• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
tenhle se mi líbí i ta barva:http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Patron-TERIX-3-Tour-Travel-system-2010
15. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
ty nový 3 kolový jsou moc hezký,fakt moc. Ty neměli. No jdou s dobou http://www.kocarky-patron.cz/k/kocarky-patron-hluboke/ dole na stránce a i barvy dobré.
Ty co se mi nelíbí jsou tyhle http://www.kocarky-patron.cz/k/kocarky-patron-kombinovane/ a švagrová má šedo-červený,kamarádka šedo-oranžový. Jsem vybíravá na něco dost. Kdyby byli o trochu kratší,tak by šli,ale opravdu je zbytečně dlouuuuuhý :confounded:
15. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
Markee jsou fakt krásný :slight_smile: i ty barvy :dizzy_face:
tam ty se mi taky moc nelíbí,je to takové obrovské.
15. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
Tak jsem se asi do něj zamilovala :grinning:
15. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
Musím jít uklízet :unamused:
15. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Kopy,tak ten je moc hezký.
15. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
No vidiš a máš favorita :grinning:
15. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
No to mám favority spíš x lander,quinny a ted patron.Si to pak budu muset vyjet a srovnat je :grinning:
15. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
Kopy,no já bych volila podle váhy a podle toho,zda jde otočit po směru jízdy. Pže fakt neustálý kontakt Johanka vyžadovala,ale i já. Vadí mi ty kočárky co nejdou přehodit rukojeť nebo ta korba.
Jo a líbí se mit a modrá barva-pže když kluk,tak to je jasný a když holka,tak růžová na tom krásně vynikne :grinning: Jo a netluče se to s červenou barvou :grinning:
15. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
Protože,kde s ním budeš jezdit,to už máš nejspíš jasno :grinning: No prostě určo vybereš dobře :wink:
15. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
já jsem spokojena s x-landerem:slight_smile:)) ale to už víte :grinning: :grinning: kdybych podle barvičky tak janéčko. ten amazon je nááádherný:slight_smile:)

a patron nevím. jaká je to kvalita ?
15. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
Sarlott je to český výrobce :confused:
No určitě budu volit podle váhy,ale z těhle mých kandidátu nejde ani jeden po směru,ale mě to nák neva.No to se mám na co těšit s vybíráním.Já spíš vybírám podle korby,aby se mi tam pak mímo vešlo i s fusakem :sweat_smile:
15. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
Murynko tak přeji Sofince vše nejlepší k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: Máte nádherné nové fotečky :slight_smile:
15. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Kopi to bych neřešila, máš miminko na konci října- takže v poho odvozíš Zimu v čemkoliv:slight_smile: a na Jaře dáš sporťák už. To buď fakt v klidu. to se Ti miminko krásně vejde. :wink:
15. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
já jsem spokojena s x-landerem protože často chodíme na výlety- do elsa, do zoo, prostě do terénu a kočárek nedrncá a malý se tam v poho vlezl s fusakem do sporťáku ještě ve 2,5letech :wink: je lehounký- 11kg sporťák. ty přecvakávací rukojeti zase můžou vyletět když budeš zvedat kočár do autobuse někde.. se mi to stalo s kidem-hlubokým a to sem byla teda zelená :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: :pensive: :pensive: naštěstí měl malý vrchní díl na kočárku-šus´ták- tak ok, ale byl to mazec :unamused:
15. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz
Kopy,to má šarlott pravdu,ty neřeš fusak aby se ti tam vešel s mimčem. To je pro jinak narozené dětičky :grinning: Johanku mám taky říjnovou a ideál. Protože na další zimu,už ti v kočáře nebude chtít a natož v hlubokém :grinning: ,to ten sporťák pak využej hodně,hodně moc :wink:
15. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
Holky ještě,že vás mám :slight_smile: :slight_smile: Já právě furt měla strach aby se mi tam mímo vešlo :sweat_smile: no jo jsem plašan :grinning:
Sarlott tak díky za recenzi x landeru,asi teda koupíme ten.My taky dost výletíme a jak jsi psala,ten by byl pro nás ideální :wink: a ta váha je fajn :slight_smile: A ty máš trojkolku a nebo čtyřkolku?a dá se k tomu koupit autosedačka? :confused:
15. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
ahojky holky

jéé leničko Sofí moc děkuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsi hodná jinak jsi ve fázi výbírání tak at vybereš ten nej já jsme se svým spokojená :dizzy_face: každéme vyhovuje něco jinýho....jasně X lander je trojkombinace dostaneš k tomu korbičku sportáček a vajíčko-autosedačku :wink: :wink: jinak máš výhodu že máš říjnové miminko v zimě se ti vejde kamkoliv a příští rok už bude ve sportáčku takže nic moc řešit nemusíš horší to mají ty co mají mimi červen a mají půlroční mimi nacpat do tich miniaturních korbiček co ted dělají :unamused: a s fusakem... :confounded:
15. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
farminko jůůůůů mám z tebe moc veljou radost :dizzy_face: :dizzy_face: psychická pohoda je to nej a malinkatý krůček k otomu aby se zadařilo když to děláte že chcete :slight_smile: :sunglasses: a baví vás to fakt mám z tebe radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
leni pohyby od 18tt do 23tt pohoda každý to cítí jinak :wink: :wink: takže bud v klidu..

na wladěnku moc myslím :pensive: :pensive: každý den je dobrý at prcek vydrží co nejdýl...moc jí pozdravujte až jí budete psát...

jsme ráda že všude u vás panuje pohoda :slight_smile: :dizzy_face: tak to má být a prvorodičky věřte že po narození se vztah dostane do úplně jiných hezkčích rozměrů :dizzy_face: :dizzy_face: i když u mě je na prvním místě jednoznačně moje prdelka :sunglasses: :grinning: :dizzy_face:
15. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
murynko díky :wink: no může za to manža, ted co doma ožil, už nemám čas ani chuť zabejvat se kravinama :grinning: :grinning: Jsem spokojená-uspokojená :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
15. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
farmi moc vám to přeji :wink: :wink: jo jo tak tak člověk někdy řeší kraviny a zbytečně :zipper_mouth:
15. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
přesně :wink: jsme relativně zdraví, mladí, máme už jednoho supr kluka, máme kde bydlet, práci máme, klape nám to, milujeme se, ..tak co víc si přát! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to ostatní taky třeba přijde :dizzy_face: Ted mi je dobře tak jak to je :dizzy_face:
Zítra přijede kamarád, my budeme moc popít, posedět, :slight_smile: ..no jen to počasí by mohlo bejt lepčí :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
jj to počasí mě také deptá :frowning2: snad bude někdy hezky :sweat_smile:
15. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
tak já si jdu kopat ke kozám, než mi zase začne pršet. Ted to hezky půjde, zem je vláčná a kozy budou mít brzy novou napaječku :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
zatím ahooj !!! :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
já čekám maminu :slight_smile: už mám hotové pohoštění budeme slavit :slight_smile: také papa a hezký zbytek dne
15. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem dnes rano myslela,ze se vyplnuje ma nocni mura.Sla jsem na WC a krvacela jsem :frowning2: .Tak jsme jeli s manzelem hned do nemocnice,tak me vysetrili a mimi je v poradku,krasne se hybalo a mavalo ruckama :slight_smile: ,placenta je porad dole,ale v poradku,protok v pupecni snure taky v poradku.No,a protoze jsem RH negativni tak meli podezreni na protilatky a hned me opet naockovali.No,hrozne se nam ulevilo,ze je miminko v poradku.Snad to tak i zustane.Uz jsme se fakt bali,ze je opet konec...
15. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jééé Farminka má bezva fotku:slight_smile:))
15. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
hakuxd to jsou nervy teda :angry: :unamused: no odpočívej, a co Ti řekli nebylo to z čípku jenom ? Musíš se hlídat a nepodnikat dlouhé vycházky ani nic nezvedat :wink:
15. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.