• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahoj mari,ja jsem opravdu slon :frowning2: ..........na tech fotkach to tak nevypada,ale mam skoro 100 kg :pensive:
stydim se a chci s tim neco delat,ale je plno tlustych zenskych a deti maji...jsem z toho uplne k.o.
1. čer 2010 v 17:03  • Odpověz
no vidíš, kámoška měla 105 nebo 108 to už si přesně nepamatuju a otěhu jak nic,ani nevěděla jak :wink: takže žádne nervíky, teprve by to nešlo, dělej něco pro sebe a třeba aj zhubneš ani nebudeš vědět jak ale že máš 100 neznamená že by to kuli tomu nešlo sou i silnější a otěhu bez problému
1. čer 2010 v 17:06  • Odpověz
jo a neříka se tlustá ale prostorově výraznější :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 17:07  • Odpověz
máš pravdu......uz jsem s mamkou domluvena,ze budem jezdit na bruslich....a budu jist vic ovoce a zeleniny....snad neco zhubnu,nepotrebuju moc...staci 7-8 kg-pro zacatek.......
dik za podporu Mari. :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:09  • Odpověz
ale není zač, hele jsou aj holky co maj třeba 60 nebo 80 kg a taky to nejde, takže neházet to hned na váhu. Jednou se určo povede, jen aby už to bylo, že. Někdy je to čekání nekonečné :angry:
1. čer 2010 v 17:11  • Odpověz
cajori, já měla 93 když jsem otěhu a kámoška 109 a obě máme kolem 166cm, takže vejška taky nic moc, takže tloušťkou to nebude :wink:
1. čer 2010 v 17:12  • Odpověz
aronku...ja mam 170 cm a skoro metrák.....ja vim,ze to nemusi byt vahou.....ale "kamaredka me takto uplne shodila"vi,cim jsem si musela projit,ze to nesu tezce a ona me jeste takhle kopne do zad ...je to smutne
1. čer 2010 v 17:15  • Odpověz
ahoj Aronku, copak dělá princ Honzíček :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok, jen nakouknout co nového s Kopi a hlavně Šimonkem :confused: :confused: :confused: pak musím jít vydrbat sporák a troubu a trošku to tu dát dokupy, páč zítra nebo pozítří má přojet opravář, jelikož mi přestala fungovat jedna zdvojená plotýnka :rolling_eyes: a to je sporák starý asi jen rok :rolling_eyes:
1. čer 2010 v 17:26  • Odpověz
Kopi, supeeeeer UTZ, gratulujuuu :dizzy_face:
Wladěnko, na Šimonka moc moc myslím!!!!!!
Novou dušičku vítám, nerada samozřejmě, ale určo to brzy klapne. Kontryhleový čajík schvalujuuuuuuu :wink:
1. čer 2010 v 17:28  • Odpověz
jejda koukám, že jdu teda v pravej čas :sweat_smile: tady se řeší váha :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tako koukám kopinka dobrý, moc jí gratuluju k asi klukoj :wink: :slight_smile: a Wladěnka taky lepší, tak jen tak dál!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2010 v 17:33  • Odpověz
hele čajdo a ty pošli "kamarádku" do prdele :angry: To je mi podpora :angry: to je mi nabídnuté rámě :angry:
hele já jsem meloun na nožičkách, má váha po těch všech těhotenstvích a potratech a hormonální léčbě a nervech, atd.. se vyšplhala taky na skoro neuvěřitelnej metrák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a podívej s otěhotněním sem nikdy problémy neměla :wink: otěhotním většinou raz dva tři, do půl roku nejdýl..no horší je to u mne-udržet to :pensive: Hele a taky jsem ti chtěla říct, že moje dobrá kamarádka má skoro ročního klučíka a když otěhulila měla 105 kg. Otěhulily jsme tehdy stejně, obě tlusté..ona donosila, já ne. A zase druhá kamarádka ta je jak modelka a taky potratila. O té váze to zase tak uplně není :wink: Dyť je spousta tyček, co nemůžou mít dítka, nebo i normálních bab :wink: Tobě to jednou šlo..půjde i podruhé :wink:
pokud chceš se svojí váhou něco dělat, dělej,..ale jen pro to, že sama chceš-kuli sobě a ne kuli takovejmle blbejm žvástům co vypouští z pusy tvoje "kámoška".
1. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
autor
@mari111 Mari,no chudák můj mimík chtěl si lebedit a já místo toho běhala po schodech.Asi chtěla taky spinkat páč já měla toho holtera a moc jsem se nevyspala :zipper_mouth: :zipper_mouth: a výsledky budu vědět až příští týden,tak mám zas na co čekat.
@m_artasek Ahoj vítám tě mezi námi :slight_smile: a držím palečky aby se brzy zadařilo :wink:
1. čer 2010 v 17:42  • Odpověz
flair skororodičko, jak je? jak se cítíš? už nějaké změny? :wink: :sunglasses:
1. čer 2010 v 17:43  • Odpověz
Farmíku,děkuji-napsala jsi to krasne a hned mam lepsi naladu....................

Šimonkovi drzim pesticky..urcite to zvladne, je to malý bojovník
1. čer 2010 v 17:44  • Odpověz
martásku taky tě tu vítám :slight_smile: doufám, že ti mezi náma bude dobře :slight_smile: máme se tu všechny rády :slight_smile: konťák taky vřele doporučuju :wink: a věřím, že otěhulíš natošup a tentokráde zdárně :slight_smile: budeme ti tu všechny držet palečky :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:45  • Odpověz
autor
@cajori17 Cajori kámošku pošli někam :zipper_mouth: :zipper_mouth: To jsou teda blbý kecy :angry: :angry: Hele podívej se na mě,já jsem taky jak buřt a otěhotněla jsem.O váze to fakt není!!!!A ješztě se mi nestalo,že by mi někdo ted u doktorů řekl,že jsem obéza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát dneska pani doktorka se smála,že mám dobrou břišní stěnu :grinning: :grinning:

Četla jsem zprávy o Wlladence,tak doufám,že maličký bude dál bojovat a prospívat.Moc na ně myslím!!!
1. čer 2010 v 17:46  • Odpověz
to je dobře sluníčko a klídek, my tě tu budeme mít rády, i klíďo když budeš mít ještě o páďo víc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:48  • Odpověz
mari, Honzíček je zlatíčko, trochu lenoch, pasení koníčků ho neba, ale to dožene :wink:
1. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
@farmarska Farmíku,taky jsem přišla včas :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
holky,to mi nedelejte.jsem nejaka citliva ,protoze z vas bulim jak zelva,mam vas rada
1. čer 2010 v 17:51  • Odpověz
autor
@murynka Markét došli ti ty smsky??Psala jsem ti kolem 11,30hod. :confused: :confused:
1. čer 2010 v 17:51  • Odpověz
autor
@cajori17 já jsem ted citlivá furt :sweat_smile: :sweat_smile:
1. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
kopi no jo, jak je řeč o váze, nebo žrádle, tak mi hned začne hučet v uších :grinning: koukám, taky si to umíš načasovat :wink: :grinning: hele ale ty to ted můžeš zdárně maskovat těhubřuchem :wink: :sunglasses:
1. čer 2010 v 17:53  • Odpověz
@kopa ,ale u tebe jsou to tehu hormony :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:53  • Odpověz
jéé čajda má novou fotku :dizzy_face: moc ti to na ní sluší :dizzy_face: dyť si kočka! :wink: :slight_smile: a co že s pár kilčama navíc, alspon je za co chytnout :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:54  • Odpověz
autor
@farmarska farmí no to je taky pravda :grinning: ale příjdu si furt jak špek :sweat_smile:
1. čer 2010 v 17:54  • Odpověz
autor
@cajori17 hezká fotečka :dizzy_face:
1. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
ooooooooooo dekuji Farmi
1. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
kopi jo ty máš nárok :wink: :grinning:
1. čer 2010 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.