_smile: jsem trdlo :grinning:
15. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
Jsem právě tedko našla kočárky patron a moc se mi tam jeden líbí :slight_smile:
15. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
no jako celkově to má asi 15kg to jo,ale já to nikdy nevážila co vše taháme s sebou.
Jaký se ti od nich líbí? Švagrová a kamarádka maj z roku 2007 a ty se mi nelíbí. Jsou strašně dlouhý a je to zbytečný. I když maj větší druhé dítě,tak tu dýlku nikdy nevyužili. No já jsem hrozná,prostě se mi ten model nelíbí.
Ukaž odkaz :wink:
15. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
koukám na stránky patronu a maj tam teď hezký. Mě teda hluboký se od nich líbili a kamarádka(další)ho má,už z roku 2002,ale fakt pěkný pořád. Ona ho prodává.
15. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.