Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
31. kvě 2010

@ee.liska Eeli vid 😀 😀 a je to holandský výrobce toho prý mohu mít 😀 😀

handm
31. kvě 2010

kopi, tak Mutsy lůžko jsem ted nasla vnitřní rozměry korbičky: 73cm délka, 30 cm šířka v nejužším místě, což mi přijde pidi... ☹

handm
31. kvě 2010

Jsou fakt pěkný Kopíku!🙂
Eli, ten tvuj je taky fešák🙂 A je lepší, že tady nestíháš, než aby už šel klučík ven... už máte jméno?! U nás boje... 😝

kopa
autor
31. kvě 2010

Handm no to je pravda 😖 ten kočík se mi fakt moc líbí 🙂 tak raději zůstanu u x landera 😎 😎

Paaji gratuluji ke kontrole 😵 😵 mám z tebe radost 😉

kopa
autor
31. kvě 2010

Eeli ten firkon se mi taky líbí,v zelené barvě 😉

kopa
autor
31. kvě 2010

Holky a co se bude dít zítra na tom UTz ve 20tt,je to podobné jako na screeningu? 😅 Jsem četla,že se měří hlavička,náka kost 😅 počítají se prsty na nohou a rukou,hledají se vývojové vady...a zkoumá se močový měchýř 😕 a ted nevím kdo to byl 😅 😅 ale někdo tu měl,že mělo mimčo prázdný močový měchýř,tak musel jít pak za týden znova?? 😅 a jak to udělat aby mělo plný ten měchýř?? 😅 Já vím že doktorka ten močový měchýř zkoumala při Nt,je to možné?

mirax
31. kvě 2010

Ahoj 🙂 , všechny vás moc zdravím.

Wladěnce posílám velikou gratulaci k malému broučkovi a z celeého srdce přeju, aby statečně bojoval a ten předčasný vstup sem k nám ustál a byl z něj kluk jako buk 🙂

kopa
autor
31. kvě 2010

@mirax Ahoj Mirax,Bětuška je kouzelná 😵 😵

handm
31. kvě 2010

Kopi, u nás to při tom 20TT UTZ jen prostě tak nějak prozkoumal, zaměřil co se dalo a podle toho i určoval stáří k porodu... zkoumá se i žaludek atd...

Paaji, moc gratuluju!!!🙂🙂🙂🙂🙂

ee.liska
31. kvě 2010

handm u nás taky 😀 😎 moooožná to bude Matyášek, ale jen jestli se to jméno vydrží manžovi líbit 😀 mě se líbí moc jmen ale jemu skoro nic 😒 vy máte aspoň nějaké favority?
kopi jj ta zelená je taky super, jenže manža jako voják zelenou odmítl 😀
na tom utz nám zkontrolovali všechny orgány, mimi poměřili, pak ještě váhový odhad a průtoky pupečníkem, ale ty se dělají jen někde
mirax to je princezna krááásná 😵

kopa
autor
31. kvě 2010

@handm Handm díky 😉 mám trošku obavy,aby vše bylo v pořádku 😅 to zas budou nervíky 😀 Minule jsem byla ticho a myslím,že zítra budu taky 😀
@ee.liska Mě právě ta zelená příjde jako univerzální 😀 tak to jsem zvědavá na váhový odhad 😀

cajori17
31. kvě 2010

ahoj holky....tak jsem dnes byla u toho doktora a nevypadal moc nadsene.....foliky jsou malinke a nejvetsi mel jen 11 mm.....ale pro jistotu jdu jeste jednou-za tyden.......jsem z toho moc smutna.....zatim jsem vas nedocetla,takze nebudu na nic reagovat ☹

cajori17
31. kvě 2010

holky,takze tu mame nove miminecko?gratuluji Wladence k Simonkovi 🙂

handm
31. kvě 2010

Kopi, neboj, všechno bude Ok!!🙂 Určitě!!! Mimis je tam v pořádku, lebedí si u maminky!!🙂

Ee.lisko, u nás peklo.. my se prostě na klučičím jméně neshodneme asi.. 😝 Holka v pohodě, ale kluk.... Máme uplně stejný problém, mě se líbí jmen, ale jemu skoro nic a když, tak uplně psycho jména...
Navíc jsme si zvykli říkat mu Bobíček, od bobisty a teď nám k němu nic jinýho nejde... 😀😀😀 a Robert s Robinem, aby to zůstal Bobíček, se nám nelíbí ani jednomu..

handm
31. kvě 2010

Caj, nesmutni!!! Určitě se to vylepší, halvně, že tě Dr sleduje a můžete to nějak zaléčit, ne?!🙂 Moc držím palečky!!!!🙂🙂

cajori17
31. kvě 2010

Hadm,diky za podporu...................no uvidime.....rikal ,ze nasadime nejake leky..ale mrzi me,ze to bez leku nepujde....mam strach,ze ani ta lecba nepomuze.........

kytiii
31. kvě 2010

Ahoj holky,

hlásím se po delší době. Většinou mám čas na dočítání až v pozdních večerních či nočních hodinách, takže to dopodne tak, že dočtu a už nemám sílu na vše reagovat. Jsem dneska doma, tak to trošinku napravím.
V první řadě přeji Wladěnce a Šimonkovi hodně zdravíčka, ať společně vše zvládnou, malý je určitě šikulka a vše dohoní, držím pěstičky!!!

Kopi-Tobě to také letí, určitě bude na utz vše v pořádku a třebas se už dozvíze, kdopak si to hoví u Tebe v bříšku🙂))

Pája- jsem také z Kolína, chodím k dr. Janečkové v Polygynu. Byla jsem na sreeningu také v Pze v Podolí a také jsem nic neplatila. Pokud Ti totiž dr napíše žádanku, nic naplatíš, takže je to super. Ani mě pak už nedělala tripple testy, prý je tento sreening lepší. Zrovna jsem v Podolí byla ve 14+0(mimčo je o 6dnů mladší), takže jsem se tam i rovnou zaregistrovala, pokud bych měla popř. nějaké komplikace, jsou tam na takové porody dobře připravený. Jinak v Kolíně nebudu rodit ani náhodou, nevím, jak Ty? Pokud budu mít rychlovku, pojedeme do Čáslavi a chci se ještě zajet podívat do Havlíčkova Brodu, moje gynekoložka mi to doporučila a 2 mé kamárádky tam rodily a nemohly si to tam vynachválit.

Šarlotko- kontrola dopadla v pořádku, malá Elí pěkně roste. Tento pátek 4.6. jdu na cukrovku, 7.6. máme objednaný 3D utz a další kontrolka mě čeká 25.6. (budou mi brát krev, jsem totiž Rh negativní, takže nás s mimčem kontrolují, jestli si mé tělo nevytváří protilátky)- moc děkuji za doplnění do tabulky🙂

handm
31. kvě 2010

Caj, neboj, neházej flintu do obilí!!!!🙂 Určitě to pomůže, si mladá, všechno bude i mimisek!!!🙂

kytiii
31. kvě 2010

@cajori17 četla jsem, že jste se s přítelem rozhodli vzít, tak moc gratuluji a přeji příjemné přípravy🙂 Hned bych se vdávala znovu, moc jsme si svatbu užili🙂 Jinak neboj, určitě s dr vše vyřešíte a po svatbičce budete moc začít pracovat opět na miminku 😉

cajori17
31. kvě 2010

@kytiii DĚKUJI 🙂

cajori17
31. kvě 2010

holky ,pritel jeste nevi ,jak jsem dopadla u mudtŕa,tak mu to jdu sdelit...vecer se tu snad ukazu.pa

aronek
31. kvě 2010

kytii, v Havlíčkově Brodě jsem rodila a supr, fakt skvělý přístup 😉

kytiii
31. kvě 2010

Hadm- když někdy tady čtu, co už každá máte, tak si říkám, že bych také měla s něčím začít, jsem taknějak stále v klidu. Mrkali jsme akorát na kočíky. Mám dva favority concord proton a nebo Joolz, mají ho teď v akci v Něměcku v jednom internetovém obchodě za úžasnou cenu. Nejradši bych měla oba a střídala je 😀

kytiii
31. kvě 2010

Aronek- to jsem ráda, že to můžu pak popř s někým probrat, pošlu pak kdyžtak dotázky do Ip, kdybych potřebovala poradit, ju🙂
Ráda bych se tam zajela podívat, tak tam asi tento týden cinknu a domluvím se s nimi na prohlídce.

handm
31. kvě 2010

Kytii, bud v klidu..🙂 Když koukneš ke mě do alba, uvidíš, že nemám nic 🙂 Kromě té jedné várky oblečků a to jsou všelijaké velikosti, takže budu muset dost dokupovat!🙂
JInak jsem fakt nepopsaný list... ale včera jsme si s manželem právě říkali, že bychom měli s tím něco dělat 😝 Když vidím Wladku, že už je Šimonek na světě... kdyby se rozhodlo dorazit mimi dřív, tak ani nemá v čem jezdit, kde spát atd... ☹

A kamarádka měla dva kočárky a ten systém si nemůže vynachválit...🙂¨

aronek
31. kvě 2010

katii, jasně, klidně napiš. Jinak tam dělají ještě přípravný kurz pro tatínky u porodu a pak máš slevu když tam je. Mají být kolem 35tt, tak se na něj můžeš kdyžtak taky zeptat

kytiii
31. kvě 2010

Hadm- to kdybych manželovi řekla, že bych chtěla oba, tak ze mě spodne na zem 😀 Joolz je fakt nádherná dizajnovka, concord je zase opravdu praktický, lehký, skladný, no, uvídíme... Jinak pár věcí na malou mám, ale to jsou jen hadýrky, takže to největší nás čeká a jak se znám, jsem dost na věci náročná a těžko se rozhoduji, tak to ještě bude 😀 Moje švagrová má od února holčičku, takže hodně věcí mám u ní, což je super. Dá mi i odsávačku a váhu na vážení, což bych samo jinak nekupovala. I tak toho bude požehnaně, už se ale na druhou stranu moc těším na to vybírání...

paajaa
31. kvě 2010

@kytiii- no já budu na 99% rodit v Kolíně. Mám několik kamarádek co tam rodili a žádný problém. Ségra rodila v Čáslavi a taky spokojenost. Ono se všude najde někdo spokojený a někdo nespokojený. Hlavně bych si nedokázala představit cestu s porodníma bolestma třeba do Prahy. Jinak já chodím k Šedivému a ten to Podolí taky doporučuje.

kytiii
31. kvě 2010

Aronek, ještě jednou dík za info, myslím, že se Ti pak určo ozvu, jak to bude aktuální🙂
Co Honzíček, máte se dobře? Koukám, že už mu jsou skoro 3měsíce....

kytiii
31. kvě 2010

@paajaa Máš pravdu, všude je něco, jen se znám, já mám takovou smůlu, že bych na nějakého "debi.." narazila 😀Dokonce mám i v Kolíně na porodním sále 3 známé a i ty mi Kolín rozmlouvaly, tak to je už co říct. Myslím, že když jde vše jak po másle, je jedno, kde rodíš, jenže když se pak něco děje a člověk je psychicky úplně v háji, rozhodí Tě každá divná věta či poznámka.( a na to jsou tady v Kolíně experti) Většinou ten porod není zas tak rychlý, takže se toho přejíždění nebojím. A jinak pak ta Čáslav, ta je kousek. Šedivej je také super, známá k němu chodí a je spokojená🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru