Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
31. kvě 2010

@paajaa Paji však já mám velkou tukovou zásobičku 😝 😝 Už jsem minule byla z toho taková naštvaná,že přibírám.Ale přítel mi řekl,že jsem to měla řešit před otěhotněním tu svojí váhu- a měl pravdu 😅 Jako jím normálně,akorát trošku omezuji sladkosti a piji jen vodu.Mám strach z té těhu cukrovky 🙄

kopa
autor
31. kvě 2010

Tak zatím papa,jdu se oblékat a razím 🙂

sarlotta
31. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

ZPRÁVY OD VLADĚNKY:

Ahojky jsem zpět z pooperačního. Šimonek se narodil 29.5. ve 20:15(29tt+2) s vahou 990g. V prvhních chvílích si vedl dobře, tak snad vše zvládne. Paní dr. říkala, že je moc šikovný. Během dne mě za ním pustí. Na vteřinku jsem ho viděla. hned když ho vyndali z bříška. Je to nádherný malý koťátko.

flair
31. kvě 2010

Jééééééééééééééé, Wladěnka má už miminkooooooooooooooo 😵 😵 😵 takový bobeček malinký!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc moc držím Šimonkovi pěstičky, ať vše zvládne a dožene 😵 já si tak malinký miminko neumím ani představit 😕
Já ovšem ještě nerodím a ani mi nepřipadá, že by se něco dělo 😝 😀

sarlotta
31. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá 😉
Flair 39tt....................................KO 4.6..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 31tt.................. ....... ...KO 15.6, 2.6. velký utz +3D.......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 31tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Wlladka 30tt..............................je v nemocnici............................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 28tt.......................... ....... ..KO 10.6, cukr v pořádku ...........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 27tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 26tt .................. ... ..... Ko v pořádku ,cukr 4.6.,KO 10.6.................čeká chlapečka
petroska 26tt.................. ..........KO 11.6...........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 25tt........................... .........KO 28.5.? ........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 24tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 24tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 20tt ....................... . . ...... 27.5 KO v pořádku ., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6. KO 22.6.
Hakuxd 19tt................................KO ?
Maarrtina 16tt ....................... ...KO 3.6.
Zlababa 16tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 12tt..................................KO 11.6. NT v pořádku
Paajaa 10tt.................................KO 31.5.
Katyna 29DC
Aja 24DC
Natalie 22DC
Madormi 12DC
Cajori 11DC
Nicollka 10DC
M.aa.b 9DC
Farmarska 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

petroska
31. kvě 2010

dobré ránko 🙂 🙂 wladěnka má miminečko 🙂 🙂 paráda že to zvládli.držíme palečky at šimonek krásně roste a přibírá

handm
31. kvě 2010

Ahoj kočky moje! Tak se hlásím z práce po dovolené!🙂 Hned jsem si dala dvouhodinovou poradu, takže krása... ale snad se to zklidní a budu moct dočíst..
Teď jsem tu na stránce zkoukla, že Šimonek malinkatej je na světě, tak moc gratuluju Vladěnce a držím jí i tomu malému uzlíčku palce všechny co mám i bobistovo 🙂🙂🙂:-🙂🙂 Ať to všechno dobře zvládnou!!!

JInak cukrovku nemám, bobista řádí, byli jsme v rámci dovolené omrknout postýlku a kočárek, takže jsem alespoň trochu blíž rozhodnutí.. a až přijde výplatka, tak začnu konečně nakupovat... abych vůbec něco měla.. tuhle mi tu kalkulačka spočetla méně než 100 dní do porodu, až mě to vyděsilo 😀 a to mám podle UTZ termín dřív🙂

sarlotta
31. kvě 2010

No jo Handm už jsi rozměnila 100🙂)) šikulka🙂 gratulka k necukrovce...super. 🙂

handm
31. kvě 2010

Ahoj šarlotko, no, jsou to tedy hrozný počty 😀 včera jsme seděli večer doma, říkám to MM a on - he, na to, že skoro nic nemáme, jsme dost v pohodě... 😝

Ještě jsem si vzpomněla, že jak mi dělala Dr ty stěry posledně, tak prý tam nic není.. asi prostě trpím jen hodně zvýšeným výtokem/sekrecí... jako na 4 intimky a více denně abych si nepřišla jako počůraná mi je to skoro až divný, ale hlavně že je to OK... a není to voda 🙂

Všem co jsou na kontrolku držím palce!!!!🙂🙂🙂

sarlotta
31. kvě 2010

Handm tak jestli jsou prašulky tak není co řešit, času dost🙂 akorát si ty obchody obejdi teď a vyber co se Ti líbí, pže pak se Ti nebude chtít 😎

handm
31. kvě 2010

Šarlotko, no 😀😀😀😀 prašulky... všechno strkáme do baráku a nic skoro nezbývá 🙂 Na bobíčka musíme vzít z úspor, naštěstí ještě nějaké zbývají 🙂

aronek
31. kvě 2010

Ahoj, nešel mi modem, takže jsem byla mimo. Nechcete mi někdo shrnout novinky? Dočíst to fakt nestihnu, chybí mi 40 stránek, kecalky 😀

mari111
31. kvě 2010

Wladěnko ty už máš miminko, móóóc držím palečky ať Šimonek roste a přibíra 🙂 Držte se , myslíme na vás a držíme všechny palečky co máme

mari111
31. kvě 2010

Handm gratulka k necukrovce 🙂 Aronku ahoj ,si představ že máme další mimineško, Wladěnka to ma za sebou, teď jim musíme držet palečky aby rostl jak z vody 🙂

handm
31. kvě 2010

MAri, ahojky!🙂 Tak co kočárek, už sis vybrala?! My minulý týden prošli asi pět obchodů a všude na mě koukali fakt jak na náročného zákazníka, tak nevím, jestli jsem .... ale snad jsem blíž rozhodnutí, když jsem to viděla naživo, některé ty typy...

JInak jooo, Kopíku, určitě si zajděte blízko Vysočanský do Dětského ráje, je to moc hezká prodejna, kočárků tam mají spousty vystavených (i váš vybraný X-lander) a spoustu dalších věciček na mimisky🙂

mari111
31. kvě 2010

jo handm už snad vybráno http://www.babydirekt.eu/calibro-kombinovany-ko... doufam že si to do výplaty nerozmyslím, ale snad už né 😀

mari111
31. kvě 2010

vyděla jsem ho naživo jak sme byli v Liberci aj sem si ho ohmatala a projela se kousek s ním, paní nam ho aj rozložila, no tem maxi cosi co sme chtěli předtím, je těžší ,korbička o síce jen 4 cm menší ale hlavně jak máme auto na plyn a v kufru teda kuli plynové bombe málo místa, tak musíme aj koukat na rozměri složeneho kočarku a tendle se nám tam teda jen tak tak ale vejde 😅 a co ty, jakej je tvuj favorit ?

aronek
31. kvě 2010

mari, děkuji za info 😉 wladěnce moc a moc gratuluji.

mabe
31. kvě 2010

aronku ahoj, jak se mate? 🙂

madormi
31. kvě 2010

Velká gratulka Wladence a Šimonkovi držím palečky, aby vše zvládl a dohnal

aronek
31. kvě 2010

mabe, malý je hodňoučký, takže supr, jen to počasí by nemuselo být tak ubrečené, nedá se chodit ven. Dnes se poprvé přetočil z bříška na zádíčka 😀 A jak to jde vám?

kopa
autor
31. kvě 2010

Gratuluji Vladence k Šimonkovi a držím palečky aby vše zvládli 🙂 Tu váhu má krásnou,bála jsem se aby neměl méně.

Jinak na kontrole jsem nedopadla 😒 U doktora jsem nebyla,jen mi sestřičky dali zase Holtera,ale na EKG.Je to lepší jen mám všude přísavky 😅 jdu vás dočíst.

aja.83
31. kvě 2010

Gratuluju Wladěnce k Šimonkovi a držím pěsti, ať vše zvládnou a malej prďolka pěkně roste.... 🙂 😉

Handm, gratulka k necukrovce! 😉 😵

kopa
autor
31. kvě 2010

@handm Handm mrknu na ten dětský ráj,ale my asi půjdeme do toho krtečka-páč nám to dovezou i domu 😉

handm
31. kvě 2010

MAri, tak to hned mrknu, co sis to hezkýho vybrala!🙂 My právě nemáme auto na plyn, ale kufr celkem malej, takže na tyhle rozměry taky koukám.. 🙂
Aji, ahoooj, sluníčko, jak je?!🙂 Díky za gratulku!!🙂
Kopi, oni maj i inet shop a taky myslím dovezou, koukni na ně... www.detskyraj.cz

mabe
31. kvě 2010

@aronek tak my sme o neco mladsi - o kousek. zacala si tento tyden cucat rucicku a davat si skoro celou pesticku do pusy. papame pekne, neco pres 5kg. a dneska se prevratila ze zad na bok, pak chtela na bricho, ale to uz neslo, tak se vztekala. cteme pohadky a uz krasne si s nam "povida". jak z briska? ty ho nechavas spinkat na brisku? my spime na bocich a na zadech.

aronek
31. kvě 2010

mabe, spíme na zádech či boku, ale dávám ho pást koníky a dnes se znich přetočil na záda a měl z toho hroznou srandu, Z bříška na záda jim to jde rychleji než naopak, zkus to , třeba jí to taky půjde 😉

mabe
31. kvě 2010

aronku, tak to ona se prevrati. protoze se kymaci na rukach. driv jenom bezvladne na nich byla oprena a tedka se vzpira, natahuje a pak se prevrati. ale neni to cileny.

mari111
31. kvě 2010

Handm, ten sporťák se mi moc nelíbi, no ale to má každej kočárek něco, byď se mi nelíby podvozek, nebo korbička nebo kolečka nebo sporťák, no těžko si vybrat aby bylo vše jak chci já, úři nejhorším pak dokoupim nějaké golfky 😅

aronek
31. kvě 2010

mabe, u nás se malý houpal, zvedl hlavičku a nožičky, prohnul se do luku a houpal se, až dnes přišel na to, že by se dalo dělat i něco jiného 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru