Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
15. kvě 2010

Farmi 😀 😀 😀 ale nadpičník mám furt stejný 🙄 🙄 akorát je tvrdej a už se moc nehoupe 😀 😀 To jsem zvědavá,jestli se mi to spojí 😝 😝

farmarska
15. kvě 2010

prdlajz přitahuješ, to se prostě stává běžně, mají moc práce, jsou to taky jen lidi a hlavy děravé, tak to nějak popletli no.. 😉 ale je zajímevé, že většinou to popletou všechno v neprospěch člověka, nikdy se mi nestalo aby mi někdo přlepšil, spíš vždy naopak 😀

farmarska
15. kvě 2010

kopi spojí nespojí, ted ti může bejt nějakej nadpičník ukradenej 😀 hlavně že jsi těhule, za chvíli budeš mamina, přítelák seká latinu, ..noco víc si přát ne 😉 😵

kopa
autor
15. kvě 2010

Farmi to je taky pravda 😝 přítel furt říká,co blázním,že je vše o.k. že přeci my šíleně roste břich a kam by se prý ztrácelo jídlo 😅 😀

kopa
autor
15. kvě 2010

Ještě jsem chtěla říct,že v tabulce je už malinko snažilek 🙂 🙂 a že ted už půjdete jen a jen nahoru 😵

farmarska
15. kvě 2010

holky já vám řeknu, že jsem taky fakt po mooooc dlouhý době spokojená ..jako nevím jak to popsat, ale cejtím se konečně tak nějak psychicky v klidu a pohodě-vyrovnaně, jako že už cejtím, že nemám potřebu na nic tlačit... Od prvního potratu a to už je rok a půl jsem byla furt na nervy, kdy se pářit, jak, kdy ovu, kdy jo, kdy ne ..pak depky vyšlo nevyšlo.. no chápete mne, že jo 😉 No a ted co manža ožil a ožil zase i náš sexuelní život, my to je tak nějak jedno 😅 prostě se nechráníme, děláme to každej den, ale jen pro to, že se nám chce a baví nás to, a je to z jeho iniciativy! 😵 tak si říkám, bud to vyjde nebo ne, a když ne, tak jednou to vyjde, ted si prostě budeme užívat toho co můžem 🙂 a cejtím se nějaká lehčí-duševně 😵

markee
15. kvě 2010

Kopi,viď. Mě to taky říkali,že když to donesu do konce měsíce,tak to bude v pohodě. No prostě se jí na rovinu zeptám.
Farmy, já vím,jsou to jen lidi,ale prostě asi vypadám jak debil,pže na mě si vždy většina zkouší,co snesu. Vždy se ozvu.

farmarska
15. kvě 2010

Hodně za to může asi ted manža, protože ted když nemusím přemejšlet jak ho znásilním tak jsem prostě v klidu 🙂 Předtím jsem měla jen hlavu plnou toho jak ho zase svedu a plánovala jsem a kula jsem. Ted jsem víc v klidu a nemám potřebu už nad ničím takovým přemejšlet. Je to fan 🙂 a doufám, že nám to takhle dlooouho vydrží a ještě dlouho se nevrátíme do starej kolejí 😀 páč takhle mi ted nic víc fakt neschází 😵 a počení mimi, by byl jen takovej bonusek navíc 😵 😵 😵

markee
15. kvě 2010

Kopi,půjdete jen a jen nahoru,ale já se už asi nepřidám. Zůstanu dole. A žádné přemlouvání. Já se cítím tak lehce,když nepřemýšlím o mimču a o snažení a o tom jak to zas dopadne. Prostě potřebuju mít hlavu prázdnou od těchto věcí. Spíš nechci,aby mě zajímali. Moc se pak nervuju a brečím.

farmarska
15. kvě 2010

markee tak to asi vypadám jak debil i já, páč na mne to prubujou vždycky všude taky 😀 😀 ale já se nedám 😀 😀 a to je pak překvápko 😉 😀

farmarska
15. kvě 2010

markee ted o tom píšu!! u mě prostě doma nádhera, sex supr a denně a prostě se cejím jak královna 😀 a tak najednou v hlavě cvak, po takový době se mi rozsvíilo a přepla jsem a konečně cejtím, že zase žiju tak nějak normálně, jako dřív. Že nepřemejšlím už jenom nad tím jedním..a raduju se i z jinejch věcí a cejtím se spokojeně 😵
ale že mi to trvalo! 😀 😀 😀

markee
15. kvě 2010

Farmy,no právě,nevím čím to přitahuju. Jenže se mám na to koho ptát,takže pak vím skoro víc než oni nebo většinou víc,ale to se pak tváří jak dementi a dělaj z tebe ještě většího idiota 😀

kopa
autor
15. kvě 2010

Farmi to je moc príma,že jsi v pohodě 🙂 Mám z tebe radost 😵 Hele a to milování každý den to mi někoho připomíná 😀 😝 Neboj klapne to!!!

Markee ty vlastně bereš tu HA vid?Ale třeba časem změníš rozhodnutí 🙂

markee
15. kvě 2010

Farmy,je to opravdová úleva,viď?
A prostě, klidně budu mít jedináčka. Spousta lidí nemůže mít víc dětí a stačí.

farmarska
15. kvě 2010

jo a taky v posteli..musím se přiznat, že předtím jsem při tom myslela i během toho hlavně na to, aby ve mně už bylo to semeno 🤐 a pak šup polštář pod zadek a bála jsem se skoro pohnou ..no magor 😅
Ted nevím jestli to dělá to, že je semena denně dostatek 🤐 😅 ale prostě už na to u toho vůbec nemyslím, prostě si to užívám a vychutnávám 😵 jako ve dvaceti 😀 a je to krááása! 😵 Holky to sexování mě fakt ba 😵 😵 😵

farmarska
15. kvě 2010

kopi když klapne budu ráda, když ne, budeme mít před sebou další krááásnej měsíc užívání si 😵 😵 😵

markee
15. kvě 2010

Farmy, to opravdu závidím. U nás je sex tak 3x za měsíc a ještě s týdenními odstupy ☹ Nojo, lepší to nebude. Si musím zvyknout.

markee
15. kvě 2010

holky smolim do životopisu to,že chodím teď na brigádu,ale nevím zda to tam mám psát jako že jsem na brigádě nebo to tam nechat jen firmu a napsat jen to že dělám pomocné práce v papírenské výrobě 😖

farmarska
15. kvě 2010

markee fakt je, nevěřila bych tomu, ale je. 🙂 Nevím co budu říkat třeba měsíc, dva nebo půl roku, ale ted mi to prostě takhle stačí a todle se mi líbí a vyhovuje mi to 🙂

farmarska
15. kvě 2010

merkee to je děs no, my to před tím taky tak měli 😢 a mít to tak i dnes, tak bych určo ještě dnes depkovala a rozhodně by mi nebylo tak dobře jak mi ted je 😅

farmarska
15. kvě 2010

já bych tam napsala asi tu brigádu, ale jako je to asi jedno, napiš jak se to víc líbí tobě 😉

markee
15. kvě 2010

Nojo,se mi miláček pořád vymlouvá. To je buď unavenej nebo je moc pozdě a druhý den jde do práce nebo nemá náladu. Ale když přijde v noci,když spim,tak to jako může,že jo. A to mu říkám,že ne,že když chci já,tak nechce a teď že nechci zas já-aby věděl jaký to je. Ale většinou se vzdám 😀 😀 😀

kopa
autor
15. kvě 2010

Markee já bych napsala brigáda a jméno té firmy 😉

markee
15. kvě 2010

tak jsem to tam napsala a zas jsem pár životopisů poslala.

kopa
autor
15. kvě 2010

Holky koukám,ještě na kočárky a chci se zeptat hmotnost je 10,9 a nosnost 15kg-to znamená že to nejvíc unese 15kg?? 😅 😅

markee
15. kvě 2010

Kopy-Johanka má 15kg až po třetím roce života,a to tak dlouho prcka vozit nebudeš. Většinou se psalo,kolik unese kočár,kolik taška a kolik košík pod kočárkem.

kopa
autor
15. kvě 2010

Markee děkuji 🙂 jsem trdlo 😀

kopa
autor
15. kvě 2010

Jsem právě tedko našla kočárky patron a moc se mi tam jeden líbí 🙂

markee
15. kvě 2010

no jako celkově to má asi 15kg to jo,ale já to nikdy nevážila co vše taháme s sebou.
Jaký se ti od nich líbí? Švagrová a kamarádka maj z roku 2007 a ty se mi nelíbí. Jsou strašně dlouhý a je to zbytečný. I když maj větší druhé dítě,tak tu dýlku nikdy nevyužili. No já jsem hrozná,prostě se mi ten model nelíbí.
Ukaž odkaz 😉

markee
15. kvě 2010

koukám na stránky patronu a maj tam teď hezký. Mě teda hluboký se od nich líbili a kamarádka(další)ho má,už z roku 2002,ale fakt pěkný pořád. Ona ho prodává.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru