• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
kopi to není špatný, jen o pár set víc a máš ultr. i s foteškou :dizzy_face: Já normálně neplatím u mudra nic, krom 30kč, ale jako i těch 15stovek bych si zaplatila za ten ultrazvuk pokaždý :confused: zkusím mu to jednou nějak navrhnout, že si to zaplatím a jestli by mi ho takhle mohl dělat, páč prostě už mám strach :pensive:
Holky je to fakt strašný, klepeme se v prvním trimu, pak i ve druhém a dokonce i ve třetím dělaj koukám kulíšci problémy :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je o nervy ...se nezbláznit se za těch 9měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já budu tedas hlasovat pro nějaké urychlení, aby bylo těhu zkráceno z 9měsíců na devět týdnů, to by se nějak psychicky dalo ještě unést :grinning: Jen nevím , kde za to lobovat :grinning: že by u krucifixu v kostele? :sweat_smile: se bojím , že mne nevyslyší :grinning: :grinning: :grinning:
mury mě se nejvíc líbí ten klasickej růžovounkej :dizzy_face: mě se ták líběj ty růžový věcičky :dizzy_face: hele ale jinak než podle vzhledu jsem to neposuzovala...a víš jak, co člověk to jinej vkus.. :wink:
25. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
aha no vidíš mury, já na praktičnost vůbec nehleděla :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
25. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
a asi ty první nejvíc:slight_smile: pěkný design.. ale vyzkoušej jak se s tím jezdí.... to chceš na dovču ? myslím, že letos v létě Ti bude stačit sporťák z kočárku co máš :wink: golfky nejdou úplně do lehu a nejsou tak prostorné- navíc budou dost drncat. :wink:
25. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
farminko taky bych to zkrátila:slight_smile:)) ale myslím, že bych nestihla všechno pokoupit :astonished: :grinning:
25. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
to mě by nevadilo, dokupovala bych klíďo i po narození :wink: mímo bych zatím šoupla místo do vaničky do lavoru, spát bych ho nechala v koši na prádlo :grinning: :grinning: a všechno by se doschánělo :wink: za ty ušetřený nervy by mi to stálo :wink:
25. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz
holky co je vůbec s markee? už se dlouho neukázala ne? :confused:
a Natálka má zítra ty zkoušky!! moooc jí držím palce už odedneška! :dizzy_face: a už se těším, až bude mít víc času přijít zase mezi nás, chybí tu ten její humor :grinning:
a taky by mne zajímalo, jak to jde Aje s těma jejíma plánama :wink:
25. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
autor
Farmíku to víš v Praze je blaze :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi příjde že si tu platíš vše :rolling_eyes: jojo farmi těhu zkrať!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Dám ti hlas :sunglasses:
S tím strachem to je furt,to jako včera mi švagr říká,že už budu mít brzy po 20tt,tak že už pak mohu být v klidu,i kdyby se mimčo narodilo kolem 26tt :zipper_mouth: :zipper_mouth: To jsem jako nechápala :angry: jak v klidu,vždyt máme furt strach.
No jinak s tchýní se zase asi bavit nebudem :grinning: :grinning: to je neuvěřitelná.....
25. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
Farmi jaký spaní v koši na prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Šup s ním k fretkám :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz
Kopi to je píp teda... jako co je na rození ve 26tt dobrého ??? Jim se tak dítko narodilo nebo co ? bych ho poslala někam :angry:
25. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
Sarlott že se prý takhle oni uklidnovali :zipper_mouth: :zipper_mouth: No včera byla tchýně na ránu a přítel říká že i táta začíná být stejný.Víš jako že by se mě zeptali jak se mám a nebo mi třeba řekli,že už mi roste bříško či co,nic....To se vše točí kolem švagrovky.No dobře si to holka zařídila.Hele já zase tedko potratit,tak to s nikým nehne :zipper_mouth: :zipper_mouth: a tchýně bude říkat,že je to tím že jsem tlustá.
25. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
Markee ted moc nechodí,tak třeba brigádničí :slight_smile:
Natálce zítra držím palečky :wink:
My jdeme zítra už pro ty ušité záclony :sunglasses:
25. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
@sarlotta Sarlott prosím tě,ty jsi psala,že ta trojkolka je dobrá vid?Přemýšlíme teda,že jí koupíme.Ještě jsem se chtěla zeptat x lander nemá ruční brzdu?? :confused:
25. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
@farmarska děkuju také miluji růžové :grinning: :grinning: vyzkouším a uvidím :slight_smile:

@sarlotta do nákupních center a na dovču poněvadž nám sportáček zabere pomalu celý kufr combi peugeota :frowning2: a potáhneme milion věcí takže asi berem sportáček ale bude jí 10měs třeba už bude tapkat :sweat_smile:

@kopa myslím že nemá ruční brzdu...tu má určitě casul S4
25. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
@murynka Markét díky :slight_smile: já zase našla,že ve staré kolekci tu brzdu má :sweat_smile: tak nevím.Casuál ten mi neprojde ten je španělskej :sweat_smile:
25. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
kopi nebo bych mímo šoupla na jesličky ke kozám do chlívku vid.. :wink: jako ježíška :grinning: :grinning:
hele tak at se ti chytroprdi -tvoji příbuzní, přijdou kouknout sem, jaký mají problémy holčiny po dvacátým týdnu hubená Peťka, nebo Wladěnka, Eliška atd.. a pak at povídají něco o klidu :angry: o kolik miminek už maminky přišly takhle pozdě :frowning2: :pensive:
A ta tvoje tchýně to je píp snad odjaktěživa , alspon to vyplývá z toho co píšeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže si z nich z negramotů nic nedělej! :wink:
25. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
takže berem asi golfky oprava :wink:
25. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
vid murynko, ty dětičky -miminka v růžové jsou takový něžňounký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
@farmarska to jo ale občas už jí mám plné zuby ted jsme jí koupila modré kalhoty :grinning: :sweat_smile: změna noooo :grinning:
25. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
Farmí no vidíš jesličky :grinning: :grinning: to mě nenapadlo :astonished: No Farmi to by teda koukali,jim můžeš říct cokoliv a oni na to nereagují :fearful: Dokonce jsme se rozhodla,že i to pohlaví si snad nechám pro sebe,když je to nezajímá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Víš i po tolika letech mě dokážou naštvat,ale spíš je mi líto přítele víš :pensive: :pensive: že si ho nevšímají a upřednostnujou bratra a to i finančně.My od nich neviděli ani korunu.
25. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
autor
ale o peníze nejde.Holky když budete chtít někdo mít vnouče,hlaste se!!!!Já sháním babičku a dědu :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Kopi tohle znám, takhle nějak je to u nás s tchánovcema, tam upředňostnují źase sestru :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já to už po tolika letech ani nijak neřeším..vždycky je s manžou zdrbneme, před spaním si ponadáváme na ně i na jeho sestru a ještě se pak dlouho do noci tlemíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Prostě jsou tací jací jsou, my je nepředěláme a ještě zdraví si kuli nim ničit..to tak! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
Farmíku my taky drbeme :grinning: :grinning: ale spíš je pak přítel vzteklej :angry:
25. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
helekopi ale třeba se změní s vnoučátkem-od tebe :slight_smile: no ale moc v to radší nespoléhej :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
Hele a co fretule?my s ní zítra zase jdeme na veterinu,po tý injekci jí vulva nezmizela,tak sjem zvědavá co se bude dít :rolling_eyes:
navíc freták je zavřený v kleci,páč nám nák ignoroval wc a všude byl po něm bordel :angry:
25. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
Farmi s mým vnoučátkem to bude ještě horší :grinning: :grinning: hele to prostě vidíš,jak jsou u švagrovky den co den a všichni jsou štastný,koupou synovečka,jdou s ním ven a tedko bude ta malá tak to bude zase od začátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mě až se mimi narodí,tak nebudou mít čas páč budou koupat malou a s malou budou chodit ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak to bude dokola :grinning:
25. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
Však ono na každého jednou dojde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
no třeba budou už mít dost koupání malý a poběžej k tvýmu :wink:
hele fretky nic, páč jsem je minulé těhotenství darovala kamarádce :cry: V těhu mi hodně zhoršovali alergii a říkala, jsem si, že už na ně nebudu mít tolik času..no a asi tejden na to jsem o mimi přišla :pensive: ale nevadí...fretulky se krásně adaptovali a jsou spokojený, má je doma a lítaj skoro po celým bytě a kdykoliv je můžu přijet navštívit. Ale bydlej teda asi 50km odemne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že jsou fotky a net :wink:
tý jo tak snad budou zítra s freťulkou jen samé dobré zprávy :fearful: a ten tvůj sameček, co ho to popadlo, takhle na stará kolena? :confused:
25. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
ahoj holky, mooc dlouho jsem tu nebyla. :confused: mame se dobre. anicka ma uz dva mesice. je to sikulka. rodila jsem teda cisarem. anicka mela pak infekci z plodovky, takze brala antibiotika, ale teplota byla dobra, tak ji mamka mohla mit u sebe. pak problemy s ocickem - propichovani kanalku a proplachovani, pridky mame porad a zadek nachylnej na opruzeniny. je to moje prcina. sice je to kolotoc, ale za ni to stoji. :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
jééé mabuš to je krásné todle číst :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sem ráda, že jsi se ozvala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hezky jsi to všechno zvládla :wink: uplně mám v očích slzy dojetí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
Farmi tak to chápu :slight_smile: Hlavně že se fretule mají dobře a lítají po celém bytě :grinning: :grinning: to mají rádi.Tos nemohla vědět jak to všechno bude :sweat_smile:
On totiž je v říji,všechno značkuje :angry: :angry: Takže pak když jdeš do pokoje,tak jsou všude malé loužičky :rolling_eyes: :rolling_eyes: jenže nic s tím neudělám,kvůli té jeho nemoci a má slabé srdíčko by nevydržel narkozu,jinak bych ho nechala kastrovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: V neděli pěkně dostal vynadáno od páníčka,tak je ted v kleci a ven půjde až o víkendu,ještě že má obrovskou klec.
25. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.