• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
petros já když ležela tak to nepomáhalo :sweat_smile: bylo to naopak snad horší ani magnézko jsme nebrala po něm to bylo ještě horší...navíc jsme rekonstruovali v tu dobu domeček a pospíchali jsme takže jsme hodně dělala i malovala :grinning: vlastně při malování mi prdla voda ale mě práce pomáhala a netvdrlo mi tak často..ale proboha nebud tak hloupá jako já :pensive: jsme si to zavinila sama kdybych třeba ležela malá byla donoošená...to tvrdnutí je nemilé nepříjemné fuujjj
25. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
právě když víc ležím tak tvrdnutí cítím častěj než když se du na chvíli projít po baráčku.ale zase mám strach chosit tak rači poctivě ležím a trpím v posteli.a ted sem zjistila když sedím že tvrdne mín tak snad rači budu sedět.ale zvládla si to krásně do 36 týdne což já mám u sebe obavy.tvrdne to furt a furt děsně a to mě dopují tak práškama a megneskem :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale tvdnout muže nekolikrát denně jen tak že?
25. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
petros já právě neležela ale samozřejmě jsme se nepřepínala..ano může být hodněkrát za den kámoška to měla snad 20x denně a také rodila ve 36tt...já prášky ani nebrala mě nic nezabíralo :stuck_out_tongue_closed_eyes: musíte vydržet!!!
25. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky,já byla na výletě :slight_smile: I jsem se trošku opálila :grinning:
Dočtu vás asi zítra,jsem tapkala skoro 4hodiny a jsem vyřízená :sweat_smile:
Tvrdnutí mě občas ztvrdne horní břicho :sweat_smile: :grinning:
25. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
děkuju Mury.snad vydržíme...jen je to další stresík skrz tvrdnutí pro nás
25. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
petros není zač....musíme si pomáhat a povzbuzovat se já ležela v nemocnici cca 28tt snad 5 dní..na pozorování jsou to nervy :pensive: :pensive:
25. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile: Wladi, to mě mrzí ty starosti s miminkem :pensive: já osobně bych sbalila tašku a fičela do té nemocnice. Moc na tebe a mimi myslím! Drž se!!!
Petrosko, fajn, že budeš pod kontrolou a určo vše dobře dopadne :wink:
Farmi a ty už se koukej pořádně dát dohromady, bo to tvoje marodění se mi vůbec nelíbí :angry: mazej do práce, at zase rychle otěhulíš, jak to pěkně umíš :grinning:
Jinak moje dnešní KO byla ok, ale KTG opět na prd :angry: Malá tu sondu prostě nesnáší a vzteká se a pak je jak dostihový koník a hodnoty tepu vysoké. Průtoky pupečníkem ale ukázkové :wink: Nicméně mě můjDr. poslal zítra už do porodky na kontrolní monitor a at už si mě přeberou. Jo a na porod to u mě fakt ještě nevypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem doufala, že by už mohlo něco dít a ono nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
flair dočkej času :slight_smile: malá si sama řekne kdy přijde...ale věřím že už se těšíš :dizzy_face: bud ráda že je vše v pořádku :wink: jinak děti to nesnáší kopou do toho to jsou hrlzný dardy :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz
to jsou nervy teda.ale rači to proležím než přijdu o miminko.a jeste bych se chtěla zeptat-píše se že behem těhotenství vytíka s prsu mlezivo.blbá otázka ale muže byt i nažloutlé?
25. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
@petroska to ti nepovím ale asi jo mě nic nevytékalo....
25. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
Mury, mě už to s tím pupendem moc neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a hlavně už je to před koncem takový trochu stresík, aby vše dobře dopadlo.
Petrosko, mlezivo může během těhu vytékat z prsou :wink: a nažloutlé je ok :wink:
25. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
@flair myslím že stresík je neustále od začátku do konce....chce to prostě věřit :slight_smile: ale pupek moc nezávidím :grinning: já měla maličky mě nevadilo :grinning:
25. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
díky holky.protože sem ted cosi spozorovala na podprdě tak me to zarazilo.asi už se moc prohlížím jak su ze všeho vybobkovaná :unamused: .flair držím palečky at je prcek cuby dup tady :slight_smile: .nic ja se teda zase valím válet :angry:
25. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz
@murynka já už jsem hlavně starší člověk, tak mě to všechno už zmáhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
@petroska jdi odpočívej pak toho odpočinku moc není :sunglasses: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
@petroska děkuji, ty se drž!!! :wink:
25. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
@flair chápu :slight_smile: ale neboj to přijde ani nevíš jak já byla na kontrole před týdnem nic se nechystalo a za 6 dní jsme jela a rodila :sunglasses:
25. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
Tak a já se jdu válet a papat :sweat_smile: papa
25. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz
@murynka tak si to taky představuju :grinning:
25. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
autor
Wlladi to mě moc mrzí :pensive: Určitě by jsi to měla lepší jet do té nemocnice aby tebe a mimíka pohlídali.A neřekli ti,proč se to děje,že je mimčo zpožděné?? :confused: :confused: Moc držím palečky a myslím na vás.

Farmíku s tím utz,ono záleží asi kde a záleží na doktorovi.Já si klasickou péči platím kolem 1000-1500kč a ted když jsem chtěla ten nadstandart tak jsem platile jen 1500 a utz při každé kontrole a fotečka zdarma+ všeljaké výhody :wink:
@flair dobrou chut :slight_smile: já čekám až se vzbudí ta naše cácorka dám jí kaši pak si budeme hrát pak koupačka...takový kolotoč :grinning:
autor
@sarlotta Moc gratuluji ke kontrole :wink:
25. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
@petroska mlezivo je žluté :wink: to je v pořádku.
25. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
díky Kopi, zrovna nakukuju:slight_smile:
25. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
holky stejnak je to taková sranda loni jsem nevědala co nosím v bříšku a letos už mi to tady leze po obýváku :astonished: :grinning: hrozně to letí...
když vidí těhulky tak závidím :sweat_smile: :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz
mohli byste mi poradit vybírám golfky a nevím... :unamused:
1,favorit:

http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/DorJan-Golfove-hole-Euro-Cart-Lira-4-2010

2.
http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Patron-Golfove-hole-Vega

ale za menší cenu

3.http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Babypoint-Golfove-hole-Pierre-Cardin-Toucan
25. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
mari můžu psát knihy ju? :wink: :grinning:
jinak hlásím, že už jsem doma, už dokonce i po večeři. Kontrola mne snad nezastihla, páč ve schránce nic nebylo :slight_smile: Ale v mastně mne naštvali, páč tam zrovna nebyl vedoucí a nikdo nevěděl, kam dal ten připravenej papír k mímu podpisu :angry: bez toho prý nedostanu penízky :angry: tak tam musím jet co nejdříve prý ještě jednou a mám si předem zavolat, jestli tam je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
Přitom ten hňup jasně věděl, že přijedu tento týden někdy odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi zapoměl no :unamused:
25. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
@murynka mě se líbí ty první a druhé... ty třetí nebudou tak skladné kvůli držadlu.
25. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.