Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
30. kvě 2010

tak my už jsme po obědě a už spolu i mluvíme 😀 já nevím, že my nevydržíme bejt na sebe nikdy dlouho naštvaný 😝 ach jo a já bych i docela ráda někdy dlouho trucovala 😅 ale to se nedá 😝 on se prostě se mnou normálně za chvilku baví a lýsá se a k obědu, taky přisedl jakoby nic..No tak jsem mu alspon řekla, že by se měl omluvit, že takhle se normální člověk nechová, tak prej teda že se omlouvá no a jede se dál 😅 Jako stejně mě to štve a mrzí jak se choval, ale co už ted nadělám, že a trucovat celej den, mi asi stejně nepomůže, akorád bych měla posranou totálně celou neděli 😝 a stejně se jednou musíme usmířit.. 😅 Ale šarlotko, tvůj pevnej postoj ti teda fakt závidím 😎

farmarska
30. kvě 2010

flair my jsme hrozní gurmáni a nenažránci 😅 😅 po ránku klidně vajíčka se slaninkou, nebo párečky, apod... nic nám nemůže zabránit se pořádně nacpat 😀 😀 😀 taky podle toho vypadáme že 😀 😀 😀

kopa
autor
30. kvě 2010

@petroska Petrosko,ta tvoje doktorka mi trochu připomíná mojí bejvalou gyndařku,no prostě na zabití 🤐 🤐 Aspon,že na to existují prášky.

kopa
autor
30. kvě 2010

Holky a ještě dotázek,myslela jsem,že by jsme v úterý po velkém utz se šli mrknout na ten kočárek 🙂 a tedko se mě ptá přítel zda to není ještě moc brzy???Co myslíte??? 😅 😅 😕 Dám na vaše rady 😉

petroska
30. kvě 2010

kopi my jdeme objednávat taky až ted kočárek.čekali sme taky až po potvrzení velkého ultr ale okukovali sme ho už od začátku těhu ale až ted mám odvahu ho koupit.takže už by si mohla 🙂

kopa
autor
30. kvě 2010

Petrosko,jako trošku se bojím ho koupit dřív,ale když pak vidím jaké máte holky problémy...Já bych to chtěla mít tak do 30tt nakoupené a pak mít klídek 🙂 nedovedu si představit pak někde lítat po obchodních centrech mezi lidma,když už ted mě štvou 🤐 🤐
Jo a zapomněla jsem se vám pochlubit,v pátek mě pustil sednout v mhd důchodce 😀 😀 bylo mi to trapné i bych ty dvě stanice vydržela 😀

petroska
30. kvě 2010

tak problémy mužou přijít i na konci těhu.ty je nemáš takže klido nakupuj.taky sem udělala dobře že sem si už celou vybavičku nakoupila,vyprala a vyžehlila.ted nevím kdo by to dělal když nesmím dlouho nikde postávat.taky si nedovedu po 30 týdnu teprve vše kupovat,rači to mít z krku ted jak potom s břichem 😀

sarlotta
30. kvě 2010

ahojík, psala jsem Vladěnce a nepíše, tak nevím 😒

u nás ticho, manža dostal oběd, pže ho k němu zavolal malý 😀 , tak měl štěstí....
Farmi já nevím, já jsem na tyhle ,,blbé" kecy co kdo doma dělá a nedělá a kdo za co utrácí fáááákt citlivá.... ono je to taky jediné na čem se neshodnem, že 😅 😝

joooo, ale bomba bombička..... malý jezdí na kole bez koleček 😎 😎 😎 😎 😎 😎 a nááádherně🙂)) moooc šikovný je miláček můj🙂

já nevím jestli se s drahým bavit nebo ne, sere mě.. ještě počkám do zítřka ... zasloužím si omluvu jako 😠

sarlotta
30. kvě 2010

Kopi já mám korbičku doma od toho 20tt...krevní testíky máte v pořádku...tak klidně nakupuj 😎

kopa
autor
30. kvě 2010

@petroska Petrosko to je taky pravda 😉 A ty už máš solidní výbavičku 🙂

@sarlotta tak asi budeme nakupovat 😅 😀 Ještě jsem se chtěla zeptat,jako jediný máme u nás na patře sklípek(no prostě místnost jednoho pokoje a bytelné dveře.Tam by teda přišel ten kočárek.Ale zase se bojím aby mi tam nenačuchnul kouřem či co.A doma ho nemám kam dát 😅 a jestli nevadí když tu místnost preventivně vystříkáme Biolitem. 😕

kopa
autor
30. kvě 2010

@sarlotta No můj včera nakonec přilez,ale až pozdě večer 😀

kopa
autor
30. kvě 2010

Koukám,že tu furt nikdo není 😅 😅
Taky tu dlouho nebyla Ikopretinka 😕
Handm ted končí ta dovča?

sarlotta
30. kvě 2010

@kopa 🙂 ten můj darebák už taky přišel, prý že už budem kamarádi zas joooo 😉 jsem totiž udělala palačinky a nechtěla jsem mu dat 😀 tak sme to probrali, se omluvil a slíbil, že bude hodný na mě...

ten Biolit určo nevadí, ale udělej to třeba týden před tím než tam ten kočárek dáš 😉

mari111
30. kvě 2010

ahojík holky, nejdřív musím napsat že na Wladenku a Šimonka moc myslím a moc jim držím palečky. Jinak copak to s těma chlapama je? No hlavně že už jste se všichni udobřili 😅 Šarlotko no máš rincátko moc šikovné, už hezky bez pomoc. koleček,ju. No je to šikulka po mamince,že 😀 😉 😉

mari111
30. kvě 2010

Šarlotko, princátko sem chtěla napsat 😒

kopa
autor
30. kvě 2010

@sarlotta Sarlott tak vidíš 🙂 na jídlo ty chlapi zaberou 😀 😀

@mari111 Mari ahojky 🙂

sarlotta
30. kvě 2010

Mari to víš , že po mě🙂)))))))))))) po kom jiném 😎 😀

sarlotta
30. kvě 2010

holky Vladěnka furt nepíše... ach jooo... tak buď leží na sále a je ještě celá - kamoška tak byla 3dny než ji konečně vyvolali porod - ona rodila ve 31tt a malá byla o hodně menší taky, měla 1kg a zhubla na 800g.. ale všechno zmákli a je šikulka šikovná 😉 No a nebo už je Šimonek venku a ona spí nebo sedí u něho.... moc na ni myslím 😒

kopa
autor
30. kvě 2010

Sarlott tak snad je Vladka s malým v pořádku.Určitě se ozve 😉

mari111
30. kvě 2010

kopísku ajoj Šarlotko, ja si taky myslím že už na tom pracujou, buď už je venku nebo za chvíli bude, hlavně ať sou obadva v pořádku, ach jo, to sou nervi, to je hrozné když člověk neví co je s nima

farmarska
30. kvě 2010

no jo chlapi a jídlo kapitola sama pro sebe 😀 sarlot tak ten tvůj se už taky omluvil 😅 no hele nevím jak u tebe, ale u nás ta omluva byla pěkně odfláklá 😀 no ale v zoo jsme si to užili a bylo fajn 🙂 i když jsme teda dvakrát zmokli, ale měli jsme nepromok. bundy, tak to nebylo tak strašný 😉
holky taky myslím na Wladěnku, snad holka moc netrpí a snad je malej prďolka v pořádku 😔

lucierob
30. kvě 2010

ahoj holky,
tak jak jde těhulkování? Někdy se mi po tom zasteskne, ale pak uvidím toho mojeho staršího raubíře a chutě mě přejdou 😀

farm, však ono to jednou příjde. Možná, že právě příští měsíc. Včera jsem potkala po dlouhé době známou, doktoři jí před několika lety řekli, že už další dítě mít nikdy nebude, no a co myslíte? Je v 7 měsící těhotenství.

Tak na půl očka vás tady sleduju a moc držím palce Wladěnce. Na listopadkách máme mamču, která rodila ve 26+0 a ted má krásného 9 měsíčního kloučka. Tak snad se všechno podaří.

paajaa
31. kvě 2010

Krásné ráno,
tak dnes mě čeká kontrola a jsem o kousíček klidnější. Ale ten strach jistě zase přijde. Je určitě to bude ok.

Doufám, že ti vaši chlapy už zlobit nebudou. Já jsem měla včera manžu asi už ve 3hodiny doma, tak jsem byla mooc ráda.

Snad dnes budou i informace od Wladěnky. Moc na ni myslím.

aja.83
31. kvě 2010

Ahoj holky! Přeji vám hezké ráno a úspěšný nový pracovní týden... 😉 Mám chvíli klidu, tak vás jdu dočíst, co je tu nového! 🙂

aja.83
31. kvě 2010

Paajinko, držím pěstičky dnes na kontrolku! 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

aja.83
31. kvě 2010

Myslím na Wladěnku a posílám hodně síly! 😉

kopa
autor
31. kvě 2010

@lucierob ahoj,příjde mi,že ty týdny tady všem neuvěřitelně utíkají 😀 😀

@paajaa Paji držím palečky na dnešní kontrolu,já za hodku vyrážím na kardiologii,tak jsem zvědavá na výsledky.Ráno jsem byla v klidu a ted jak se to blíží,tak je mi z toho na zvracení 😝

paajaa
31. kvě 2010

Kopi: moc děkuji za palečky a tobě je taky budu držet. Teď jsem se vážila abych mohla sestřičce nahlásit váhu, pokud mi dá průkazku. Jinak mě přijde, že bříško se malinko zvětšilo.

Aji: tobě hezky pracovní týden, ať ti to rychle utíká. 😉 😉

kopa
autor
31. kvě 2010

@aja.83 taky ti přeji krásný a pracovní týden 😉

@paajaa já měla včera večer břicho jak balon 😀 😀 Taky jsem se ráno vážila,naštěstí jsem zatím přibrala 3kg 🙂 tak ted to bude asi růst rychleji. 😒

paajaa
31. kvě 2010

Kopi: jen 3 Kg- no to se krásné. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru