Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
2. čer 2010

ahojík holky, koukam správi od Wladky, no to je dobře, Šimonek je kluk statešnej, šikovnej aj maminka, vše zvládnou.
Petroš mne se ta naše holka tak provaluje v bříšku, až mne to včéra bolelo, normáně jak kdyby mne nekdo mlátil po břichu, já nevím co ta holka tak řádí. Jestli už není spíci princezna? Už s ní je asi šidlo, no to se máme na co těšit 😀
Jé ahoj Kveti, no Adámek je zlatíčko, rostou teda ty dětičky jak z vody, to jo.

tercie
2. čer 2010

Kočky kde jste, mám malýho na ruce, chrní, tak načuhuju, divizna jedna, a kde nic, tu nic 😉

Mari Laurinka slavila určo svátek, tak proto bylo v pupíku rošambo 😀

mari111
2. čer 2010

a jo, no to bude ono asi tam měla párty 😀

mari111
2. čer 2010

no téda Lukášek se má, hají na rukách u maminky, no to by se líbilo 🙂

petroska
2. čer 2010

to je fajn tak poslouchat rady od maminek co se jim ted narodili mimiška.TERCI díky já sem si totiž do ted myslela že malý bude furt kopat ale i dnes se tam jen vrtí jak nějaká žížalka.zatím proběhl jeden kopanec jinak tam teda asi furt cvičí gymnastiku nebo co 🙂 .bříško ale tancuje tak je to teda v pořádku 🙂 .mari taky mě začíná někdy překvapovat co všechno ten prcek v bříšku dokáže.už na něho ani nevyzraju když chci jít spát a on kope a chci se ho zbavit a v klidu usnout tak už nepomáhá ani když si lehnu na bok..dřív sem ho takhle zmákla a necítila ale ted to jaksi nejde.si tam dělá co chce a nedá pokoj 🙂 .

mari111
2. čer 2010

no jo si už teď dělaj co chtěj, viď Petruš, no jo, aspoň víme že jsou v pořádku když řáděj 😀

tercie
2. čer 2010

petrosko a tak to bude i až se narodí, zvykej si 😀

murynka
2. čer 2010

@petroska počkej po narození to tě nenechá vůbec 😀 😀

petroska
2. čer 2010

jejej rači se nechám zlobit než aby mě nezlobil nikdo 🙂 .

flair
2. čer 2010

Ahojky zlatíčka moje 😵 rychle jsem dočetla, zase jste tu vymýšlely krvinky 😀
Šimonek od Wladěnky je bojovníček a prostě to musí zvládnout!!! Když už se teda tak předběhl 😉 😀 já budu asi jak slonice a budu těhotná 2 roky 😝 žádné kontrakce nevedu. Bolí mě jen v kříži, stydká kost, kyčle. A občas honě silný pocit bolení v podbříšku jako na MS. Jinak vůůůbec nic 😠 Zítra máme 1. výročí svatby, byl by to krááásný dáreček, kdyby malá už vylezla 😅 pořád ji ukecáváme, ale je neposlouchá, lumpina jedna 😅
Na všechny moc myslím 😵

tercie
2. čer 2010

flair já taky neměla žádný příznaky, a v den porodu kontra po 5 minutách jsem považovala za poslíčky 😀 😀 😀

sarlotta
2. čer 2010

Ahojík už jsem zpět, byli sme ještě nakoupit a na obědě 😉

sarlotta
2. čer 2010

velký utz dopadl výborně, váhový odhad 1823g🙂 malá je hlavou dolů, obličejem na pravou stranu, dle hlavičky odpovídáme tt těhotenství, dle váhy jsme o týden větší🙂) placenta na zadní stěně. Doktor kontroloval srdíčko, ledviny, žaludek, páteř..měřil stehenní kost. ukazoval nám obličej na 2D utz-byly nádhreně vidět rtíky a nosík🙂 takže žádné rozštěpy nebo jiná nemilá překvápka🙂 a dostali sme i 3D fotečku. Sice jen půlku obličeje, pže plod vody už je ve 31tt méně, ale stejně je nááádherná🙂 Jo a pohlaví nám ukazoval, je tam děvčátko nad vší pochybnost🙂

mari111
2. čer 2010

tak co šarlotko? Flair, no vidíš jak tě předeběhl Šimonek, jen aby tě ještě někdo nepředeběhl, Si dáva načas ta vaše holčička 🙂

mari111
2. čer 2010

no jo princeznička , trošku špulí pusinku, že 😵

mari111
2. čer 2010

jinak gratulka Šarlotko

tercie
2. čer 2010

jéééé Šarlotka je krásná 😵 😵 😵

sarlotta
2. čer 2010

@petroska taky mám šišaté bříško, dneska sem se dozvěděla co se mi tam kde přesně boulí🙂 tak už vím že nalevo od pupku je to zadeček a napravo nožky🙂) leží na boku jakoby, dole mi šťuká a tluče ručkama🙂)))

Mari děkuju, fakt jsem unešená, je nádherná...miláček můj 😉

m.aa.b
2. čer 2010

Ahojky ve spolek - tak předně hlavně držím palečky Šimonkovi, ale je to kluk šikovná o ono to zvládne 😉 🙂 A Vladěnko Tobě hodně síly 😵

jinak všem co mají za sebou uspěšné kontroly veliká gratulka a máte krásné fotečky 😉

sarlotta
2. čer 2010

Holky jinak u nás se vylévají řeky- Morava, Olšava... i potok je vylitý.. je víc vody než před 14 dny.. ale už teda neprší- ťukám to, pže zítra mám jet zase do Hradiště... kamošky malá má narozky 😉 malý se tam těší a já taky na pokec... no uvidíme jaká bude cesta 😝

flair
2. čer 2010

@tercie Už aby ten den porodu nastal, bo mě to už nebaaaaaaaaaaa být jak důchodce rozhrkaná 😝 😀
@sarlotta jééé, nádhera, že je malá zdravoučkáááá 😵 😵 😵

m.aa.b
2. čer 2010

včera jsem byla na té hysteroskopii, tak tedy nic moc příjemného, ale dá se to vydržet, vyděla jsem na monitoru, kde bude jednou (a jak doufám velice brzy 😉 ) bydlet miminko či miminka.
Mám potvrzeno že přirozené těhu u nás nelze - mám neprůchodný vejcovod 😒 ale s tím jsme již tak nějak počítali a více méně už jsme to věděli od té laparky v r.2008. Jinak je ale vše v naprostém pořádku a čekám na mrchu a pak začnu tělo připravovat na KET - tzn že koncem června záčátkem července si pojedem pro miminka 😵 😵 😵 😵 do bříška 😵 😵 😵 😵
tak snad tentokrát už to bude ono 😉

sarlotta
2. čer 2010

flair díky🙂 hele ještě máš 10dní jooooo 😀 😀 kolik vážíte včíl ?

sarlotta
2. čer 2010

@m.aa.b ahojík, jsem na Tebe myslela... takže doktoři stanovili konečně diagnozu jo.. a nebolelo to ? myslela jsem že tou laparkou se to právě dá zprůchodnit.

Na KET držím pěstičky, pak nahlaš datum ať můžem posílat energii... to bude super. Budete dávat asi 2 embryjka že🙂
To musí klapnout 😉

sarlotta
2. čer 2010

@tercie děkuju🙂 jsme se snažili s mužem🙂)))) No Lukášek je slaďounký, miláček krásný 😉

m.aa.b
2. čer 2010

@sarlotta děkujuju 😵 no konečně to nebylo já to měla víceméně stanovené - když mi dělali tu laparku, jenže ta byla akutní a ne diagnostická - bylo tam podezření na mimoděložní těhu a navíc jsem měla i volnnou těkutinu v břiše, takže určitě nezprůchodnovali.Tak se to jen definitivně potrvdilo 😅 Já mám navíc ještě PCO - syndrom polycystických ovári, takže nevím na kolik by ta průchodnost pomohla. Každopádně já jsem na 100% smířená s tím že mimi bude ze zkumavky a nemám s tím vůbec žádný problém - hlavně když bude 😉 bude to takové naše zkumavčátko 🙂 🙂 🙂 už jsem to řekla i své mamce - ta si totiž myslela že to půjde i normálně, tak mi na to řekla že aspon budem mít raritku - jenže bohužel když to tak sleduji tak to až tako á raritka není 😔 bohužel, ale u nás v rodině určo jo páč tam se o ženskou vždy jen otřely trenky a byla v tom 😀 😀 😀 😀

Určo dám pak vědět kdy půjdem na KET 😉 a dvě embryjka stopro 😀 já už si totiž ty dvojčátka moc přeju (ale milovat budem i jen to jedno když bude 😵 )

sarlotta
2. čer 2010

m.aa.b kamoška má taky polycystické vaječníky a je z toho nešťastná... že to jako nepůjde normálně... sem si ťukala na čelo.. v dnešní době je tolik umělých oplodnění, že je to prostě normální....navíc se teď embryjka vybírají podle toho jak se vyvíjí v čase- se to sleduje kamerou/sem viděla dokument-tak su chytrá 😀 / a nevybírá doktor jen dle sebe a konečného stavu, ale právě podle dynamiky vývoje a během toho jak rostou v roztoku tak se tam ničím nezasahuje a ony pak mají větší šanci se uchytit v děloze, pže když se jim měnil roztok denně tak byla náchylnější. 😉

m.aa.b
2. čer 2010

@sarlotta tak to jsem ani nevěděla 😀
já dr opravdu důvěřuji - aby ne svěřujem jim to nejdůležitější naše dítka 😉
jen ten zbytek už je na mě a mém těle, tak doufám že mě zase nezklame 😠 páč dle embryoložky jsou naše embryjka špičkové kvality 😉 taky se příteláček pěkně čepýřil když nám to říkala - jako že dal dobrý materiál 😉 😉 😉 😉

sarlotta
2. čer 2010

m.aa.b to klapne... a už to máš za chvilinku.. to je super🙂

mari111
2. čer 2010

m.aa.b budu taky držet palečky
Šarlotko s tebe je normálně paní doktorka 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru