• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
@ee.liska Eeli vid :grinning: :grinning: a je to holandský výrobce toho prý mohu mít :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
kopi, tak Mutsy lůžko jsem ted nasla vnitřní rozměry korbičky: 73cm délka, 30 cm šířka v nejužším místě, což mi přijde pidi... :frowning2:
31. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
Jsou fakt pěkný Kopíku!:slight_smile:
Eli, ten tvuj je taky fešák:slight_smile: A je lepší, že tady nestíháš, než aby už šel klučík ven... už máte jméno?! U nás boje... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
Handm no to je pravda :confounded: ten kočík se mi fakt moc líbí :slight_smile: tak raději zůstanu u x landera :sunglasses: :sunglasses:

Paaji gratuluji ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: mám z tebe radost :wink:
31. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
Eeli ten firkon se mi taky líbí,v zelené barvě :wink:
31. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
Holky a co se bude dít zítra na tom UTz ve 20tt,je to podobné jako na screeningu? :sweat_smile: Jsem četla,že se měří hlavička,náka kost :sweat_smile: počítají se prsty na nohou a rukou,hledají se vývojové vady...a zkoumá se močový měchýř :confused: a ted nevím kdo to byl :sweat_smile: :sweat_smile: ale někdo tu měl,že mělo mimčo prázdný močový měchýř,tak musel jít pak za týden znova?? :sweat_smile: a jak to udělat aby mělo plný ten měchýř?? :sweat_smile: Já vím že doktorka ten močový měchýř zkoumala při Nt,je to možné?
31. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: , všechny vás moc zdravím.

Wladěnce posílám velikou gratulaci k malému broučkovi a z celeého srdce přeju, aby statečně bojoval a ten předčasný vstup sem k nám ustál a byl z něj kluk jako buk :slight_smile:
autor
@mirax Ahoj Mirax,Bětuška je kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face:
Kopi, u nás to při tom 20TT UTZ jen prostě tak nějak prozkoumal, zaměřil co se dalo a podle toho i určoval stáří k porodu... zkoumá se i žaludek atd...

Paaji, moc gratuluju!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
31. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
handm u nás taky :grinning: :sunglasses: moooožná to bude Matyášek, ale jen jestli se to jméno vydrží manžovi líbit :grinning: mě se líbí moc jmen ale jemu skoro nic :unamused: vy máte aspoň nějaké favority?
kopi jj ta zelená je taky super, jenže manža jako voják zelenou odmítl :grinning:
na tom utz nám zkontrolovali všechny orgány, mimi poměřili, pak ještě váhový odhad a průtoky pupečníkem, ale ty se dělají jen někde
mirax to je princezna krááásná :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
@handm Handm díky :wink: mám trošku obavy,aby vše bylo v pořádku :sweat_smile: to zas budou nervíky :grinning: Minule jsem byla ticho a myslím,že zítra budu taky :grinning:
@ee.liska Mě právě ta zelená příjde jako univerzální :grinning: tak to jsem zvědavá na váhový odhad :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
ahoj holky....tak jsem dnes byla u toho doktora a nevypadal moc nadsene.....foliky jsou malinke a nejvetsi mel jen 11 mm.....ale pro jistotu jdu jeste jednou-za tyden.......jsem z toho moc smutna.....zatim jsem vas nedocetla,takze nebudu na nic reagovat :frowning2:
31. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
holky,takze tu mame nove miminecko?gratuluji Wladence k Simonkovi :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
Kopi, neboj, všechno bude Ok!!:slight_smile: Určitě!!! Mimis je tam v pořádku, lebedí si u maminky!!:slight_smile:

Ee.lisko, u nás peklo.. my se prostě na klučičím jméně neshodneme asi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holka v pohodě, ale kluk.... Máme uplně stejný problém, mě se líbí jmen, ale jemu skoro nic a když, tak uplně psycho jména...
Navíc jsme si zvykli říkat mu Bobíček, od bobisty a teď nám k němu nic jinýho nejde... :grinning::grinning::grinning: a Robert s Robinem, aby to zůstal Bobíček, se nám nelíbí ani jednomu..
31. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
Caj, nesmutni!!! Určitě se to vylepší, halvně, že tě Dr sleduje a můžete to nějak zaléčit, ne?!:slight_smile: Moc držím palečky!!!!:slight_smile::slight_smile:
31. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
Hadm,diky za podporu...................no uvidime.....rikal ,ze nasadime nejake leky..ale mrzi me,ze to bez leku nepujde....mam strach,ze ani ta lecba nepomuze.........
31. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím se po delší době. Většinou mám čas na dočítání až v pozdních večerních či nočních hodinách, takže to dopodne tak, že dočtu a už nemám sílu na vše reagovat. Jsem dneska doma, tak to trošinku napravím.
V první řadě přeji Wladěnce a Šimonkovi hodně zdravíčka, ať společně vše zvládnou, malý je určitě šikulka a vše dohoní, držím pěstičky!!!

Kopi-Tobě to také letí, určitě bude na utz vše v pořádku a třebas se už dozvíze, kdopak si to hoví u Tebe v bříšku:slight_smile:))

Pája- jsem také z Kolína, chodím k dr. Janečkové v Polygynu. Byla jsem na sreeningu také v Pze v Podolí a také jsem nic neplatila. Pokud Ti totiž dr napíše žádanku, nic naplatíš, takže je to super. Ani mě pak už nedělala tripple testy, prý je tento sreening lepší. Zrovna jsem v Podolí byla ve 14+0(mimčo je o 6dnů mladší), takže jsem se tam i rovnou zaregistrovala, pokud bych měla popř. nějaké komplikace, jsou tam na takové porody dobře připravený. Jinak v Kolíně nebudu rodit ani náhodou, nevím, jak Ty? Pokud budu mít rychlovku, pojedeme do Čáslavi a chci se ještě zajet podívat do Havlíčkova Brodu, moje gynekoložka mi to doporučila a 2 mé kamárádky tam rodily a nemohly si to tam vynachválit.

Šarlotko- kontrola dopadla v pořádku, malá Elí pěkně roste. Tento pátek 4.6. jdu na cukrovku, 7.6. máme objednaný 3D utz a další kontrolka mě čeká 25.6. (budou mi brát krev, jsem totiž Rh negativní, takže nás s mimčem kontrolují, jestli si mé tělo nevytváří protilátky)- moc děkuji za doplnění do tabulky:slight_smile:
31. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
Caj, neboj, neházej flintu do obilí!!!!:slight_smile: Určitě to pomůže, si mladá, všechno bude i mimisek!!!:slight_smile:
31. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
@cajori17 četla jsem, že jste se s přítelem rozhodli vzít, tak moc gratuluji a přeji příjemné přípravy:slight_smile: Hned bych se vdávala znovu, moc jsme si svatbu užili:slight_smile: Jinak neboj, určitě s dr vše vyřešíte a po svatbičce budete moc začít pracovat opět na miminku :wink:
31. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
@kytiii DĚKUJI :slight_smile:
31. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz
holky ,pritel jeste nevi ,jak jsem dopadla u mudtŕa,tak mu to jdu sdelit...vecer se tu snad ukazu.pa
31. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
kytii, v Havlíčkově Brodě jsem rodila a supr, fakt skvělý přístup :wink:
31. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
Hadm- když někdy tady čtu, co už každá máte, tak si říkám, že bych také měla s něčím začít, jsem taknějak stále v klidu. Mrkali jsme akorát na kočíky. Mám dva favority concord proton a nebo Joolz, mají ho teď v akci v Něměcku v jednom internetovém obchodě za úžasnou cenu. Nejradši bych měla oba a střídala je :grinning:
31. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz
Aronek- to jsem ráda, že to můžu pak popř s někým probrat, pošlu pak kdyžtak dotázky do Ip, kdybych potřebovala poradit, ju:slight_smile:
Ráda bych se tam zajela podívat, tak tam asi tento týden cinknu a domluvím se s nimi na prohlídce.
31. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
Kytii, bud v klidu..:slight_smile: Když koukneš ke mě do alba, uvidíš, že nemám nic :slight_smile: Kromě té jedné várky oblečků a to jsou všelijaké velikosti, takže budu muset dost dokupovat!:slight_smile:
JInak jsem fakt nepopsaný list... ale včera jsme si s manželem právě říkali, že bychom měli s tím něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když vidím Wladku, že už je Šimonek na světě... kdyby se rozhodlo dorazit mimi dřív, tak ani nemá v čem jezdit, kde spát atd... :frowning2:

A kamarádka měla dva kočárky a ten systém si nemůže vynachválit...:slight_smile:¨
31. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
katii, jasně, klidně napiš. Jinak tam dělají ještě přípravný kurz pro tatínky u porodu a pak máš slevu když tam je. Mají být kolem 35tt, tak se na něj můžeš kdyžtak taky zeptat
31. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
Hadm- to kdybych manželovi řekla, že bych chtěla oba, tak ze mě spodne na zem :grinning: Joolz je fakt nádherná dizajnovka, concord je zase opravdu praktický, lehký, skladný, no, uvídíme... Jinak pár věcí na malou mám, ale to jsou jen hadýrky, takže to největší nás čeká a jak se znám, jsem dost na věci náročná a těžko se rozhoduji, tak to ještě bude :grinning: Moje švagrová má od února holčičku, takže hodně věcí mám u ní, což je super. Dá mi i odsávačku a váhu na vážení, což bych samo jinak nekupovala. I tak toho bude požehnaně, už se ale na druhou stranu moc těším na to vybírání...
31. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
@kytiii- no já budu na 99% rodit v Kolíně. Mám několik kamarádek co tam rodili a žádný problém. Ségra rodila v Čáslavi a taky spokojenost. Ono se všude najde někdo spokojený a někdo nespokojený. Hlavně bych si nedokázala představit cestu s porodníma bolestma třeba do Prahy. Jinak já chodím k Šedivému a ten to Podolí taky doporučuje.
31. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
Aronek, ještě jednou dík za info, myslím, že se Ti pak určo ozvu, jak to bude aktuální:slight_smile:
Co Honzíček, máte se dobře? Koukám, že už mu jsou skoro 3měsíce....
31. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
@paajaa Máš pravdu, všude je něco, jen se znám, já mám takovou smůlu, že bych na nějakého "debi.." narazila :grinning:Dokonce mám i v Kolíně na porodním sále 3 známé a i ty mi Kolín rozmlouvaly, tak to je už co říct. Myslím, že když jde vše jak po másle, je jedno, kde rodíš, jenže když se pak něco děje a člověk je psychicky úplně v háji, rozhodí Tě každá divná věta či poznámka.( a na to jsou tady v Kolíně experti) Většinou ten porod není zas tak rychlý, takže se toho přejíždění nebojím. A jinak pak ta Čáslav, ta je kousek. Šedivej je také super, známá k němu chodí a je spokojená:slight_smile:
31. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.