Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
25. kvě 2010

kopi to není špatný, jen o pár set víc a máš ultr. i s foteškou 😵 Já normálně neplatím u mudra nic, krom 30kč, ale jako i těch 15stovek bych si zaplatila za ten ultrazvuk pokaždý 😕 zkusím mu to jednou nějak navrhnout, že si to zaplatím a jestli by mi ho takhle mohl dělat, páč prostě už mám strach 😔
Holky je to fakt strašný, klepeme se v prvním trimu, pak i ve druhém a dokonce i ve třetím dělaj koukám kulíšci problémy 😝 to je o nervy ...se nezbláznit se za těch 9měsíců 😝 😝 já budu tedas hlasovat pro nějaké urychlení, aby bylo těhu zkráceno z 9měsíců na devět týdnů, to by se nějak psychicky dalo ještě unést 😀 Jen nevím , kde za to lobovat 😀 že by u krucifixu v kostele? 😅 se bojím , že mne nevyslyší 😀 😀 😀
mury mě se nejvíc líbí ten klasickej růžovounkej 😵 mě se ták líběj ty růžový věcičky 😵 hele ale jinak než podle vzhledu jsem to neposuzovala...a víš jak, co člověk to jinej vkus.. 😉

farmarska
25. kvě 2010

aha no vidíš mury, já na praktičnost vůbec nehleděla 😀 😀 😀 🤐

sarlotta
25. kvě 2010

a asi ty první nejvíc🙂 pěkný design.. ale vyzkoušej jak se s tím jezdí.... to chceš na dovču ? myslím, že letos v létě Ti bude stačit sporťák z kočárku co máš 😉 golfky nejdou úplně do lehu a nejsou tak prostorné- navíc budou dost drncat. 😉

sarlotta
25. kvě 2010

farminko taky bych to zkrátila🙂)) ale myslím, že bych nestihla všechno pokoupit 😲 😀

farmarska
25. kvě 2010

to mě by nevadilo, dokupovala bych klíďo i po narození 😉 mímo bych zatím šoupla místo do vaničky do lavoru, spát bych ho nechala v koši na prádlo 😀 😀 a všechno by se doschánělo 😉 za ty ušetřený nervy by mi to stálo 😉

farmarska
25. kvě 2010

holky co je vůbec s markee? už se dlouho neukázala ne? 😕
a Natálka má zítra ty zkoušky!! moooc jí držím palce už odedneška! 😵 a už se těším, až bude mít víc času přijít zase mezi nás, chybí tu ten její humor 😀
a taky by mne zajímalo, jak to jde Aje s těma jejíma plánama 😉

kopa
autor
25. kvě 2010

Farmíku to víš v Praze je blaze 😀 😝 mi příjde že si tu platíš vše 🙄 jojo farmi těhu zkrať!!!!! 😵 😵 Dám ti hlas 😎
S tím strachem to je furt,to jako včera mi švagr říká,že už budu mít brzy po 20tt,tak že už pak mohu být v klidu,i kdyby se mimčo narodilo kolem 26tt 🤐 🤐 To jsem jako nechápala 😠 jak v klidu,vždyt máme furt strach.
No jinak s tchýní se zase asi bavit nebudem 😀 😀 to je neuvěřitelná.....

kopa
autor
25. kvě 2010

Farmi jaký spaní v koši na prádlo 😝 😝 Šup s ním k fretkám 😀 😀

sarlotta
25. kvě 2010

Kopi to je píp teda... jako co je na rození ve 26tt dobrého ??? Jim se tak dítko narodilo nebo co ? bych ho poslala někam 😠

kopa
autor
25. kvě 2010

Sarlott že se prý takhle oni uklidnovali 🤐 🤐 No včera byla tchýně na ránu a přítel říká že i táta začíná být stejný.Víš jako že by se mě zeptali jak se mám a nebo mi třeba řekli,že už mi roste bříško či co,nic....To se vše točí kolem švagrovky.No dobře si to holka zařídila.Hele já zase tedko potratit,tak to s nikým nehne 🤐 🤐 a tchýně bude říkat,že je to tím že jsem tlustá.

kopa
autor
25. kvě 2010

Markee ted moc nechodí,tak třeba brigádničí 🙂
Natálce zítra držím palečky 😉
My jdeme zítra už pro ty ušité záclony 😎

kopa
autor
25. kvě 2010

@sarlotta Sarlott prosím tě,ty jsi psala,že ta trojkolka je dobrá vid?Přemýšlíme teda,že jí koupíme.Ještě jsem se chtěla zeptat x lander nemá ruční brzdu?? 😕

murynka
25. kvě 2010

@farmarska děkuju také miluji růžové 😀 😀 vyzkouším a uvidím 🙂

@sarlotta do nákupních center a na dovču poněvadž nám sportáček zabere pomalu celý kufr combi peugeota ☹ a potáhneme milion věcí takže asi berem sportáček ale bude jí 10měs třeba už bude tapkat 😅

@kopa myslím že nemá ruční brzdu...tu má určitě casul S4

kopa
autor
25. kvě 2010

@murynka Markét díky 🙂 já zase našla,že ve staré kolekci tu brzdu má 😅 tak nevím.Casuál ten mi neprojde ten je španělskej 😅

farmarska
25. kvě 2010

kopi nebo bych mímo šoupla na jesličky ke kozám do chlívku vid.. 😉 jako ježíška 😀 😀
hele tak at se ti chytroprdi -tvoji příbuzní, přijdou kouknout sem, jaký mají problémy holčiny po dvacátým týdnu hubená Peťka, nebo Wladěnka, Eliška atd.. a pak at povídají něco o klidu 😠 o kolik miminek už maminky přišly takhle pozdě ☹ 😔
A ta tvoje tchýně to je píp snad odjaktěživa , alspon to vyplývá z toho co píšeš 😝 Takže si z nich z negramotů nic nedělej! 😉

murynka
25. kvě 2010

takže berem asi golfky oprava 😉

farmarska
25. kvě 2010

vid murynko, ty dětičky -miminka v růžové jsou takový něžňounký 😵 😵 😵

murynka
25. kvě 2010

@farmarska to jo ale občas už jí mám plné zuby ted jsme jí koupila modré kalhoty 😀 😅 změna noooo 😀

kopa
autor
25. kvě 2010

Farmí no vidíš jesličky 😀 😀 to mě nenapadlo 😲 No Farmi to by teda koukali,jim můžeš říct cokoliv a oni na to nereagují 😨 Dokonce jsme se rozhodla,že i to pohlaví si snad nechám pro sebe,když je to nezajímá 😝 😝 Víš i po tolika letech mě dokážou naštvat,ale spíš je mi líto přítele víš 😔 😔 že si ho nevšímají a upřednostnujou bratra a to i finančně.My od nich neviděli ani korunu.

kopa
autor
25. kvě 2010

ale o peníze nejde.Holky když budete chtít někdo mít vnouče,hlaste se!!!!Já sháním babičku a dědu 😀 😀

farmarska
25. kvě 2010

Kopi tohle znám, takhle nějak je to u nás s tchánovcema, tam upředňostnují źase sestru 😅 😝 ale já to už po tolika letech ani nijak neřeším..vždycky je s manžou zdrbneme, před spaním si ponadáváme na ně i na jeho sestru a ještě se pak dlouho do noci tlemíme 😝 😀 Prostě jsou tací jací jsou, my je nepředěláme a ještě zdraví si kuli nim ničit..to tak! 😝 😀

kopa
autor
25. kvě 2010

Farmíku my taky drbeme 😀 😀 ale spíš je pak přítel vzteklej 😠

farmarska
25. kvě 2010

helekopi ale třeba se změní s vnoučátkem-od tebe 🙂 no ale moc v to radší nespoléhej 😅 😀 😝

kopa
autor
25. kvě 2010

Hele a co fretule?my s ní zítra zase jdeme na veterinu,po tý injekci jí vulva nezmizela,tak sjem zvědavá co se bude dít 🙄
navíc freták je zavřený v kleci,páč nám nák ignoroval wc a všude byl po něm bordel 😠

kopa
autor
25. kvě 2010

Farmi s mým vnoučátkem to bude ještě horší 😀 😀 hele to prostě vidíš,jak jsou u švagrovky den co den a všichni jsou štastný,koupou synovečka,jdou s ním ven a tedko bude ta malá tak to bude zase od začátku 😝 😝 a mě až se mimi narodí,tak nebudou mít čas páč budou koupat malou a s malou budou chodit ven 😝 a tak to bude dokola 😀

kopa
autor
25. kvě 2010

Však ono na každého jednou dojde 😝 😝

farmarska
25. kvě 2010

no třeba budou už mít dost koupání malý a poběžej k tvýmu 😉
hele fretky nic, páč jsem je minulé těhotenství darovala kamarádce 😢 V těhu mi hodně zhoršovali alergii a říkala, jsem si, že už na ně nebudu mít tolik času..no a asi tejden na to jsem o mimi přišla 😔 ale nevadí...fretulky se krásně adaptovali a jsou spokojený, má je doma a lítaj skoro po celým bytě a kdykoliv je můžu přijet navštívit. Ale bydlej teda asi 50km odemne 😝 ještě že jsou fotky a net 😉
tý jo tak snad budou zítra s freťulkou jen samé dobré zprávy 😨 a ten tvůj sameček, co ho to popadlo, takhle na stará kolena? 😕

mabe
25. kvě 2010

ahoj holky, mooc dlouho jsem tu nebyla. 😕 mame se dobre. anicka ma uz dva mesice. je to sikulka. rodila jsem teda cisarem. anicka mela pak infekci z plodovky, takze brala antibiotika, ale teplota byla dobra, tak ji mamka mohla mit u sebe. pak problemy s ocickem - propichovani kanalku a proplachovani, pridky mame porad a zadek nachylnej na opruzeniny. je to moje prcina. sice je to kolotoc, ale za ni to stoji. 🙂

farmarska
25. kvě 2010

jééé mabuš to je krásné todle číst 😵 😵 😵 sem ráda, že jsi se ozvala 🙂 🙂 🙂 hezky jsi to všechno zvládla 😉 uplně mám v očích slzy dojetí 😵 😵 😵

kopa
autor
25. kvě 2010

Farmi tak to chápu 🙂 Hlavně že se fretule mají dobře a lítají po celém bytě 😀 😀 to mají rádi.Tos nemohla vědět jak to všechno bude 😅
On totiž je v říji,všechno značkuje 😠 😠 Takže pak když jdeš do pokoje,tak jsou všude malé loužičky 🙄 🙄 jenže nic s tím neudělám,kvůli té jeho nemoci a má slabé srdíčko by nevydržel narkozu,jinak bych ho nechala kastrovat 😝 V neděli pěkně dostal vynadáno od páníčka,tak je ted v kleci a ven půjde až o víkendu,ještě že má obrovskou klec.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru