• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahooooj holky, máme nový fotky, kdo chcete, kukněte, a mooooc vás všechny zdravím :wink:
Jste tu nebo mám jít dočítat? Akorát nevím jak dlouho se zdržím, měla jsem návštěvu a na šestou asi budem kojit, až se prtě vzbudí :wink:

Kopi gratuluju ke kontrole, a miminko je na fotce nádherný :wink:
1. čer 2010 v 17:56  • Odpověz
holky,me je s vama fajn.........
těhulky,vam to tak krasne utika-uplne vam to tehulkovani zavidim.....a my snazilky ,co jsme tu zbyly,budem tehulit spolu.Ze Farmiku?
1. čer 2010 v 17:57  • Odpověz
no tak kopi je jasný že prdel a stehna a tak nám v těhu nezmizí, ale jako prostě se na to už tak nekouká :wink: každýho přitahuje pohledem to těhu bříško :wink: :dizzy_face:
A co dělá nadpičník, mění se ti nějak :wink: :grinning:
1. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
Tercinko-Lukasek je nadherny klucina a mooooc ti to sekne,materstvi ti sekne :wink:
1. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
jůůů ségra přišla a já jsem tuuu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: stal se zázrak my se sejdeme!! :fearful: dám se na modlení! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
Tercíku já už tedko tvoje fotečky šmírovala :dizzy_face: :dizzy_face:
@farmarska Farmí já se furt pozoruji,naštěstí mi jde vše do břicha,jinak celá postava je furt stejná :wink: No a nadpičník :sweat_smile: ten trošku ztěžknul a ztvrdnul,ale jinak nic :sweat_smile: furt čekám....
1. čer 2010 v 18:02  • Odpověz
no jasně čajdo, dálší kola (měsíce) jsou naše :wink: a ani se nenadějeme a budeme tu rozebírat jména a kočárky a v klídku si doma těhulit :dizzy_face: a kopi bude tou dobou místo kecání už otírat obsranej zadeček :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Holky přesně, lepší cholka na štípnutí než na chcípnutí ne? Aspoň si ti naši chlapi můžou říct tohle všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeechno je moje :grinning:
čajori nebuď citliva :wink: :grinning: anebo jo, klidně se vybreč, aj očni kanálky je potřeba občas pročistit :sweat_smile:
1. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
Čus ségra, promiňm že jsem se včera neozvala,byli jsme od dr ještě nakoupit a pak jsem mazala dfomů,protože se nám ohlásila návštěva...odcházeli opůlnoci a to už jsem volat fakt nechtěla :grinning:
1. čer 2010 v 18:04  • Odpověz
autor
@farmarska hahaha,těhudemence zaútočila :grinning: :grinning: jsem si říkala,proč Farmík píše,že budu otírat obsranej zadeček :sweat_smile: v Tu chvíli jsem místo mimíka pomyslela na přítele :grinning: :grinning: :grinning: no na to je ještě snad brzy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 v 18:04  • Odpověz
Píšu jak pako...chvátám honem napsat než se Luky vzbudí :grinning:
1. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
tercííí fotky božííííí!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Lukášek dělá už krásný ksichtíky :dizzy_face: :dizzy_face: a ty tvý hlášky k fotkám nemají chybu :grinning: :grinning:
ajoj Terculko. Farmí, cože to bude dělat Kopísekl no Kopí vidíš to, budeš otírat obsranej zadeček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Farmi já se z tebe potento :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
No víš co mi to dá práce ty kraviny vymejšlet? :grinning: Když už na nás někdo kouká, tak ať se aspoň taky pobaví :slight_smile:
Hele jak se to dělá ty odpovědi já jsem asi pako mě to nejde :grinning:
tý jo a jak vyrostl!!!! :fearful: :confused: :confused: to to letí :confused: :confused:
1. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
Holky jůůů já mám normálně vánoce,já si s váma píšu :grinning: Po dlouhý době zas jednou...

A už se tu mrní za chvíli bude auf a bude hlad... ale ne že zdrhnete já se pokusím aspoň jednímprstíčkem ťukat :wink:

a než jsem to dopsala je řev, jdem na to :wink:
1. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
autor
@tercie tercíku jak máš fotoblog,tak vedle máš pošli IP,pak příspěvek není o.k. a vedle máš odpověz.Tak tedko třeba klikni na to moje odpověz :sweat_smile:
@kopa leni došla ale od rána jsem nebyla na compu :unamused: nebyl čas dělala jsme fotky pak jsme byli pryč a do toho malá :sweat_smile: moc grtatuluji ke zdravému miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásný a to pohlaví to je škoda ale někdy děti zlobí už v bříšku :grinning: :grinning: foto super :slight_smile: :dizzy_face:

paja krásnýýý mimišek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

na wladěnnku moc myslím :pensive: posílám sílu a motlitbičku at to malý zvládne.....

@cajori17 to si říká kamarádka :angry: prosím tě to jsou kecy...nebud smutná!!!!!!
1. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
kopi to jsem zkoušela ale k tý odpovědi se mi to nenapsalo s tím zavináčem?
1. čer 2010 v 18:12  • Odpověz
nebo mě se to nezobrazí?
dobrééé komentáře k fotkam Terci, no ale že je to zlatíčko krásne ten Lukášek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mari moc se netlem, ty budeš otírat ještě dřív! :grinning: ale holky přeju vám teda jen ty dětský :sweat_smile: na přítelákovský jsem teda ani nepomyslela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pako, teda tercí :grinning: :zipper_mouth: v pohodě, až prostě budeš mít čas a chut krafat, tak cinkni :wink: akorád teda zítra jsem celej den v práci, máme inventuru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
díky díky, snažili jsme se, i teď se snažíme :grinning:
1. čer 2010 v 18:14  • Odpověz
Mury :grinning: hezky, co to dítě ještě zažije s tebou, néé aby si ji uvařila :sweat_smile:
1. čer 2010 v 18:15  • Odpověz
jo jo 88 dní mi to dnes píše, už aby to bylo
1. čer 2010 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.